Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobi interesuj帷 fryzur? Jakich kosmetyk闚 i akcesori闚 do stylizacji w這s闚 u篡? Podziel si swoim do鈍iadczeniem ze stylizacji fryzur!

Poka wyniki sondy: Dyfuzor czy Spin Curl?
Dyfuzor 49 77,78%
Spin Curl 14 22,22%
G這suj帷y: 63. Nie mo瞠sz g這sowa w tej sondzie

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2016-02-12, 12:01   #961
mint_ivy
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 583
Dot.: Najlepsze suszarki do w這s闚 :) - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez B l a i r Poka wiadomo嗆
Remington Silk mia豉m na my郵i Nie wiem jak to jest w Saturnie ale w MM sprzedawca sam zaproponowa 瞠bym podesz豉 z ka盥 suszark wybran suszark do gniazdka, kt鏎e by這 na stoisku w豉郾ie z suszarkami. Wydaje mi si, 瞠 w ka盥ym sklepie jest taka mo磧iwo嗆
No to spr鏏uj jeszcze raz si przej嗆, tylko Remingtona Silk nie mieli ani w Saturnie ani ME gdzie by豉m a nic innego po drodze nie mam.
Nie wiem czemu tak mnie kusi ten Protect, chyba kwestia koloru

Zastanawiam si jednak czy nie pozosta wierna Phillipsowi bo znalaz豉m Moisture Protect za 224 z czyli bardzo korzystnie w por闚naniu do innych sklep闚.
mint_ivy jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-02-13, 22:15   #962
B l a i r
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 274

Cytat:
Napisane przez mint_ivy Poka wiadomo嗆
No to spr鏏uj jeszcze raz si przej嗆, tylko Remingtona Silk nie mieli ani w Saturnie ani ME gdzie by豉m a nic innego po drodze nie mam.
Nie wiem czemu tak mnie kusi ten Protect, chyba kwestia koloru

Zastanawiam si jednak czy nie pozosta wierna Phillipsowi bo znalaz豉m Moisture Protect za 224 z czyli bardzo korzystnie w por闚naniu do innych sklep闚.
Jak kupowa豉m niedawno swoj suszark to moj uwag r闚nie zwr鏂i造 uwag tego philipsa. Ale jak przekona豉m si, 瞠 suszy niewiele mocniej lub tak samo, jak moja poprzednia suszarka babyliss to uzna豉m, 瞠 zmiana suszarki na niewiele lepsz lub tak sam nie ma sensu. Wydaje mi si, 瞠 technologia moisture protcet to kit Kupili鄉y mamie prostownic z tej serii i wydaje mi si, 瞠 to tylko drogi chwyt reklamowy Ale wr鵵my do suszarek. Kupi豉m t prostownic tego samego dnia co prostownic dla mamy wi璚 dla uzupe軟ienia zestawu bra豉m pod uwag t suszark. Na szcz窷cie rozs康ek wzi掖 g鏎 i wzi窸am t suszark, kt鏎a by豉 najmocniejsza. Czyli tak, kt鏎a szybciej wysuszy moje w這sy i zrobi to nawiewem a nie temperatur. W tej cenie masz suszarki, kt鏎e wysusz w這sy szybciej i dzi瘯i temu mnie inwazyjnie, np ten remington Takie jest moje zdanie.

09.09.2013 - Pajdka
Ten, kto ratuje 篡cie jednego cz這wieka, ratuje ca造 鈍iat.

Wybieram Physiogel Codzienne Nawil瘸nie Krem Intensywny!
B l a i r jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-02-14, 12:17   #963
mint_ivy
Rozeznanie

Cytat:
Jak kupowa豉m niedawno swoj suszark to moj uwag r闚nie zwr鏂i造 uwag tego philipsa. Ale jak przekona豉m si, 瞠 suszy niewiele mocniej lub tak samo, jak moja poprzednia suszarka babyliss to uzna豉m, 瞠 zmiana suszarki na niewiele lepsz lub tak sam nie ma sensu. Wydaje mi si, 瞠 technologia moisture protcet to kit Kupili鄉y mamie prostownic z tej serii i wydaje mi si, 瞠 to tylko drogi chwyt reklamowy Ale wr鵵my do suszarek. Kupi豉m t prostownic tego samego dnia co prostownic dla mamy wi璚 dla uzupe軟ienia zestawu bra豉m pod uwag t suszark. Na szcz窷cie rozs康ek wzi掖 g鏎 i wzi窸am t suszark, kt鏎a by豉 najmocniejsza. Czyli tak, kt鏎a szybciej wysuszy moje w這sy i zrobi to nawiewem a nie temperatur. W tej cenie masz suszarki, kt鏎e wysusz w這sy szybciej i dzi瘯i temu mnie inwazyjnie, np ten remington Takie jest moje zdanie.
Co innego Ci si wklei這

No w豉郾ie zale篡 mi g堯wnie na jak najszybszym suszeniu, ale te na ochronie w這s闚 bo s w nie najlepszej kondycji.
Zawsze by豉m zadowolona z suszarek czy prostownic Phillipsa wi璚 troch obawiam si zmian.
Jak kupi豉?
Stary 2016-02-15, 17:08   #964
B l a i r
Raczkowanie

Cytat:
Co innego Ci si wklei這

No w豉郾ie zale篡 mi g堯wnie na jak najszybszym suszeniu, ale te na ochronie w這s闚 bo s w nie najlepszej kondycji.
Zawsze by豉m zadowolona z suszarek czy prostownic Phillipsa wi璚 troch obawiam si zmian.
Jak kupi豉?
Kupi豉m prostownic w豉郾ie z serii moisture protect. Nie widz r騜nicy mi璠zy ta雟zymi remingtonami Poza tym, 瞠 kosztowa豉 blisko 400z a nie nieca貫 200 Prostuje, ale bez efektu wow je郵i chodzi o inwazyjno嗆 w struktur w這sa. Prostownica jak ka盥a inna W przypadku suszarki z tej serii jest podobnie. R闚nie kosztuje do嗆 sporo, jednak w tej cenie mo積a kupi du穎 lepsze suszarki. Nie ma super mocnego nawiewu wi璚 nie wysuszy w這s闚 tak szybko jak inne suszarki w tej cenie, kt鏎e susz z wi瘯sz moc. Ja z poprzedniej suszarki babylissa r闚nie by豉m zadowolona, dop鏦i nie przekona豉m si, 瞠 istniej lepsze

09.09.2013 - Pajdka

Stary 2016-02-15, 17:43   #965
mint_ivy
Rozeznanie

Cytat:
Kupi豉m prostownic w豉郾ie z serii moisture protect. Nie widz r騜nicy mi璠zy ta雟zymi remingtonami Poza tym, 瞠 kosztowa豉 blisko 400z a nie nieca貫 200 Prostuje, ale bez efektu wow je郵i chodzi o inwazyjno嗆 w struktur w這sa. Prostownica jak ka盥a inna W przypadku suszarki z tej serii jest podobnie. R闚nie kosztuje do嗆 sporo, jednak w tej cenie mo積a kupi du穎 lepsze suszarki. Nie ma super mocnego nawiewu wi璚 nie wysuszy w這s闚 tak szybko jak inne suszarki w tej cenie, kt鏎e susz z wi瘯sz moc. Ja z poprzedniej suszarki babylissa r闚nie by豉m zadowolona, dop鏦i nie przekona豉m si, 瞠 istniej lepsze
Kt鏎 z suszarek remingtona mia豉 na my郵i w poprzednim po軼ie? Ju si nie upieram przy Phillipsie ale jest po prostu taki wyb鏎, 瞠 豉twiej szuka w鈔鏚 znanej firmy bo naprawd mo積a si pogubi. Je郵i co innego wysuszy mi szybko w這sy to super.
Z jakiej jeste teraz zadowolona?

Je郵i chodzi o prostownic moisture protect to nie przekonuje mnie tylko trzystopniowa regulacja temperatury. Zreszt teraz wol spr鏏owa tytanowych p造tek.

Edytowane przez mint_ivy
Czas edycji: 2016-02-15 o 17:46
Stary 2016-02-15, 18:13   #966
B l a i r
Raczkowanie

Cytat:
Kt鏎 z suszarek remingtona mia豉 na my郵i w poprzednim po軼ie? Ju si nie upieram przy Phillipsie ale jest po prostu taki wyb鏎, 瞠 豉twiej szuka w鈔鏚 znanej firmy bo naprawd mo積a si pogubi. Je郵i co innego wysuszy mi szybko w這sy to super.
Z jakiej jeste teraz zadowolona?

Je郵i chodzi o prostownic moisture protect to nie przekonuje mnie tylko trzystopniowa regulacja temperatury. Zreszt teraz wol spr鏏owa tytanowych p造tek.
Chodzi這 mi o remingtona silk ac906. Ja korzystam z babylissa 6615e

09.09.2013 - Pajdka

Stary 2016-02-15, 20:31   #967
mint_ivy
Rozeznanie

Cytat:
Chodzi這 mi o remingtona silk ac906. Ja korzystam z babylissa 6615e
Ta babyliss jest bez dyfuzora? Mi by si w sumie przyda bo mam podatne na kr璚enie w這sy.
Stary 2016-02-15, 21:22   #968
CruelOrchid
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 237

Dziewczyny mo瞠cie poleci jak捷 suszark/ewentualnie co w ten dese kt鏎a jest w formie szczotki i g堯wnym jej zastosowaniem jest prostowanie w這s闚 podczas suszenia? Czy suszarka z takim okr庵造m du篡m wa趾iem by si sprawdzi豉 czy? czy jednak g這wie do dodawania obj皻o軼i u nasady si nadaje?
CruelOrchid jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-02-16, 18:26   #969
B l a i r
Raczkowanie

Cytat:
Ta babyliss jest bez dyfuzora? Mi by si w sumie przyda bo mam podatne na kr璚enie w這sy.
Niestety nie ma

Cytat:
Napisane przez CruelOrchid Poka wiadomo嗆
Dziewczyny mo瞠cie poleci jak捷 suszark/ewentualnie co w ten dese kt鏎a jest w formie szczotki i g堯wnym jej zastosowaniem jest prostowanie w這s闚 podczas suszenia? Czy suszarka z takim okr庵造m du篡m wa趾iem by si sprawdzi豉 czy? czy jednak g這wie do dodawania obj皻o軼i u nasady si nadaje?
Moja mama u篡wa豉 do tej pory obrotowej lok闚ko-suszarki babyliss 2735E, ale to w這sie szybko si rozlaz這 i le篡 bezu篡teczna. Najlepiej szuka takiej, kt鏎a nie ma w這sia.

09.09.2013 - Pajdka

Stary 2016-02-16, 18:33   #970
mint_ivy
Rozeznanie

Cytat:
Niestety nie ma

Szkoda bo tak w豉郾ie ogl康am te suszarki babylissa, ale dyfuzor by si jednak przyda, chocia te wygl康aj kusz帷o.

http://www.hairstore.pl/babyliss-pro...0ie-p7988.html

http://www.hairstore.pl/babyliss-pro...0ie-p1993.html

Edytowane przez mint_ivy
Czas edycji: 2016-02-16 o 18:36
Stary 2016-02-22, 20:41   #971
Dziadyge
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

Cze嗆 dziewczyny. Moja obecna suszarka to taniocha, kt鏎a pali w這sy. Jaki czas temu mia豉m przyjemno嗆 u篡wa przez kilka dni Philips Salon Dry Contrl hp8182/00. I o dziwo moje rozczochrane w這sy s jakie g豉dkie, l郾i帷e. Postanowi豉m zakupi tak suszark, jej standard w zupe軟o軼i mi odpowiada. I buuu, wygl康a, 瞠 go wycofali. To mnie zmusi這, 瞠by kilka godzin wertowa internet. Ju wiem, 瞠 istnieje jonizacja - to chyba dzi瘯i temu te moje w這sy tak fajnie wygl康a造.
Wi璚 czytam, szukam i g逝piej. Maks maks jaki mog wyda to 140z (btw. to te wydaje mi si ca趾iem sporo, ale chc 瞠by by豉 super super i dzia豉豉 po wieki).
Obecnie bior pod uwag:
1) Remington ac9096 - Podobno bardzo mocna (predkosc powietrza 140km/h)
2) Philips ThermoProtect Ionic HP8232/00 - Tyko, 瞠 podobno bardzo du瘸 i niepor璚zna?
3)Philips SalonDry Active Ion HP4935/22 - nieco ta雟za
4) BABYLISS (D361E) - podobno niez豉 firma

Po waszych postach kieruj si w stron Remington ac9096. Czy w這sy si po nim nie elektryzuj? Czy jest on wyra幡ie lepszy czy to jedno i to samo? Nie chc przep豉ci. Najwa積iejsze, 瞠by by這 zimne suszenie i rewelacyjna jonizacja

Hmm.. w這sy mam bardzo proste, sk這nno嗆 do kr璚ania=zero, tylko niestety lubi sobie oklapn望 w ci庵u dnia - prawie zawsze to robi.

B璠 mega wdzi璚zna za wskaz闚ki (moja wsp馧lokatorka te - zamierzam po篡cza jej t cudn suszarke)
Dziadyge jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-02-22, 20:48   #972
B l a i r
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Dziadyge Poka wiadomo嗆
Cze嗆 dziewczyny. Moja obecna suszarka to taniocha, kt鏎a pali w這sy. Jaki czas temu mia豉m przyjemno嗆 u篡wa przez kilka dni Philips Salon Dry Contrl hp8182/00. I o dziwo moje rozczochrane w這sy s jakie g豉dkie, l郾i帷e. Postanowi豉m zakupi tak suszark, jej standard w zupe軟o軼i mi odpowiada. I buuu, wygl康a, 瞠 go wycofali. To mnie zmusi這, 瞠by kilka godzin wertowa internet. Ju wiem, 瞠 istnieje jonizacja - to chyba dzi瘯i temu te moje w這sy tak fajnie wygl康a造.
Wi璚 czytam, szukam i g逝piej. Maks maks jaki mog wyda to 140z (btw. to te wydaje mi si ca趾iem sporo, ale chc 瞠by by豉 super super i dzia豉豉 po wieki).
Obecnie bior pod uwag:
1) Remington ac9096 - Podobno bardzo mocna (predkosc powietrza 140km/h)
2) Philips ThermoProtect Ionic HP8232/00 - Tyko, 瞠 podobno bardzo du瘸 i niepor璚zna?
3)Philips SalonDry Active Ion HP4935/22 - nieco ta雟za
4) BABYLISS (D361E) - podobno niez豉 firma

Po waszych postach kieruj si w stron Remington ac9096. Czy w這sy si po nim nie elektryzuj? Czy jest on wyra幡ie lepszy czy to jedno i to samo? Nie chc przep豉ci. Najwa積iejsze, 瞠by by這 zimne suszenie i rewelacyjna jonizacja

Hmm.. w這sy mam bardzo proste, sk這nno嗆 do kr璚ania=zero, tylko niestety lubi sobie oklapn望 w ci庵u dnia - prawie zawsze to robi.

B璠 mega wdzi璚zna za wskaz闚ki (moja wsp馧lokatorka te - zamierzam po篡cza jej t cudn suszarke)
Teoretycznie wszystkie firmy s dobre. Jestem za remingtonem

09.09.2013 - Pajdka

Stary 2016-02-27, 20:26   #973
madziobas
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 9

Czytaj帷 Wasze opinie i do鈍iadczenia zastanawiam si nad wyborem:
1) Remington AC9096 (chocia niekt鏎zy pisz, 瞠 ha豉suje okropnie, ale por闚nywalna pr璠ko嗆 wydmuchu i opcje jak poni窺ze),
2) BaByliss 6510ie
3) BaByliss 6615 (zastanawia mnie czy ten model, cho nowszy od 2, jest s豉bszy, skoro kosztuje ok 100 z mniej ni Babyliss 6510ie).
Moja stara suszarka ju ledwo dzia豉 i potrzebuj szybkiej podpowiedzi.
Z g鏎y dzi瘯uj.
madziobas jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-02-29, 17:47   #974
Dziadyge
Przyczajenie

Hej. Ostatecznie zakupi豉m tego Remington AC9096. Je郵i da si turbo obroty - ha豉suje okropnie, ale suszy szybciuuutko. Je郵i da si du瞠 obroty - bardzo ha豉suje, 鈔ednie obroty - ha豉suje, ma貫 obroty - jak to suszarka, co tam szumi Ale dla mnie to 瘸den wada skoro tak szybko mog wysuszy moje w這sy (a przy tym unosz si u nasady i w og鏊e fajnie). A je郵i musz by cicho - to po prostu cierpliwie na tych ma造ch ;p A mia豉m te okazje u篡 tej Philips SalonDry Active Ion HP4935/22, nad kt鏎 duma豉m. I jest spoko, ale bez por闚nania z Remingtonem jak dla mnie.
Tych o kt鏎ych piszesz nigdy nie widzia豉m wi璚 nie doradz. Dla mnie AC9096 za 130z jest super!
Dziadyge jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-02-29, 20:48   #975
B l a i r
Raczkowanie

Cytat:
Hej. Ostatecznie zakupi豉m tego Remington AC9096. Je郵i da si turbo obroty - ha豉suje okropnie, ale suszy szybciuuutko. Je郵i da si du瞠 obroty - bardzo ha豉suje, 鈔ednie obroty - ha豉suje, ma貫 obroty - jak to suszarka, co tam szumi Ale dla mnie to 瘸den wada skoro tak szybko mog wysuszy moje w這sy (a przy tym unosz si u nasady i w og鏊e fajnie). A je郵i musz by cicho - to po prostu cierpliwie na tych ma造ch ;p A mia豉m te okazje u篡 tej Philips SalonDry Active Ion HP4935/22, nad kt鏎 duma豉m. I jest spoko, ale bez por闚nania z Remingtonem jak dla mnie.
Tych o kt鏎ych piszesz nigdy nie widzia豉m wi璚 nie doradz. Dla mnie AC9096 za 130z jest super!
Te bym poleca豉 remi, ale nie chc by monotonna

09.09.2013 - Pajdka

Stary 2016-03-03, 15:51   #976
mint_ivy
Rozeznanie

Dosta豉m dzisiaj Remingtona AC9096, faktycznie jest g這郾a. Moje w這sy suszy w jakie 20 minut. Troch lepiej ni poprzedni Phillips. Zazdroszcz tym, kt鏎ym zajmuje to kilka minut.

Edytowane przez mint_ivy
Czas edycji: 2016-03-04 o 17:54
Stary 2016-03-03, 21:52   #977
madziobas
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 9

Cytat:
Te bym poleca豉 remi, ale nie chc by monotonna
Zaciekawi這 mnie,瞠 polecasz Remingtona, cho sama u篡wasz BaByliss. Mo瞠sz napisa, dlaczego?
Pozdrawiam.

---------- Dopisano o 22:52 ---------- Poprzedni post napisano o 22:50 ----------

Cytat:
Bardzo dzi瘯uj za opis Remingtona. Troch przera瘸 mnie ten okropny ha豉s, za 軼ian mam s御iad闚 z ma造mi dzie熤i.
madziobas jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-03-04, 13:55   #978
floragia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 177

Moja chyba te nied逝go dokona 篡wota, bo zaczyna si wy豉czac podczas suszenia, chyba z przegrzania. Te si zastanawiam nad babyliss, spodoba mi si model 6616E,co s康zicie o nim?? Mam dosy d逝gie w這sy i szukam czego co szybko suszy, moja aktualna marki krzak to suszy dobre 15-20 minut :/ na najmocniejszym trybie :/
floragia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-03-09, 10:05   #979
yoshimi_1
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

Hej, Dziewczyny!

A co by軼ie poradzi造 w temacie suszarek z mo磧iwie jak najlepszymi parametrami (jonizacja, zimny nadmuch, du瘸 moc), ale niewielkich rozmiar闚? Nie m闚i o suszarkach podr騜nych Ale chcia豉bym co 鈔ednich rozmiar闚, a nie giganta, jak np. niekt鏎e Remingtony

Z g鏎y dzi瘯i za wszelkie porady
yoshimi_1 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-03-11, 14:40   #980
B l a i r
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez madziobas Poka wiadomo嗆
Zaciekawi這 mnie,瞠 polecasz Remingtona, cho sama u篡wasz BaByliss. Mo瞠sz napisa, dlaczego?
Pozdrawiam.

---------- Dopisano o 22:52 ---------- Poprzedni post napisano o 22:50 ----------

Bardzo dzi瘯uj za opis Remingtona. Troch przera瘸 mnie ten okropny ha豉s, za 軼ian mam s御iad闚 z ma造mi dzie熤i.
Bo remington jest ta雟zy

Cytat:
Napisane przez yoshimi_1 Poka wiadomo嗆
Hej, Dziewczyny!

A co by軼ie poradzi造 w temacie suszarek z mo磧iwie jak najlepszymi parametrami (jonizacja, zimny nadmuch, du瘸 moc), ale niewielkich rozmiar闚? Nie m闚i o suszarkach podr騜nych Ale chcia豉bym co 鈔ednich rozmiar闚, a nie giganta, jak np. niekt鏎e Remingtony

Z g鏎y dzi瘯i za wszelkie porady
Ja w tej kwestii nie pomog bo nie uwa瘸m, 瞠 ma貫 suszarki mog by dobre.

09.09.2013 - Pajdka

Stary 2016-03-12, 17:29   #981
Kasia_Pelasia92
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 16
Smile SUSZARKA BaByliss 5560 Elegance

Witam!
Czy kt鏎a z was jest w posiadaniu owej suszarki do w這s闚 i mo瞠 podzieli si wszelkimi informacjami?
Zamierzam ten model kupi, tylko najpierw oczywi軼ie robi rozeznanie
Kasia_Pelasia92 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-04-04, 19:40   #982
migdaska
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 309
Dot.: SUSZARKA BaByliss 5560 Elegance

Ja jestem posiadaczk tego modelu: https://www.maxelektro.pl/male-agd/h...609e-1139.html i uwa瘸m 瞠 jest warta swojej ceny - jest lekka, ma jonizacj i zimne powietrze - czyli to co powinna mie suszarka idealna.
migdaska jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-04-05, 08:18   #983
effcia82
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 925

Cytat:
Napisane przez migdaska Poka wiadomo嗆
Ja jestem posiadaczk tego modelu: https://www.maxelektro.pl/male-agd/h...609e-1139.html i uwa瘸m 瞠 jest warta swojej ceny - jest lekka, ma jonizacj i zimne powietrze - czyli to co powinna mie suszarka idealna.
Ale zimne powietrze ma jako ustawienie czy trzeba ca造 czas co wciska?
effcia82 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-04-07, 20:17   #984
migdaska
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 309

Trzeba wciska
migdaska jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-05-02, 13:34   #985
20stokrotka20
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 331

Czy ma mo瞠 kt鏎a z Was suszark Philips MoistureProtrct HP8372? Czy rzeczywi軼ie jest taka dobra i warta swojej ceny?
20stokrotka20 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-06-06, 10:03   #986
wlosomaniaczka96
Przyczajenie

Smile Pomoc przy wyborze suszarki

Planuje zakup suszarki i waham si mi璠zy trzema modelami. Mam w這sy cienkie, pusz帷e i chc za pomoc suszarki jako je okie透na Moj uwag przyku造 trzy modele:
-Remington AC 8000 Keratin Therapy
-Remington D5220
-Stylist Turbo 2200 Dryer Remington D3710
Ja si na sprz璚ie fryzjerskim kompletnie nie znam i tu pytanie do Was, kt鏎a by豉by najlepsza? A mo瞠 macie jakie inne godne polecenia?
wlosomaniaczka96 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-07-09, 18:22   #987
plluszowy
Przyczajenie

Witam Was dziewczyny! Mam problem i chcia豚ym sie poradzi, zamierzam kupi swojej kobiecie suszarke tylko nie wiem jak.... My郵a貫m o remingtona silk ac906, ale pisa造軼ie 瞠 jest g這郾a, a dla mnie sen jest bezcenny Czy suszarka Valera SWISS SILENT 9500 jest por闚nywalna do Remingtona? B璠 wdzi璚zny za wszelkie uwagi
plluszowy jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-07-20, 22:55   #988
callmefiona
Przyczajenie

Hej!
Pytanie do dziewczyn z kr璚onymi w這sami; jak suszark z dyfuzorem polecacie? Zale篡 mi na tym, 瞠by dyfuzor by z krez, ale takiego jak na te chwil nigdzie nie znalaz豉m...
Narazie rozwa瘸m zakup:

1. Remington AC5011
http://www.ceneo.pl/8742178
2. Philips Active Care Hp8270/00
http://www.ceneo.pl/15711358
3. Babyliss 6611E lub 6610E + kupno dyfuzora
4. Remington AC8000
http://www.ceneo.pl/15765734
callmefiona jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-10-19, 10:20   #989
sylvana0
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 48

babyliss 6609, babyliss 6615 czy remington d3191gp? czy lepiej z neta babyliss pro? co za r騜nica babyliss z media expert a babyliss pro? tylko pewnie marka ^^?
sylvana0 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-10-25, 09:20   #990
Esoo
Przyczajenie

Mog Wam poleci suszarki firmy Ceriotti. Mam tak w salonie, ale do normalnego domowego u篡tku te si 鈍ietnie sprawdzi. Jedna z najlepszych jakie mia豉m. Co takiego http://www.ayala.com.pl/pl/produkty/...9t+Elektryczny ale maj te kilka innych fajnych modeli. Koszt takiej suszarki to oko這 dw鏂h st闚ek, wi璚 nie jest to jaka wyg鏎owana cena, a naprawd warto zainwestowa. Co do firm, kt鏎e wymieniacie mog poleci jeszcze remington. Kiedy bardzo d逝go by豉m przywi您ana do tej marki i wi瘯szo嗆 sprz皻闚 maj ok. Jest jeszcze fajna stronka "jak kupowa" tam te jest fajny art na temat suszarek http://www.jakkupowac.pl/jaka-suszarke-do-wlosow-kupic/

Edytowane przez Esoo
Czas edycji: 2016-11-16 o 07:48 Pow鏚: :)
Esoo jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
babyliss, cold shoot, dobra suszarka, dyfuzor, fryzjerski, ozonowa, poprawa kondycji w這s闚, regeneracja, remington, spin curl, suszarka, suszarka do w這s闚, w這s闚, w這sy, zniszczone

Nowe w徠ki na forum Fryzury i styling

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-03-14 12:46:25

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:42.