Jak podkreślić jasną cerę? III - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2007-09-02, 16:49   #1201
truskawkowawiosna
Moderator

Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez _diabolique_ Pokaż wiadomość
mi sie tez podoba puder sensique moze nie jest extra jasny ale warto sprawdzic...napewno jest w drogerii natura
kosztuje 5 - 6 zl
ten rozświetlający? mam go, nie jest jasny w porownaniu do golden rose-ciemny, ale czasem go uzyje, bo nie wysusza skory
mikroREKLAMA
MAMOTOTO Tkaniny, dzianiny, haft, handmade WROCŁAW
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dresówki bawełniane. Zajmujemy się haftem komputerowym. Szyjemy dla małych i dużych:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 815 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
truskawkowawiosna jest offline  
Stary 2007-09-02, 16:52   #1202
_diabolique_
Raczkowanie

GG do _diabolique_

ee...z tylu ma napisane ze matujacy ja mam normalnie za ciemna 2 a po wakacjach jest idealna

włosy->teraz 'połowa pleców'->>cel 'do pasa' i jeszcze dalej
za bardzo lubię jeść............
_diabolique_ jest offline  
Stary 2007-09-02, 19:14   #1203
annemon
Zadomowienie

Cytat:
mi sie tez podoba puder sensique moze nie jest extra jasny ale warto sprawdzic...napewno jest w drogerii natura
kosztuje 5 - 6 zl
No właśnie, jak nie jest extra jasny, to niestety nie będzie dla mnie dobry. A szkoda, bo faktycznie jest tani. Niestety odcienie z niższej półki są na ogół dużo za ciemne dla mnie, tak jest i z pudrami, i z podkładami.

Edytowane przez annemon
Czas edycji: 2007-09-02 o 21:31 Powód: literówka
annemon jest offline  
Stary 2007-09-02, 20:00   #1204
emememsss
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 1

Dzięki dziewczyny. W takim razie pomyślę o czymś innym.
emememsss jest offline  
Stary 2007-09-02, 23:52   #1205
cmoksia
Zakorzenienie

GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia

Cytat:
Napisane przez musicman Pokaż wiadomość
mam odcień buff, z softflexem
niestety, za ciemny, ale dziękuję za chęci
Stary 2007-09-03, 15:50   #1206
sylwiani
Zadomowienie

a ja kupiłam sobie na all True Match W1 i jest jasny, rewelacja na filtry, ale bez wygląda koszmarnie, tak wysusza skórę...

czy ktoś kiedyś widział Loreal Visible Lift Foundation 15 Light Beige?

Edytowane przez sylwiani
Czas edycji: 2007-09-03 o 16:15
sylwiani jest offline  
Stary 2007-09-03, 18:07   #1207
Jelonek
Zakorzenienie

Widział Koszmar, dla mnie za ciemny o 3 tony chyba. Poza tym wyglądałam w nim jak stara pudernica, która wypaliła paczkę fajek
Jelonek jest offline  
Stary 2007-09-03, 18:29   #1208
_diabolique_
Raczkowanie

GG do _diabolique_

mam pytanie do lublinianek (o ile sa)...czy widziałyście gdzies to wychwaleane pod niebiosa TM C1 ...bylam w galerii centrum, sephorze i w naturze do rossmana nie mialam czasu zajsc

Stary 2007-09-03, 19:10   #1209
emememsss
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
mam pytanie do lublinianek (o ile sa)...czy widziałyście gdzies to wychwaleane pod niebiosa TM C1 ...bylam w galerii centrum, sephorze i w naturze do rossmana nie mialam czasu zajsc
O ile dobrze sie orientuje, to zostal wycofany ze sprzedazy w Polsce. Mozesz go kupic na allegro np. tutaj:

http://allegro.pl/item231459804_true..._w1_c1_c2.html
emememsss jest offline  
Stary 2007-09-04, 08:30   #1210
sylwiani
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Jelonek Pokaż wiadomość
Widział Koszmar, dla mnie za ciemny o 3 tony chyba. Poza tym wyglądałam w nim jak stara pudernica, która wypaliła paczkę fajek
a ma odmładzać
Stary 2007-09-04, 17:09   #1211
IIserenityII
Raczkowanie

i ja dodam swoja blada fotke, a co do malowania to kompletnie sie nie znam i nigdy sie nie malowalam musialabym o tym duzo poczytac:P

i jeszcze przy okazji jakby ktos mogl okreslic rodzaj moich oczu to bym byla bardzo wdzieczna
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg bezNazwy3.jpeg (22,8 KB, 165 załadowań)

Edytowane przez Jelonek
Czas edycji: 2007-09-05 o 15:07
IIserenityII jest offline  
Stary 2007-09-04, 17:27   #1212
margaritaa
Zadomowienie

serenity a ile masz latek
Stary 2007-09-04, 17:32   #1213
IIserenityII
Raczkowanie

prawie 19
Stary 2007-09-04, 17:34   #1214
margaritaa
Zadomowienie

na prawde nigdy sie nia malowałaś? tuszem tez nie? takie fajne masz rzęsy
Stary 2007-09-04, 17:41   #1215
IIserenityII
Raczkowanie

naprawde i balabym sie za to zabrac bo nie wiem co bym sobie zrobila, totalnie sie nie znam na tym

jedyne co umiem to pomalowac paznokcie

Edytowane przez Jelonek
Czas edycji: 2007-09-05 o 15:10
Stary 2007-09-04, 18:48   #1216
_diabolique_
Raczkowanie

GG do _diabolique_

Cytat:
fuck

Stary 2007-09-04, 19:11   #1217
laylady
Raczkowanie

To ja mam małe pytanko

Właśnie przymierzam się do kupna różu. Jestem typowa zimą- ciemne włosy, czyste zielone oczy, i oczywiście bladzioch ze mnie- odcień skóry nie jest niebieskawy, raczej żółtawy.

Jakich różów używacie?

Myślałam nad tym najaśniejszym z Bourjois'a, ale boję się, że wyjdę jak klown z cyrku...
Stary 2007-09-04, 19:22   #1218
truskawkowawiosna
Moderator

Cytat:
fuck
kolezanko, prosze bez przeklenstw a co do c1, w sklepach juz nie kupisz raczej, ja co prawda nie lublinianka, ale jakies pare miesiecy temu wyslalam siostre aby obleciala wszystkie rossmany, sephory douglasy, superpharmy, jedynie w SP mieli-ale sam TESTER pozostaje allegro, ale mimo, ze TM fajnie kryje, uwazam, ze adaptacyjny oriflame jest lepszy-jasniejszy i ladniej wyglada na twarzy

Cytat:
Napisane przez laylady Pokaż wiadomość
To ja mam małe pytanko

Właśnie przymierzam się do kupna różu. Jestem typowa zimą- ciemne włosy, czyste zielone oczy, i oczywiście bladzioch ze mnie- odcień skóry nie jest niebieskawy, raczej żółtawy.

Jakich różów używacie?

Myślałam nad tym najaśniejszym z Bourjois'a, ale boję się, że wyjdę jak klown z cyrku...
ja co prawda jestem zimny typ i konkretnych marek i numerkow rozy nie podam, ale stawialabym na odcienie cieple: brzoskwiniowe, koralowe, a nie typowo rozowe, purpurowe. skoro jestes blada brunetka to mozesz sobie pozwolic na intensywniejszy odcien rozu, jako byla brunetka moge to potwierdzic na wlasnym przykladzie
mikroREKLAMA
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dresówki bawełniane. Zajmujemy się haftem komputerowym. Szyjemy dla małych i dużych:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 815 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Stary 2007-09-04, 19:29   #1219
_diabolique_
Raczkowanie

GG do _diabolique_

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
kolezanko, prosze bez przeklenstw a co do c1, w sklepach juz nie kupisz raczej, ja co prawda nie lublinianka, ale jakies pare miesiecy temu wyslalam siostre aby obleciala wszystkie rossmany, sephory douglasy, superpharmy, jedynie w SP mieli-ale sam TESTER pozostaje allegro, ale mimo, ze TM fajnie kryje, uwazam, ze adaptacyjny oriflame jest lepszy-jasniejszy i ladniej wyglada na twarzy
błagam o wybaczenie nic mi nie zostaje innego jak zamowic

Stary 2007-09-04, 21:01   #1220
Ines-ka
Zakorzenienie

IIserenityII, używaj opcji edycji, nie piszemy posta pod postem.

