Mam dosyć swoich włosów-POMOCY!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-04-30, 14:35   #1
Noelle_NaYa
Przyczajenie

Lightbulb

Mam dosyć swoich włosów-POMOCY!!

Serio, mam już dosyć swoich włosów. Poszukuje fryzury idealnej dla nich, ale jakoś nie mogę znaleźć. Więc po kolei, opiszę Wam moje "włosy".
Z długości są trochę za ramiona. I teraz... po umyciu są dosyć proste, ale mam straaaaszną szopę. Potem (po ok.10h) mam do połowy głowy niby loczki. Włosy mam dosyć grube. Jeżeli chodzi o ich ścięcie to są prościutko ścięte. Ostatnio zaczęłam je prostować, bo już naprawdę nie mam siły na nie . Proszę, doradźcie jaka fryzura byłaby najlepsza. Może macie jakieś fotki, a może powinnam zacząć używać dodatkowych kosmetyków do włosów poza szamponem (teraz mam Timotei do włosów suchych i zniszczonych).
Bardzo proszę o pomoc i z góry dzięki

Noelle_NaYa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-30, 18:17   #2
hairka
Raczkowanie

Dot.: Mam dosyć swoich włosów-POMOCY!!

przedewszystkim zacznij stosowac jakies odzywki z serii antyfrizz jest tego mnowsto na rynku jesli nie masz zadnych problemow z wlosami po za tym co opisalas proponuje dobra odzywke i raz w tygodniu jkams ampulke do wlosow puszacych sie
sprobuj tak przez miesiac na pewno zobaczsz zmiane.
Jesli stosujesz tylko szampon to nie ma co sie dziwic ze nic ci sie nia uklada po odzywce moze jakies serum albo pianka eksperymentuj na pewno cos znajdziesz dobrego dla swoich wlosow, sama musisz wybrac najlepsza kuracje
hairka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-30, 20:11   #3
benito_mruffkolini
BAN stały

Wpisy w blogu: 1
Dot.: Mam dosyć swoich włosów-POMOCY!!

ha! widocznie nie tylko moje są takie zwichrowane

mam to samo, na początku mop jakich mało, potem kędziorki od połowy...

mi pomogły kosmetyki mocno nawilżające i regenerujące (mop mniejszy), jedwab, no i prostownica...

teraz wybieram się do fryzjera i zażądam (a co ), żeby coś z tym zrobił, albo niech będą proste, albo kręcone, a nie takie niewiadomoco
benito_mruffkolini jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości