styl ubiernia 4 me:|||| - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-05-06, 10:40   #1
mikako1990
BAN stały

Exclamation

styl ubiernia 4 me:||||

hej dziewczyny mozecie mi doradzic jaki styl ubiernia pasuje do mnie? wklejcie tu jakies ciuszki jak mozecie pozdr. (mam 16 lat)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kaisa.jpg (5,9 KB, 148 załadowań)
mikako1990 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-06, 12:09   #2
Tehya
Raczkowanie

Dot.: styl ubiernia 4 me:||||

Myślę, że fajnie, jakbyś zrobiła sobie przedziałek na środku i włosy splotła w jakieś orginalne warkocze w folklorystycznych stylu - według mnie pasowałyby jak ulał! Masz ciekawy kolor włosów - naturalne sa czy może farbowane?
Cały styl oparłabym na inspiracji folklorem - i nie mówię tutaj o ciuchach skopiowanych z "Mazowsza". Może jakaś bluzeczka z bufkami, z nadrukowanymi kwiatami, łączką, albo w kolorze białym, brązowym? Ja osobiście posiadam ciekawa białą bluzeczkę z gorsetowym wiązaniem z przodu, okrągłym dekoltem i bufkami (dekolt i bufki przyozdobione falbanką, ale neizbyt szeroką, moze z 1cm), wkleje fotke może kiedyś
Może koszulę "chłopkę" lub w stylu retro? - extra się komponuje.
Jeśli góra typowo ludowa, to lepiej wybrać spódnicę prostą w kroju (fajne sa szyta z polklosza, do kolan), i w stonowanej barwie - zieleń, brąz, khaki, może z delikatnymi kwiatami na dole albo haftem, ale naprawdę delikatnymi. A odwrotnie - kiedy bluzeczka prosta (może z dekoltem w serek?), spódnica bardziej "skomplikowana" - koronka, falbany...
Do stylu super pasują dopasowane swetry, wiązane w pasie, ciut dłuższe, np. za pośladki. No i sprawiają, że wyglądasz bardziej nowocześnie.
Extra pasują drewaniane ozdoby lub korale, ludowe nadruki itp.
Myslę, że to styl stworzony dla Ciebie, ale czasem trzeba trochę odwagi, żeby się tak ubrac, bo nieco wyrózniasz sie wtedy w tłumie.
Kochana, jeśli nie zgadzasz się z moim zdaniem, zupełnie styl ten nie pasuje do Twojej osobowości - to poczekaj na porady innych, którzy byc moze mają inne, niż ja, "wizje".
Pozdrawiam
Tehya jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-06, 14:16   #3
mikako1990
BAN stały

hehe dziekuje Ciciekawe pomysl, poczekam jescze na inne opinie, co do mojego wygladu wlosy mam naturalne prawie czarne, ciemna karnacje i niebieskie oczy, a z figuryyy hm.. powiedzmy w sam raz
Stary 2007-05-06, 15:02   #4
miss_seepy
Wtajemniczenie

a moze napisz cos o sobie? czy jestes typem sportowym czy eleganckim, jakiej muzyki sluchasz, czy jestes spokojna czy raczej szalona, jakie lubisz kolory
najpierw mozesz nasladowac nie tyle trendy w gazetach, ale to jak sie ubieraja inne dziewczyny o podobnej do ciebie karnacji i figurze, albo styl twojej ulubionej aktorki;p

miss_seepy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-06, 15:07   #5
Del
Wtajemniczenie

GG do Del

Zgadzam się z Miss_seppy , że powinnaś napisać coś na temat siebie jak zobaczyłam Twoje zdjęcie to odrazu skojarzyło mi się z dziewczęcym stylem - spódniczki , falbanki jasne i pastelowe kolory itd

Del jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-06, 18:51   #6
Tehya
Raczkowanie

No własnie, najlepiej opisz charakter, bo byc może taki styl nie pasuje do Twojego charakteru
Stary 2007-05-06, 19:07   #7
sabbatha
Zakorzenienie

aaaa nie tylko nie styl ludowy! jest 5% szans dopasowania do charakteru

wlosy masz ladne, fryzure tak samo, tylko lekko podciac moim zdaniem i pocieniowac. I bardzo ladnie ci w zielonym:P

sabbatha jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-06, 19:09   #8
mikako1990
BAN stały

wiec tak:
jestem wesola, lubie tanczyc, plywac, slucham popu i rn'b tak najkorcej moge siebie opisac
Stary 2007-05-06, 19:18   #9
miss_seepy
Wtajemniczenie

haha mialam nosa!! wlasnie widzialam cie w stylu r'n'b ladne lejace sie kobiece tkaniny, bizuteria , spodnie luzniejsze

Stary 2007-05-06, 19:54   #10
sabbatha
Zakorzenienie

o styl r'n'b TAK ludowy NIE (wypowiadam mu walke )

styl r'n'b jest latwy do zrealizowania bo w ogole jest dosc szeroko pojmowany - no i zdecydowane kolory na pewno beda do ciebie pasowac bo masz wyrazista urode no i piekne ciemne wlosy

sabbatha jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-07, 16:02   #11
Tehya
Raczkowanie

No chyba taki styl ludowy nie będzie pasował do Twojego charakteru, ale co Wy tacy sceptyczni? Ja chyba po prostu odmienna w ubieraniu jestem (w końcu wiele osób gada że ubieram się odważnie [czyli esktrawagancko] i po tym mnie można rozpoznać).
Stary 2007-05-07, 17:05   #12
miss_seepy
Wtajemniczenie

alez nikt nie jest sceptyczny co do twojej propozycji,jest bardzo fajna. mamy poprostu inne wizje z tymze zauwaz ze chodzi nie o to jak Ty bys sie ubierala wygladajac jak mikako, tylko o to zeby ona czula sie w tych ubraniach dobrze i byla soba, nie musiala totalnie zmieniac swojej garderoby, ale troche ja podrasowala..

Stary 2007-05-08, 12:20   #13
mikako1990
BAN stały

Exclamation Dot.: styl ubiernia 4 me:||||

dziekuje za wsyztskie opinie, a moglbyscie wkleci przykladowe ciuszki, jakie uwazacie ze mi pasuja? pozdr
Stary 2007-05-08, 15:12   #14
Sahari
Raczkowanie

GG do Sahari

Wedlug mnie to troche bez sensu, zeby ktos Ci wybieral styl, w jakim masz sie ubierac, a zwlaszcza ludzie ktorzy Cie nie znaja ;> Kazdy ubiera sie tak, zeby czul sie jak najlepiej, ubior musi pasowac do jego charakteru itp. Dziewczyny moga jedynie dac Ci jakies rady, ale nie sugeruj sie nibi za bardzo Lepiej wejdz do dzialu "moda" tam jest baaardzo duzo watkow o najrozniejszych stylach ubierania sie, napewno cos sobie wybierzesz, cos wpadnie Ci w oko powodzenia
Stary 2007-05-08, 19:19   #15
dolare
BAN stały

GG do dolare

śliczna z Ciebie dziewczyna... ale ja również uważam, że folkowe szmatki powinnaś odrzucić. Wyglądałabyś jak Maryna z Mazowsza... (a poza tym szybko by Ci się znudziły...- moje zdanie)
.............nie widzę Cię w tym.
Jestes młodziutka, styl r'n'b- to by mi dobrze współgrało z żywymi optymistycznymi kolorami- słoneczny żółty, zieleń, pomarańcz, biel, czerwień. Kolorek czarny do elegantszych ciuszków.
Podkreśl swoją dziewczęcość- to atut.
Uważam, że oryginalny t-shirt-nadruki, styl retro, koszulki-bokserki , fajne kardiganki, marynarki w stylu vintage- lekko "zapuszczone" i nonszalancko noszone, jeansy- mimo, że to klasyka- będą pasować, może spódniczki o kroju niezbyt oficjalnym- lekko sportowe, w bojówkach też Cię widzę (kolor khaki, beż, krem).

Usmiechaj się "kolorem"

Na okazje proponuje styl bardziej kobiecy- może spódniczka typu "ołówek", biżuterie-złoto- moooodne, czółenka styl '60, 70' , styl marilyn monroe?

Nie rób nic na siłę! musisz czuć się sama ze sobą bardzo dobrze.

a stricte śliczna z Ciebie dziewczyna- a ładnemu we wszystkim ładnie
życzę odnalezienia swojego stylu!
dolare jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-09, 11:52   #16
Camilla
Zakorzenienie

Zdjęcie jest dość niewyrażne, poza tym styl stylem, ale ubrania powinny byc tez dopasowane do typu sylwetki, dlatego moim zdaniem powinaś umieścić zdjęcie całej swojej sylwetki.

jesteśmy razem

Camilla jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości