Problem z łupieżem!! POMOCY!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-05-07, 16:35   #1
Maxxiu
Przyczajenie

Problem z łupieżem!! POMOCY!!

Witam wszystkie piękne użytkowniczki tego forum,
Jestem młodym chłopakiem i mam problem z powstawaniem łupieżu. Używałem już wielu szamponów m.in. Head&Shoulders, Nizoral itp., ale jak dotąd nic mi nie pomogło, wręcz przeciwnie zwiększyło jego powstawanie. Słyszałem, że Elseve wypuścił jakiś nowy szampon dla mężczyzn(Elseve Intensiv Przeciwłupieżowy takie niebieskie opakowanie), który zawiera specjalny składnik, jeżeli dobrze pamiętam to Selen S,dzięki któremu łupież ginie już po pierwszym myciu, ale nie miałem okazji go wypróbować, może któraś z Was poradzi mi co zrobić? Proszę o pomoc.
Maxxiu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-07, 16:42   #2
Judy_tka
Raczkowanie

Dot.: Problem z łupieżem!! POMOCY!!

Mój tata równieżużywa tego Elsev z L`oreala i bardzo sobie chwali. Łupież znikł mu po skończeniu pierwszego opakowania. I to całkowicie ! A pamiętam że sypało się z niego strasznie.
Jeśli jednak po mimo wielu starań łupieżCi nie przejdzie, udaj się do dermatologa.
JA również odwiedziałą mkiedyś dermatologa z moim łupieżem i pamiętam, że przepisał mi Nizoral i jeszcze jakiś robiony specyfik. Do tej pory nie mam kłopotu z łupieżem (no chyba, że po jakimśfatalnym szamponie).
Sprawdź też, czy nie masz skłonności to powstawania łupieżu po którymś ze składników. Ja tak właśnie mam, że nie mogę używać szmponów z Timotei (po każdym łupież murowany) oraz szamponu z Nutrileum z L`oreala.

Życzę udanej walki z łupieżem
Judy_tka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-07, 16:57   #3
Grey_Eye
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Maxxiu Pokaż wiadomość
Witam wszystkie piękne użytkowniczki tego forum,
Jestem młodym chłopakiem i mam problem z powstawaniem łupieżu. Używałem już wielu szamponów m.in. Head&Shoulders, Nizoral itp., ale jak dotąd nic mi nie pomogło, wręcz przeciwnie zwiększyło jego powstawanie. Słyszałem, że Elseve wypuścił jakiś nowy szampon dla mężczyzn(Elseve Intensiv Przeciwłupieżowy takie niebieskie opakowanie), który zawiera specjalny składnik, jeżeli dobrze pamiętam to Selen S,dzięki któremu łupież ginie już po pierwszym myciu, ale nie miałem okazji go wypróbować, może któraś z Was poradzi mi co zrobić? Proszę o pomoc.
Podobno dobrze jest zrobic sobie plukanke z miety:
robisz normalna herbatke mietowa zaparzasz okolo 25 minut i schladzasz po umyciu wlosow polewasz plukanka wlosy tak zeby plyn dotarl do skory glowy.podobno pomaga

Żyję na tym świecie, by wiedzieć, że należy przyjrzeć się uważnie po raz drugi wszystkiemu,co na pierwszy rzut oka budzi moje zaufanie bez zastrzeżeń"
Josh Billings
Grey_Eye jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-07, 18:41   #4
Maxxiu
Przyczajenie

Judy_tka a możesz mi powiedzieć coś o zapachu i innych zaletach tego szamponu Elseve??
Maxxiu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-07, 20:40   #5
Judy_tka
Raczkowanie

Zapach jest typowy do wszystkich produktów Elseve xD. Tzn. delikatny, niedrażniący. Włosy są po nim miękkie i głądkie i to prawda iż po pierwszym użyciu łupieży jest o wiele mniej. Cena teżnie jest wygórowana. Według mnie, powinieneś stosować kurację przez conajmniej miesiac (powinny wyjść tak 2 opakowania jeśli będziesz codziennie porządnie mył głowę.)
Dziewne, że nie ma o nim wzmianki na KWC. Cena jest dość przystępna, a efekty na pewno są

EDiT: Aha i pamiętaj, że walka z łupieżem jest czasami przewlekła i może powrócić, gdy wydaje nam się, że już zakończyliśmy wojne . Dlatego najlepiej od czasu do czasu stosować szamponów przeciwłupieżowych zapobiegawczo xD
Stary 2007-05-07, 20:42   #6
Judy_tka
Raczkowanie

Aha i pamiętaj, że walka z łupieżem jest czasami przewlekła i może powrócić, gdy wydaje nam się, że już zakończyliśmy wojne . Dlatego najlepiej od czasu do czasu stosować szamponów przeciwłupieżowych zapobiegawczo xD
Stary 2007-05-07, 23:39   #7
spinka8
Przyczajenie

Witam, ja tez z pełną odpowiedzialnoscia polecam ten szampon (dla lepszego zapamietania super produktu przypomnę nazwę Elseve Intensive Przeciwłupiezowy, opakowanie ciemnogranatowe z pomarańczowym dodatkiem). Poza rewelacyjnym działaniem przeciwłupiezowym ten szapon powoduje zmniejszenie wypadania włosow i zwiększa ich objętość. Sprawdziłam na sobie i swoim własnym męzu jego działanie. Po myciu włosy sa cudownie miekkie i pieknie pachną . Ja wypatrzyłam ten szapon w sprzedazy na poczatku kwietnia i dziwie sie, ze o tak dobrym produkcie nie ma nigdzie informacji.... pozdrawiam i życze udanej walki z lupiezem
spinka8 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-08, 14:40   #8
adasia1
Przyczajenie

GG do adasia1

A ja wypróbowałam wszystkiego i nie rozstaje się już z szampoenm VICHY kolor zielony dla łupieżu suchego. REWELACJA. Jest suepr wydajny, włosy się dobrze układają, a co najważniejsze już nie pamietam jak łupież wygląda. Cena przystępna około 35 zł i wystarcza mi na 2 miesiące a myje włosy codziennie.
adasia1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-09, 22:17   #9
Marysia C.
Raczkowanie

Smile Dot.: Problem z łupieżem!! POMOCY!!

moje wlosy sie strasznie przetluszczaja , juz od wielu lat. kiedys przeczytalam w jakies gazecie , ze pomocna moze byc taka nalewka:

majowe lub czerwcowe pokrzywy posiekac , wlozyc do sloika i zalac spirytusem. odlozyc w ciemne miejsce na 2 tygodnie. potem nacierac tym skore po umyciu glowy.

proporcji nie podam bo robilam to "na oko". bylo to ponad 20 lat temu . lojotoku nie wyleczylam ale lupiez zniknal skutecznie - spokoj ma do tej pory.
Marysia C. jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 21:48   #10
MagicDream
Raczkowanie

Czesc potrzebuje Waszej pomocy mam lupiez tlusty bylam u dermatologa doistalam szampon z apteki Nizopol i masc stusuje oraz pani deramtolog powiedziala ze mam myc wlosy 2 razy w tygodniu stosuje to juz 2 tydzien poprawa jest jakas minimalna mam ten szampon stosowac przez miesiac a potem myc nim 2 razy w miesiacu .Wiec moje pytanie brzmi po 1 czy jesli lupiez mi nieznikiem moge go stosowac dluzej ? po 2 po wyleczeniu jaki stosowacz szampon do wlosow prztluszczajacych sie? i czy potem moge myc je czescioej ? prosze o pomoc

''Byles dla mnie wszystkim w co wierzylam...''
MagicDream jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości