pomocy!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-05-06, 20:26   #1
kobieta z klasa
Przyczajenie

pomocy!!!

Jestem ciemną blondynką z natury, przez ostatnie lata robiłam pasemka (brąz z blondem) wychodził ładny balejage. Ale ja to oczywiście zepsułam... Włosy trochę podupadły na kondycji i chciałam je trochę potratować i zrobiłam sobie całą głowe na brąz z jakimś dziwnym odcieniem kasztanowym (który doradziła mi fryzjerka... jest to półfarba semi color z kenue). Niestety w jednym, ciemnym kolorze jest mi źle, nie pasuje mi bo mam też jasną karnacje i przy ciemnych włosach wyglądam bardzo blado i szaro, a jeszcze ten odcień kasztana, na jasnych pasmach zostaje czerwny odcien... Fraba sie wymywa powoli, bardzo powoli... nie wytrzymałam zrobiłam po tygodniu blond pasekma co trochę ogólnie rozjaśniło ale nie wygląda zbyt ładnie. Kiedy moge i jakiej farby użyć żeby dojść do średniego beżowego blondu, nie zajasnego ale też nie z odcieni popielatych ( bo taki tez już kiedyś miałam i było jeszcze gorzej...) Prosze poradźcie mi cos. Z góry dziękuje
kobieta z klasa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-06, 22:02   #2
Doris1981
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1
Dot.: pomocy!!!

Cytat:
Napisane przez kobieta z klasa Pokaż wiadomość
Jestem ciemną blondynką z natury, przez ostatnie lata robiłam pasemka (brąz z blondem) wychodził ładny balejage. Ale ja to oczywiście zepsułam... Włosy trochę podupadły na kondycji i chciałam je trochę potratować i zrobiłam sobie całą głowe na brąz z jakimś dziwnym odcieniem kasztanowym (który doradziła mi fryzjerka... jest to półfarba semi color z kenue). Niestety w jednym, ciemnym kolorze jest mi źle, nie pasuje mi bo mam też jasną karnacje i przy ciemnych włosach wyglądam bardzo blado i szaro, a jeszcze ten odcień kasztana, na jasnych pasmach zostaje czerwny odcien... Fraba sie wymywa powoli, bardzo powoli... nie wytrzymałam zrobiłam po tygodniu blond pasekma co trochę ogólnie rozjaśniło ale nie wygląda zbyt ładnie. Kiedy moge i jakiej farby użyć żeby dojść do średniego beżowego blondu, nie zajasnego ale też nie z odcieni popielatych ( bo taki tez już kiedyś miałam i było jeszcze gorzej...) Prosze poradźcie mi cos. Z góry dziękuje

Narobiłaś już tyle szkód, że chyba najlepszym wyjściem byłaby dekoloryzacja (czyli nic innego, jak rozjaśnienie) i dopiero wtedy tworzenie czegoś. Współczuję .
Doris1981 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-07, 12:10   #3
gabi86
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
chyba najlepszym wyjściem byłaby dekoloryzacja (czyli nic innego, jak rozjaśnienie)
To chyba nie to samo... Ale dekoloryzacja tez bardzo niszczy wlosy jak nie bardziej i znam przypadek ze kolezanka po dekoloryzacji co nie zrobi z wlosami to jej rudy przeswituje.. Ja bym jednak poszla doradzic sie dobrego fryzjera, cos na pewno wymysli. Powodzenia zycze
gabi86 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-08, 08:54   #4
ewelina121
Raczkowanie

ja Ci proponuje robić jasne pasemka tak mniej więcej co 2 miesiące--- nawet sie nie zorientujesz kiedy farba sama Ci zejdzie ja w taki sposób wychodziłam z czarnego i o wile bardziej polecam to niż dekoloryzacje po której kolor Twoich włosków bedzie napewno tragiczny...
ewelina121 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-11, 22:42   #5
kobieta z klasa
Przyczajenie

witam,

Dziękuję za zainteresowanie. Stopniowo będę rozjaśniała włosy pasemkami, chociaż wolałabym użyc farby np. średni blond, ale boję sie, że wyjdą za ciemne... a znowu używając blondu jasnego jeszcze pogorszę stan włosów, tak źle i tak nie dobrze... ale co zrobić, muszę uzbroić sie w cierpliwość i odczekać trochę
kobieta z klasa jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości