Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-04-29, 16:18   #1
nana88
Przyczajenie

Exclamation

jak najlepiej wykonac farbowanie??

mam wlosy sredniej dlugosci, tzn kilka centymetrow za ramiona. dawno nie farbowalam gdyz chcialam wrocic do naturalnego koloru. kontrast miedzy gora a koncowkami stal sie jednak zbyt duzy. efekt jest taki, ze mam w niektorych miejscach biale koncowki(wogole od polowy dlugosci jasniejszy blond) a u gory naturalny ciemny blond. chcialabym pofarbowac na kolor zblizony do naturalnego albo troszke ciemniejszy(bo wiadomo trzeba uwzglednic ze sie wyplucze). w kazdym razie...jak powinnam nalozyc farbe i jaka aby kolor byl jaknajbardziej jednolity?? jesli ktos doczytal do konca...blagam pomozcie!!!! chce zeby moje wloski wygladaly znow ladnie
nana88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-01, 19:06   #2
Benek23
Zakorzenienie

Dot.: jak najlepiej wykonac farbowanie??

Ja zawsze sama farbuję włoski, a robię to następująco:
Dzielę włosy na nie zbyt grube pasma, zawijam w ślimaczki i przypinam klamerkami tak żeby nic nie zwisało.
Jeśli miałam farbę, którą mieszłam w miseczce to nakładałam ją pędzlem do farbowania. Rozplątywałam jedno pasmo, rozczesywałam, nabierałam trochę farby na pędzel i przeciagałam dokładnie u nasady z wierzchu i od spodu(żeby pokryć odrosty) potem pokrywałam farbą resztę pasemka i delikatnie wmasowywałam ferbę palcami w całe pasemko i tak po kolei następne pasma. Jak dochodziłam do włosów przy czole i skroniach to jeszcze dodatkowo przejeżdżałam po nich pędzlem od przodu w kierunku tyłu.I tyle.
A jak miałam farbę w buteleczce z aplikatorem(chyba tak to się nazywa) to też dzieliłam na pasma i podpinałam klamerkami, z tym że nie używałam już pędzla-wygodnie było mi farbować włosy bezpośrednio tą buteleczką z aplikatorem-najpierw na odrosty,potem na całe pasmo i na koniec wmasowywałam palcami.
Włosy mam za ramiona.
Życzę powodzenia(mam nadzieję że coś pomogłam ).
Benek23 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-02, 12:43   #3
nana88
Przyczajenie

dzieki mam nadzieje ze loreal mi rowno wezmie ten oplakany blond a twoje wskazowki sprobuje wykorzystac
nana88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-03, 10:45   #4
Benek23
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez nana88 Pokaż wiadomość
dzieki mam nadzieje ze loreal mi rowno wezmie ten oplakany blond a twoje wskazowki sprobuje wykorzystac
Trzymam kciuki
Benek23 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości