Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobi interesuj帷 fryzur? Jakich kosmetyk闚 i akcesori闚 do stylizacji w這s闚 u篡? Podziel si swoim do鈍iadczeniem ze stylizacji fryzur!

Poka wyniki sondy: Dyfuzor czy Spin Curl?
Dyfuzor 49 77,78%
Spin Curl 14 22,22%
G這suj帷y: 63. Nie mo瞠sz g這sowa w tej sondzie

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2009-04-21, 20:19   #631
spioch7
BAN sta造

Wiadomo軼i: 1 038
Dot.: Najlepsze suszarki do w這s闚 :) - zbiorczy

Oj przepraszam zapomnialam juz pisze suszarka to SIEMENS PH4760D

Posiada:\

3 plastikowe nasadki
* z wyd逝zonym dziobem
*dyfuzor
*grzebien do stylizacji ktory odbijaa wlosy od glowy u nasady
regulacja powietrza III stopnie
nawiew II stopnie
* jonizacja
+ ch這dne powietrze - wciskasz guzik i leci nie musisz trzmac (co dla mnie jest duza wygoda)
Cena 125zl lub 150 napewno nie wiecej

Ja jestem zachwycona w這sy szybko sie susza nie ma przykrego zapachu pracy suszarki w這sy sa mieciutkie i nie elektryzuja sie nie musze ich prostowac dzieki chlodnemu nawiewowi. W moim przypadku nie musze ich myc codziennie jak dotychczas poniewaz czasem szlam spac z wilgnymi w這sami teraz 10 min i po klopocie dla mnie moj nowy nabytek jest poreczny i lekki dodatkowy + to fakt ze suszarka sama sie wylaczy gdy sie przegrzeje nie mialam okazji sie przekonac na wlasne oczy ale tak pisze w instrukcji.Szczerze POLECAM moze nie jest to tani zakup ale wiem ze poslzy mi na lata.
spioch7 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-04-26, 13:45   #632
evcia006
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 25

hmm ale jak rozumiem nie robisz sobie lok闚 na tym??chyba 瞠 tak.. to w takim razie prosze o szczeg馧y jak sie do nich sprawdza .. bo ja osobiscie potrzebuje suszarke tak瞠 do suszenia lok闚, a mam pewne obawy czy nawet jesli uzyje takiej z dyfuzorem.. to czy te kr璚io造 sie nie porozwalaj tak jak przy u篡ciu zwykej suszarki-robia sie niemal proste.. ale nie na tyle 瞠by oszcz璠zi im prostownicy
evcia006 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-04-26, 14:15   #633
spioch7
BAN sta造

Dyfuzora nie lubie bo robia mi sie po nim loczki jak u owcy;p a ja mam z natury krecone wlosy podstawa ladnego loka jest nawilzenie
Stary 2009-04-26, 14:30   #634
evcia006
Przyczajenie

owszem.. zgadzam si...cho u mnie jesli nawil瞠nie p造nie z zewnatrz (deszczowa pogoda) to ko鎍zy sie to szop na g這wie czego nie cierpie ;(.. bo loki id wtedy precz..;| hm.. czyli jednak mowisz ze do kr璚io堯w sie nadaj...?
bo zasadniczo moje sposoby na czupryn to:
suszarka+prostownica
czekanie az same wyschn ponad 2,5h (w celu osi庵niecia lok闚)
a jako 瞠 nie dysponuje codziennie tak ilosci czasu na samoistne suszenie to chce sobie 篡cie u豉twi suszar i m鏂 nosi moje loki cz窷ciej !!

tak na marginesie.. pani ze sklepu fryzjerskiego poleca豉 mi suszarke firmy Ermila wiadomo ze to profesjonalny sprzet to i swoje kosztuje(ok 200z) ale czasem warto tyle wyda... hmmm

Edytowane przez evcia006
Czas edycji: 2009-04-26 o 14:33
Stary 2009-04-26, 14:48   #635
spioch7
BAN sta造

Ja susze do takich wilgotnych pozniej czesze i susze zimnym powietrzem i sie krecca tyle ze moje od polowy dlugosci bo mam dlugie za ramiona
Stary 2009-04-26, 14:58   #636
evcia006
Przyczajenie

u mnie to inaczej troche wygl康a. no ale to nie na ten w徠ek
w ka盥ym razie mnie zainteresowa豉 swoj suszark.. bo niewatpliwie wole wydac 120-150z niz ponad 200 za suszarke.. a ja chce poprostu dobry sprzet z dyfuzorem, kt鏎y rzeczywi軼ie dzia豉 ;]
Stary 2009-05-21, 10:20   #637
xsenia35
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 198
suszarka jonizuj帷a dla w這s闚 cienkich , ma這 puszystych?

Witam. Planuje zakup suszarki do w這s闚. duzo pisze si o suszarkach jonizuj帷ych, 瞠 sa lepsze dla w這s闚, w這sy sa po niej g豉dkie, nie pusza si. No w豉郾ie nie pusza si. Osobiscie wol jak moje si pusz, wygl康aj wtedy tak, jakby by這 ich wi璚ej. Czy Taka suszarka nadaje si do w這s闚 cienkich, kt鏎e szybko opadaj? Mam nadziej, 瞠 wypowie si fryzjer/ka oraz osoby maj帷e w豉snie takie trudne w這sy (i u篡waj帷e suszarki jonizuj帷e). Pozdrawiam
xsenia35 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-05-21, 12:41   #638
Chaos_Girl
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 150

Fachowcem nie jestem, ale taka suszarka dodaje wiekszej objetosci wlosom.
Dziewczyny pisza, ze wlosy sie nie pusza. Moze chodzi o elektryzowanie sie.

Edytowane przez Chaos_Girl
Czas edycji: 2009-05-23 o 11:53
Chaos_Girl jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-05-23, 09:38   #639
modnyfryzjer
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 256

Najlepsze suszarki wed逝g bran篡 fryzjerskiej za rok 2008 zdoby豉 firma Parlux
Magazine Awards
Your hair
Hair magazine
InStyle
modnyfryzjer jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-06-15, 11:48   #640
obiczek
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 30

dziewczyny prosz o pomoc. zamierzam kupi suszark, ale totalnie nie umiem si zdecydowa.
http://www.allegro.pl/item650970539_...lski_gwar.html ta jest przepiekna, ale nie wiem jak z funkcjonalno軼i
http://www.allegro.pl/item657181259_...n_gw2lata.html
http://www.allegro.pl/item661090699_...0_w_od_ss.html
a mo瞠 jeszcze jaka inna prosz dorad嬈ie cos
obiczek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-06-15, 20:35   #641
obiczek
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 30

nikt mi nic nie podpowie??
obiczek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-06-19, 14:36   #642
Eti_
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 517

Te chce kupi dobr suszark. Chc 瞠by mia豉(przede wszystkim):
-jonizacj
-dyfuzor
-zimny nadmuch

Wypatrzy豉m tak:
http://allegro.pl/item657964046_nowa...ool_gw_2l.html

Nie wiem czy warto j kupi, czy lepiej do這篡 i kupi dobrego Philipsa czy Babyliss ?
Zale篡 mi na tym dyfuzorze, 瞠by by dobry i 豉dnie u這篡 moje falowane w這sy, kt鏎e niby si kr璚 niby nie.
Eti_ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-06-19, 17:25   #643
tomisco
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 101

a co panie s康z o:

http://allegro.pl/item657040211_prom...dyne_99zl.html

czy to prostowanie w這s闚 to 軼iema czy taka suszarka da sobie rad z lekko falowanymi w這sami, aby nie bawi si ju prostownic?
tomisco jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-06-26, 08:18   #644
abz
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 391

ca趾iem niedawno wybra豉m sie do sklepu fryzjerskiego, troch mi sie decyzja o zakupie przesuwa pierwsze co mi pani poleci豉 to ermila, model jaki zesz這roczny, jedyne co uda這 mi sie przeczyta na metce tak na szybko to 4325, takie oznaczenie modelu. suszarka ma豉, wygodna, z turmalin, 2 pr璠ko軼i nawiewu i temp. 210z....jeszcze nie kupi豉m chyba to taka sama jak pokazywa kiedys w linku.
Na pewno nie kupi豉mbym revlon, philips, babyliss itp, czyli dost瘼ne w normalnych sklepach. Nie dlatego, ze s z貫 (sama kiedys mia豉m philipsa), ale teraz stawiam na bardziej profesjonalny sprz皻 i mam nadziej, ze sie nie zawiod

abz jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-07-26, 09:30   #645
dusiaa9
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 558
Suszarka Remington Spin Curl d1001

Mam pytanie do posiadaczek tej oto suszarki. Czy jest ona na prawde taka rewelacyjna, robi loki jak na reklamie? Czy jest to kolejny rynkowy niewypal? Napiszcie co o niej sadzicie.

Podaje link do reklamy:
http://www.spincurl.com/
i znalazlam na youtubie filmik jak dziewczyna suszy nia wlosy:
http://www.youtube.com/watch?v=qe7aYSClk3I
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg suszarka.jpg (13,4 KB, 32 za豉dowa)
dusiaa9 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-07-26, 10:26   #646
nikusia2007
BAN sta造

Wiadomo軼i: 197
Wpisy w blogu: 2
ktora suszarke wybrac?bardzo prosze o pomoc

obecnie od ok 5 lat susze wlosy suszarka z marketu za 20 zl ,suszarka strasznie spala mi wlosy smierdzi jakby sie palila ,mocno nagrzewa (zero regulacji ,jedna pretkosc ,bez nawiewu zmingo ,zadnyc koncowek)i dlugo sie nia suszy nie mowiac juz o elektryzowaniu ,puszeniu po wysuszeniu nia wlosow.Mam dosyc dobra prstownice Tondeo eco cerion (od 3 lat) wiec pora zainwestowac w dobra suszarke , nie wiem ktora ma lepsze parametry bo kompletnie sie na tym nie znam jedna jest jonizuj帷a z Turmalin -nie wiem do czego to sluzy a druga zwykla jonuszujaca... poradzcie ktora wybrac??

1.Ga Ma Suszarka MYSTERE 3600 TOURMALINE + DYFUZOR
NOWO汎!
Profesjonalna suszarka fryzjerska.
W豉軼iwo軼i:
- 1900 W
- jonizuj帷a z Turmalin
- czerwony metalic, NANO-SILVER
- 3 pr璠ko軼i
- 4 wys. temperatur
- zimne powietrze
W komplecie dyfuzor + dwie nak豉dki koncentruj帷e powietrze

Suszarka BABYLISS PRO SOVEREIGN 2000W
Model: BAB6160E
Moc i ogromna wydajno嗆. Wyprodukowany we W這szech 2000W silnik o ogromnej wydajno軼i. Pr璠ko嗆 nawiewu powietrza 110km/h oraz wydatek powietrza 110 m3/h pozwalaj osi庵n望 wyj徠kow pr璠ko嗆 suszenia prawie 6 gram wody na minut. Suszarka pozwala wysuszy zupe軟ie mokre w這sy w ci庵u 5 do 6 minut. Zapewnia r闚nie maksymaln sta陰 temperatur 90 stopni.
Generatory jon闚 ujemnych. Suszarka Sovereign wyposa穎na jest w centralny generator jon闚 ujemnych, wytwarzaj帷y wyj徠kowo du穎 jon闚: 40 milion闚 na cm3 . W這sy, kt鏎e s naturalnie na豉dowane dodatnio, dodatkowo zwi瘯szaj ten 豉dunek pod wp造wem suszenia, powoduj帷 powstawanie elektryczno軼i statycznej i otwieranie si 逝sek w這sa. Powierzchnia w這sa staje si chropowata, a jego odcie matowy. Wytwarzane przez suszark jony ujemne neutralizuj 豉dunki dodatnie, usuwaj帷, w ten spos鏏 z fryzury ca陰 elektryczno嗆 statyczn. Przy dobrze zamkni皻ych 逝skach w這sy staj si mi瘯kie, b造szcz帷e i 豉twe w uk豉daniu. Zosta這 r闚nie dowiedzione, 瞠 technologia jonowa zwi瘯sza dzia豉nie 鈔odk闚 do piel璕nacji w這s闚.
Lekko嗆 i ergonomia. Dzi瘯i niewielkim rozmiarom: 16,5 cm od wylotu powietrza do tylnego filtra oraz ma貫j wagi: 490 gram, suszarka jest ultra lekka.
Ko鎍闚ki - koncentratory. Suszarka do w這s闚 wyposa穎na jest w dwie ko鎍闚ki - koncentratory o r騜nym rozmiarze:
  • ko鎍闚ka prosta 60 mm idealnie nadaje si do wyg豉dzenia, poniewa pozwala wywiera nacisk na kosmyk
  • ko鎍闚ka zukosowana u豉twia wykonania baleja簑, delikatnie diagonalny kszta速 idealnie przywiera kszta速 szczotki

Dane techniczne:

- technologia jonowa
- moc 2000W - silnik AC o du瞠j wydajno軼i: wydatek powietrza 110m3 /h, pr璠ko嗆 nadmuchu 110km/h
- centralny generator jon闚 ujemnych
- 6 ustawie pr璠ko軼i i temperatury
- przycisk nawiewu ch這dnego powietrza
- 2 ko鎍闚ki - koncentratory
- waga 490g
- wymienny filtr tylny
- kabel zasilaj帷y o d逝go軼i 2,70m
- oczko do zawieszania
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 1627.jpg (9,4 KB, 14 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 1582.jpg (8,7 KB, 12 za豉dowa)
nikusia2007 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-08-22, 11:57   #647
Neira
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 29

Witam, kupi豉m dzi suszark BaByliss D161E (zimne powietrze; jonizacja; dyfuzor, kt鏎y podobno zwi瘯sza obj. w這s闚, prostowanie). Nie polecam jescze (nie stosowa豉m:P), ale cena jest niska! Kosztowa豉 139z, kupi豉m na promocji za 109 z!!
Boj si, 瞠 nie b璠 umia豉 u篡 jej tak, by prosotwa豉 w這ski i zwi瘯szy豉 obj皻o嗆
Neira jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-08-22, 17:57   #648
Ekspert
BAN sta造

Wiadomo軼i: 44

Ja od jakiego czasu u篡wam suszarki firmy Vidal Sassoon z jonizacj i wy鈍ietlaczem i jestem bardzo zadowolona A dodam, 瞠 kupi豉m j w promocji za 109,00 z.

Ekspert jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-08-23, 19:28   #649
Maqua
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 434

ja r闚nie szukam dobrej suszarki, nie mam wielkich wymaga, przyda這by si jonizowanie, regulacja temperatury i zimny nawiew.
znacie suszark z tymi 'opcjami' w dobrej cenie? (interesuj mnie mo磧iweie najta雟ze, max. 100 z) w tej chwili w rossmannie jest jedna interesuj帷a (w gazetce na pierwszej stronie), czy kto mia z ni 'kontakt'?
Maqua jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-08-23, 19:44   #650
Ivi 1988
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 380

2 miechy temu kupilam sobie suszarke Siemensa 1900V z zimnym powieewwm, dyfuzorem i takimi tam.

Super, moje dlugie wlosy schna super-szybko a na koniec jesli powiejesz zimnym wietrzykiem to fajnie blyszcza

poza tym ma inne opcje i regulacje, wiec naprawde spoko.

polecam firme Siemens!

---------- Dopisano o 19:44 ---------- Poprzedni post napisano o 19:42 ----------

"obecnie od ok 5 lat susze wlosy suszarka z marketu za 20 zl ,suszarka strasznie spala mi wlosy smierdzi jakby sie palila ,mocno nagrzewa (zero regulacji ,jedna pretkosc ,bez nawiewu zmingo ,zadnyc koncowek)i dlugo sie nia suszy nie mowiac juz o elektryzowaniu ,puszeniu po wysuszeniu nia wlosow.Mam dosyc dobra prstownice Tondeo eco cerion (od 3 lat) wiec pora zainwestowac w dobra suszarke , nie wiem ktora ma lepsze parametry bo kompletnie sie na tym nie znam jedna jest jonizuj帷a z Turmalin -nie wiem do czego to sluzy a druga zwykla jonuszujaca... poradzcie ktora wybrac??"-

wow co za horror... podziwiam cie za wytrwalosc, bez dobrej suszarki nie ma zycia rano

Cytat:
Napisane przez Lisbeth Poka wiadomo嗆
Nie ma 瘸dnej "roli kobiety". Jest tylko to, w co sama si pakujesz.
Skoro umie, to niech robi sam.
Ivi 1988 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-08-24, 09:17   #651
evcia006
Przyczajenie

do Neiry...-> jak spisuje sie Babyliss?? przetestowany.. swoja droga.. jesli mo瞠sz to powiedz jak wyglada ta nasadka do zwiekszania objetosci bo na zadnym zdjeciu niemoge znalezc...

a do Ivi 1988.. -> mog豉 by poda dok豉dny model swojego Siemensa?

z g鏎y dzieki za odpowiedzi
Stary 2009-08-24, 11:27   #652
~*~Kejsi~*~
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 184

Witam!
Mam pytanie: co s康zicie o tej suszarce? http://allegro.pl/item722539689_susz...i_dyfuzor.html
Chc kupi sobie suszark z dyfuzorem i nie wiem czy ta si nada czy lepiej poszuka czego innego. Dodam 瞠 mam bardzo g瘰te i dosy d逝gie w這sy (do po這wy plec闚).
Z g鏎y dzi瘯i za odpowiedzi

~*~Kejsi~*~ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-08-27, 14:38   #653
Neira
Przyczajenie

evcia006, przetestowa豉m. Jest ok. Szczerze powiem, 瞠 przy suszeniu z koncentratorem, w這sy s serio prostsze i dzi瘯i jonizacji nie odstaj pojedyncze w這ski. A w to za bardzo nie wierzy豉m Jak wygl康a ta nasadka? http://allegro.pl/item722515715_baby...1e_2200_w.html (to drugie zdj璚ie).
To aukcja tej suszarki, kt鏎 mam. Przypomn, 瞠 zap豉ci豉m za ni 109z.

Maqua, zerknij na t. (patrz wy瞠j)
Stary 2009-08-27, 16:07   #654
Maqua
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 434

dzi瘯uj za odzew, mimo, 瞠 ju za p騧no tata zabra mnie do sklepu i kaza wybra suszark, znalaz豉m t:
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=22257
i jestem juz po pierwszym u篡ciu, niczego jej nie brakuje, jest dla mnie idealna. suszy szybko, co dla mnie istotne (mam d逝gie w這sy i myj i susz je co rano), mog jednocze郾ie suszy w這sy i je stylizowa, co znacznie skraca porann m璚zarni
najni窺za temperatura jest niemal tak niska jak cool shot, mog spokojnie suszy bez strachu, 瞠 si poparz/przypal w這sy
fakt, jest wielka, ale wcale nie niewygodna. mo積a j trzyma za 'g這w', gdy w豉軼iwie si ona nie nagrzewa (suszarka 'profesjonalna', przystosowana do d逝giego u篡wania), jedynie sprawia problemy ze schowaniem (do szuflady si nie mie軼i). wybaczam jej ten drobiazg
kosztowa豉 nieco ponad 40 z這tych

Edytowane przez Maqua
Czas edycji: 2009-08-27 o 16:09
Maqua jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-08-28, 09:47   #655
evcia006
Przyczajenie

dzi瘯i Neira
mnie zainteresowala m.in ta http://www.euro.com.pl/suszarki-do-w...tml#content_3c
a tak swoj drog.. mo積a spyta jakiego typu w這s闚 jeste posiadaczk..?? bo ja mam loki(dlatego zale篡 mi na dyfuzorze i 瞠by rzeczywi軼ie sie nadawa do kreconych)ale na co dzie je prostuje...
Stary 2009-08-31, 12:33   #656
.:MaLwInKa:.
BAN sta造

Wiadomo軼i: 44

Mnie te interesuje w豉郾ie BaByliss D300E. Jest niedroga, a babyliss to raczej dobra firma. Zale瘸這 mi na zwijanym kablu i na dyfuzorze, a ta ma wszystko. Czy ktoras z Was moze o niej cos powiedziec?
.:MaLwInKa:. jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-09-01, 19:22   #657
Neira
Przyczajenie

evcia006, ja mam rzadziutkie, zniszczone, suche, cienkie w這sy. Tyle 瞠 do嗆 d逝gie. I wiesz... wydaje mi si, 瞠 dyfuzor b璠zie bardziej odpowiedni do Twoich- kr璚onych, ni do moich
Stary 2009-09-05, 19:14   #658
zuckerwatte
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 73
Remington Shine Therapy

Witam!
Dok豉dnie nie wiedzia豉m, gdzie umie軼i ten temat - w pewnym sensie dotyczy on piel璕nacji w這s闚, dlatego zdecydowa豉m si na to forum.

Mam pytanie co do suszarki firmy Remington - Shine Therapy.
Czy kt鏎a z Was jej u篡wa? S造sza豉m o niej dobre opinie, ale chcia豉bym pozna wi璚ej za / przeciw.
Czy w og鏊e op豉ca si j kupowa? Troch przera瘸 mnie bowiem to, 瞠 trzeba wymienia w niej wk豉dy...

A mo瞠 polecacie inne DOBRE (cena nie gra roli) suszarki? Mam d逝gie i zdrowe w這sy, nie chc ich zniszczy. A jednak suszarka czasem si przydaje

Pozdrawiam!
zuckerwatte jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-09-05, 20:03   #659
little.b.blue
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 248
Dot.: Remington Shine Therapy

hej, zastanawiam si czy kto ma t suszark i czy jest dobra - kupi豉m j dzi i nie wiem, czy to by dobry wyb鏎.

http://www.megamedia.pl/suszarka-do-...rem-cv4803.php

posiada jonizacj, 2 stopnie nadmuchu plus stopie turbo, 3 stopnie temperatury i zimny nawiew.
mam nadziej, 瞠 jest dobra, bo wyda豉m na ni 139z a dla mnie to du穎

Invisalign od 20/03/2016

Edytowane przez little.b.blue
Czas edycji: 2009-09-05 o 20:04
little.b.blue jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-09-21, 18:47   #660
pasteque
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 95
Kt鏎a suszarka lepsza dla w這s闚?

Chc kupi suszark do w這s闚. Zale篡 mi aby mia豉 jonizacj i mo磧iwo嗆 ustawienia zimnego strumienia powietrza. Na razie wybra豉m dwie opcje:
http://www.electro.pl/produkt-PHILIP...51404,181.html
albo
http://www.electro.pl/produkt-BOSCH_...42253,181.html
Cenowo nie ma zbyt du瞠j r騜nicy, ale zastanawiam si czy lepiej postawi na Philipsa czy mo瞠 na Boscha. Mo瞠 mi co poradzicie? B璠 wdzi璚zna.

Tagi
babyliss, cold shoot, dobra suszarka, dyfuzor, fryzjerski, ozonowa, poprawa kondycji w這s闚, regeneracja, remington, spin curl, suszarka, suszarka do w這s闚, w這s闚, w這sy, zniszczone

Nowe w徠ki na forum Fryzury i styling

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-03-14 12:46:25

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:39.