Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobi interesuj帷 fryzur? Jakich kosmetyk闚 i akcesori闚 do stylizacji w這s闚 u篡? Podziel si swoim do鈍iadczeniem ze stylizacji fryzur!

Poka wyniki sondy: Dyfuzor czy Spin Curl?
Dyfuzor 49 77,78%
Spin Curl 14 22,22%
G這suj帷y: 63. Nie mo瞠sz g這sowa w tej sondzie

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2010-09-16, 13:10   #721
Nicoool
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 12
Dot.: Najlepsze suszarki do w這s闚 :) - zbiorczy

Wreszcie zdecydowalam sie na rowente cv 4803 (glownie ze wzgledu na dyfuzor oczywiscie ;-)). Jestem z niej bardzo zadowolana, spelnia swoja funkcje krecenia wlosow=). Ma jonizacje wbudowana, nie m aopcji jej wylaczenia. Jedyne na co moge narzekac to to ze konstrukcja moglaby byc lepsza, bo boje sie ze przy blizszym spotkaniu z podlaga uszkodzi sie. Hmm cena 99zl za suszarke z 2 predkosciai, 3 ustawieniami temp, zimnym nawiewem (powiedzialabym chlodnym raczej) ,jonizacja, turbo i 2 koncowkami to calkiem dobrze =) Pzdr
Nicoool jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-10-07, 19:05   #722
Nicoool
Przyczajenie

Mysle ze zmienna jonizacja nie jest Ci potrzebna. Moja suszarka z rowenty (profesjonalna nie jest ale dobrze mi sie nia suszy a najwiekszym jej plusem jest genialny, moim zdaniem, dyfuzor) ma wbudowana jonizacje i, chociaz balam sie tego na poczatku, sprawdza sie swietnie. Moje wlosy sa dosc cienkie, troche sie pusza, faluja i odwijaja, dzieki dyfuzorowi wlosy ladnie mi sie kreca.

Jonizacja jak najbardziej, a jesli chodzi o jakas profesjonalna suszarke, to wybacz ale nie znam sie ;-)
Nicoool jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-10-10, 10:44   #723
TheIndygo
Raczkowanie

Lokalizacja: Z Polski. A tak og鏊nie to z woj. lubelskiego z malej msc pod Lbn.
Wiadomo軼i: 32
Smile Jaka najlepsza suszarka do w這s闚?

bo szukam i jakos nie moge sie zdecydowac ktora bylaby dla mnie najlepsza
Jestem jeszcze troch zakochana resztkami bezsensownej mi這軼i i jest mi tak cholernie smutno teraz, 瞠 chc to komu powiedzie. To musi by kto zupe軟ie obcy, kto nie mo瞠 mnie zrani. Nareszcie przyda si na co ten ca造 Internet. Trafi這 na Ciebie. Czy mog Ci o tym opowiedzie?
TheIndygo jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-10-10, 14:47   #724
wrily_curly
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 645
Dot.: Jaka najlepsza suszarka do w這s闚?

konkretnego modelu Ci nie podam (sama nie u篡wam suszarki) ale warto zwraca uwag na funkcj jonizacji powietrza, stopniowanie mocy nadmuchu i temperatury (nawiew zimny, 鈔edni i gor帷y), kiedy mialam bardzo sympatyczn suszark kt鏎a mia豉 zamiast przycisku w陰czaj帷ego czujnik dotyku, to by這 豉dnych kilka lat temu ale bardzo przyjemny bajer.
wrily_curly jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-11-07, 00:55   #725
starsmakeup
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 436
Wpisy w blogu: 1

GA.MA Italy Professiional Mystere 3600 Ceramic Tourmaline Laser Ion Hair Dryer

Bardzo mocna maszyna, 鈍ietna suszarka z jonizacj, zimnym powietrzem i innymi bajerami. Troszk ci篹ka, ale to niewa積e
Stary 2010-11-10, 15:43   #726
burn-it-up
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 854
GG do burn-it-up

Witajcie kochane

Planuj zakup nowej suszarki i chcia豉bym si was poradzi.Od kilku lat u篡wam Remongton Ionic 2000 ale nie jestem z niej specjalnie zadowolona.Mam bardzo d逝gie,g瘰te w這sy,kt鏎e lubi si puszy.Szukam bardzo dobrej suszarki(je瞠li chodzi o cen to w豉軼iwie nie gra roli,suszarka to dla mnie bardzo wa積e urz康zenie i za dobr jestem w stanie zap豉ci wi璚ej),kt鏎a jak najszybciej wysuszy w這sy i pomo瞠 w wyg豉dzeniu.Macie jakie sprawdzone typy do d逝gich w這s闚?
Czy du瘸 jest r騜nica pomi璠zy suszarkami z silnikiem AC a tradycyjnym?

Edytowane przez burn-it-up
Czas edycji: 2010-11-10 o 15:44
burn-it-up jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-11-15, 08:20   #727
Niki Mouse
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 149

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Poka wiadomo嗆
Witajcie kochane

Planuj zakup nowej suszarki i chcia豉bym si was poradzi.Od kilku lat u篡wam Remongton Ionic 2000 ale nie jestem z niej specjalnie zadowolona.Mam bardzo d逝gie,g瘰te w這sy,kt鏎e lubi si puszy.Szukam bardzo dobrej suszarki(je瞠li chodzi o cen to w豉軼iwie nie gra roli,suszarka to dla mnie bardzo wa積e urz康zenie i za dobr jestem w stanie zap豉ci wi璚ej),kt鏎a jak najszybciej wysuszy w這sy i pomo瞠 w wyg豉dzeniu.Macie jakie sprawdzone typy do d逝gich w這s闚?
Czy du瘸 jest r騜nica pomi璠zy suszarkami z silnikiem AC a tradycyjnym?
Ja si do陰czam do zapytania. Potrzebuj czego co szybko wysuszy g瘰te i d逝gie w這sy. No w豉郾ie a czy moc jest wa積a przy suszarkach?
Niki Mouse jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-11-17, 13:17   #728
burn-it-up
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 854
GG do burn-it-up

Cytat:
Napisane przez Niki Mouse Poka wiadomo嗆
Ja si do陰czam do zapytania. Potrzebuj czego co szybko wysuszy g瘰te i d逝gie w這sy. No w豉郾ie a czy moc jest wa積a przy suszarkach?
Te jestem ciekawa,na ile szybko嗆 suszenia zale篡 od mocy.Podoba mi si ta suszarka,o kt鏎ej wiele dobrze si wypowiada i 瞠 szybko嗆 suszenia jest na prawd imponuj帷a.Suszarka ma 1500W a podobno suszy jak normalna z 2300W.Ciekawi mnie na ile to prawda.Wiecie co o tej suszarce CHI Turbo?
http://allegro.pl/farouk-suszarka-ch...315299367.html
Stary 2010-11-24, 19:05   #729
miodova
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 352

Witam wszystkie Panie Chcia豉bym posuszy troszk g這w i pozna Wasze opinie..
co s康zicie na temat tej瞠? Ma kto?
Stary 2010-11-27, 22:29   #730
BezSzans
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 273

Hej. Szukam suszarki w okolicach 100z. Mam w這sy kr鏒kie, a suszarki u篡wam raczej do stylizacji. Prosz o porad!

BezSzans jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-12-03, 14:36   #731
_Japonka_
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 739

Hej Mam pytanie odno郾ie suszarki BaByliss D116E, Co o niej s康zicie? Ma funkcje jonizacji i dyfuzor(na czym mi najbardziej zale篡), a tak瞠 regulacj temp., 2000W, koncentrator...
Sprawdzi豉bym w KWC ale na razie nie jest jeszcze dost瘼ny a troch mi 酥ieszno^^
_Japonka_ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-12-03, 15:25   #732
miodova
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 352

Czy kto posiada Pearl Dryer Remington AC5011?
Ciekawam wra瞠
Stary 2010-12-03, 19:42   #733
panterniak
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

Witam wszystkich
Szykuj si na zakup suszarki dok豉dnie firmy REMINGTON. A wi璚 pierwsze pytanie: czy jest to dobra firma? Mam wybrane ju par modeli. Mo瞠cie mi doradzi kt鏎e najlepsze?

Model 1: REMINGTON D3700 2200W z podw鎩n turbin
http://allegro.pl/remington-turbo-su...333919878.html oto ona

Model 2: REMINGTON D5020 2100W
http://allegro.pl/remington-suszarka...333919864.html

Model 3: REMINGTON D2011 AC Silnik 2000W
http://allegro.pl/nowosc-suszarka-re...344626360.html

Co s康zicie o tych modelach?
Z g鏎y dzi瘯i za odpowiedz

EDIT:
Czy mo瞠 co z ROWENTY?
Model 4: ROWENTA CV 4550
http://allegro.pl/suszarka-rowenta-c...335470879.html

Model5: ROWENTA CV 8538
http://allegro.pl/suszarka-do-wlosow...344815909.html

Edytowane przez panterniak
Czas edycji: 2010-12-03 o 20:31
panterniak jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-12-09, 17:01   #734
iskralight
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 655

Chc kupic suszark, ale nie wiem kt鏎. Cena ta sama, jedna jest z jonizacj, druga bez, jednak ta bez jonizacji ma wi璚ej ko鎍闚ek.
Na temat jonizacji nie znalaz豉m zbyt wiele informacji na forum.

Czy po jonizacji w這sy s rzeczywi軼ie bardziej b造szcz帷e? Czy mo瞠 jonizacja jest tylko po to, 瞠by w這sy si nie elektryzowa造?

Kt鏎y model doradzicie?

1. Babyliss: jonizacja
http://allegro.pl/suszarko-lokowka-b...350978524.html

2. Groundig: bez jonizacji, 3 ko鎍闚ki
http://allegro.pl/lokosuszarka-grund...336301554.html

Dziewczyny, dorad嬈ie prosz , na pewno kto ma o tym poj璚ie .

SZUKAM:
1. Kitka/kucyk, w這sy naturalne, w kolorze blond albo bardzo jasny rudy
2. Cieni MAC
3. Dobrych palet cieni, np sleek, zoeva, nars, mac itp
4. Obiektywu kitowego do lustrzanki nikon.
iskralight jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-12-21, 09:44   #735
myszka8425
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 608

ta jonizacja sie zuzywa z czasem?
myszka8425 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-12-22, 17:56   #736
havana
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 606
Dot.: iedalna suszarka

Podczepi si ze swoim pytaniem pod ten w徠ek...
ot騜 kupi豉m w豉郾ie (bez konkretnego sprawdzenia w sklepie) suszark Siemens PH 4710D. Mam z ni dwa problemy:
- po pierwsze, czy teraz wszystkie suszarki maj do嗆 ch這dny nawiew? Ja u篡wam kupionej 5 lat temu suszarki Philips i ta grzeje o wiele, wiele mocniej. Zdaj sobie spraw, 瞠 dla w這s闚 lepsze jest niezbyt ciep貫 powietrze, ale zdarzaj si sytuacje awaryjne kiedy liczy si czas.
- po drugie, nie odczuwam r騜nicy przy kolejnych poziomach temperatury, czy kt鏎a z Was ma t suszark i mo瞠 mi powiedzie jak to u niej wygl康a? Nie wiem czy mam i嗆 do sklepu i reklamowa, czy po prostu te r騜nice s niewielkie...
Suszarka jest na prezent dla mamy od taty i jestem w kropce, chyba kupi豉m bubel i jeszcze kto inny b璠zie si musia pod nim podpisa

Edycja: problemy nieaktualne, okaza這 si, 瞠 by w陰czony przycisk zimnego nawiewu (niestety nie wida tego w豉軼iwie czy jest w陰czony czy nie, trzeba poczu). Zmieniam zdanie, 瘸den bubel funkcjonalna suszarka za niewyg鏎owan cen, lekka i dobrze si j trzyma.

Edytowane przez havana
Czas edycji: 2010-12-22 o 18:23
havana jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-01-04, 15:44   #737
daniaa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2
Dot.: iedalna suszarka

w豉郾ie kupi豉m suszark rowenty z jonizacj - niestety nie zrobi豉m wczesniej odpowiedniego wywiadu i teraz nie wiem czy nie kupi豉m jakiego bubla, bo nie wiem czy dzia豉nie jonizacji jest widoczne na etapie suszenia- chodzi konkretnie o to czy mo積a jako sprawdzic czy przypadkiem funkcja jonizacji nie jest zepsuta, bo ogl康a豉m po幡iej suszark kole瘸nki z funkcj jonizaji i jej suszrka podczas suszenia "鈍ieci豉" na niebiesko - tzn z miejsca z kt鏎ego wydobywa si strumie powietrza pada這 takie niebieskie 鈍iate趾o i teraz nie wiem czy w mojej suszarce jonizacja nie dzia豉, bo susz帷 nie zauwa篡豉m 瘸dnego 鈍iate趾a ani niczego innego, co r騜ni這 by j od zwyk造ch suszarek....
daniaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-01-05, 20:02   #738
mroowa_
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 582

Cytat:
Napisane przez _Japonka_ Poka wiadomo嗆
Hej Mam pytanie odno郾ie suszarki BaByliss D116E, Co o niej s康zicie? Ma funkcje jonizacji i dyfuzor(na czym mi najbardziej zale篡), a tak瞠 regulacj temp., 2000W, koncentrator...
Sprawdzi豉bym w KWC ale na razie nie jest jeszcze dost瘼ny a troch mi 酥ieszno^^
Kupi豉 ju mo瞠?
Je郵i nie, mo瞠 jednak kto ma jakie opinie?
mroowa_ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-01-05, 20:55   #739
anna1718
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 103

http://allegro.pl/suszarka-kapturowa...376280611.html

a co s康zicie o takiej? my郵, 瞠 mo瞠 si dobrze sprawdzi w czasie trzymania maski na g這wie np. wax
anna1718 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-01-11, 18:52   #740
czarna888lilia
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 22

Ja niedawno wyrzuci豉m swoj, dzia豉j帷 6 lat bez zarzutu suszar Remington Ionic 2000, kt鏎ej jedyn wad by豉 zbyt g這郾a praca, zast瘼uj帷 j nowiusie鎥 Remington Hair Envy 2000W Smooth & Shine, r闚nie jonizuj帷 ale cichsz, z nawiewem zimnego powietrza i pier軼ieniem ceramicznym

http://ecx.images-amazon.com/images/...VL._SS500_.jpg

Mam d逝gie, grube, bardzo g瘰te w這sy z tendencj do puszenia i szczerze polecam suszarki Remingtona (oraz jedwab Biosilk ). Susz b造skawicznie, maj do嗆 przyst瘼ne ceny i s bezawaryjne
Stary 2011-02-07, 17:55   #741
Trinette
Zakr璚ony Chochlik

Wiadomo軼i: 2 689

Ja w豉snie kupilam sobie Remingtona D5010. Tylko ciekawi mnie bardzo czy przycisk ch這dnego powietrza dziala, bo mam wrazenie ze naciskam, naciskam i nic Az pojde w這sy umy i zdam relacje

„Je郵i mo瞠sz sobie co wymarzy, mo瞠sz to zrobi”
Walt Disney

Trinette jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-09, 19:35   #742
letito
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 90
Smile Dot.: Najlepsze suszarki do w這s闚 :) - zbiorczy

Witam,

na wst瘼ie przepraszam, 瞠 nie podaj tu konkretnych najlepszych modeli suszarek do w這s闚. Wydaje mi si jednak, 瞠 u篡teczne b璠zie przedstawienie - a w豉軼iwie tylko pr鏏a - w豉軼iwo軼i (stosowanych w suszarkach technologii), kt鏎e u豉twi podj璚ie decyzji o zakupie sprz皻u.

W zwi您ku z tym, 瞠 aktualnie szukam nowej suszarki staram si zebra jak najwi璚ej informacji o parametrach i technologiach w nich stosowanych. Na rynku, baa.. nawet w ramach poszczeg鏊nych producent闚 jest tak wiele modeli suszarek, 瞠 trudno podj望 decyzj.

Wydaje mi si, 瞠 cena nie zawsze idzie w parze z jako軼i sprz皻u. Nie chc przep豉ci, w sytuacji gdy inny ta雟zy sprz皻 da豚y moim w這som wi璚ej satysfakcji. Nie chc r闚nie sytuacji, gdy kupi suszark za bardzo wysok cen, a ona nie spe軟i moich oczekiwa. Oczywi軼ie, je郵i chodzi o moje w這sy, to cena nie gra roli (hm.. tak max. to jestem w stanie da do 300-400z), bo zale篡 mi na tym, aby w這sy by造 jak najmniej niszczone. Zale篡 mi r闚nie na tym, aby nie traci造 wilgoci i by造 豉dnie b造szcz帷e (hm.. nawet spektakularnie - o ile suszarka jest w stanie da taki efekt moim w這som).

W sumie w w徠ku pojawia si wiele pyta o konkretne modele. Niestety mniej jest odpowiedzi. Ale przecie producent闚 i modeli jest tak wiele, 瞠 nie da si uzyska opinii o wszystkich. Przegl康aj帷 w徠ek i ogl康aj帷 linki do konkretnych modeli cz瘰to zdarza這 si, 瞠 dany model jest ju wycofany. Dlaczego - bo wci捫 pojawiaj si doskonalsze, przynajmniej z za這瞠nia maj帷e by doskonalszymi.

Na razie nie jestem w stanie podj望 decyzji co do suszarki. Ca造 czas szukam informacji w Internecie.

Znalaz豉m opisy technologii stosowanych aktualnie w suszarkach. [przywo逝je w wi瘯szo軼i za opisami zawartymi na stronach mediamarkt.pl].

Do stosowanych technologii nale膨 zatem m. in.:

Ceramic czyli r闚nomierne i delikatne suszenie
Technologia ceramicznych p造tek grzejnych suszarki dla delikatnego i r闚nomiernego suszenia w這s闚 ciep貫m emitowanym przez promienie podczerwieni.

Jonizacja:

A) Ionic/Ion -
dzi瘯i tej funkcji w這ski zyskuj po造sk
Funkcja Ionic zapobiega elektryzowaniu si w這s闚 i pozostawia je l郾i帷e i g豉dkie.

B) Pow這ka turmalinowa - dzi瘯i tej funkcji w這ski zyskuj po造sk
Turmalin emituje jony ujemne zmniejszaj帷e elektryczno嗆 statyczn i uszkodzenia w這s闚, dzi瘯i czemu w這sy wygl康aj na zdrowsze i bardziej b造szcz帷e.

Silnik AC [czyli silnik elektryczny dzia豉j帷y w wyniku dostarczenia energii pr康u przemiennego] - silny nadmuch + ekonomicznie
Profesjonalny silnik AC, spr篹aj帷 powietrze, gwarantuje silny nadmuch przy niskim zu篡ciu energii. Spr篹enie powietrza sprawia tak瞠, 瞠 zimny nadmuch sch豉dza skuteczniej, a nasadka szczelinowa jest bardzo w御ka.

Funkcja Turbo - szybkie grzanie
Funkcja zapewniaj帷a szybkie grzanie w ci庵u 10 minut.

I Co jeszcze ... ?? ...

A poni瞠j za陰czam link do bardzo przydatnego, moim zdaniem, artyku逝 na pt. "Jak kupowa suszark do w這s闚". Zdefiniowano w nim nasze oczekiwania wzgl璠em suszarki, wskazano w nim m. in. rodzaje, parametry, budow, funkcje, wyposa瞠nie suszarek. Wydaje mi si, 瞠 b璠zie on przydatny dla wielu my郵帷ym o nowej suszarce

A artyku znajduje si tutaj:
http://www.jakkupowac.pl/artykul/109...do-wlosow.html

I na koniec mi這 b璠zie us造sze Wasze opinie na temat parametr闚, funkcji, stosowanych technologii w suszarkach
Ka盥a pomoc w podj璚iu decyzji b璠zie cenna

letito jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-19, 21:05   #743
Aoede
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 7
Dyfuzor czy Spin Curl?

Od jakiego czasu planuj kupi sobie now suszark i mam dylemat.
Zazwyczaj w這s闚 nie susz, bo s falowane i wygl康aj potem jak siano. Czyta豉m jednak ostatnio w gazecie o suszarce Remington Spin Curl

http://www.****************/p2583,re...spin-curl.html

Zastanawiam si czy by豉by to dobra inwestycja. Mo瞠 kt鏎a z was ma ten sprz皻 i mog豉by si ze mn podzieli opini?

A dylemat mam, bo my郵 te nad kupnem suszarki z dyfuzorem.
Kiedy przechadza豉m si ostatnio po sklepie wpad豉 mi w oczy Babyliss 6632E. W opisie przeczyta豉m, 瞠 ma profesjonalny dyfuzor. Czy kt鏎a z was ma mo瞠 t suszarke i korzysta z dyfuzora?

Jak my郵icie, kt鏎a opcja by豉by lepsza?
Aoede jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-18, 11:07   #744
malowanareggae
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 236
Arrow Suszarko-lok闚ka Rowenta Beauty CF8250

Mam pytanie: czy kt鏎a z was posiada suszarko-lok闚k Rowenta Beauty CF8250 i mo瞠 co o niej powiedzie?
Z g鏎y dzi瘯uj.

* Dwa ustawienia nadmuchu
* Nawiew zimnego powietrza
* Zestaw akcesori闚:
- szczotka modeluj帷a ma豉 (鈔ednica 20 mm)
- szczotka modeluj帷a du瘸 (鈔ednica 38 mm)
- grzebie modeluj帷y
- lok闚ka
- koncentrator
* Praktyczne etui podr騜ne
* Moc 1000 W
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: gif CF8250F4_vykryt%C3%A1452.gif (16,0 KB, 7 za豉dowa)
malowanareggae jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-19, 16:43   #745
Infinityx
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 63
Wyb鏎 suszarki do w這s闚.

Jak w temacie - potrzebuj suszarki do w這s闚. Nie znam si na tym, wi璚 prosz o pomoc.
Jesli chodzi o przedzia cenowy to 70 - maxymalnie 100z.
W這sy - blond, g瘰te, d逝go軼i do talii, kr璚one, lekko "sianowate", trudne do rozczesania,
My郵a豉m nad suszark, kt鏎a nie niszczy豉by ich zbyt oraz by豉 por璚zna, aby wygodnie si suszy這.
Czy mo瞠cie mi poleci jaki model?
Z g鏎y dzi瘯uj.
Infinityx jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-30, 17:37   #746
KONICZYNKA 47
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 393

Czy kt鏎a z Was ma suszark kapturow? Jak si sprawdza?
KONICZYNKA 47 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-31, 20:38   #747
xoxmartusxox
Przyczajenie

Dot.: Suszarko-lok闚ka Rowenta Beauty CF8250

ja mam taka, tzn moja mama... powiem szczerze jest do kitu... placze strasznie wlosy... raz musialam mamie obciac kawalek wlosow bo sie tak poplataly ze nie chcialy sie rozczesac... po 2 nie grzeje bardzo i w zasadzie sie nie ukladaja i masz taki sam efekt jak bys to zrobila zwykla suszarka i szczotka... za ta cene nie oplaca sie... naprawde
xoxmartusxox jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-04-03, 08:29   #748
dzelaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 65
Question Suszarka - philips czy babyliss?

Hej. Chcia豉m kupi mamie na urodziny suszark i mam do wyboru :
- Philips hp 8182
http://allegro.pl/suszarka-do-wlosow...525208293.html

- Babyliss
http://allegro.pl/suszarka-do-wlosow...527977248.html

Mo瞠 kt鏎a z was ma jedn z nich?
Jak s康zicie,kt鏎a by豉by lepsza? Dorad嬈ie, bo ja jestem zielona w tych sprawach

Wa積e,瞠by nie zepsu豉 si po miesi帷u. Jakie macie opinie na ich temat??
dzelaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-04-03, 09:39   #749
spiniaa
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 822
Dot.: Suszarka - philips czy babyliss?

zdecydowanie philips ja mialam 2 z babylis i nie polecam tej firmy
spiniaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-04-16, 10:04   #750
Vivienne
... ale nie Westwood

Wiadomo軼i: 23 967

Kilka razy widzia豉m zapytanie o t suszark, ale brak odpowiedzi... ale mo瞠 jednak kto ju skusi si na to "cude鎥o"? Chodzi mi mianowicie o suszark z funkcj kr璚enia w這s闚 Remington Spin Curl D1001. Naprawd efektem s takie cudne loki? Pilnie si nad ni zastanawiam, ale nie chc wyrzuci w b這to ponad 100 z, szczeg鏊nie, 瞠 mam w domu dwie suszarki

Stanis豉w Lem

Vivienne jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
babyliss, cold shoot, dobra suszarka, dyfuzor, fryzjerski, ozonowa, poprawa kondycji w這s闚, regeneracja, remington, spin curl, suszarka, suszarka do w這s闚, w這s闚, w這sy, zniszczone

Nowe w徠ki na forum Fryzury i styling

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-03-14 12:46:25

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:42.