Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobi interesuj帷 fryzur? Jakich kosmetyk闚 i akcesori闚 do stylizacji w這s闚 u篡? Podziel si swoim do鈍iadczeniem ze stylizacji fryzur!

Poka wyniki sondy: Dyfuzor czy Spin Curl?
Dyfuzor 49 77,78%
Spin Curl 14 22,22%
G這suj帷y: 63. Nie mo瞠sz g這sowa w tej sondzie

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2009-09-22, 10:44   #661
n-nika
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 162
Dot.: Kt鏎a suszarka lepsza dla w這s闚?

Wiesz tak naprawde wko鎍u ka盥a suszarka przyczynia si do niszczenia w這s闚.... wi璚 mo瞠 staraj si 瞠by same w這sy wysch造, bez u篡wania suszarki....
i nie sugeruj si mark, ani cen bo to 瞠 drogie nie oznacza 瞠 lepsze....
-
Urz康zamy Nasz dom
zaKochana
n-nika jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-09-22, 11:18   #662
little.b.blue
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 248

nie wiem jak Bosh ale te suszarki Phillipsa s strasznie du瞠. Poza tym widz 瞠 Bosh ma dyfuzor a to plus.
a nie masz mo磧iwo軼i obejrzenia ich w sklepie?
je郵i opcje maj takie same to ja bym po prostu wzi窸a t, kt鏎a jest mniejsza.

ja mam w domu dwie suszarki. pierwsza kupiona w styczniu:
http://alejka.pl/rowenta-cv-4800-compact-pro.html

i druga kupiona we wrze郾iu 瞠bym mia豉 czym suszy w這sy jak wyjad na studia:
http://www.e-commerce.pl/Suszarka-do...803,28252.html

jak wida obie s z Rowenty i jestem z nich bardzo zadowolona. przede wszystkim nie zajmuj wiele miejsca - nie s za du瞠.

Invisalign od 20/03/2016
little.b.blue jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-09-22, 12:32   #663
kaledonia
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 301

Remington z ciep造m i zimnym nawiewem
Stary 2009-09-22, 13:32   #664
CzarnaOliwka1980
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 16

Rok temu mia豉m ten sam problem i analizowa豉m r騜ne marki. Chcia豉m 瞠by mia豉 jonizacj, szybko suszy豉, nie niszczy豉 w這s闚 i by豉 na lata. Mia豉m brauna lok闚ko suszark ale suszenie d逝go trwa這, wi璚 postanowi豉m 瞠 loko-suszarka b璠zie podr騜na a kupi sobie co do domu porz康nego. Zdecydowa豉m si na Philips HP4992, i jestem zadowolona. stosuj rok i w這sy sie nie niszcz a u篡wam 2 razy w tygodniu po ka盥ym myciu. r騜nica pomi璠zy zwyk陰 suszark niesamowita. jedyna wada to g這郾o chodzi (tak jak te w salonach fryzjerskich) ale ma moc niesamowit

---------- Dopisano o 14:32 ---------- Poprzedni post napisano o 14:28 ----------

Faktycznie ta suszarka jest du瘸, ale ma tak d逝gi przew鏚 瞠 susz w這sy chodz帷 po pokoju lub le膨c w 堯磬u
CzarnaOliwka1980 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-09-22, 14:25   #665
Queen
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 369

Ja posiadam suszark z Toni&Guy i jestem z niej bardzo zadowolona. Og馧em jest marka godna polecenia je郵i chodzi o suszarki. Jonizacja i zimny nawiew to podstawa. Wa積e s te d逝go嗆 kabla (czasami s 瞠nuj帷o kr鏒kie), lekko嗆 oraz moc (im wy窺za tym lepiej, bo kt鏎ej wystawia si w這sy na dzia豉nie powietrza).

Ja mam tak:
http://www.argos.co.uk/static/Produc...7C14418400.htm

M鎩 w徠ek z wymian kosmetyczn:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=723489

Queen jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-09-22, 16:16   #666
zuckerwatte
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 73
Dot.: Remington Shine Therapy

chcia豉bym ponowi moje pytanie co do suszarki Remington Shine Therapy. Czy kt鏎a z Was u篡wa/豉 jej?
zuckerwatte jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-10-15, 18:53   #667
clastes
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Dot.: Najlepsze suszarki do w這s闚 :) - zbiorczy

Kt鏎a suszark wybra (chodzi r闚nie o jej wag):

Philips HP4991, 4997, 8183?

Mo瞠 kto m鏬豚y je por闚na...
clastes jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-10-15, 20:51   #668
masaki
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 701

potrzebuj: suszark z dyfuzorem i zimnym nawiewem, o mocy min 2000w
co polecicie z tych? a mo瞠 inn?
http://allegro.pl/item762778487_susz...24m_wyprz.html
http://allegro.pl/item761249427_jono...elt_2000w.html
http://allegro.pl/item766207511_clat...a_inox_gw.html
masaki jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-10-25, 15:52   #669
ebena
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 485

Te jestem na etapie wyboru nowej suszarki, moze cos doradzicie bo trudny wyb鏎
ebena jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-10-25, 16:12   #670
szugarbejb
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 10 203

Ja mam to urz康zenie - KLIK !, czyli Easy Touch ETA 1100 Lilly Ionic i jest wr璚z cudowne.

Generalnie jest to urz康zenie wielofunkcyjne wobec czego bylam wobec niego sceptyczna na pocz徠ku, ale w徠pliwo軼i znikn瘭y przy pierwszym u篡ciu. u篡wam jako suszarko- szczotk, rzadziej jako prostownic i lok闚k (od wielkiego dzwonu). Generalnie suszarka ma 700 wat i moje wlosy do pasa suszy w ci庵u 6 do 7 minut, wi璚 super. Ma 3 szczotki susz帷o - ukladaj帷e, kt鏎e sprawdzaj si 鈍ietnie (ta najszersza 鈍ietnie nadaje si do prostowania, nie potrzeba prostow nicy po u篡ciu) , ko鎍闚k do podkr璚ania grzywki, ko鎍闚ka lok闚kowa te si 鈍ietnie sprawdza, prostownicy u篡wam rzadko, ale te jest ekstra (nic si nei zacina, nie psuje, nie pl帷ze wlos闚). Ma regulacj temperatury, zimny nawiew i jonizacj.
Mam j dwa lata, u篡wam co 2- 3 dni i nic si jeszcze nie popsulo, nie przegrzalo, wytrzymala jest jak malo co (spadla mi kilak razy, nadepnelam kilka razy i dziala i ok).

Dlatego absolutnie polecam, dlatego 瞠 kosztuje grosze - 36 zl, ale jako軼i nie ust瘼uje Philipsom i Rowentom. Obkupilam w ni siebie, Mam, ze dwie ciotki, kilka kole瘸nek i ka盥a jest zachwycona.

Cytat:
Napisane przez Hultaj Poka wiadomo嗆
(...)
i oczywi軼ie ma mie 豉dnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakie og鏎a nabrzmia貫go w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-10-26, 18:43   #671
eni200
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 78

witam ja mam suszarke firmy Rowenta Lissima czy jakos tak? z tymi nakladkami prostujacymi,jestem zadowolona ale chcialabym kupic jaks nowamyslalam o nowszym modelu Rowenty Lissima,ale juz sama nie wiem. Fryzura mam taka jak w Avatarze i nie chce katowac wlosow prostownica a musze myc codziennie jaka byscie poradzily do takiej fryzury?wlosy sie wywijaja wiec musze je pod spod lekko podwijac albo prostowac. Co radzicie kupic profesjonalna suszarke( z dyfuzorem i koncentatorem)czy lokowko-suszarke?

Edytowane przez eni200
Czas edycji: 2009-10-27 o 12:01
eni200 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-10-31, 17:50   #672
ewica
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 65
Suszarka do w這sw

Witam ! Dziewczyny poszukuje jakiejs dobrej suszarki JONIZUJACEJ w cenie do 250 z. Do tej pory suszylam taka zwykla z podstawowymi funkcjami i to zapewne od tego moje wlosy mimo ze sa geste i grube pusza sie i sa przesuszone mimo ze uzywam odzywek A podobno te suszarki janizujace daja dobry efekt. Chodzi mi o konkretne modele, bo nie ma mi kto doradzic.. Prosze pomozcie.
ewica jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-11-01, 11:38   #673
eni200
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 78

prosze o opinie uzytkowniczek remington Shine Therapy? i jeszcze jedno lepiej kupic lokowko-suszarke czy suszarke i uzywac szczotki ceramicznej?
eni200 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-11-04, 12:38   #674
caate
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 993
GG do caate

Cytat:
Napisane przez clastes Poka wiadomo嗆
Kt鏎a suszark wybra (chodzi r闚nie o jej wag):

Philips HP4991, 4997, 8183?

Mo瞠 kto m鏬豚y je por闚na...

podbijam, szczeg鏊nie interesuje mnie 8183 w por闚naiu do 4983
caate jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-11-23, 18:34   #675
kamis77
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 36

Witam! Ja polecam suszark Philipsa HP4983 SalonDry Control 2100W. Do tej pory zawsze u篡wa豉m tanich suszarek z supermarket闚 bez 瘸dnych bajer闚.. moje w這sy by造 sianowate i szybko si niszczy造. A po zakupie suszarki Philipsa, kt鏎a posiada jonizacj, 3 rodzaje nadmuch闚- gor帷y, ciep造 i zimny + dyfuzor i koncentrator, musz stwierdzi, 瞠 suszarka naprawde jest 鈍ietna! Ju po pierwszym u篡ciu moje w這sy by造 mi璚iutkie i przyjemne w dotyku. Naprawd polecam.. cena troch wysoka, ale my郵, 瞠 warto
kamis77 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-12-05, 14:33   #676
AnulaPPP
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 15 433

a ja w豉snie wczoraj dosta豉m now suszare Philips HP4983
po pierwszym u篡ciu stwierdzam ze juz ja uwielbiam
du瘸 moc, sporo regulacji, jonizacja - w這sy mi璚iutkie w dotyku a nie sianowate, nak豉dka i dyfuzor w zestawie. Wysz豉 mnie 140 z przesy趾, jestem zadowolona.
Jeszcze dodam ze suszarka jest naprawde dosc spora, co mi nie przeszkadza akurat bo nigdzie jej nie bede zabierac. Je郵i chodzi o wag to jak do tej wielkosci mnie zadziwi豉 na plus nie zm璚zy豉 mi sie wcale reka przy suszeniu.

AnulaPPP jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-12-05, 14:40   #677
Nice Sprite
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 322

jakie trzy tygodnie temu zam闚i豉m na allegro suszarke: ROWENTA 8502 CV
Uzytkuje j co 2 dni, tak na 10 gwiazdek daje jej oko這 7 szybciutko i 豉dnie suszy, jednak kiedy wl帷ze zimny nawiew moje w這sy robia sie takie jakies dziwne

Teraz zamierzam dba o w這sy wiec uzywam suszarki jak wloski naturalnie podeschna i s tylko lekko wilgotne

OPIS:

Suszarka do w這s闚 Rowenta CV 8502 to urz康zenie dla tych, kt鏎zy cz瘰to susz w這sy, a jednocze郾ie nie zapominaj o tym, 瞠 trzeba te o nie dba. Wyposa穎na w koncentrator powietrza zapewniaj帷y u這瞠nie doskona貫j wymarzonej fryzury. Kombinacja dw鏂h stopni si造 nadmuchu oraz trzech temperatur pomagaj utrwali u這穎n fryzur. Uchwyt do zawieszenia zapewnia wygodne przechowywanie.

Ekskluzywna suszarka Rowenta CV 8502 posiadaj帷a du膨 moc 1800 wat oraz dwustopniow regulacj si造 nadmuchu a tak瞠 trzystopniow regulacj temperatury, pozwalaj帷 na szybkie wysuszenie w這s闚. Wyposa穎na w mechanizm zabezpieczaj帷y przed przegrzaniem, a tak瞠 system Thermo Optimum dzi瘯i czemu w這sy s suszone naprzemian ciep造m i zimnym powietrzem, oraz jonizator powietrza dzi瘯i czemu w這sy nie elektryzuj si podczas suszenia. Obudowa wykonana w nowoczesnym wzornictwie o modnym kolorze. Jest to idealny produkt dla najbardziej wymagaj帷ej kobiety, wspania造 do codziennego u篡tku domowego.

DANE TECHNICZNE:

Profesjonalny silnik AC o mocy 1800 W gwarantuje bardzo dobre rezultaty i wi瘯sz trwa這嗆 urz康zenia
Funkcja jonizacji
Nadmuch bardzo zimnego powietrza
Trzy ustawienia temperatury
Dwa ustawienia pr璠ko軼i
Technologia ceramiczna
Przew鏚 sieciowy o d逝go軼i 3 m
Wyjmowana kratka tylna z filtrem zapewnia 豉twe czyszczenie
kolor: Grafitowy
jego miejsce zajmie noc...

Edytowane przez Nice Sprite
Czas edycji: 2009-12-05 o 14:46
Nice Sprite jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-12-26, 12:21   #678
MissBlanka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 53
Exclamation Jak suszarke mam kupi 瞠by poprawi stan w這s闚 ??? dorad嬈ie ...

Chc kupi suszark, kt鏎a jak najmniej b璠zie niszczyc moje w這sy. Du穎 czyta豉m o takich z dyfuzorem, jonizatorem, z przyciskiem cold shoot. I szczerze m闚i帷 troche si pogubi豉m.
Niedawno podci窸am ko鎍闚ki, bo mia豉m strasznie rozdwojone. To by這 z konieczno軼i, gdy chce zapuszcza w這sy. Z pocz徠ku my郵a豉m 瞠 poradze sobie bez suszarki, bo prostownice odstawi豉m ju dawno. Ale kiedy w這sy sch造 mi naturalnie, to ju nie uk豉da造 si tak fajnie jak po suszarce. Dlatego postanowi豉m zainwestowa (na sp馧ke z mam) i kupi dobr suuszark kt鏎a nawet poprawi stan moich w這s闚.
Nie mog si na nic zdecydowa wi璚 pomy郵a豉m 瞠 pomo瞠cie mi Potrzebuje porady co do wyboru suszarki, najlepiej 瞠by by豉 w granicach 100 z. Wiem 瞠 nie b璠zie jaka rewelacyjna, ale najwa積iejsze 瞠by jak najmniej niszczy豉 w這sy.
Jak suszark polecacie?
I co s康zicie o suszarce jonicznej BaByliss Turbo Shine?
MissBlanka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-12-26, 12:55   #679
tofaniutka
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 098
Dot.: Jak suszarke mam kupi 瞠by poprawi stan w這s闚 ??? dorad嬈ie ...

My郵, 瞠 taka jonizuj帷a b璠zie ok dzi瘯i niej w這sy si nie elektryzuj A na rozdwojone ko鎍闚ki polecam ci strzy瞠nie "na gor帷o" wykonuje si je no篡czkami termicznymi, ale to tylko w pe軟i wyposa穎nych salonach Zabieg jest drogi ale warto. Podcinasz tylko rozdwojone ko鎍闚ki i p騧niej rozdwajanie masz z g這wy na bardzo d逝gi czas
tofaniutka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-12-30, 00:59   #680
Natajka86
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 27
GG do Natajka86 Send a message via Skype™ to Natajka86
Suszarka Remington D5015/ albo pro2100

Witam wszystkich bardzo serdecznie
Zakupi豉m dzisiaj dok豉dnie tak suszark jak w temacie... I chcia豉m zapyta, czy jest tutaj na forum kto, kto r闚nie takow posiada? Strasznie interesuj mnie opinie na temat tej suszarki... Przekopa豉m troszk forum w 'tych' tematach... i nie uda這 mi si nic znale潭 na temat tego modelu... Je郵i co przeoczy豉m, z g鏎y bardzo przepraszam...
Nie ukrywam, 瞠 najbardziej chodzi mi o t funkcj jonizacji. Czy funkcja ta uruchamia si od razu przy w陰czeniu suszarki? Nie ma tutaj chyba 瘸dnego dodatkowego przycisku/sygnalizatora, kt鏎y by j uruchamia...
Z g鏎y dzi瘯uj za informacj
Pozdrawiam cieplutko!
Natajka86 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-01-02, 15:14   #681
abz
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 391

Bardzo d逝go sie zastanawia豉m i kupi豉m w ko鎍u suszark ermila copmact z tourmalin. Z tego co patrza豉m w necie jest dosy popularna, w sklepach te mi j polecali. Zap豉ci豉m 230z. Ogl康a豉m jeszcze jak捷 z Mosera (nie pami皻am modelu), ale odpad豉 przez nak豉dk, bo by豉 zaokr庵lona, a ja wola豉m prost 瞠by lepiej trzyma豉 si szczotki przy uk豉daniu. A ta Mosera by豉 ta雟za, ale to nic, bo jestem bardzo zadowolona z mojego zakupu Nawiew ma konkretny, niepor闚nywalny dla mnie z tymi zwyk造mi suszarkami, czu moc. I rzeczywi軼ie po uk豉daniu nie mia豉m sianka na g這wie, tylko do嗆 g豉dkie w這sy. Nie ma w陰czanego na sta貫 przycisku zimnego powietrza, ale okazuje si to niepotrzebne, bo jak si max zmniejszy temp to bardzo szybko si sch豉dza.
Przyk豉dowy link: http://www.hairstore.pl/Ermila_Compa...losow-125.html

Co mnie jeszcze zdiwi這 - te 4 stopnie temperatury, na suszarce jak byk wida 2 stopnie temp i 2 st nawiewu, ale rozumiem, 瞠 to si liczy tak: po 2 st temp na ka盥ym stopniu nawiewu, wychodzi wi璚 4.

abz jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-01-03, 12:02   #682
ebena
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 485

Ja chyba jednak kupie lok闚ko - suszark, nie umie sobie sama suszark i szczotk wymodelowac w這s闚.
ebena jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-01-03, 12:27   #683
abz
Zakorzenienie

Kwestia wprawy no i zale篡 jakie masz w這sy, ja mam takie, ze musz je prostowa (wyg豉dzi) a nie tylko u這篡 lok闚k.

Stary 2010-01-03, 21:57   #684
Cold Princess
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 56

Cytat:
Napisane przez kamis77 Poka wiadomo嗆
Witam! Ja polecam suszark Philipsa HP4983 SalonDry Control 2100W.
Ja r闚nie mog poleci suszareczk, mimo swoich gabaryt闚 jest bardzo przyjemna w u篡tkowaniu. Naprawd jest na 5++ ; )
Cold Princess jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-01-16, 13:22   #685
Astro
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 687

Co s康zicie o suszarce Suszarka Braun Satin Hair™ Colour oceniana na wiza簑 w wielkim te軼ie jest super, ciekawe jak praktyka. Mam suche w這sy, bardzo elektryzuj帷e si, chc dobrej suszarki, kt鏎a je ujarzmi
Astro jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-01-16, 22:37   #686
Astro
Zadomowienie

Coraz bardziej przymierzam si do zakupu nowej suszarki. Moje suche w這sy wymagaj dobrej jonizacji i tutaj zastanawiam si nad:

- Clatronic - g堯wne zalety to cena
- Braun Satin - podobno 豉godna dla w這s闚
- Ermila Compact - polecana przez wiza瘸nk wy瞠j.

Pom騜cie dziewczyny - czy warto wydawa 150 z wi璚ej na dobr suszark czy lepiej wzi望 polecany clatronic.
Stary 2010-01-17, 09:51   #687
ennkaa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Suszarka Remington D5015/ albo pro2100

witam, kupi豉m suszark remington 5015 i nie wiem czy jej nie odda bo to jaki przekr皻. po polsku napisano na niej, ze ma jonizacj a po angielsku ani s這wa. Ma tylko nadmuch zimnego powietrza.... nie wiem co o tym my郵e i czy ona jest co warta. Troch si we mnie zagotowa這, ze na opakowaniu napisali g逝poty!

Edytowane przez ennkaa
Czas edycji: 2010-01-17 o 10:07
ennkaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-01-17, 10:06   #688
abz
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Astro Poka wiadomo嗆
Coraz bardziej przymierzam si do zakupu nowej suszarki. Moje suche w這sy wymagaj dobrej jonizacji i tutaj zastanawiam si nad:

- Clatronic - g堯wne zalety to cena
- Braun Satin - podobno 豉godna dla w這s闚
- Ermila Compact - polecana przez wiza瘸nk wy瞠j.

Pom騜cie dziewczyny - czy warto wydawa 150 z wi璚ej na dobr suszark czy lepiej wzi望 polecany clatronic.
Dla mnie r騜nica jest znacz帷a, mia豉m kiedy suszarke philipsa, teraz mia豉m poviedzmy por镽nyvaln do clatronica; ermila jednak bije je na g這v: po piersze si豉 nadmuchu, po drugie: temperatura navievu (nie przypali v這s镽 na pevno).

Stary 2010-01-17, 12:30   #689
Astro
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez abz Poka wiadomo嗆
Dla mnie r騜nica jest znacz帷a, mia豉m kiedy suszarke philipsa, teraz mia豉m poviedzmy por镽nyvaln do clatronica; ermila jednak bije je na g這v: po piersze si豉 nadmuchu, po drugie: temperatura navievu (nie przypali v這s镽 na pevno).
Bardzo dzi瘯uj Ci za odpowied Czyli wg Ciebie je郵i ju zastanawia si pomi璠zy braunem a Ermil to zdecydowanie Ermila?? Ten braun niby ma jakie systemy chroni帷e w這sy, ale Ermila jest profesjonaln suszark wi璚 mo瞠 te systemy jej niepotrzebne??
Stary 2010-01-17, 13:45   #690
ennkaa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 10 170
GG do ennkaa

dziewczyny, jeszcze raz napisz bo w nerwach napisa豉m niezrozumia貫go posta
ma kt鏎a t suszark ?
http://remington24.pl/sklep/suszarki...ton-d5015.html

m捫 kupi mi tak bo na pude趾u jest napisane Elementy ceramiczne z turmalinem dla r闚nomiernego i szybszego nagrzewania powietrza z jonizacj

w necie widz, 瞠 ta suszarka nie ma jonizacji a na pude趾u w innych j瞛ykach te nie ma tylko po polsku. Ma co prawda t siatk turmalinow i zimny nadmuch ale to chyba nie to samo co jonizacja?
tu jest chyba odpowiednik jej ale z jonizacj
http://remington24.pl/index.php?keyw...ge=shop.browse

jestem strasznie wkurzona bo producent ewidentnie wprowadza w b陰d no i nie wiem czy wymienia t suszark czy jednak zostawi. Mo瞠 te turmaliny te jako jonizuj i tylk Polacy na to wpadli

Tagi
babyliss, cold shoot, dobra suszarka, dyfuzor, fryzjerski, ozonowa, poprawa kondycji w這s闚, regeneracja, remington, spin curl, suszarka, suszarka do w這s闚, w這s闚, w這sy, zniszczone

Nowe w徠ki na forum Fryzury i styling

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-03-14 12:46:25

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:40.