Ciemny blond - czy to możlliwe? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-04-30, 21:52   #1
ayse
Raczkowanie

Ciemny blond - czy to możlliwe?

Otóż mam taki problem. Farbowałam się na ciemny brąz i farba się już zmywa, tylko powstają jakby takie pasemka...średni brąz i taki złoty kolor (nie wiem jak to wytłumaczyć), a czasami mam rude przebłyski i nie za bardzo mi to opowiada, gdyż najbardziej czuję się w jednolitym kolorze. Chcicłabym mieć spowrotem naturalny kolor, jakim jest ciemny blond. Czy jest szansa na odzyskanie go? Nie chce dekoloryzajci. Czy fryzjer byłby w stanie pofarbować mi włosy na ciemny blond? Proszę o pomoc.
ayse jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-01, 11:27   #2
Pauleena
Rozeznanie

Dot.: Ciemny blond - czy to możlliwe?

Ja też mam kolor włosów ciemny blond, jednak zaczęłam malować włosy na czarno, później chciałam wrócić do blondu, więc miałam robione pasemka... że jestem niecierpliwa to zrobiłam sobie dekoloryzacje! Jeszcze nigdy nie miałam tak zniszczonych włosów... teraz mam kolor ciemny brąz tak jak Ty i nadal chce powrócić do naturalnego koloru ale już nie zdecyduje się na żadne zabiegi, poprostu zapuszczam odrost, wole się przemęczyć, wyglądać przez jakiś czas jak idź stąd i nie wracaj ale później mieć piękne, zdrowe i naturalne włoski. A tak na marginesie to też mam takie przebłyski różnych kolorów na włoskach + mój odrost pozdrawiam
Pauleena jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-01, 14:39   #3
Sola9
Raczkowanie

Niestety tak jest z brązami. Po jakimś czasie farba się wypłukuje i wychodzą różnokolorowe prześwity . Ja po prostu farbuję ponownie na brąz i mam spokój. Dobrze przynajmniej, że te ciemniejsze barwniki nie niszczą tak włosów jak blondy (przynajmniej u mnie).
Sola9 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-01, 14:47   #4
ayse
Raczkowanie

Kurczę, to bez dekoloryzacji się nie obejdzie? Ja właśnie wolałabym mieć normalny kolor na głowie i potem zająć się odbudową ;/ Może mi coś doradzicie? Bo ten problem pochłania bardzo dużo mojego czasu. A rozjaśniaczem by się nic nie zdziałało?
Stary 2007-05-01, 15:59   #5
misia-isia
Przyczajenie

GG do misia-isia

Każdy kolor po pewnym czasie sie wypłukuje przez mycie włosów dlatego kolor trzeba odnawiac Ja sama bede delokoryzowac włoski a na twoim miejscu poszlabym do fryzjera i zafarbowala na ciemny blond bez zadnych odcieni...zwykly z serii naturalnych blondow,np.:Loreala
misia-isia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-01, 17:16   #6
ayse
Raczkowanie

No ja bym bardzo chciała zafarbować je na ciemny blond, ale czy da się skoro ma na głowie ciemno brązowo- rudo - ciemno blond włosy?
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości