Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobi interesuj帷 fryzur? Jakich kosmetyk闚 i akcesori闚 do stylizacji w這s闚 u篡? Podziel si swoim do鈍iadczeniem ze stylizacji fryzur!

Poka wyniki sondy: Dyfuzor czy Spin Curl?
Dyfuzor 49 77,78%
Spin Curl 14 22,22%
G這suj帷y: 63. Nie mo瞠sz g這sowa w tej sondzie

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2006-02-11, 14:06   #61
agusia_1
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 574
GG do agusia_1
Wyb鏎 suszarki :)

Hej dziewczyny
Teraz ja chc Was prosi o rad
Ot騜 przymierzam si do kupna suszarki Znalaz豉m w necie kilka interesuj帷ych, ale nie wiem, kt鏎 wybra Ka盥a odpowiada mi pod innym wzgl璠em, a nie chc kupi czego, a potem by niezadowolon i si z ni m璚zy, bo w ko鎍u troch one kosztuj
Tak wi璚, chcia豉bym si Was poradzi Mo瞠 kt鏎a u篡wa豉 kt鏎ej z nich albo mia豉 z nimi styczno嗆 Najbardziej zale篡 mi na opinii Gra篡nki, jako 瞠 jest fryzjerk
W這sy mam zniszczone, ze sporymi pozosta這軼iami trwa貫j, z kt鏎 si m璚z ju 1,5 roku Dlatego potrzebuj takiej suszarki, kt鏎a b璠zie posiada豉 jonizacj i nie b璠zie mi niszczy dodatkowo w這s闚, wa積y jest dla mnie te nawiew zimnego powietrza Zale篡 mi te na skr鏂eniu czasu suszenia, bo i tak zajmuje mi to wieki, ze wzgl璠u na tom 瞠 m璚z si z nimi dodatkowo ze szczotk 瞠by je wyprostowa A potem jeszcze prostownic, bo samo wysuszenie suszark, wywo豉這by u mnie, co na kszta速 fryzury osoby ra穎nej piorunem
Oto linki do interesuj帷ych mnie suszarek:
1) http://www.estyl.pl/sklep/customer/p...610&quantity=1 lub tu: http://www.amstar.bazarek.pl/opis.php/tid,22316/
2) http://www.estyl.pl/sklep/customer/p...656&quantity=1 lub tu te jest: http://www.amstar.bazarek.pl/opis.ph...b2d27f74e86294
3) http://www.allegro.pl/show_item.php?item=85128306
4) http://www.allegro.pl/show_item.php?item=86110256
5) http://www.swistak.pl/aukcje/1294429.html

Z g鏎y dzi瘯uj za pomoc

Szukasz kota/psa do adopcji? Mo瞠 Twoi znajomi szukaj? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-02-14, 20:02   #62
agusia_1
Zakorzenienie

GG do agusia_1
Dot.: Wyb鏎 suszarki :)

Mo瞠 jednak kto mi pomo瞠

Stary 2006-02-14, 20:06   #63
Ami
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 845

Ja te powinnam si w now suszark zaopatrzy. Moja ci庵le si przegrzewa. Wi璚 ch皻nie poczytam co Ci dziewczyny doradz.
Ami jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-02-14, 20:39   #64
asia_s
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 278

Dobra suszarka ma kilka pr璠ko軼i, regulacje temperatury, a te najlepsze dodatkowo jonizacje, a tak瞠 nawiew zimnego powietrza. Ja mam taka z Philipsa i jestem zadowolona
asia_s jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-02-14, 20:42   #65
nekome
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 288

Agusiu - najciekawsze wydaja mi sie te dwie suszarki:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=85128306 - za 220 zl
i http://www.allegro.pl/show_item.php?item=86110256 za 250 zl

obie sa porownywalne,moim zdaniem najwazniejsze jest ze obie maja duzo mozliwosci regulacji temperatury, nawiew zimnego powietrza i zdejmowany filtr - moja mama ma suszarke z tymi funkcjami i sa one bardzo przydatne.
nie wiem czy to ze jedna ma technike jonizacji polaczona z ceramiczna a druga ma podwojne komory jonizujace jest wielka roznica... tu trzebaby popytac uzytkowniczke obu tych modeli, jesli sie taka znajdzie.
nekome jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-02-14, 20:44   #66
asia_s
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 278

Poda豉 tu same profesjonalne i prawie wszystkie z Babyliss Pro, wi璚 pewnie najlepiej doradzi豉by Ci pani Gra篡nka, bo ona zna t firme chyba jak nikt.
asia_s jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-02-14, 20:49   #67
agusia_1
Zakorzenienie

GG do agusia_1

Cytat:
Napisane przez asia_s
Poda豉 tu same profesjonalne i prawie wszystkie z Babyliss Pro, wi璚 pewnie najlepiej doradzi豉by Ci pani Gra篡nka, bo ona zna t firme chyba jak nikt.
Niestety Ona obecnie nie ma dost瘼u do internetu No ale mo瞠 jednak kt鏎a z dziewczyn u篡wa豉 kt鏎ej z tych suszarek i si wypowie

Stary 2006-02-14, 20:49   #68
besciara
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 705
Smile Dot.: Wyb鏎 suszarki :)

Sama nie u篡wam suszarki, ale je郵i mia豉bym sama co wybra to my郵, 瞠 jedynka jest super Babyliss ma profesjonalne produkty :P. W 2 skolei super opcja ze zmienno軼i temp. 3 okropnie wygl康a i w豉軼iwie nic specjalnego. W ostatniej (
MODEL 6150E)

鈍ietna opcja z wy鈍ietlaczem. Hmm ci篹ki orzech do zgryzienia ... te suszarki s naprawd bardzo zbli穎ne do siebie. Mam na my郵i :IONIX 1800
BABYLISS PRO CERAMIKA MODEL 6150E

Hmm wi璚ej Wat ma Babyliss i jest mniejsza, ma te ekranik i mo磧iwo嗆 regulacji. Ale Ionix kusi "cich prac" ciekawym wygl康em i dobr ko鎍闚k.
Ostecznie skusi豉bym si na Ionix . Uff ci篹ko by這
besciara jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-02-14, 20:53   #69
agusia_1
Zakorzenienie

GG do agusia_1

Cytat:
Napisane przez besciara
Sama nie u篡wam suszarki, ale je郵i mia豉bym sama co wybra to my郵, 瞠 jedynka jest super Babyliss ma profesjonalne produkty :P. W 2 skolei super opcja ze zmienno軼i temp. 3 okropnie wygl康a i w豉軼iwie nic specjalnego. W ostatniej (
MODEL 6150E)

鈍ietna opcja z wy鈍ietlaczem. Hmm ci篹ki orzech do zgryzienia ... te suszarki s naprawd bardzo zbli穎ne do siebie. Mam na my郵i :IONIX 1800
BABYLISS PRO CERAMIKA MODEL 6150E

Hmm wi璚ej Wat ma Babyliss i jest mniejsza, ma te ekranik i mo磧iwo嗆 regulacji. Ale Ionix kusi "cich prac" ciekawym wygl康em i dobr ko鎍闚k.
Ostecznie skusi豉bym si na Ionix . Uff ci篹ko by這
W豉郾ie dlatego, 瞠 s zbli穎ne ci篹ko mi co wybra nie maj帷 wcze郾iej styczno軼i z 瘸dn z nich Ju tak robi podchody z miesi帷 No ale musz w ko鎍u co kupi

Stary 2006-02-14, 20:57   #70
besciara
Wtajemniczenie

Mieszkasz ko這 Wawy :P Pojed i oblukaj na w豉sne ocz皻a, pogadaj ze sprzedawcami, fryzjerami . Mo瞠 podpatrz jakich modeli u篡waj fryzjerzy ??
Stary 2006-02-14, 21:02   #71
agusia_1
Zakorzenienie

GG do agusia_1

Cytat:
Napisane przez besciara
Mieszkasz ko這 Wawy :P Pojed i oblukaj na w豉sne ocz皻a, pogadaj ze sprzedawcami, fryzjerami . Mo瞠 podpatrz jakich modeli u篡waj fryzjerzy ??
Nie za bardzo mam czas i ochot chodzi po salonach fryzjerskich i hurtowniach i wypytywa fryzjer闚 na czym pracuj i czy s z tego zadowoleni... Dlatego te pytam tu.

Stary 2006-02-14, 21:05   #72
besciara
Wtajemniczenie

yyy no ale swojego zaufanego fryzjera masz ?
Stary 2006-02-14, 21:13   #73
agusia_1
Zakorzenienie

GG do agusia_1

Cytat:
Napisane przez besciara
yyy no ale swojego zaufanego fryzjera masz ?
Z powod闚 wymienionych w 1 po軼ie mam uraz do fryzjer闚.
Poza tym, kt鏎y fryzjer mi powie, 瞠 ta suszarka na kt鏎ej pracuje jest np taka sobie, ale jest taka a taka lepsza. Ka盥y b璠zie zachwala sprz皻 na kt鏎ym pracuje, a ja chc bardziej obiektywnego spojrzenia na spraw A do tego musia豉bym zrobi to, o czym napisa豉m w poprzednim po軼ie, czyli popyta kilku...

Stary 2006-02-17, 19:19   #74
agusia_1
Zakorzenienie

GG do agusia_1

podbijam

Stary 2006-02-17, 19:27   #75
pEtArdA
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 108

mam jonizuj帷 Zeptera i bardzo j sobie chwal
Stary 2006-03-30, 09:34   #76
midim
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 43
Question Dot.: Dobra suszarka do w這s闚!!!!

Witam! od jakiego czasu zastanawiam si nad kupnem suszarki jonizuj帷ej, i widz 瞠 nie jestem osamotniona. Znazaz豉m tak,SUSZARKA REMINGTON 2000 WATT i oto moje pytanie, czy kt鏎a z was ma taka lub wie czy dzia豉, bardzo prosz o pomoc Gaga pomoz PS. dodaje zdj璚ie suszarki.. mam nadzieje ze mi sie uda

Edytowane przez midim
Czas edycji: 2007-08-25 o 16:05
midim jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-04-24, 23:08   #77
Rybka1
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 170
Dot.: Dobra suszarka do w這s闚!!!!

Pani Gra篡no, czy suszarka kt鏎 pani proponuje ma odpowiedni mo? Widzia豉m w necie suszarki o mocy 2000w i zastanawiam si czy jest mi璠zy nimi znacz帷a r霩nica?
Co pani s康zi o tym modelu? http://www.allegro.pl/item99276575_p...pro_ionic.html
M鎩 cel-mie d逝窺ze i bardziej skr璚one loki.
Rybka1 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-04-26, 19:15   #78
sylwia.gda
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 775

Cytat:
Napisane przez midim
Witam! od jakiego czasu zastanawiam si nad kupnem suszarki jonizuj帷ej, i widz 瞠 nie jestem osamotniona. Znazaz豉m tak,SUSZARKA REMINGTON 2000 WATT i oto moje pytanie, czy kt鏎a z was ma taka lub wie czy dzia豉, bardzo prosz o pomoc Gaga pomoz PS. dodaje zdj璚ie suszarki.. mam nadzieje ze mi sie uda
Podnosz, sama zastanawiam si nad t suszark Remingtona i gor帷o prosz Gag o opini...
sylwia.gda jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-04-29, 11:25   #79
Rybka1
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 170

Ja tez poczekam na odpowiedz
M鎩 cel-mie d逝窺ze i bardziej skr璚one loki.
Rybka1 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-04-30, 12:10   #80
sylwia.gda
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 775

Cytat:
Napisane przez sylwia.gda
Podnosz, sama zastanawiam si nad t suszark Remingtona i gor帷o prosz Gag o opini...
up!
sylwia.gda jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-05-07, 23:08   #81
Ash
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 470

http://www.agdexpert.pl/suszarki-do-...h-246-moveling

Ja wooloka豉m ostatnio cos takiego w selgrosie za 80 kilka z這tych. Nie chcia豉bym wydawa za duzo kasy.
Pani Gra篡no, prosz doradzi, czy w ogole ta suszarka jest warta uwagi czy lepiej zaoszczedzic i kupic przynajmniej 2 razy drozsza? Mam wlosy pocieniowena troszke za ramiona, falujace. Jak uzywam zelu na skret, to mam calkiem fajne loko-fale
A po dyfuzorze po wizycie u fryzjera to juz w ogole No i chcia豉bym sobie sama taki efekt wyczarowac. Ale nie chcia豉bym tez palic wlosow. W sumie suszarki uzywam 2-3 razy w tygodniu. Jak musze wczesnie wstac, to nie chce mi sie wstawac jeszcze wczesniej, zeby umyc i wymodelowac wlosy (niestety na drugi dzien juz nie sa takie ladne), tylko je wiaze w kucyka, wiec nie uzywam suszary nadmiernie.
Ash jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-05-10, 12:16   #82
Ash
Wtajemniczenie

up up
Stary 2006-05-15, 23:53   #83
Ash
Wtajemniczenie

Gaga, nie pomozesz?
Stary 2006-07-08, 23:13   #84
siemalek
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 29
jak suszark kupi??

Pad豉 mi suszarka! I rozgl康aj帷 si po aktualnej ofercie rynku dowiedzia豉m si 瞠 teraz suszarka posiada co takiego jak jonizacja i ceramiczna obudowa ale przewa積ie te suszarki s do嗆 du瞠 i ci篹kie czy kto mi mo瞠 doradzi suszark kt鏎a posiada te nowinki i nie jest ci篹kim olbrzymem??? I czy te dodatki naprawd dzia豉j czy to tylko nowe chwyty reklamowe???
siemalek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-07-09, 07:02   #85
scadia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 33
GG do scadia
Dot.: jak suszark kupi??

Ja posiadam osobiscie suszarke z jonizacja z Zeptera (na allegro mozna je wyrwac juz za 90 z). Jest skladana, lekka, ladna i uzywa sie jej przyjemnie. Pamietam, ze kiedys tu na forum ktos pisal, ze Zepter powinien zajmowac sie garnkami a nie suszarkami, ale ja nie mam do tej suszarki zadnych zastrzezen. Wlosy sa zdrowsze i blyszczace. Najbardziej zaskoczylam sie wlasciwosciami suszarki z jonizacja, jak raz bylam zmuszona suszyc wlosy znowu zwykla suszarka. Bylam w szoku! Nie dosc, ze wlosy suszylam dwa razy dluzej to jeszcze zrobilo mi sie z nich sianko! Wtedy naprawde docenilam mojego Zepterka Teraz wszystkim staram sie polecic suszarki z jonizacja, bo jest to dla mnie niewyobrazalne ile po dluzszym uzywaniu zyskuja nasze wlosy. Moja bratowa dostala ode mnie pod choinke suszarke (oczywiscie z jonizacja) z Rowenty i tez jest baaaardzo zadowolona (ta niestety kosztuje juz troche wiecej). Tak wiec caly sercem polecam jonizacje
scadia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-07-09, 16:16   #86
HolyBoy
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 371
GG do HolyBoy
Dot.: jak suszark kupi??

a co sadzicie o suszarkach z jonizacja za okolo 30 zl? tam wogle jest jonizacja? czy to tylko taki chwyt?
HolyBoy jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-07-14, 10:04   #87
ewka033
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 241
Question Suszarka z zimnym nawiewem

Niedawno sprawilam sobie suszarke z zimnym nawiewem i zauwazylam, ze gdy susze wlosy tylko chlodnym powietrzem wlosy ja gladsze i nie robi sie z nich takie siano jak gdy susze goracym. Dodam ze mam wlosy dosc zniszczone przez prostownice, dlatego mam nadzieje ze teraz obejdzie sie bez niej. Mam pytanko czy suszenie zimnym powietrzem wogole nie niszczy wlosow czy tylko mniej niz gdy suszy sie je goracym?
ewka033 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-07-14, 10:12   #88
iwonatom
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 469
Dot.: Suszarka z zimnym nawiewem

a moglabys zdradzic jakiej firmy jest ta suszarka? chetnie bym sobie taka sprawila bo slyszalam ze te z zimnym nawiewem nie niszcza wlosow w takim stopniu jak te z goracym Moim zdaniem tylko pozostawienie mokrych wlosow by same wyschnely nie niszczy wlosow
iwonatom jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-07-14, 10:23   #89
ewka033
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 241

Szwagier kupil mi w Nimczech, firma to TCM ale to nie jest jakas profesjonalna suszarka bo kosztowala cale 11 euro zwykla suszarka z przedluzana dysza 2 stopniami nawiewu i 2 temeratury. Gdy suszylam stara suszarka to nie obylo sie bez prostownicy a teraz moje wloosy po suszeniu sa gladsze wiec mam nadzieje ze prostownica pojdzie w odstawke i w koncu dojde z wlosami do porzadku.
ewka033 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-07-14, 11:16   #90
iwonatom
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 469

To taka by mi sie przydala Bo tez uzywam prostownicy ale bardzo niszczy wlosy a zas jak zostawie zeby same wyschnely to mam jej powywijane troche, ciekawe czy na allegro sa takie zaraz sprawdze
iwonatom jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
babyliss, cold shoot, dobra suszarka, dyfuzor, fryzjerski, ozonowa, poprawa kondycji w這s闚, regeneracja, remington, spin curl, suszarka, suszarka do w這s闚, w這s闚, w這sy, zniszczone

Nowe w徠ki na forum Fryzury i styling

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-03-14 12:46:25

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:41.