Pierwsze oczyszczanie twrzy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-05-05, 12:13   #1
ELFIĄTKO
Raczkowanie

Pierwsze oczyszczanie twrzy

Użyłam wyszukiwarki i nie znalazłam odpowiedzi na moje pytanie.
Mam 22 lata, od 16 roku zycia miałam trądzik.Leczyłam go wszystkim,brałam antybiotyk.Stosuje żel do mycia twarzy do cery mieszanej,tonik ogórkowy,krem matujaco nawilżający.Raz w tygodniu stosuje piling i maseczke.Używam pudru antybakteryjnego firmy eris.Oraz puder w kulkach broznzujący firmy Oriflame.Pozostały mi na skórze zaskórniki,prosaczki.Musz ę usunać to u kosmetyczki.Mam ślub w sierpniu.18 sierpnia.Umówiłam się na oczyszczanie twarzy na 12 maja.To bedzie moja pierwsza wizyta u kosmetyczki dlatego mam kilka pytań:
1.Czy po zabiegu zdąży mi się skóra zagoić,do ślubu?Boje sie ,że pozostaną ślady.
2.Czy oczyszczanie twarzy może pogorszyć stan skóry?
3.Jak należy postępować ze skórą po oczyszczaniu co stosować,czym przemywać?Kiedy zacząć uzywać krem?
4.Czy po oczyszczaniu mozna stosować puder w kulkach?Jeśli tak to ile dni po zabiegu?
5.Jak przyśpieszyć gojenie twarzy po zabiegu?

Może moje pytania są dziwne lub nie mądre,ale to bedzie moje pierwsze oczyszczanie twarzy i mam obawy czy podjęłam słuszna decyzje zgadzając sie na oczyszczanie.Boje się,że bede wyglądać fatalnie po oczyszczaniu i zastanawiam się jak długo sie tak wygląda.Jeśli to nie sprawi trudności to proszę o odpowiedź.
Bardzo Dziękuje.
Stary 2007-05-05, 17:29   #2
issia88
Zakorzenienie

Dot.: Pierwsze oczyszczanie twrzy

Do 18 sierpnia to sladu nie bedzie :P Ja tez bylam u kosmetyczki na oczyszczaniu twarzy i wiadomo ze do max 2 dni twarz wyglada tragicznie a tylko dlatego ze jest po wyciskaniu pryszczy, usuwaniu zaskornikow itp itd. Kosmetyczka mysle ze Ci odp na wszystkie pytania i mysle ze da jakis kremik ktory bedziesz stosowac przez pare dni a jak nie to Ci powie jaki krem itp itd. Mysle ze pudru nie uzywaj od razu po zabiegu, niech twarz odpocznie i wroci do normalnego wygladu Moze specem nie jestem, ale najlepiej jak zapytasz sie kosmetyczki, ona Ci odp na wszystkie pyt lecz powiem Ci jedno ze jesli efektow godz po zabiegu nie zobaczysz to nie zalamuj sie - mialam to samo i po 2 dniach wygladalam jak nowo narodzona

Ps. Zycze wkrotce szczescia na nowej drodze zycia
issia88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-05, 20:42   #3
ELFIĄTKO
Raczkowanie

Bardzo Dziękuje za odopwiedz
Stary 2007-05-10, 17:27   #4
agusia1191
Przyczajenie

ja ma też problem.
mam bardzo dużo zanieczyszczeń na twarzy i skóre trądzikową dermakolog zalecil mi oczyszczanie poradzci czy jest sens bo czylaalm na ten temat duzo i nie wiem czy jest sens wydawac kaske
i co najwazniejsze czy mi sie nie pogorszy stan twarzy???
agusia1191 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-12, 14:58   #5
ELFIĄTKO
Raczkowanie

Po pierwsze zastanawia mnie fakt gdzie są kosmetyczki,które radzą na forum bo nikt nie odpowiedział na moje pytania prócz wizażanki,której jeszcze raz dziękuje.
Fakt czy nie pogorszy ci się stan twrzy zależy tylko i wyłącznie od kompetencji kosmetyczki.Musisz znaleść taką,która jest dobra.Ma czysty gaainet i dba o higiene podczas wykonywania zabiegów.Skoro jesteś leczona przez dermatologa i zalecił oczyszczanie twarzy to nie masz sie czego bać.Ja juz jestem po jak narazie twarz jest zaczerwieniona jak to po zabiegu.Nie żałuje,że sie zdecydowałam.Pozdrawiam
Stary 2007-05-12, 17:11   #6
Nushi
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez ELFIĄTKO Pokaż wiadomość
Po pierwsze zastanawia mnie fakt gdzie są kosmetyczki,które radzą na forum bo nikt nie odpowiedział na moje pytania prócz wizażanki,której jeszcze raz dziękuje.
Pracują..a w pracy nie maja komputera żeby non stop siedzie
ć na forum..a skoro ktoś Ci odpowiedział to pewnie nie było juz potrzeby dublować..a po drugie każda cera to indywiduum i najlepiej pytac kosmetyczkę u której byłaś i Cię widziała(Twoją skórę)..issia88 udzieliła Ci prawidłowej odpowiedzi..a skąd wiesz że issia88 nie jest kosmetyczką? ja tezżjestem a nie jest to nigdzie napisane..
Nushi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-13, 10:45   #7
ELFIĄTKO
Raczkowanie

Ja nie mam pretensji.Tylko chyba ktoś opiekuje sie tym forum.Wiem,że każdy ma inna cere,ale ja nie potrzebowałam odpowiedzi dotyczących typowo mojej cery tylko zabiegu oczyszczania twarzy.A issia88 nie jest kosmetyczka świadczy o tym jej wypowiedź i wiek.Uzyskałam odpowiedzi na moje pytania od kosmetyczki,u której byłam.Zadałam je na forum ponieważ bałam się troche tego zabiegu i chciałam dowiedziec się czegos od specjalistki,która wykonuje takie zabiegi.
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości