Balajage na czarnych w這sach - czy to mo磧iwe? - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2007-05-06, 17:00   #1
Anusia : )( :
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 729
Question

Balajage na czarnych w這sach - czy to mo磧iwe?

Mam problem, potrzebuje porady. Mam kr鏒kie, czarne w這sy, farbuje je na ten kolor od roku, u篡wam farby "Joanna Natura", chcia豉bym co zmieni, marzy mi si balajage w jasnych odcieniach, ale ju paru fryzjer闚 odm闚i這 mi takiego zabiegu. Twierdz, 瞠 to niewykonalne na takich w這sach jak moje. Chce si dowiedzie czy faktycznie jestem ju skazana na czarny kolor, czy jednak mo積a co z tym zrobi? Rozja郾i? Odbarwi? Przemalowa? Cokolwiek, byle tylko co zmieni. Tylko tak 瞠by nie straci po這wy w這s闚. Mo瞠 s jakie metody. Help!

Anusia : )( : jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-05-07, 19:34   #2
Gothic_Daisy
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 476
Dot.: Balajage na czarnych w這sach - czy to mo磧iwe?

Moja fryzjerka ma czarne w這sy (lub bardzo ciemny br您) a w grzywce ma ciemno blond pasma - wniosek: da si zrobi.
Ja mam czarne w這sy (z bordowym dodatkiem) a na to baleja czerwono-rudy (czy co w tym stylu).
Wiec podejrzewam, 瞠 jako si da co takiego zrobi
Stary 2007-05-08, 08:50   #3
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Poka wiadomo嗆
Moja fryzjerka ma czarne w這sy (lub bardzo ciemny br您) a w grzywce ma ciemno blond pasma - wniosek: da si zrobi.
Ja mam czarne w這sy (z bordowym dodatkiem) a na to baleja czerwono-rudy (czy co w tym stylu).
Wiec podejrzewam, 瞠 jako si da co takiego zrobi
Musze pokombinowa, bo marzy mi si ju co nowego we w這sach, a mo瞠 po prostu musz znale嗆 dobrego fryzjera, kt鏎y si tego podejmie : )

Stary 2007-05-08, 09:36   #4
boniulka
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 374
GG do boniulka

Witaj
Oczywiscie,瞠 jest to wykonanlne jednak wielu fryzjer闚 odmawia wykonania takiego zabiegu tak jak m闚isz,co dla mnie jest niezrozumia貫.Mia豉m wiele razy robione pasemka na czarnych w這sach i wychodzi造 pieknie.Robi豉m tez dekoloryzajcje sama w domu-wi璚 mo積a,tym bardziej fryzjer.
Pozdrawiam
Stary 2007-05-08, 17:08   #5
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez boniulka Poka wiadomo嗆
Witaj
Oczywiscie,瞠 jest to wykonanlne jednak wielu fryzjer闚 odmawia wykonania takiego zabiegu tak jak m闚isz,co dla mnie jest niezrozumia貫.Mia豉m wiele razy robione pasemka na czarnych w這sach i wychodzi造 pieknie.Robi豉m tez dekoloryzajcje sama w domu-wi璚 mo積a,tym bardziej fryzjer.
Pozdrawiam
Dzi瘯i bardzo, b璠 szuka odwa積ego fryzjera w takim razie : ) Sama kiedy pr鏏owa豉m w domu zrobi taki zabieg, ale nie wysz這. Najpierw potraktowa豉m w這sy rozja郾iaczem, i efekt by taki, 瞠 przy samej g這wie zrobi造 si 鄴速e jak kurczaczek, kawa貫k dalej by造 ognisto pomara鎍zowe, a jeszcze dalej pozosta豉 niewzruszona niczym czer, po這篡豉m na to kolor - ober篡nk, i w這sy mia造 tylko lekki, fioletowy po造sk. No c騜, zostaje mi troch poeksperymentowa : )

Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:12.