Odebrałam dzisiaj podkład adaptacyjny. Zrobiłam fotki porównawcze, ale nie chce mi się iść do pokoju po aparat.
Ines-ka jest offline  
Stary 2007-09-04, 21:19   #1221
Madzia14
Zakorzenienie

GG do Madzia14

Ty leniuuuuu

studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline  
Stary 2007-09-05, 11:11   #1222
vril
Zakorzenienie

Witaj Serenity
Masz bardzo ladne niebieskie oczy i pelne usta - przy tym kolorze oczu i wlosow bardzo chetnie zobaczylabym cie w cieniach koloru oliwki i khaki. Na poczatek moze lekki podklad (zebys sie przyzwyczaila), korektor i mapka cieni plus tusz, dodatkowo cos deikatneego na usta i bedzie swietnie. Potem wlaczysz puder, roz - przyzwyczajaj sie stopniowo, nie ma co biec do sklepu i rujnowac sie przy pierwszym podejsciu, zwlaszca gdy jeszcze nie wie sie w jakich kolorach jest ci dobrze. Widze duzy "potencjal" w twojej twarzy - podoba mi sie, a co?
Przejrzyj forum Moje makijaze, to najlepszy sposob by poznac rozne techniki makijazu, nakladania cieni, rozu, itp. Wiele wizazanek zalozylo watki "step by step", ktore bardzo ulatwiaja "prace" poczatkujacym. Taki zbiorczy watek jest chyba nawet przypiety u gory forum MM.
W razie czego pytaj i udzielaja sie na wszyskich forach, wizazanki na pewno pomoga
Pozdrawiam
vril jest offline  
Stary 2007-09-05, 11:36   #1223
IIserenityII
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Witaj Serenity
Masz bardzo ladne niebieskie oczy i pelne usta - przy tym kolorze oczu i wlosow bardzo chetnie zobaczylabym cie w cieniach koloru oliwki i khaki. Na poczatek moze lekki podklad (zebys sie przyzwyczaila), korektor i mapka cieni plus tusz, dodatkowo cos deikatneego na usta i bedzie swietnie. Potem wlaczysz puder, roz - przyzwyczajaj sie stopniowo, nie ma co biec do sklepu i rujnowac sie przy pierwszym podejsciu, zwlaszca gdy jeszcze nie wie sie w jakich kolorach jest ci dobrze. Widze duzy "potencjal" w twojej twarzy - podoba mi sie, a co?
Przejrzyj forum Moje makijaze, to najlepszy sposob by poznac rozne techniki makijazu, nakladania cieni, rozu, itp. Wiele wizazanek zalozylo watki "step by step", ktore bardzo ulatwiaja "prace" poczatkujacym. Taki zbiorczy watek jest chyba nawet przypiety u gory forum MM.
W razie czego pytaj i udzielaja sie na wszyskich forach, wizazanki na pewno pomoga
Pozdrawiam
Dziekuje bardzo za porade i przy okazji komplementy moze to troche podbuduje moja samoocene rowniez pozdrawiam
Stary 2007-09-05, 11:57   #1224
cmoksia
Zakorzenienie

Serenity, ja się przyłącze do zachwytów vril masz piękne usta i kolor oczu
Ja bym może od razu od zieleni nie zaczynała stawiałabym na jakiś średni beż, taki perłowy albo inny błyszczący, ewentualnie z brązem tak na początek. Do tego brązowy tusz do rzęs, np. podkręcający, krem koloryzujący na twarz zamiast podkładu, bo jest lżejszy i naturalniej wygląda i oczywiście błyszczyk albo bezbarwny albo np wibo water sheen nr 7 podkreśliłabym też mocniej brwi, ale tym lepiej żeby się zajęła kosmetyczka (regulacja + henna)
Stary 2007-09-05, 12:09   #1225
naila
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez laylady Pokaż wiadomość
To ja mam małe pytanko

Jakich różów używacie?

Jestem 'Zimą' i używam z powodzeniem różu L'oreala Blush Delicieux nr 5. Jest w sam raz dla zim, chłodny odcień, można stopniować zabarwienie, jest delikatny... dobrała mi go kobieta, która robiła mi makijaż - poszłam po róż, a wyszłam z różem i makijażem Chciałam taki najjaśniejszy róż, ale ona stwierdziła, że tamten jest dla blondynek, a ten będzie w sam raz dla mnie. Miała rację.

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline  
Stary 2007-09-05, 12:45   #1226
Hanneke
Rozeznanie

GG do Hanneke

A ja sie nie zgodze z takim generalizowaniem ze to dla blondynek, a tamto dla brunetek
Moim zdaniem "zima" z powodzeniem moze uzywac różu L'oreala Blush Delicieux nr 01. Czego ja jestem najlepszym przykladem Jest swietny do makijazy typu "nude", ale nie tylko, bo jest bardzo naturalny i mozna sie tak umowalowac, ze nie widac ze sie jest "uróżowionym" Przy bardzo jasnej skorze i ciemniejszych rozach jest to niemal niemozliwe.
Bardzo lubie Blush Delicieux, sa to moje ulubione roze i obecnie mam na stanie dwa, wlasnie 01 i nowy 156, a 01 byl moim pierwszym rozem wogole.
Bourjois sa dla mnie za twarde, ale to kwestia gustu.

Laylady jak masz mozliwosc to pomaziaj sie testerami w sklepie, a pozniej obejrzyj w dziennym swietle i wybierz to co Ci sie najbardziej podoba Albo kup cos bardzo taniego i zobacz w jakim kolorze Ci dobrze.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Czy ktoras z posiadaczek podkladu Oriflame Giordani Gold moglaby mu zrobic fotke porownawcza, bo sie nad nim zastanwiam
Jest niezmiennie zachwycona Rhea, ale kusicie mnie tym podkladem. no. Mam juz 4 podklady, ale ciagle mnie korci ten. I bym miala pretekst bo jest do konca tygodnia w promocji
Hanneke jest offline  
Stary 2007-09-05, 12:54   #1227
laylady
Raczkowanie

Dzięki za odpowiedzi
Byłam w drogerii, pomaziałam się- i chyba zdecyduję się na któryś z L'Oreali. Faktycznie w porównaniu do Burżuja, te z L'Oreala są bardziej miękkie->łatwiejsze w aplikacji.
Stary 2007-09-05, 12:57   #1228
cmoksia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Hanneke Pokaż wiadomość
Czy ktoras z posiadaczek podkladu Oriflame Giordani Gold moglaby mu zrobic fotke porownawcza, bo sie nad nim zastanwiam
Jest niezmiennie zachwycona Rhea, ale kusicie mnie tym podkladem. no. Mam juz 4 podklady, ale ciagle mnie korci ten. I bym miala pretekst bo jest do konca tygodnia w promocji
a jakie masz/znasz podkłady, do których mogłybyśmy porównać?
Stary 2007-09-05, 13:06   #1229
aliś
Zadomowienie

A ja mam małe pytanie "OT" Po przestudiowaniu tego wątku i na obejżeniu zdjęć na MM zdecydoałam się na zakup podkładu Revlona Colorstay (tej pierwszej wersji). Mam tylko pytanie, bo na allegro, na zdjęciach produktów sa 2 rodzaje, jedne z zakrętką z paseczkami, a drugie bez? Czy te paseczki maja oznaczać do jakiej cery nadaje sie podkład czy też oznaczają ze te odcienie są najaśniejsze z palety (bo znajdują się one zazwyczaj na odcieniach Ivory i buff)?

aliś jest offline  
Stary 2007-09-05, 13:12   #1230
truskawkowawiosna
Moderator

Cmoksiu o tej wersji podkladu mowilas? http://www.allegro.pl/item241296483_...y_podklad.html
odcien ivory? najjasniejszy z najjasniejszych?
mikroREKLAMA

Zamknij wątek

Tagi
jasna cera, jasny podkład

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości