to teraz ja;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-05-03, 23:40   #1
kapsel
Rozeznanie

GG do kapsel
hello kolejna nie pierwsza i nie ostatnia zgłaszza się po porade Chciałabym być bardziej hmmmm sexy . Włoski mam proste jak druty równe na całej długosci i obciete od linijki. Chciałabym przede wszystkim zrobić coś z włosami. Kolor i fryzura - myślałam o czymś w stylu grzywki na bok (jak na zdjęciach z zacieniowaną twarzą - nie należą do mnie są własnością dziewczyny z fotki.pl niestety nie pamiętam nicku) ale mimo wszysko to nie jest grzywka. Zastanawiałam się równiez nad fryzurą hilary duff na zdjeciu. Jak myślicie jaki kolor? raczej jaśniejszy czy ciemniejszy? zimny czy ciepły? (uwaga uwaga ---> mam skłonność do rumieńców i bardzo bladą cere). Jak się malować? chciałabym mieć bardziej wyraziste oczy. Wszelkie rady i porady mile widziane i jeszcze jakbyście mi powiedziały jakim jestem typem urody to byłabym wniebowzięta i tak na zakończenie mały opis bo aparat troszke kolorki przekłamuje jak zawsze:

-włosy: rdzawy blond, dlugosc za łopatki, proste, gęste ale cienkie, obcięte równo
-skora: jasna, cera baaardzo blada trudno się opala za to ciało bardzo szybko, cera skłonna do rumieńców,naczynkowa, piegi- złotawe
- oczy: w rzeczywistości dużo ciemniejsze niż na zdjeciach, niebieskie, MAŁE:P:/, oprawa oczu jasna
-usta:bladoróżowe
- (ciuchy) tragicznie wyglądam w pomarańczu i wszelkich odcieniach różu, nienajlepiej w czerwonym . Najlepiej w niebieskim, szarym, brązowym i ecru. Dobrze lub nienajgorzej w żółtym (ale to jak mam opalenizne ), trawiasto zielonym, khaki,czerń (byleby nie od stóp po głowe), biel, śliwka.
- (makijaż) oczy zwykle maluje odcieniami brązu i złota, w czarnym i oliwkowym wyglądam niewiele gorzej. Srebro, miedź, grafit i różne odcienie fioletu nie pasują do mnie. Ust nie maluje. Jeśli już to delikatny róż zbliżony do koloru ust. Nie lubie innnych odcieni pomadek/błyszczyków i generalnie nie lubie mieć czegoś na ustach. Wyjątkowo źle wyglądam w odcieniach perłowych.

Licze na wsparcie wizażanki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg jjjjjjjjjjjjjjj.JPG (25,1 KB, 82 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 53_742515205_lol_H142648_L.JPG (27,2 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg hhhh.JPG (31,0 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg www.JPG (33,7 KB, 249 załadowań)

Edytowane przez Przezlosliwa
Czas edycji: 2007-05-06 o 16:24
kapsel jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-05, 00:30   #2
LadyB
Raczkowanie

Dot.: to teraz ja;)

hej farciara chciałabym miec proste włosy:P wiec mozesz je scinac cieniowac szarpac i Bog wie co jeszcze z nim robic hmm.. zastanawia mnie w czym mamy Ci pomoc skoro sama swietnie wiesz w czym Ci dobrze a w czym nie:P jesli masz małe oczy to jasne kolory zawsze pomagaja je powiekszyc sciecie na hilary duff... jestem zaprzedziałek z boku mocno przod wystrzepiony... doda lekkosci... bo włosy proste i rowne na całej długosci daja efekt ciezkich a co do kolorku to moze jakies pasemka?? mysle ze to akurat najlepiej dobrałby Ci fryzjer.. kolor oczywiście ja stawiałabym na rozjasnienie Twojego takie refleksy...ale w jasnym blondzie mysle ze tez byłoby Ci dobrzena ciemniejsze na pewno nie bo masz jasna karnacje i bedziesz wygladac "przezroczysto"
ładna dziewczyna z Ciebie
pozdrawiam
LadyB jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-06, 21:41   #3
kapsel
Rozeznanie

GG do kapsel

hej hej ale pomóżcie dzieki za komplement a kolorek raczej zimny czy ciepły?
Stary 2007-05-07, 22:59   #4
kapsel
Rozeznanie

GG do kapsel

up
Stary 2007-05-08, 14:13   #5
kapsel
Rozeznanie

GG do kapsel

czy ktoś mi jeszcze pomoże?
Stary 2007-05-08, 15:25   #6
Ivonea
Wtajemniczenie

GG do Ivonea

jesteś podobna i to bardzo do Avril
i myślę że możesz swobodnie eksperymentować tak jak ona...

http://images.google.pl/images?hl=pl...=1&sa=N&tab=wi
Ivonea jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-15, 15:49   #7
czarna_niun
Raczkowanie

O tak, też mi się skojarzyłaś z Avril
Ja bym an Twoim miejscu wysiepała sobie bardziej włosy, to jest ostro wycieniowała, ekstra mas ztakie proste
A jakbyś chciała farbować to ja bym widziała u Ciebie czarny spód, albo czarne i blond pasemka, o ile lubisz takis tyl a la Avril.
Możesz spokojnie ją kserować

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości