Farba Garnier Color Naturals nr 7 - ciemny blond. - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-10-26, 18:37   #61
Nataluchna
Przyczajenie

Dot.: Farba Garnier Color Naturals nr 7 - ciemny blond.

no niestety, kaldziony na jasne blond rozjasnione wlosy wyszedl mi BARDZO ciemny blond z zielonkawa poswiata...a trzymalam czas krotszy niz na opakowaniu..juz nigdy nie uzyje tej farby. NIE POLECAM!!
Nataluchna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-19, 23:26   #62
Basieniek
Raczkowanie

GG do Basieniek
Thumbs down Dot.: Farba Garnier Color Naturals nr 7 - ciemny blond.

paskudna farba.... na jasnym brązie wyszedł mi czarny.... i co ja mam teraz zrobić?.... (( dramat!!! a włosy po farbowaniu wygladaly bardzo nienaturalnie, wręcz jak peruka(( fuj!

Super ciuszki marek Vila,Vero Moda, H&M, Atmosphere

Basieniek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-08, 21:07   #63
zolanna
Przyczajenie

Zafarbowałam tą farbą włosy w kolorze średniego blondu ze złotymi refleksami. Chciałam odświeżyć ten kolor włosów właśnie farbą nr 7 - blond. Efekt? Brązowe włosy...
Opakowanie farby naprawdę wprowadza w błąd.
zolanna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-19, 19:17   #64
sabinaaaa
Raczkowanie

Ja kupiłam sobie w sierpniu "średni blond" na opakowaniu Pani miała ciemny brąz, nie jestem pewna czy to na pewno ta firma , nie pamiętam .
Wyszłyy bardzo ciemne , kładłam na nieudane gołębie włosy, kolor spłukał się po 3 dniach , był strasznie wyblakły , nie chwycił siwych włosów .

Tutaj niestety - tanie nie znaczy dobre ...

sabinaaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-27, 11:22   #65
fables
Raczkowanie

jesli chcecie kolor jak na opakowaniu, to sie głeboko rozczarujecie!
kładłam ta farbę na zółty ciepły blond - wyszła czekolada.
Nie polecam, farba szybko sie wypłukała, aż do ciepłego rudego blondu...

NIE POLECAM!
fables jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-28, 15:59   #66
201607040946
Konto usunięte

u mnie na rozjaśniane wyszła zielona ale szybko zeszła
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-19, 15:04   #67
iamgreat
Przyczajenie

hej mam pytanie...czy nie wyjdą mi zielone po tej farbce? teraz mam zrobiony bardzo gesty balejaz platynowy..praktycznie cała głowa...kolorek jest sliczny i marzy mi sie taki jk twój..
iamgreat jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 20:46   #68
masiasasia
Przyczajenie

absolutnie NIE polecam

Drogie Panie,
wlasnie jestem po koloryzacji ta farba...
W ulotce pisze, zeby trzymac ja na wlosach 25, ewentualnie 35 minut jesli ma sie duzo siwych wlosow lub wlosy sa malo podatne na farbowanie. Ze wzgledu na to, ze przed dzisiejszym farbowaniem, mialam wlosy jasny blond, to farbe przetrzymalam do 30 minut na wlosach, zeby nie wyszly mi rude. Zalaczam zdjecia, jaki mialam kolor przed farbowaniem, a jaki zaraz po koloryzacji i wysuszeniu wlosow, a takze jaki jest na opakowaniu produktu. Oczywiscie na zdjeciu z kolezankami, to ja po lewej stronie-blond. Dodam ze wlosy na blond farbowalam od dluzszego czasu farba Wella i efekt zawsze byl ten sam, nigdy sie nie zawiodlam. Chcialam je jedynie troszke przyciemnic, na dokladnie taki sam blond jaki jest na opakowaniu. Wlosy sa w kolorze matowego ciemnego brazu, z zielonymi refleksami. Mam nadzieje, ze naprawde ten kolor sie wyplucze.
Trzymam kciuki za kolejne panie farbujace wlosy i prosze o wrzucanie zdjec.
Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg CIMG2803.jpg (155,2 KB, 254 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ESTFUJY.jpg (118,0 KB, 665 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CIMG2797.jpg (132,9 KB, 775 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CIMG2798.jpg (125,9 KB, 407 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CIMG2799.jpg (124,1 KB, 358 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CIMG2801.jpg (122,0 KB, 422 załadowań)
masiasasia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 21:51   #69
fryz5
Zakorzenienie

Dot.: absolutnie NIE polecam

hm nie wiem gdzie widzisz ciemny brąz, ja widze ciemny blond na zdjęciach
pociesze Cię, ten kolor sie spierze tylko spokojnie
fryz5 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 15:39   #70
magdusia_hej
Przyczajenie

Unhappy Dot.: absolutnie NIE polecam

Cytat:
Napisane przez masiasasia Pokaż wiadomość
Drogie Panie,
wlasnie jestem po koloryzacji ta farba...
W ulotce pisze, zeby trzymac ja na wlosach 25, ewentualnie 35 minut jesli ma sie duzo siwych wlosow lub wlosy sa malo podatne na farbowanie. Ze wzgledu na to, ze przed dzisiejszym farbowaniem, mialam wlosy jasny blond, to farbe przetrzymalam do 30 minut na wlosach, zeby nie wyszly mi rude. Zalaczam zdjecia, jaki mialam kolor przed farbowaniem, a jaki zaraz po koloryzacji i wysuszeniu wlosow, a takze jaki jest na opakowaniu produktu. Oczywiscie na zdjeciu z kolezankami, to ja po lewej stronie-blond. Dodam ze wlosy na blond farbowalam od dluzszego czasu farba Wella i efekt zawsze byl ten sam, nigdy sie nie zawiodlam. Chcialam je jedynie troszke przyciemnic, na dokladnie taki sam blond jaki jest na opakowaniu. Wlosy sa w kolorze matowego ciemnego brazu, z zielonymi refleksami. Mam nadzieje, ze naprawde ten kolor sie wyplucze.
Trzymam kciuki za kolejne panie farbujace wlosy i prosze o wrzucanie zdjec.
Pozdrawiam

Jaką farbą wella farbowałaś wczesniej włosy?? Kolorek blond miałaś super mój wymarzony ja niestety tez pomalowalam ta farba garnier 7 i wyszly mi takie same wlosy jak u Ciebie... nie sadzialam ze wyjda az takie ciemne ja jestem zalamana:/
magdusia_hej jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 21:38   #71
masiasasia
Przyczajenie

Wellaton Bardzo jasny popielaty blond (12/1). Wlosy na zdjeciu z kolezankami mam dwa dni po farbowaniu ale poprzednio tez caly czas farbowalam ta farba i kolor zawsze byl jednolity czy nalozony na odrosty czy nawet na reszte wlosow. W najblizszym czase postaram sie wrzucic zdjecie po farbowaniu tym garnierem bo wlosy rzczywiscie zjasnialy tylko ze trzeba bylo odczekac dwa tygodnie a pierwszy tydzien wlosy mylam po dwa razy dziennie zeby sie pozbyc tej teczy na glowie
masiasasia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 22:00   #72
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
Wellaton Bardzo jasny popielaty blond (12/1). Wlosy na zdjeciu z kolezankami mam dwa dni po farbowaniu ale poprzednio tez caly czas farbowalam ta farba i kolor zawsze byl jednolity czy nalozony na odrosty czy nawet na reszte wlosow. W najblizszym czase postaram sie wrzucic zdjecie po farbowaniu tym garnierem bo wlosy rzczywiscie zjasnialy tylko ze trzeba bylo odczekac dwa tygodnie a pierwszy tydzien wlosy mylam po dwa razy dziennie zeby sie pozbyc tej teczy na glowie
ale co lepiej jest? duzo jaśniej? widzisz mówiłem że ta farbka sie spiera. jeśli nie masz bardzo zniszczonych włosów możesz spóbowac triku z sodą oczyszczoną (soda+szampon+ewnetualnie cytryna) i na łeb trzymać taką pianę pok 20 min, IMO, puszcza troche kolor ale połóż ręcznik na ramiona bo kapie
fryz5 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 09:20   #73
magdusia_hej
Przyczajenie

Cytat:
Ja również myję dwa razy dziennie, nawet trzy jak mam czas żeby sie tego pozbyć, dodatkowo zrobiłam kapiel rozjasniajaca i kolor troche puscil ale mam nadzieje ze zjasnieje bardziej
magdusia_hej jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-13, 18:26   #74
zachwycona
Przyczajenie

Jak narazie mam brazowe wlosy - a kladlam na jasny blond !:| Jestem zniesmaczona, iz wyszlo wogle cos innego niz na rysunku...
nawet minimalnie ten kolor nie jest podobny
zobaczymy jak sie "spierze"... mam nadzieje ze nie bede miala tylko rudego bo tak wracam znow do bezowego blondu
zachwycona jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-13, 18:32   #75
fryz5
Zakorzenienie

nigdy nie powinno się kierowac obrazkiem modelki z ładnymi włosami trzeba znać numeracje, a 7-średni blond, zawsze wyjdzie jak brąz.
Stary 2011-08-18, 16:24   #76
5easypieces
Raczkowanie

PRZESTRZEGAM PRZED TYM DZIADOSTWEM Garnier Color Naturals nr 7 - ciemny blond! Wszystkie "złociste" blondynki (naturalne i farbowane). Wyjdzie wam czarny z zieloną poświatą jak już ktoś tu wspomniał.
Spodziewałam się koloru ciut ciemniejszego, bo taki był mój cel, aby z złocistego(?) blondu nie za ciemnego, ani nie super jasnego zrobić właśnie taki mniej więcej jak na opakowaniu. A co wyszło? Czarne jak noc z zielonym refleksem ;] DRAMAT.

