Jak podkreślić jasną cerę? III - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-01-08, 17:53   #2341
agnieska
Zakorzenienie

Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Jelonku jak tam testy LRP?

Tulipanno "jakby co" - czy można się podczepić z prośbą o zakup?

agnieska jest offline  
Stary 2008-01-08, 18:02   #2342
tulipanna.
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość

Nie wiem czy wspolny zakup ma sens, bo ten sklep wysyla towar za darmo. Za przesylke po prostu nie placisz. Jesli masz Paypal to nie zaplacisz juz w ogole nic poza cena BB Cream. Ja niestety nie posiadam Paypala, wiec robilam przesylke za pomoca Western Union. Tam dziala smutna zasada, ze im wiecej wplacasz, tym wiecej placisz im. Do 120zl doplacasz 20zl. Od 140 bodajze już 50zl. I dosc znacznie w gore. Dlatego sadze, ze lepiej zeby kazdy zamawial dla siebie Ale jesli sie myle (moja scisla polkula jest wylaczona) to wyprowadzcie mnie z bledu i bedziemy myslec o wspolnej przesylce

Aha - zrezygnowalam z zamawiania kremu od dziewczyny, ktorej podawalam adres bloga, bo to znacznie drozej wychodzilo i ogolnie ciezko sie z nia dogadac za to sklep z czystym sumieniem polecam
tulipanna. jest offline  
Stary 2008-01-08, 18:07   #2343
Madzia14
Zakorzenienie

GG do Madzia14

Oj kusisz, kusisz ^^

studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline  
Stary 2008-01-08, 18:24   #2344
agnieska
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Nie wiem czy wspolny zakup ma sens, bo ten sklep wysyla towar za darmo. Za przesylke po prostu nie placisz. Jesli masz Paypal to nie zaplacisz juz w ogole nic poza cena BB Cream. Ja niestety nie posiadam Paypala, wiec robilam przesylke za pomoca Western Union. Tam dziala smutna zasada, ze im wiecej wplacasz, tym wiecej placisz im. Do 120zl doplacasz 20zl. Od 140 bodajze już 50zl. I dosc znacznie w gore. Dlatego sadze, ze lepiej zeby kazdy zamawial dla siebie Ale jesli sie myle (moja scisla polkula jest wylaczona) to wyprowadzcie mnie z bledu i bedziemy myslec o wspolnej przesylce

Aha - zrezygnowalam z zamawiania kremu od dziewczyny, ktorej podawalam adres bloga, bo to znacznie drozej wychodzilo i ogolnie ciezko sie z nia dogadac za to sklep z czystym sumieniem polecam
Dziękuję myślałam, że procedura płatności będzie podobna do truskawkowej - nie chodziło mi o koszty wysyłki, a właśnie płatność jeśli jest inna opcja to pokombinuję.
Jeszcze raz dzięki

agnieska jest offline  
Stary 2008-01-08, 18:38   #2345
tulipanna.
Zakorzenienie

Cytat:
Dziękuję myślałam, że procedura płatności będzie podobna do truskawkowej - nie chodziło mi o koszty wysyłki, a właśnie płatność jeśli jest inna opcja to pokombinuję.
Jeszcze raz dzięki
Wchodzis na strone Western Union, sprawdasz punkty w ktorych mozna dokonac przelewu w Twoim miescie I tam przelewasz pieniadze. Wczesniej piszesz do sklepu z prosba o adres, bo chcialabys dokonac transakcji przy pomocy WE I wysylasz im maila, ze przelew zostal dokonany, bo to jest do odebrania 5min po wplacie Nastepnego dnia wysylaja paczke.

Madzia o kuszeniu pogadamy jak bedzie widac efekty dzialania tego specyfiku Niby fajnie, ze wybiela i ma dzialanie antystarzeniowe, ale nie wiem czy rowniez ma taka doze witamin jak te inne i niestety z racji barier jezykowych raczej nie bedzie dane mi sie dowiedziec. Na pewno jest to swietny kosmetyk, kiedy sie spieszy. Ale chetnie sprawdzilabym te w ktorych rozlubowaly sie azjatki, czyli SkinFood. Bede probowac jak uzbieram odpowiednia kwote
tulipanna. jest offline  
Stary 2008-01-08, 18:46   #2346
cmoksia
Zakorzenienie

GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia

Cytat:
Jeszcze raz dzięki
a to jak jest z płatnościami na truskawie?
Stary 2008-01-08, 19:10   #2347
agnieska
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez cmoksia Pokaż wiadomość
a to jak jest z płatnościami na truskawie?
http://eu.strawberrynet.com/faq.aspx#31 i poszukaj jeszcze na forum. Truskawa kusi, ale przecież nie będę brać od ojca karty mówiąc że to na kosmetyki - i tak mówi że mam cały sklep kosmetyczny

agnieska jest offline  
Stary 2008-01-08, 19:26   #2348
majade
Zakorzenienie

Cytat:
Truskawa kusi, ale przecież nie będę brać od ojca karty mówiąc że to na kosmetyki
Aga, a właściwie dlaczego nie?

majade jest offline  
Stary 2008-01-08, 19:36   #2349
agnieska
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Aga, a właściwie dlaczego nie?
Kiedyś zostawiłam przypadkowo otwarty kufer w pokoju... ojciec przyszedł do mnie otworzyć bramę pilotem (jedyne okno które wychodzi na bramę jest w moim pokoju). Ponoć awanturę mojej rodzicielce zrobił straszną.

Cóż, pieniądze wciąż co miesiąc wpływają na konto

agnieska jest offline  
Stary 2008-01-08, 20:36   #2350
evelinek_r
Wtajemniczenie

Hmm...wszystko fajnie, tylko szkoda, że słabo kryje, bo ja mam jednak trochę do ukrycia Tulipanno nada się on do mojej biednej trądzikowej cery? Ewentualnie jest jeszcze jakiś bardziej kryjący?
evelinek_r jest offline  
Stary 2008-01-08, 20:43   #2351
Jelonek
Zakorzenienie

Cytat:

Przepraszam, ale nie mam na razie głowy do testów (uroki sesji ciągłej ), ale jak jutro wrócę z zajęć to maznę się chociaż tylko po to żeby odcień sprawdzić
Jelonek jest offline  
Stary 2008-01-08, 20:58   #2352
tulipanna.
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Hmm...wszystko fajnie, tylko szkoda, że słabo kryje, bo ja mam jednak trochę do ukrycia Tulipanno nada się on do mojej biednej trądzikowej cery? Ewentualnie jest jeszcze jakiś bardziej kryjący?
Sprawdze jutro bez nawilzacza Byc moze wtedy bedzie bardziej kryl. Nie mam pojecia jaka jest reszta, bo nie testowalam. Te, na ktore mam apetyt firmy Skin Food prezentowala na forum dziewczyna z mocno tradzikowa cera i widac bylo jak co miesiac stan jej cery znacznie sie poprawial. Sadze wiec, ze ten Skin Food moze byc dobrym rozwiazaniem, ale czy tak swietnie kryjacym? Nie wiem. Na fotkach, ktore robila wyglada na to, ze tak. Ja bym sprobowala chocby ze wzgledow leczniczych, sama tez mam male problemy tradzikowe, znacznie mniejsze odkad zaczelam stosowac kwasy, wczesniej antybiotyki. Ale chcialabym sie od tych kwasow odkleic i to kolejny powod, dla ktorego kreci mnie ten BB.
tulipanna. jest offline  
Stary 2008-01-08, 21:50   #2353
evelinek_r
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Sprawdze jutro bez nawilzacza Byc moze wtedy bedzie bardziej kryl. Nie mam pojecia jaka jest reszta, bo nie testowalam. Te, na ktore mam apetyt firmy Skin Food prezentowala na forum dziewczyna z mocno tradzikowa cera i widac bylo jak co miesiac stan jej cery znacznie sie poprawial. Sadze wiec, ze ten Skin Food moze byc dobrym rozwiazaniem, ale czy tak swietnie kryjacym? Nie wiem. Na fotkach, ktore robila wyglada na to, ze tak. Ja bym sprobowala chocby ze wzgledow leczniczych, sama tez mam male problemy tradzikowe, znacznie mniejsze odkad zaczelam stosowac kwasy, wczesniej antybiotyki. Ale chcialabym sie od tych kwasow odkleic i to kolejny powod, dla ktorego kreci mnie ten BB.
Dziękuję Przede wszystkim za to, że coś takiego wynalazłaś i zamówiłaś, a teraz cierpliwe odpowiadasz na wszystkie nasze pytania i wątpliwości. W takim razie idę szukać Skin Food
evelinek_r jest offline  
Stary 2008-01-09, 00:19   #2354
tulipanna.
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Dziękuję Przede wszystkim za to, że coś takiego wynalazłaś i zamówiłaś, a teraz cierpliwe odpowiadasz na wszystkie nasze pytania i wątpliwości. W takim razie idę szukać Skin Food
Kompletnie nie ma za co. Sama jestem bardzo zainteresowana tematem
tulipanna. jest offline  
Stary 2008-01-09, 15:08   #2355
chise
Wtajemniczenie

Ostatnio trafiłam na zdjęcia bladolicej Izy Miko. Załączam fotki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg izamiko.jpg (70,6 KB, 108 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg izamiko2.jpg (48,5 KB, 96 załadowań)
chise jest offline  
Stary 2008-01-12, 10:27   #2356
Madzia14
Zakorzenienie

GG do Madzia14

Tulipanno, jak dalsze testy BB Cream ?

Madzia14 jest offline  
Stary 2008-01-12, 11:02   #2357
tulipanna.
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Madzia14 Pokaż wiadomość
Tulipanno, jak dalsze testy BB Cream ?
Wlasnie kapiac sie myslalam o tym, ze najwyzsza pora napisac.

Definitywnie tego mojego nie mozna uzywac na nawilzacze, bo sie rozmywa i nie wyglada tak jak powinien. Zaczelam go stosowac na baze silikonowa dax - przynajmniej do czegos sie przydala, bo jej nie uzywalam odkad zaczelam stosowac filtry. Na bazie kremik lezy tak jak powinien. Twarz wyglada swiezo, naturalnie i na wypoczeta - tylko tzreba go dobrze nalozyc. Chociaz nawet jak sie walnie grubsza warstwe z rozpedu - stapia sie ze skora. Przestalam uzywac kwasu, zeby widziec efekty dzialania na skore. Na noc nakladam na twarz nawilzacz. Coz, nie mam zadnego wysypu ani gwaltownego pogorszenia cery co sie zdarzalo po dluzszym odstawieniu produktow aha/bha. Jakies tam dziady sie robia, ale minimalne. Nastepna interesujaca rzecz: kwas wyeliminowal u mnie rozszerzone pory. Zostaly troche szersze tylko w jednym punkcie - pomiedzy okiem a nosem na samym poczatku policzka. Stosujac BB nie widze, zeby stan porow ulegl pogorszeniu. Owszem, te miedzy nosem a okiem wygladaja troszeczke gorzej, ale reszta buzi jest gladziutka Kolor moglby byc lepszy. Jest zbyt neutralny, potrzebuje czegos bardziej wpadajacego w zolc. Nadal nie wiem, czy faktycznie rozjasnia skore. Ogolnie jestem zadowolona i uwazam, ze to bardzo dobry produkt, jednak nie do konca trafiony pod katem potrzeb mojej skory. W tej chwili oszczedzam na Skin Food - gingko lub aloe, jeszcze sie zastanowie. I na BB do stosowania na noc, ktory rowniez jest dostepny w sklepie online. Troche mnie boli, ze nie maja tak wysokich filtrow, zebym mogla zrezygnowac z osobnego stosowania bazy...bo jednak ta MACowska troche kosztuje i tym wieksze nadzieje pokladalam w bb z wysokim filtrem. Liczylam na to, ze bede mogla zaoszczedzic spokojnie na rozswietlacz chanel - ten slynny, bialy. Tymczasem raczej z tego nici..
tulipanna. jest offline  
Stary 2008-01-12, 11:36   #2358
Madzia14
Zakorzenienie

GG do Madzia14

Cytat:
Napisane przez tulipanna.
Wlasnie kapiac sie myslalam o tym, ze najwyzsza pora napisac.

Definitywnie tego mojego nie mozna uzywac na nawilzacze, bo sie rozmywa i nie wyglada tak jak powinien. Zaczelam go stosowac na baze silikonowa dax - przynajmniej do czegos sie przydala, bo jej nie uzywalam odkad zaczelam stosowac filtry. Na bazie kremik lezy tak jak powinien. Twarz wyglada swiezo, naturalnie i na wypoczeta - tylko tzreba go dobrze nalozyc. Chociaz nawet jak sie walnie grubsza warstwe z rozpedu - stapia sie ze skora. Przestalam uzywac kwasu, zeby widziec efekty dzialania na skore. Na noc nakladam na twarz nawilzacz. Coz, nie mam zadnego wysypu ani gwaltownego pogorszenia cery co sie zdarzalo po dluzszym odstawieniu produktow aha/bha. Jakies tam dziady sie robia, ale minimalne. Nastepna interesujaca rzecz: kwas wyeliminowal u mnie rozszerzone pory. Zostaly troche szersze tylko w jednym punkcie - pomiedzy okiem a nosem na samym poczatku policzka. Stosujac BB nie widze, zeby stan porow ulegl pogorszeniu. Owszem, te miedzy nosem a okiem wygladaja troszeczke gorzej, ale reszta buzi jest gladziutka Kolor moglby byc lepszy. Jest zbyt neutralny, potrzebuje czegos bardziej wpadajacego w zolc. Nadal nie wiem, czy faktycznie rozjasnia skore. Ogolnie jestem zadowolona i uwazam, ze to bardzo dobry produkt, jednak nie do konca trafiony pod katem potrzeb mojej skory. W tej chwili oszczedzam na Skin Food - gingko lub aloe, jeszcze sie zastanowie. I na BB do stosowania na noc, ktory rowniez jest dostepny w sklepie online. Troche mnie boli, ze nie maja tak wysokich filtrow, zebym mogla zrezygnowac z osobnego stosowania bazy...bo jednak ta MACowska troche kosztuje i tym wieksze nadzieje pokladalam w bb z wysokim filtrem. Liczylam na to, ze bede mogla zaoszczedzic spokojnie na rozswietlacz chanel - ten slynny, bialy. Tymczasem raczej z tego nici..
Uważasz, że warto zaryzykować zainwestować te prawie 150zł, czy się wstrzymać ? Chętnie bym go sobie zasponsorowała, ale niestety dla nastolatki nie jest to mały wydatek

Przepraszam, że tak męczę, mogłabyś napisać coś więcej o Skin Food ?

Madzia14 jest offline  
Stary 2008-01-12, 12:53   #2359
tulipanna.
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Madzia14 Pokaż wiadomość
Uważasz, że warto zaryzykować zainwestować te prawie 150zł, czy się wstrzymać ? Chętnie bym go sobie zasponsorowała, ale niestety dla nastolatki nie jest to mały wydatek

Przepraszam, że tak męczę, mogłabyś napisać coś więcej o Skin Food ?
Nastolatce proponowalabym Skin Food. Bo ten moj ma dzialanie ANTYZMARSZCZKOWE. Uwazam, ze lepiej dla Ciebie bedzie jesli kupisz sobie typowa bombe witaminowa, ktora podziala na Twoja skore odzywczo, wyleczy ja i nada ladny efekt, a nie cos co wyliftinguje Twoja nastoletnia skore O Skin Foodzie wiem tyle, ile wyczytalam w internecie. Na pewno swietnie leczy skore i daje ladny, naturalny, satynowy efekt. Moj nie daje efektu satyny i to glowny powod, dla ktorego nie jestem z niego w pelni zadowolona. Wklejalam juz linki do forum cozycot w tym watku - zobacz tam na zdjecia przed i po stosowaniu wklejane przez dziewczyny Aha - Skin Food jest tanszy. W sumie zaplacisz cos kolo 100zl. Jak masz jeszcze jakies pytania - konkretne - wyslij mi PW, zeby nie walkowac tematu BB 100x w jednym watku
tulipanna. jest offline  
Stary 2008-01-12, 15:17   #2360
vendettka
Wtajemniczenie

A mam pytanie,mam jasną karnację ale chciałabym ją jeszcze bardziej rozjaśnic,jak moge to zrobic? Myślałam kiedyś nad białym pudrem ale nie wiem czy by wypaliło ehh... Doradźcie coś Załączam fotkę.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg g.JPG (63,8 KB, 120 załadowań)

Włosomaniaczka - 15.05.2012
Listuję
vendettka jest offline  
Stary 2008-01-13, 13:14   #2361
Jelonek
Zakorzenienie

Cytat:
Przynoszę wieści, wreszcie znalazłam chwilę żeby przetestować Creme Satine 1
Odcień z pewnością jest jaśniejszy o jakiś 1 ton może od Unifiance Poudre, którego też miałam okazję przetestować.
1 wpada w żółć, ja w niej różu nie widzę. Rozsmarowałam cieniutką warstwą na szyi, wtopił się ładnie. Nie wiem jak wyglądałaby grubsza warstwa. Niemniej odcień wart przetestowania, tym bardziej, że próbki są dostępne w aptekach prowadzących kolorówkę LRP.
Co do właściwości się nie wypowiem póki co, bo nie stosowałam na cała twarz, tylko w celach opisu koloru w wątku
Dla nie_ekstremalnie bladolicych może być ok. Myślę, że Tobie agniesko powinien pasować
Jelonek jest offline  
Stary 2008-01-13, 13:39   #2362
agnieska
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Jelonek Pokaż wiadomość
Przynoszę wieści, wreszcie znalazłam chwilę żeby przetestować Creme Satine 1
Odcień z pewnością jest jaśniejszy o jakiś 1 ton może od Unifiance Poudre, którego też miałam okazję przetestować.
1 wpada w żółć, ja w niej różu nie widzę. Rozsmarowałam cieniutką warstwą na szyi, wtopił się ładnie. Nie wiem jak wyglądałaby grubsza warstwa. Niemniej odcień wart przetestowania, tym bardziej, że próbki są dostępne w aptekach prowadzących kolorówkę LRP.
Co do właściwości się nie wypowiem póki co, bo nie stosowałam na cała twarz, tylko w celach opisu koloru w wątku
Dla nie_ekstremalnie bladolicych może być ok. Myślę, że Tobie agniesko powinien pasować
Dziękuję, spróbuję zdobyć próbkę do tej pory wszystkie podkłady LRP były o te 2-3 tony za ciemne

agnieska jest offline  
Stary 2008-01-13, 13:57   #2363
Jelonek
Zakorzenienie

Dla mnie też, jak dla mulatek Ale ten jakby rozsmarować cieniutką warstwą to może być naprawdę fajny W każdym razie jest jaśniejszy od tych, które miałam okazję testować choćby na dłoni w aptece Mam nadzieję, że nie ciemnieje na skórze, jak to się stało ostatnio z testowanym Diorskin Forever vel ohydna pomarańcza
Jelonek jest offline  
Stary 2008-01-13, 14:17   #2364
tulipanna.
Zakorzenienie

Natomiast mi przychodzi odszczekac wszelkie watpliwosci na temat BB kremu 5 dzien stosowania i 5 dzien odkad odstawilam kwasy. Skore twarzy mam juz prawie w kolorze szyi. Stan cery poprawia sie z dnia na dzien: jest gladsza, nie wyskoczylo mi zadne paskudztwo, pory trzymaja sie dzielnie zwarte. Wklepuje dokladnie niewielka ilosc, bo po tej niewielkiej ilosci nie wygladam jakbym miala podklad czy cokolwiek na twarzy. Natomiast twarz jest jak po fotoszopie. Uzyskana gladkosc jest dla mnie tak niewiarygodna, ze az sztuczna. Musze sie przyzwyczaic Chyba jednak zamowie ponownie ten krem, mimo ze nie wpada w moja zolc. Na pewno oszczedzam na wersje nocna i na skin fooda. Skoro po niespelna tygodniu sa takie efekty, ciekawe jak bede wygladac za dwa...Pod oczami jestem gladziutka jak male dziecko Teraz juz rozumiem skad ten szal na "BB" w Azji.
tulipanna. jest offline  
Stary 2008-01-13, 16:47   #2365
Madzia14
Zakorzenienie

GG do Madzia14

Tulipanno Teraz nie wiem, czy oszczędzić na BB, czy Skin Food

Madzia14 jest offline  
Stary 2008-01-14, 12:04   #2366
lady_butterfly
Raczkowanie

Jakże się cieszę, że BB Cream okazał się tak dobrym kosmetykiem! Już zdecydowałam się na kupno, być może jeszcze w tym miesiącu
Tulipanno, a mogłabyś jeszcze zdradzić jak z jego trwałością? Świecenie, ścieranie?
Stary 2008-01-14, 12:21   #2367
_diabolique_
Raczkowanie

GG do _diabolique_

Cytat:
Napisane przez vendettka Pokaż wiadomość
A mam pytanie,mam jasną karnację ale chciałabym ją jeszcze bardziej rozjaśnic,jak moge to zrobic? Myślałam kiedyś nad białym pudrem ale nie wiem czy by wypaliło ehh... Doradźcie coś Załączam fotkę.
z białym pudrem ostrożnie bo zęby robią sie żółte a na zdjęciach twarz zielona

włosy->teraz 'połowa pleców'->>cel 'do pasa' i jeszcze dalej
za bardzo lubię jeść............
_diabolique_ jest offline  
Stary 2008-01-14, 13:45   #2368
Chadzidza
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez vendettka Pokaż wiadomość
Ja miałam biały puder z inglota, strasznie się buzia po nim świeciła...
Chadzidza jest offline  
Stary 2008-01-14, 14:07   #2369
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...

Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1

Tulipanno kusisz tym BB

agabil1 jest offline  
Stary 2008-01-14, 14:14   #2370
cmoksia
Zakorzenienie

GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia

Cytat:
Napisane przez Chadzidza Pokaż wiadomość
Ja miałam biały puder z inglota, strasznie się buzia po nim świeciła...

używałaś go na całą twarz?

Tagi
jasna cera, jasny podkład

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości