Pocieniowane w這sy - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2007-05-03, 20:04   #1
ASie鎥a_24
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 28
GG do ASie鎥a_24

Pocieniowane w這sy

prawie od zawsez mam pocieniowane w這sy i zawsze sie tak 軼ina豉m, ale ostatnio zauwazy豉m, 瞠 moej w這sy porozdwaja造 sie przez to i s do嗆 zniszczone. Mo瞠 znacie jakies sposoby na wzmocnienie w這s闚? Aha planuje je zapu軼i tak 瞠by wyr闚na造 sie pasma ze sob i by造 r闚nej d逝go軼i, czy my郵icie, 瞠 powinnam i嗆 do fryzjera troche je wyr闚na? Przynajmniej te co mozna, chocia ja mam niekt鏎e kr鏒kie i d逝gie pasma i to do嗆 moco nie no srednio, a nie chcem miec krotkich wlosow. Prosze o rade;]
ASie鎥a_24 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-05-03, 20:14   #2
~~Creedka~~
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 10
Dot.: Pocieniowane w這sy

Co do rozdwajania to mo瞠sz wypr鏏owa serum na rozdwajaj帷e si ko鎍闚ki Avon. Sprawdzi豉m, u mnie przyni鏀 efekty . A na wzmocnienie... mo瞠 jakie od篡wki, maseczki? Pe軟o teraz tego jest, my郵, 瞠 znajdziesz co dla siebie .

A jak jest u ciebie ze stosowaniem suszarki, prostownicy, lok闚ki itp.?
~~Creedka~~ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-05-03, 20:24   #3
ASie鎥a_24
Przyczajenie

GG do ASie鎥a_24

no w豉郾ie w tym jest problem, bo to po cz窷ci moja wina, poniewa za cz瘰to u篡wa豉m prostownicy w tej chwili rzadko to robi. U篡wam Elseve od篡wek i szampon闚 w tej chwili, ale od篡wki itp. zbytnio nie pomahaj;/ a swoje robi wizyty u fryzjera, kt鏎y mi niszczy w這sy za pomoc takiego ustrojstwa do cieniowania, dlatego przestalam chodzic;/
Stary 2007-05-03, 20:39   #4
~~Creedka~~
Przyczajenie

Zamiast prostownicy mo瞠sz stosowa Fluid do w這s闚 Joanna lub krem do prostowania w這s闚 Efekt 疾lazka Sunsilk (wyg豉dza w這sy i chroni je podczas prostowania prostownic).

A do fryzjera chod regularnie na podcinanie ko鎍闚ek (tak na prosto). Tylko, niestety, na pocz徠ku taka fryzura (czyli prosto 軼i皻e ko鎍闚ki a wy瞠j pocieniowane) mog wygl康a niezbyt korzystnie...
Stary 2007-05-03, 23:17   #5
Doris1981
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 43 128
Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez ~~Creedka~~ Poka wiadomo嗆
Zamiast prostownicy mo瞠sz stosowa Fluid do w這s闚 Joanna lub krem do prostowania w這s闚 Efekt 疾lazka Sunsilk (wyg豉dza w這sy i chroni je podczas prostowania prostownic).

A do fryzjera chod regularnie na podcinanie ko鎍闚ek (tak na prosto). Tylko, niestety, na pocz徠ku taka fryzura (czyli prosto 軼i皻e ko鎍闚ki a wy瞠j pocieniowane) mog wygl康a niezbyt korzystnie...
Efekt 瞠lazka Sunsilk nie chroni w這s闚 poddawanych stylizacji w wysokiej temp. Producent nie wspomina o tym ani s這wa, a na pewno by si "pochwali", gdyby tak by這: http://www.sunsilk.pl/app/product9
Doris1981 jest teraz online   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-05-04, 14:01   #6
rozmarynek
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 360

Cytat:
Napisane przez ASie鎥a_24 Poka wiadomo嗆
prawie od zawsez mam pocieniowane w這sy i zawsze sie tak 軼ina豉m, ale ostatnio zauwazy豉m, 瞠 moej w這sy porozdwaja造 sie przez to i s do嗆 zniszczone.
jak to? porozdwaja造 CI sie dlatego ze byly pocieniowane? RAczej dlatego ze bly przesuszone, zniszczone... itp. Ja tez zawsze mam pocieniowane (od dzis mocno mocno mocno pocieniowane) i nie dopatrzy豉m sie nigdy w tm powodu rozdwojonych koncowek (a takowych nie posiadam)

Cytat:
Mo瞠 znacie jakies sposoby na wzmocnienie w這s闚?
od篡wki, witaminki, maski...

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/thebest.php?kat=165
<--- moze sie przyda

Pozdrawiam.

Albert Einstein

rozmarynek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-05-04, 16:49   #7
ASie鎥a_24
Przyczajenie

GG do ASie鎥a_24
Unhappy Dot.: Pocieniowane w這sy

juz nie uzywam prostownicy....od篡wek zawsze uzywa豉m, ale zbytnio to nie pomaga;/

Edytowane przez ASie鎥a_24
Czas edycji: 2007-05-04 o 17:00 Pow鏚: poniewa powt鏎zy豉m drugi raz to samo i nie uda這 mi sie zacytowa
Stary 2007-05-04, 16:53   #8
ASie鎥a_24
Przyczajenie

GG do ASie鎥a_24

Cytat:
a swoje robi wizyty u fryzjera, kt鏎y mi niszczy w這sy za pomoc takiego ustrojstwa do cieniowania, dlatego przestalam chodzic;/
To mi nie幢e tez zniszczy這 w這sy i przesta豉m chodzic to fryzjera;/
Stary 2007-05-04, 19:32   #9
untouchable
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 354

Mo瞠 spr鏏uj olejku rycynowego? R鏏 maseczki No i rozdwojone w這sy trzeba obci望, bo same nie znikn, no chyba, 瞠 si z豉mi lub wykrusz.
Stary 2007-05-04, 19:45   #10
Kamma1507
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 276

Mnie te po cieniowani strasznie rozdwoi造 si ko鎍闚ki, na pwno po tym bo prostownic ani 盥nych innych wynalazk闚 nie u篡wam, i jeszce ca造 czas u篡wam od篡wek a moje w這ski 軻 przesuszone i rozdwojone:-( Dobrym sposobem jest maseczka z 鄴速ka jajka i oliwy pomaga moim zdaniem;-) A jak znacie jakie inne sposoby to ja te ch皻nie poczytam;-)

[...] Mo瞠 jutro zn闚 odkryjesz, 瞠 篡cie jest wci捫 szalone,
je郵i po prostu si u鄉iechniesz."

Kamma1507 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-05-04, 20:55   #11
ASie鎥a_24
Przyczajenie

GG do ASie鎥a_24

dziekuje wypr鏏uje ta maseczke z 鄴速ka i oliwy. hehe olejek rycynowy na wszystko dobre ;] dzi瘯i
Stary 2007-05-04, 20:59   #12
~~Creedka~~
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Poka wiadomo嗆
Efekt 瞠lazka Sunsilk nie chroni w這s闚 poddawanych stylizacji w wysokiej temp. Producent nie wspomina o tym ani s這wa, a na pewno by si "pochwali", gdyby tak by這: http://www.sunsilk.pl/app/product9
No c騜... Ja gdzie czyta豉m, 瞠 w豉郾ie ma te za zadanie chroni w這sy podczas stylizacji prostownic, czy suszark. Ale na stronce faktycznie o tym nie wspomina...
Stary 2007-05-04, 21:08   #13
Ule鎥a_20
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 24

To nieco dziwne, ja tez, odk康 pami皻am, cieniuj w這sy (bo s cieniutkie i wycieniowane znacznie lepiej si uk豉daj). Co do rozdwajaj帷ych si ko鎍闚ek qmpelki poleca造 mi preparat do rozdwajaj帷ych si w這s闚 z Gliss Kur. Pono jest naprawd skuteczny. Z mojego do鈍iadczenia 鄉ialo mog powiedzie, 瞠 warto inwestowa w kosmetyki i od篡wki do w這s闚, oczywi軼ie je郵i mozecie sobie na to pozwoli W profesjonalnych salonach fryzjerskich jest niez造 wyb鏎 i ka盥y znajdzie co dla siebie. Pozdrawiam
Ule鎥a_20 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:15.