24.08.2011r
Kolor po kilku dniach intensywnego mycia włosów w szamponie przeciwłupieżowym Clear oraz płukankach z rumianku powoli przypomina kolor z opakowania ;] Odcień "zielonej parzonej kawy" ustąpił ładnym blond refleksom. Piana z mycia włosów jeszcze wczoraj była taka szarawa po farbie, więc zmywa się... Teraz kolor coraz bardziej przypomina mój naturalny... Stan włosów? Na szczęście jeszcze są puszyste, gęste i lśniące ale chyba na dłuuugi czas wyleczyłam się z farbowania włosów.

Edytowane przez 5easypieces
Czas edycji: 2011-08-24 o 19:47
5easypieces jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-19, 17:21   #77
nikola1811
Przyczajenie

Ta farba to jakies nieporozumienie. Kolor TRAGEDIA! Farbowalam wczoraj, dzis juz umylam dwa razy glowe szamponem przeciwlupiezowym, na szczescie troche sie zmywa. Mam nadzieje ze farba tak szybko zniknie jak sie pojawila. NIE POLECAM osobom ktore chca miec kolor wlosow jak na opakowaniu, kolor jest duzo duzo ciemniejszy z brzydkim refleksem. PORAŻKA
nikola1811 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-05, 20:00   #78
Kohnelia20
Zakorzenienie

ja tez przestrzegam kupiłam z numerem 7 i jasny brąz wymieszałam i mam ciemne włosy dużo ciemniejsze niż z opakowań tragedia nigdy więcej
Kohnelia20 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-30, 23:13   #79
kasiunia1922
Przyczajenie

farba tragedia kur..... a wyszłam cała czarna. Przeraziłam się już po 10 minutach trzymania jej na głowie gdy na jasnym ręczniku pojawił się prawie czarny kolor. Trzymałam ją 15 min. a i tak byłam czarna. farba do tego spiera się tragicznie nie polecam!!!!!
kasiunia1922 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-01, 16:26   #80
aniastargard
Przyczajenie

Wpisy w blogu: 1

Sluchajcie ja robiłam tym koloriem tzn ciemnym blondem i wyszedł mi cudny koloreku nasady włosów jestem brunetka i kilka krotnie farbowałam włosy joanna paloną kawa.. odczekałam ok rok czasu i chce sie zrobic na ciemny blond... udało mi sie po 1 aplikacji jestem mega zadowolona jutro albo za kilka dni ( mija juz prawie miesiac i wydac odrosty) znów ja nałoze i licze ze kolor bedzie jeszcze lepszy
aniastargard jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-01, 16:57   #81
fryz5
Zakorzenienie

wiecie co, pisałem to wielokrotnie i napisze znowu.
odcień 7 jest średnim blondem, na opakowaniu jest błędnie przedstawiony ( zdjęciem się nigdy nie sugerujemy! to podstawa przy doborze koloru)
poza tym poziom 7 zawsze wyjdzie jak jasny brąz. z tym nalezy sie liczyć, zwłaszcza przy tym odcieniu który dodatkowo lubi wychodzić zielonkawo, także uważam, że kazdy kto napisze na forum źle o tym odcieniu, jest sam sobie winien bo to wszystko było juz mówione.
jeśli chcecie średni blond z poziomu 7, bierzcie farbe o numeracji 8
Stary 2012-02-01, 20:16   #82
Chocolate77
Rozeznanie

mi każdy kolor o odcieniu "naturalny" lub "popielaty" wychodził na jasnych blond włosach jak zielonkawe glony zieloność ostatecznie zlikwidowała mi dopiero Mocca Matrixa, która ma w sobie (ponoć) odrobinę czerwonego... ale tak swoją drogą zastanawiam się, czy jak położy się na rozjaśnione włosy odcień złocisty (z 3 po przecinku), to również wyjdzie zielonkawe paskudztwo :P
Chocolate77 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-01, 20:47   #83
fryz5
Zakorzenienie

natura ma zielony pigment zawsze. popiel ma prawo wyjść szaro lub niebieskawo.
złoto nie wyjdzie zielone, chyba ze połozy sie zloto na popiel.
Stary 2012-02-05, 20:56   #84
karolinka_0012
Przyczajenie

Po przygodzie z pianką "średni blond" i 2 tygodniowej radości, że wreszcie pozbyłam się jasnego blondu na mych włosach (pianka szybko się sprała) postanowiłam zakupić naprawdę trwałą koloryzację i zdecydowałam się na garnier blond 7. Farba bardzo szybko złapała mój bardzo jasny blond => po spłukaniu i wysuszeniu włosów wyszedł coś a'la jasny brąz z jaśniejszymi refleksami. Teraz kiedy jestem po 3 myciach włosów i muszę przyznać, że kolor "robi się" naprawdę fajny Ciemny blond z jaśniejszymi refleksami Co do kondycji włosów to polecam odżywkę bez spłukiwania Mrs. Potter's do włosów suchych i zniszczonych, włosy lśnią i uchodzą za grube Pozdrawiam.
karolinka_0012 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 21:50   #85
ale_elemelka
Raczkowanie

Własnie farbowałam włosy ta farbą i jestem zachwycowna!
Moje włosy to rozjaśniany, bardzo jasny blond, z lekkimi ciemnymi reflaksami by kolor nie był zbyt płaski. Włosy rozjaśniane u fryzjera.

Przy odrostach miałam swój "mysi" blond (dość ciemny) a reszta bardzo jasny blond. Nałożyłam tą farbę według instrukcji pewnej blogerki, która robiła ombre ale inną farbą. Ja użyłam tej farby , na 5 minut. Dosłownie na 5! I zrobiłam tak jak ona zaleca - czyli rozczesałam ją na resztę włosów. Kolor cudowny! Naturalny blond.

Link do jej ombre: http://www.annasaccone.com/2011/05/h...om-blonde.html
Stary 2012-12-21, 20:13   #86
LuxLuxBaby
Przyczajenie

ja dzisiaj kupiłam tą farbę i za chwilę będę farbować, aż się boje co z tego wyjdzie ;o
mam nadzieję, ze jakiś jasny brąz
LuxLuxBaby jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-22, 10:29   #87
srebrna_smuga
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez LuxLuxBaby Pokaż wiadomość
ja dzisiaj kupiłam tą farbę i za chwilę będę farbować, aż się boje co z tego wyjdzie ;o
mam nadzieję, ze jakiś jasny brąz
Hej,często też nią farbuje i również wczoraj zabiłam nią odrost Wyszedł ładny jasny brązik

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie

srebrna_smuga jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-22, 20:08   #88
Krystaliczne szczescie
Rozeznanie

Ja pofarbowałam nią włosy w nadziei,że moje włosy będą w końcu w kolorze jasnego brązu,ale wyszły bardzo bardzo ciemno brązowe wręcz brunatne jednak tym się nie przejmuję,bo nawet dobrze mi w takim kolorze,tylko że jestem już po 3-cim myciu i w sztucznym świetle robią się takie... zgniłe. JESZCZE nie zielone (choć pewnie to nastąpi),ale już takie podgniławe. Co mam zrobić ? Spierze się to? Płukać w cytrynie i rumianku?
na wizażu od 2009r...
Krystaliczne szczescie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-23, 09:50   #89
srebrna_smuga
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Krystaliczne szczescie Pokaż wiadomość
Ja pofarbowałam nią włosy w nadziei,że moje włosy będą w końcu w kolorze jasnego brązu,ale wyszły bardzo bardzo ciemno brązowe wręcz brunatne jednak tym się nie przejmuję,bo nawet dobrze mi w takim kolorze,tylko że jestem już po 3-cim myciu i w sztucznym świetle robią się takie... zgniłe. JESZCZE nie zielone (choć pewnie to nastąpi),ale już takie podgniławe. Co mam zrobić ? Spierze się to? Płukać w cytrynie i rumianku?
A na jaki kolor nakładałaś wcześniej,na naturalne swoje czy na farbowane? Jeśli farbowane to jaki kolor? To jest kolor naturalny czyli zawiera pigment zielony także nawet mnie, mimo że farbuje na naturalny ciemny blond w świetle sztucznym - jarzeniowym wpada w zieleń.

W każdym razie jeszcze pewnie 3 mycia i powinien Ci zejść kolor do jaśniejszego

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie

srebrna_smuga jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-23, 21:33   #90
fryz5
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Krystaliczne szczescie Pokaż wiadomość
jak był nakładany na jasny to ma prawo zachodzić w zieleń.
maseczka z cytryny, żółtka i oleju, na 1-2h pod folię i ręcznik. zmywasz i myjesz włoski. powinno pomóc puścić kolor

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości