Jak podkreślić jasną cerę? III - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2007-06-15, 20:12   #601
Lea93
Zadomowienie

Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Co do True Match - C3 dla bladolicych odpada. Dla mnie był trochę za ciemny, a sama nie mam jakiejś superjasnej karnacji, więc dla bladych będzie za ciemny. Wg mnie.

wątek wymiankowy.
Lea93 jest offline  
Stary 2007-06-17, 18:55   #602
Narnii
Raczkowanie

Ojojoj, dopiero zauważyłam ten wątek! Jakie to miłe, że bladzioszki mają swój kąt! Witajcie! Też jestm bladolica i może niedługo pokażę fotkę Póki co, widzę, że nie tylko ja mam problemy ze znalezieniem jasnego podkładu. Jednak po wielu nieciekawych przebojach znalazłam Normateint Vichy nr 15 opal - jest jasny, ale wpada w żółty odcień - polecam jednak, jest całkiem dobry.

Co do True Match - powiedzcie, gdzie znajdujecie te wszystkie c1 i c2, ponieważ ja szukam już od miesięcy we wszystkich drogeriach i wszędzie jest tylko najjaśniejszy c3, który niestety dla mnie jest za ciemny (dodam, że mieszkam w Trójmieście).

Pozdrawiam!

ps: jaki naprawdę ciekawy wątek - od razu mi lepiej solidaryzuję się z wszystkimi bladzioszkami
Narnii jest offline  
Stary 2007-06-17, 19:06   #603
rocki
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Narnii Pokaż wiadomość
Co do True Match - powiedzcie, gdzie znajdujecie te wszystkie c1 i c2, ponieważ ja szukam już od miesięcy we wszystkich drogeriach i wszędzie jest tylko najjaśniejszy c3, który niestety dla mnie jest za ciemny
Na Allegro...
rocki jest offline  
Stary 2007-06-17, 19:18   #604
annemon
Zadomowienie

A ja kupiłam niedawno C1 w zwykłej drogerii w moim mieście.
annemon jest offline  
Stary 2007-06-17, 19:36   #605
ilo16na
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 4

Cytat:
Ojojoj, dopiero zauważyłam ten wątek! Jakie to miłe, że bladzioszki mają swój kąt! Witajcie! Też jestm bladolica i może niedługo pokażę fotkę Póki co, widzę, że nie tylko ja mam problemy ze znalezieniem jasnego podkładu. Jednak po wielu nieciekawych przebojach znalazłam Normateint Vichy nr 15 opal - jest jasny, ale wpada w żółty odcień - polecam jednak, jest całkiem dobry.

Co do True Match - powiedzcie, gdzie znajdujecie te wszystkie c1 i c2, ponieważ ja szukam już od miesięcy we wszystkich drogeriach i wszędzie jest tylko najjaśniejszy c3, który niestety dla mnie jest za ciemny (dodam, że mieszkam w Trójmieście).

Pozdrawiam!

ps: jaki naprawdę ciekawy wątek - od razu mi lepiej solidaryzuję się z wszystkimi bladzioszkami
Witamy biała wizazanke

• "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline  
Stary 2007-06-17, 19:41   #606
Sabbath
Wiedźma

Cytat:
Ja mam Vichy Flexilift Opal i jest ciemny.
W sam raz na lato, ale to chyba tylko dlatego, że nie używam filtrów.
Mam tester Vichy Alabaster - i ten jest rzeczywiście jasny. Tyle, że w żadnej aptece nie udało mi się jeszcze kupić pełnowymiarowego opakowania.
Ktoś ma jakieś rady/informacje/podpowiedzi?
Bo Opal to odcień dla w miarę normalnej karnacji.
Sabbath jest offline  
Stary 2007-06-17, 19:49   #607
naila
Zakorzenienie

Uh, mimo filtru 50+ mam wrażenie , że się opaliłam A tylko 2 godz. chodziłam 'w słońcu'

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline  
Stary 2007-06-17, 20:15   #608
cashmere
Zakorzenienie

Cytat:
już któraś opinia o 15 vichy normateint że ma żółtawy odcień. ja go aktualnie używam i bym w życiu tego nie powiedziała. może coś nie tak z rozponawaniem barw u mnie jednak dla mnie na twarzy(mówię za siebie) wygląda jak czysty beż.

jestem mamą
cashmere jest offline  
Stary 2007-06-17, 20:18   #609
Ines-ka
Zakorzenienie

http://www.allegro.pl/item203834127_...aybelline.html
Ktoś testował ten podkład? Zamówiłam dzisiaj u tego sprzedawcy 3 błyszczyki Bourjois i zastanawiałam się nad nim. Chyba jednak poczekam do premiery w Polsce. Kolor Ivory wydaje się dosyć jasny. Szukam podkładu na większe wyjścia.
Ines-ka jest offline  
Stary 2007-06-17, 20:30   #610
fifiorek
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez Ines-ka Pokaż wiadomość
http://www.allegro.pl/item203834127_...aybelline.html
Ktoś testował ten podkład? Zamówiłam dzisiaj u tego sprzedawcy 3 błyszczyki Bourjois i zastanawiałam się nad nim. Chyba jednak poczekam do premiery w Polsce. Kolor Ivory wydaje się dosyć jasny. Szukam podkładu na większe wyjścia.
rzeczywiście kolor jaśniutki, tylko też bałabym sie kupować tak w ciemno
ciekawe kiedy będzie u nas ?
fifiorek jest offline  
Stary 2007-06-17, 20:37   #611
rachela
Zakorzenienie

Wygląda ciekawie. Ivory jest w tonacji żółtej...

Jak się skusisz, to daj znać - jak się sprawuje

Oscar Wilde
rachela jest offline  
Stary 2007-06-17, 20:38   #612
confused
Zadomowienie

Ja mam lekkie zwątpienie w byciu bladą... Mam na jedną umprezę brązową sukienkę w beżowe groszki, no i mama mówi, zebym się trochę samooopaliła. W sumie pewnie jako jedyna nie będę po solarium i poważnie zastanawiam się nad balsamem brązującym... Chcę się wyróżniać ze względu na moją skórę, ale boję się, że to będzie egatywne wyróżnianie się...

Już sama nie wiem...
confused jest offline  
Stary 2007-06-17, 20:40   #613
Ines-ka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez fifiorek Pokaż wiadomość
rzeczywiście kolor jaśniutki, tylko też bałabym sie kupować tak w ciemno
ciekawe kiedy będzie u nas ?
Oby jak najszybciej. Wolę przetestować w drogerii i zapłacić te 10 zł (?) więcej.
Ines-ka jest offline  
Stary 2007-06-17, 20:54   #614
fifiorek
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Ines-ka Pokaż wiadomość
Oby jak najszybciej. Wolę przetestować w drogerii i zapłacić te 10 zł (?) więcej.
pewnie, że tak
fifiorek jest offline  
Stary 2007-06-18, 07:13   #615
isa666
Zakorzenienie

Ja wczoraj spędziłam cały dzień na słońcu siedząc w ogródku i nawet z filtrami mnie opaliło
Ręce to mam już właściwie brązowe, bo codziennie wychodząc z pracy narażona jestem na mocne, popołudniowe słońce i niestety opala mnie

Twarz narazie jest jeszcze w miarę jasna, ale już mam piegi na nosie i porobiły mi się pryszcze od słońca
Stary 2007-06-18, 08:48   #616
rocki
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez confused Pokaż wiadomość
Ja mam lekkie zwątpienie w byciu bladą... Mam na jedną umprezę brązową sukienkę w beżowe groszki, no i mama mówi, zebym się trochę samooopaliła.
Beżowy fatalnie wyglada z jasną cerą Jeśli nie chcesz się samoopalać, to może po prostu załóż inną sukienkę?
rocki jest offline  
Stary 2007-06-19, 13:56   #617
Madzia14
Zakorzenienie

GG do Madzia14

a ja wróciłam z 4dniowego wesela
na którym zebrałam dużo komplementów na temat mojej jasnej cery Miałam kremowy gorset i czekoladową spódnicę, do tego loczki-sprężynki, różowe usteczka, róż na poliki i mocno wytuszowane rzęsy. Sporo osób mówiło, że wyglądam jak arystokratka że mam nietypową urodę i ładną, jasną cerę, że nie wyobrażają mnie sobie opalonej i że mam urodę jak porcelanowa laleczka Miło usłyszeć takie komplementy w środku czerwca, gdzie sporo osób jest już bardzo mocno opalonych. A że słowa te słyszałam zarówno od 25 i 40 latków myślę, że mnie nie kłamuchowali

studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline  
Stary 2007-06-19, 15:19   #618
gosik.s
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez annemon Pokaż wiadomość
A ja kupiłam niedawno C1 w zwykłej drogerii w moim mieście.
A jaki on jest w porównaniu z Goshem 11?

Cytat:
Napisane przez confused Pokaż wiadomość
Ja mam lekkie zwątpienie w byciu bladą... Mam na jedną umprezę brązową sukienkę w beżowe groszki, no i mama mówi, zebym się trochę samooopaliła. W sumie pewnie jako jedyna nie będę po solarium i poważnie zastanawiam się nad balsamem brązującym... Chcę się wyróżniać ze względu na moją skórę, ale boję się, że to będzie egatywne wyróżnianie się...

Już sama nie wiem...
Zdecydowanie odradzam balsam!
Ryzykujesz wyróżnianie się nienaturalnym wyglądem "opalenizny" Nie warto.
Jaką masz karnację, chłodną czy ciepłą?
Jeśli ciepłą, to spróbuj balsamu Dove rozświetlającego - rozświetla tak delikatnie złociście, do brązowo-beżowej sukienki będzie wyglądać super Blada, subtelnie rozświetlona skóra na pewno nie będzie Cię wyróżniać negatywnie na tle solariowego tłumu

Cytat:
Napisane przez rocki Pokaż wiadomość
Beżowy fatalnie wyglada z jasną cerą Jeśli nie chcesz się samoopalać, to może po prostu załóż inną sukienkę?
Rocki, ale to tylko deseń, zasadniczo sukienka jest brązowa, a brąz na bledzioszkach jest OK (przynajmniej tak mi się wydaje - mam mnóstwo brązowych ciuszków).

Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline  
Stary 2007-06-19, 15:24   #619
fifiorek
Wtajemniczenie

a mnie naszło na kępki rzęs wszystko za sprawą asystentki mojej promotorki... wiem, jak wygląda nie umalowana albo tylko ze zwykłym tuszem na rzęsach a jak ją wczoraj zobaczyłam z przyklejonymi kępkami rzęs to wzroku nie mogłam oderwać od jej oczu
na KWC znalazłam takie http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=7521
widziałyście je gdzieś?
na pierwszy raz chce kupić takie tanie, jak zobacze jak to wygląda to może sie skusze na coś lepszego
fifiorek jest offline  
Stary 2007-06-19, 16:58   #620
Kattarina
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez gosik.s Pokaż wiadomość
A jaki on jest w porównaniu z Goshem 11?

.
Gosiku- kiedys testowalam C1 L'Oreala i 11 Gosha, na wlasnej skorze - podrzucam link do opisu wrazen: TU , mam nadzieje, ze sie bedzie przydatny
Kattarina jest offline  
Stary 2007-06-19, 17:14   #621
Sabbath
Wiedźma

Cytat:
a mnie naszło na kępki rzęs wszystko za sprawą asystentki mojej promotorki... wiem, jak wygląda nie umalowana albo tylko ze zwykłym tuszem na rzęsach a jak ją wczoraj zobaczyłam z przyklejonymi kępkami rzęs to wzroku nie mogłam oderwać od jej oczu
widziałyście je gdzieś?
na pierwszy raz chce kupić takie tanie, jak zobacze jak to wygląda to może sie skusze na coś lepszego
Proszę bardzo. Oto moje źródło: Allegro.
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=206861735
Sabbath jest offline  
Stary 2007-06-19, 17:26   #622
gosik.s
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
Gosiku- kiedys testowalam C1 L'Oreala i 11 Gosha, na wlasnej skorze - podrzucam link do opisu wrazen: TU , mam nadzieje, ze sie bedzie przydatny
Dziękuję, Kattarino

Jest bardzo przydatny! Wynika z niego, że i C1 mogę sobie spokojnie odpuścić. I dodatkowa dla mnie wskazówka - będę zwracać szczególną uwagę na wszystkie wypróbowane przez Ciebie kolorowe kosmetyki, bo prawdopodobnie mamy bardzo podobną karnację. Miałam dokładnie takie samo odczucie co do Gosha 11 jak Ty - za ciemny i nieco za różowy.

Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline  
Stary 2007-06-19, 18:03   #623
annemon
Zadomowienie

Cytat:
Dziękuję, Kattarino

Jest bardzo przydatny! Wynika z niego, że i C1 mogę sobie spokojnie odpuścić. I dodatkowa dla mnie wskazówka - będę zwracać szczególną uwagę na wszystkie wypróbowane przez Ciebie kolorowe kosmetyki, bo prawdopodobnie mamy bardzo podobną karnację. Miałam dokładnie takie samo odczucie co do Gosha 11 jak Ty - za ciemny i nieco za różowy.
Pytałaś, jaki jest C1 w porównaniu z 11 Gosha - otóż dla mnie C1 jest zdecydowanie odcieniem chłodnym, a Gosh jest neutralny. Obydwa odcienie nie są dla mnie idealne w 100%, ale nałożone b. cienką warstwą i dokładnie wklepane w skórę dobrze się w nią wtapiają. Jeszcze nie znalazłam do tej pory idealnego odcienia dla mnie, czyli niemal białego i koniecznie w chłodnej tonacji. Najbliżej jest jak dotąd C1.
annemon jest offline  
Stary 2007-06-19, 18:13   #624
Kattarina
Zakorzenienie

Cytat:
Dziękuję, Kattarino

Ciesze sie, ze pomoglam i polecam sie na przyszlosc
Teoretycznie jestem typem "lato-zima" (poniewaz mam za ciemna oprawe oczu na delikatne "lato"), jednak nie sluza mi stricte chlodne odcienie podkladow . Takze w b. zoltych wygladam jakbym byla chora Potrzebuje kosmetykow w kolorach neutralnych.

Kiedys wypisalam wiekszosc podkladow i pudrow , ktore uzywalam, badz tylko testowalam. Zdaje sobie sprawe z tego, ze czasem trudno przebrnac przez dziesiatki stron, dlatego podaje linki do konkretnych postow: LINK1 i LINK2 - sa w nim takze zdjecia porownawcze podkladow
Kattarina jest offline  
Stary 2007-06-19, 18:29   #625
agnieska
Zakorzenienie

Kattarino, napiszesz tu słówko o różach Collistara http://wizaz.pl/forum/showthread.php...66#post4593066 ?

agnieska jest offline  
Stary 2007-06-19, 18:37   #626
Kattarina
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Kattarino, napiszesz tu słówko o różach Collistara http://wizaz.pl/forum/showthread.php...66#post4593066 ?
Jasne, ze tak
Tylko w tej chwili Wizaz mi tak szaleje, ze nie widze avatarow, ikonek, zalacznikow i kazda stronka laduje mi sie kwadrans Jak sie uspokoi przeczytam tamten watek i napisze pare slow od siebie, OK?
Kattarina jest offline  
Stary 2007-06-19, 18:56   #627
agnieska
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
Jasne, ze tak
Tylko w tej chwili Wizaz mi tak szaleje, ze nie widze avatarow, ikonek, zalacznikow i kazda stronka laduje mi sie kwadrans Jak sie uspokoi przeczytam tamten watek i napisze pare slow od siebie, OK?
Siur, dziękuję

agnieska jest offline  
Stary 2007-06-19, 19:03   #628
fifiorek
Wtajemniczenie

Cytat:
widziałyście je gdzieś?
o matko walnęłam się z wątkami to nie tu
fifiorek jest offline  
Stary 2007-06-19, 19:52   #629
Nikita-v
Zadomowienie

a ja po zachwytak Recoverem... odstawiłam go na półkę na lepsze czasy ( czyli pewnie na wyrzucenie będzie).
Oczywiscie z dużą dawka filtru wcale nie wygląda na ciemny w czasie malowania, ale niestety po paru godzinach ciemnieje.. i w ogole nie widać ze mam jasną karnacje a raczej delikatnie opaloną ;(
no trudno.. kolejny niepotrzebny wydatek...

w takim razie teraz poluje na rozświetlacz dający efekt rozjaśnienia skóry... kto coś poleci?
Nikita-v jest offline  
Stary 2007-06-19, 22:59   #630
Smok
Wtajemniczenie

GG do Smok

Cytat:
Napisane przez Nikita-v Pokaż wiadomość
a ja po zachwytak Recoverem... odstawiłam go na półkę na lepsze czasy ( czyli pewnie na wyrzucenie będzie).
Oczywiscie z dużą dawka filtru wcale nie wygląda na ciemny w czasie malowania, ale niestety po paru godzinach ciemnieje.. i w ogole nie widać ze mam jasną karnacje a raczej delikatnie opaloną ;(
no trudno.. kolejny niepotrzebny wydatek...

w takim razie teraz poluje na rozświetlacz dający efekt rozjaśnienia skóry... kto coś poleci?
U mnie wszystko ciemnieje na twarzy, intensywnie też szukam rozjaśniającego rozświetlacza. Nikita - zajrzyj do wątku o rozświetlaczach.
Smok jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
jasna cera, jasny podkład

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości