穎速e w這sy;/ - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2007-05-03, 20:06   #1
ahhha
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 50

穎速e w這sy;/

cze嗆. ;* mam pytanie, wczoraj farbowa豉m w這sy wysz造 na g鏎ze zolte pod spodem blond, dzisiaj tez farbuje na inny kolor, lecz na pewno nie wyjdzie taki jaki chcia豉bym;/ czy mog豉bym jutro zafarbowa w這sy na ciemny br您 co pod czarny?;(
ahhha jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-05-03, 20:15   #2
ayse
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 137
Dot.: 穎速e w這sy;/

Witaj w klubie. Te farbowa豉m dzisiaj w這sy i wysz造 鄴速e. Jutro chc zafarbowa je na ciemny blond. Wiem, 瞠 strasnzie je to dobije, ale nie ma jak wychodzi z domu tak strasznie to wygl康a :/ Wsp馧czuj Ci. Mo瞠sz je zafarbowa na br您 ale mo瞠 to je bardzo os豉bi.
ayse jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-05-03, 21:00   #3
agatka222
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 501

Cytat:
Napisane przez ahhha Poka wiadomo嗆
cze嗆. ;* mam pytanie, wczoraj farbowa豉m w這sy wysz造 na g鏎ze zolte pod spodem blond, dzisiaj tez farbuje na inny kolor, lecz na pewno nie wyjdzie taki jaki chcia豉bym;/ czy mog豉bym jutro zafarbowa w這sy na ciemny br您 co pod czarny?;(
Teoretycznie mo瞠sz, tylko strasznie sobie zniszczysz w這sy..
Nie lepiej by這 i嗆 od razu do jakiego dobrego fryzjera? Kasa by wysz豉 niewiele wi瘯sza - i tak musisz wydawa teraz sporo na kolejne farby. Nie mia豉by teraz niechcianego efektu kolorystycznego, a i w這sy by si tak bardzo nie zniszczy造, bo fryzjerka by Ci to potraktowa豉 profesjonalnymi kosmetykami
Pozdrawiam
agatka222 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-05-03, 21:08   #4
doomcia
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 614
GG do doomcia

Fajnie... zescie mnie pocieszyly a ja mialm sobie malowac wlosy!:P
Stary 2007-05-03, 21:21   #5
ahhha
Raczkowanie

tak wiem, wiem. g逝pia jestem. ;/ no ale czasu nie cofne. eh ;/ i co teraz?
Stary 2007-05-03, 21:42   #6
ayse
Raczkowanie

Mo瞠 odczekaj troch czasu i na堯 kolejn farb (jaki odcien br您u) , albo lepiej id do fryzjera On ci doradzi.
Stary 2007-05-03, 21:51   #7
ahhha
Raczkowanie

ale za jaki czas, tzn? jak ja z domu nie mog wyj嗆. oO a w poniedzia貫k szko豉. chcialabym i嗆 jutro i od razu 軼ia.
Stary 2007-05-03, 21:56   #8
agatka222
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 501

Cytat:
Napisane przez ahhha Poka wiadomo嗆
tak wiem, wiem. g逝pia jestem. ;/ no ale czasu nie cofne. eh ;/ i co teraz?
A tam zaraz g逝pia Ja te przez to przechodzi豉m - mam niestety przykre do鈍iadczenia..

Jak chcesz, to pofarbuj sobie na br您, ale pami皻aj, 瞠 potem b璠zie Ci ci篹ko z niego zej嗆 w przypadku, gdyby chcia豉 wr鏂i do blondu
Chocia i tak lepiej br您em, ni czarnym.. Wiem, bo zniszczy豉m sobie okropnie w這sy cz瘰tym farbowaniem na czarno i to farb z firmy Palette - jak moja obecna fryzjerka to us造sza豉, to o ma這 zawa逝 nie dosta豉
Na szcz窷cie mam ju swoje naturalne w這ski

Jak si ju zdecydujesz pofarbowa kolejny raz, to dbaj o nie - polecam od篡wk Henna Treatment Wax
agatka222 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-05-03, 21:56   #9
ayse
Raczkowanie

Hehe , to mamy problem, bo ja te mam szko貫 w poniedzia貫k i 鄴速e w這sy. Jednak jutro je farbuj jak ju wspomia豉m na ciemny blond mimo tego, 瞠 wiem 瞠 si zniszcz. Tak瞠 nie mog wyj嗆 z domu :/ To zale篡 od ciebie, ja wol je zniszczy, a potem odbudowa , ale mie normalny kolor na g這wie Pozdrawiam.
Stary 2007-05-03, 21:58   #10
ayse
Raczkowanie

W豉郾ie i te Ci odradzam farby firmy Pallete
Stary 2007-05-20, 13:02   #11
dre50
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5

Mia豉m dok豉dnie taki sam problem. Jestem (a w zasadzie by豉m) do嗆 ciemn szatynk i zachcia這 mi si blondu. Po這篡豉m farb. Na g鏎ze wysz造 鄴速e/z這te nawet nie wiem co to by za kolor, a na dole otrzyma豉m 陰dny odcie blondu. Musia豉m co z tym zrobi. Kupi豉m wi璚 kolor ciemnego br您u i po這篡豉m tylko na g鏎e. Musz przyzna, 瞠 mam teraz niez陰 mieszank kolor闚. Wcze郾iej k豉d豉m te czarny i podchodz帷y pod rudy. Efekt: mam chyba conajmniej 5 kolor闚 na g這wie szczeg鏊nie od spodu. ))
dre50 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-05-20, 13:42   #12
karolina1702
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 8
Smile Dot.: 穎速e w這sy;/

mam ten sam problempomalowalam wlosy na bardzo jasny popielaty blond...a ,ze mialam wczesniej blond paemka i reszte swoich wlosow(taki dosc ciemniejszy blond) wyszly mi zolto siwe...tam gdzie mialam swoje wlosy wyszly 鄴速e...:/:/ale wiecie co?? umylam kilka razy glowe i troch sie domyly i nie sa az takie zolte prawie sie zlewaja z tamtymi...ale mimo wszystko nie bardzo mi sie to podoba...:/:/ wiec lepiej odczekam sobie z tydzien moze dwa i id do dobrego fryzjera niech mi cos zrobi moze jakies ciemniejsze pasemka g這wa do g鏎y b璠zie okey
karolina1702 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-05-20, 17:15   #13
Mycha
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 418

O ja te mia豉m problem w zesz造m tygodniu z 鄴速ymi w這sami!Posza豉m do fryzjera po m鎩 wymarzony karmelkowy blond,kt鏎y mia powstac na mojej glowie za spraw balejazu na kt鏎y sp逝ka豉m sie calkowicie- wszak dobry fryzjer nie malo sobie liczy!I wr鏂i豉m jako 鄴速y przybity kurczak,o ile przy o鈍ietleniu w salonie moje w這sy wydawa造 mi si byc ok, tak w domu od razu zobaczy豉m ze tryskaja 鄴販i i mia豉m ochote kwaka.Nast瘼nego dnia kupi豉m szampon na 24 mycia w kolorze jasny br您 i narazie jest ok,przebijaj si karmelowe pasemka i mi si podoba,nie wiem co b璠zie dalej,ale spos鏏 polecam,to dobre zaleczenie kurczaka.
Mycha jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-06, 08:21   #14
mangusta87
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 328

dziewczyny kupcie sobie szampon REGENAL (wella)..kosztuje ok.17z..wyp逝kuje t niezno郾 鄴單 juz po pierwszym myciu wida r騜nice...ja mam czarne w這ski,i niedawno zrobi豉m na nich baleja blond,wysz造 z lekka 鄴速awe,ale szampon juz mi pomogl..teraz zamierzam zrobic sobie bia貫 w這sy i wiem z do鈍iadczenia ze ten szampon jest nie odzwowny
mangusta87 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-06, 12:24   #15
carolinascotties
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 705

Dziewczyny - je郵i chcecie koniecznie farbowa w這sy - wypr鏏ujcie nowy szampon koloryzuj帷y Loreal Casting ( 6-8 tygodni) - jest du穎 kolor闚 do wyboru, szampon nie zawiera amoniaku, r闚no schodzi - PAMI邛AJCIE tylko, 瞠by wybra odcie ja郾iejszy o ton, lub dwa - od tego, kt鏎y chcecie osi庵n望.

W這sy rozja郾ione mocniej przyjmuj kolor. Proponuj ciemne blondy, lub jasne br您y

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=18101
http://www.lorealparis.de/minisites/casting/casting.asp
Stary 2007-06-06, 12:31   #16
laloja
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 96

Ja r闚niez polecam REGENAL, sama mam ciemne w這sy, a robie sobie jasne pasemka i w zwi您ku z tym zawsze, ZAWSZE mniej lub wiecej ale z馧ty odcie si pojawia. Dlatego te zawsze albo Regenal albo jaki inny fioletowy szamponik mam na stanie. Wypr鏏owa豉m juz klika r騜nych jedank Regenal is the best, pomimo tego 瞠 stosunkowo drogi. Trzeba go tylko potrzymac na w這sach d逝瞠j ni pisze, ja zaraz po rozja郾ianiu zostawiam go tak na 10 minut i dopiero sp逝kuje. Je瞠li w這sy s b.鄴速e to mo積a trzyma nawet d逝瞠j, nic si nie powinno sta. Tylko od razu uprzedzam - pozniej OD玆WKA obowi您kowa!!! Bo z rozczesaniem problemy na bank...

Nie mie nic do zrobienia to 瘸dna atrakcja.
Rado軼i jest mie mn鏀two do zrobienia i tego nie robi
laloja jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-06, 13:03   #17
gabi86
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 418

Cytat:
Napisane przez ayse Poka wiadomo嗆
Witaj w klubie. Te farbowa豉m dzisiaj w這sy i wysz造 鄴速e. Jutro chc zafarbowa je na ciemny blond. Wiem, 瞠 strasnzie je to dobije, ale nie ma jak wychodzi z domu tak strasznie to wygl康a :/ Wsp馧czuj Ci. Mo瞠sz je zafarbowa na br您 ale mo瞠 to je bardzo os豉bi.
farbowalas czy rozjasnialas? i co wyszlo z tym ciemnym blondem ? nie wyszly zielone?
gabi86 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-06, 21:53   #18
ayse
Raczkowanie

Wiesz co bylo to tak , ze ja je rozjasnialam na blond, a potem farbowalam na ciemny. Naczytalam sie o tym, ze moze byc zielen i mialam wrazenie ze mam zielony leb Ale mam teraz taki slomiany , zlocisty blond. Nie narzekam
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:55.