Vacu Step - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-05-11, 11:23   #31
shiral
Zadomowienie

Dot.: Vacu Step

to bardzo tanio...Narazie przebywam w Płocku i kompletnie nic nie moge znaleźć...
Stary 2007-05-11, 12:16   #32
caroline_1988
Zakorzenienie

GG do caroline_1988

Włąśnie wróciłąm z maturki z biologii i mam dobry humorek bo myśle, że poszło mi całkiem nieźle :P Kurcze to super 15 zł za 30 min. to naprawde taniocha! I pewnie jeszcze mają karnety to jeszcze taniej wychodzi... Ale moim zdaniem 270 zł za karnet na 10 wejśc to też nie ejst źle... W Toruniu Podawali, że 30 min. kosztuje 45 zł no więc 10 wejśc = 450 zł :/:/:/
caroline_1988 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-11, 13:35   #33
truheart
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez pakosta Pokaż wiadomość
A w Łodzi dają coś takiego?.....
Cytat:
Napisane przez telbuh Pokaż wiadomość
Podbijam pytanie o vacu w Łodzi?
Sama jestem ciekawa, bo mi się spodobało. Jeszcze nie szukałam, bo brakuje mi czasu ostatnio na wszystko a to trzeba najzwyczajniej telefon do łapki i stukać do wszystkich fitness w mieście
truheart jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-11, 16:21   #34
jennifra
Przyczajenie

Witam wszystkie Panie
Ja mam pytanko o takie cudo we Wrocławiu bo w necie ciężko to znaleźć.. w jednym fitness klubie gdzieś mi sie obiło o uszy jest ale nie wiem gdzie i za ile:/ Jak coś wiecie to plizzz dajcie znać
jennifra jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-11, 16:24   #35
caroline_1988
Zakorzenienie

GG do caroline_1988
Cool Dot.: Vacu Step

Cytat:
Napisane przez jennifra Pokaż wiadomość
Witam wszystkie Panie
Ja mam pytanko o takie cudo we Wrocławiu bo w necie ciężko to znaleźć.. w jednym fitness klubie gdzieś mi sie obiło o uszy jest ale nie wiem gdzie i za ile:/ Jak coś wiecie to plizzz dajcie znać
a spróbuj wpisac w googlach vacu step i nazwe miasta

powinno coś sie pokazac
a ja nadal nie wiem czy takie cudko jest gdzieś w toruniu...
Stary 2007-05-11, 16:37   #36
jennifra
Przyczajenie

Znalazłam tylko jedno miejsce, jeden fitness klub i zaraz bede tam dzwonila z pytaniem o ceny ale cos czuje ze chyba u nas we wroclawiu to nie jest tak popularne jak w szczecinie bo nic wiecej nie znalazlam - wiec wnioskuje ze pewnie bedzie drogo strasznie:/ max 25zl za 30min by mnie urzadzalo na wieksza kwote mnie nie stac niestety
Stary 2007-05-11, 16:41   #37
caroline_1988
Zakorzenienie

GG do caroline_1988

zapytaj o karnety bo wtedy bardzioej sie opłaca
Stary 2007-05-11, 16:52   #38
jennifra
Przyczajenie

Dzwoniłam!!! 30zł za 30min jednorazowo, 26zł za 30min w karnecie 10wejść i do kazdego wejscia sauna gratis nie jest zle.. jak sie wykupi karnet na 20wejsc to niecale 20zl za wejscie wychodzi.. ale szukam dalej, jakby ktoś coś wiedział to będe wdzięczna za info
Stary 2007-05-14, 19:03   #39
caroline_1988
Zakorzenienie

GG do caroline_1988

a ja nadaj szukam w toruniu tego vacu step i nic :/ normalnie niby takie miasto super a nie ma!!!!!!!!!!!!!!! Nawet w Bella Line niby taki super klub a nic nie ma takiego :/
Stary 2007-05-16, 19:09   #40
AGATkA_eSZ
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez jennifra Pokaż wiadomość
Dzwoniłam!!! 30zł za 30min jednorazowo, 26zł za 30min w karnecie 10wejść i do kazdego wejscia sauna gratis nie jest zle.. jak sie wykupi karnet na 20wejsc to niecale 20zl za wejscie wychodzi.. ale szukam dalej, jakby ktoś coś wiedział to będe wdzięczna za info
wtajemnicz mnie, gdzie to jest
Stary 2007-05-19, 18:00   #41
Hodzia
Przyczajenie

witam!! vacu step jest w bydgoszczy w sport factory. a cennik wyglada następująco
1 wejście - 20 zł
10 wejść - 200 zł + 1 wejście gratis

Dla posiadaczy ważnych karnetów do klubu fitness:

1 wejście - 15 zł
10 wejść - 150 zł + 1 wejście gratis
takze zapraszam do bydgoszczy
Hodzia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-20, 00:30   #42
mysza2605
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez JustynaT. Pokaż wiadomość
Hello!!
Witajcie
Czy ktos wie moze gdzie w Poznaniu jest Vacu Step?? i jakie są ceny
w poznaniu jest vacu line na krauthoffera 3 w solarium hawai. To jest z taka bierznia w srodku pod cisnieniem. Podobno lepsze od vacu stepu. Bylam juz 6 razy i efekty sa! warto chodzic. A ceny sa przystepne. ! wejscie 20 zl, a maja tez karnety i wychodzi duzo taniej. I jest jeszcze sauna na podczerwien-wszystko w polaczeniu daje jeszcze lepsze efekty. Jak chcesz to jest tel 61 869 92 96
mysza2605 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-20, 10:26   #43
JustynaT.
BAN stały

Cytat:
Napisane przez mysza2605 Pokaż wiadomość
w poznaniu jest vacu line na krauthoffera 3 w solarium hawai. To jest z taka bierznia w srodku pod cisnieniem. Podobno lepsze od vacu stepu. Bylam juz 6 razy i efekty sa! warto chodzic. A ceny sa przystepne. ! wejscie 20 zl, a maja tez karnety i wychodzi duzo taniej. I jest jeszcze sauna na podczerwien-wszystko w polaczeniu daje jeszcze lepsze efekty. Jak chcesz to jest tel 61 869 92 96
Czesc Mysza! Dzieki Ci wielkie za info, mysle ze sie tam wybiore. Mam takie pytanko - co ile dni tam chodzisz i na ile min jest wejscie za 20 zl. I jak sie trzeba ubrac? trzeba miec krotkie czy dlugie spodenki? Pozdrawiam
JustynaT. jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-20, 10:27   #44
JustynaT.
BAN stały

Cytat:
Napisane przez mysza2605 Pokaż wiadomość
acha a ile kosztuje ten karnet?
JustynaT. jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-20, 13:57   #45
Mmercedes
Przyczajenie

Hej dziewczyny jestem z Opola i to doooopiero jest dziura ( u nas jest tylko jedno takie urzadzenie na cale miasto i okoloice-ponad 200 tyś. mieszkancow bllle kicha...ale znalazlam ze np. W Szczecinie jest w Formie na ul Szafera 10 wejsc 150 zl a 20 wejsc 220zl, w Krakowie jest nowo otwarte miejsce na karmelickiej chyba 57 przy alejach nazywa sie studio sylwetki i tam karnet na 10 wejść vacu kosztuje 300zł ale teraz od poniedziałku mają promocję i kosztuje 250zł , w Lublinie jest w Magnum-za 10 wejść 250zł. Polecam stronę producenta www.vacuwell.pl., znajdziecie tam adresy i telefony. Łatwo mozna porównac ceny salonów w danym miescie-niestety o Opolu nadal nic nie znalazłam ((
Stary 2007-05-21, 21:44   #46
mysza2605
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez JustynaT. Pokaż wiadomość
acha a ile kosztuje ten karnet?
Chodzę 2-3 razy w tygodniu. Cwicze w sumie ...w majtkach;-) i koszulce. Mozna tez w jakichs krótkich spodenkach. I doczytalam też, że warto stosować w tym czasie krem na celulit, bo lepiej działa i się wchłania (nawet przed wejsciem na vacu). Cwiczenia zawsze trwaja 30 minut i to kosztuje 20zl. Sa 3 programy i zaczynasz od najmniejszej intensywnosci. W ogole te cwiczenia nie sa zbyt wyczerpujace, ale naprawde dzialaja (tak widze po sobie) a to chyba lepiej, bo sie mniej zmeczysz. I chodze tam tez na saune-tez pomaga schudnac i sie oczyscic. A karnety 200zl na vacu i 300zl na vacu, saune i solarium. Zreszta zadzwon i sie dowiedz, bo sie rozpisalam;-)Milej kuracji zyczę.Pozdrawiam
mysza2605 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-21, 22:11   #47
piruecik1234
Przyczajenie

hej;-)tez chodzę na vacu line w hawaii na krauthoffera w Poznaniu. Rewelacja! Polecam gorąco. A sauna na podczerwien, mmmmmm;-)Cudeńko-super wypoczynek i dziala na odchudzanie, polaczenie z vacu line daje idealne rezultaty. Ceny przystepne, szczegolnie karnety się oplacaja. I o dziwo wymieniaja lampy uczciwie w solarium (bo na to juz sie w wielu solariach nacielam, a tu jest ok;-)) W razie czego podaje tel jakby ktos chcial skorzystac 61 869 92 96.Piszcie o Waszych rezultatach, bo jestem ciekawa;-)
piruecik1234 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-22, 08:01   #48
Mmercedes
Przyczajenie

Qrcze, chyba sie przeprowadze do Poznania ) Nie no powaznie, byłam wczoraj w tym naszym opolskim studio 210 gdzie byl piekny, nowy JEDYNY W CALUSIENKIM OPOLU Vacu-a tu niespodzianka!!! Studio sie zamkneło !!! Porazka totalna(
Stary 2007-05-31, 23:47   #49
AGATkA_eSZ
Wtajemniczenie

coś padł ostatnio ten wątek... 'le ja go wznowie, bo dziś bylam pierwszy raz na Vacu mam nadzieje, ze mi to cosik da. na pewno dam znac tylko, ze bede chodzic takze na saune i silke. no i jak dotychczas jezdzic na rowerze, plywac i trenowac taniec.
napisze jak bylo dzisiaj ja cwicze nie na bierzni, 'le na takich jakby pedalach [hehe:P], tzn sobie stoje i pedaluje. na poczatku nie bylo lekko, 'le z czasem coraz lepiej mi szlo. trza sie rozkrecic
dziewczyna z fitnessu powiedziala, ze ubylo jej po 4-5cm. po 13 razach. a jakas inna babka schudła 8kg. mam nadzieje, ze tak sie dzieje na prawde, a nie tylko chwyt reklamowy i mam nadzieje, ze na mnie to podziala, bo wiadomo, ze rozne są organizmy i roznie sie reaguje. jednemu cos pomaga, a drugiemu nic nie daje.
a Wam, Cwiczące na vacu, jak idzie?
Stary 2007-06-01, 14:09   #50
caroline_1988
Zakorzenienie

GG do caroline_1988

niestety ja nadal nie znalazłam vacu step nigdzie w pobliżu więc nie mam tej przyjemności... a już miałam kaske odłożoną...
Stary 2007-06-01, 15:55   #51
morra111
Raczkowanie

witam!
A ja chciałam zamieścić ostrzeżenie dla osób, które wybierają się na vacu step/well/line itp... W przeciwwskazaniach napisane jest żeby unikały tego osoby o kruchych naczynkach lub z żylakami. Ja takiego problemu nie mam, ale moja mama ma sporo widocznych naczynek i żylaków. Po pierwszym (i ostatnim zabiegu,zapobiegawczo nie wykupiłam naraz całego karnetu) zauważyłam u siebie na nogach kilka popękanych naczynek. Więcej się nie wybieram, nie chcę ryzykować że pojawi mi się ich więcej. Więc jeżeli nawet nie wy, ale wasze mamy, ciotki, starsze siostry czy ktokolwiek mają takie problemy, nie warto na to iść. Genetyka jest bezlitosna, a przeciwwskazania nie są wymyślane tak dla widzimisię
Pozdrawiam i zazdroszczę osobom o mocnych naczynkach, bo też chciałabym na tym trochę poćwiczyć :/
morra111 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-01, 16:23   #52
caroline_1988
Zakorzenienie

GG do caroline_1988

Cytat:
Napisane przez morra111 Pokaż wiadomość
witam!
A ja chciałam zamieścić ostrzeżenie dla osób, które wybierają się na vacu step/well/line itp... W przeciwwskazaniach napisane jest żeby unikały tego osoby o kruchych naczynkach lub z żylakami. Ja takiego problemu nie mam, ale moja mama ma sporo widocznych naczynek i żylaków. Po pierwszym (i ostatnim zabiegu,zapobiegawczo nie wykupiłam naraz całego karnetu) zauważyłam u siebie na nogach kilka popękanych naczynek. Więcej się nie wybieram, nie chcę ryzykować że pojawi mi się ich więcej. Więc jeżeli nawet nie wy, ale wasze mamy, ciotki, starsze siostry czy ktokolwiek mają takie problemy, nie warto na to iść. Genetyka jest bezlitosna, a przeciwwskazania nie są wymyślane tak dla widzimisię
Pozdrawiam i zazdroszczę osobom o mocnych naczynkach, bo też chciałabym na tym trochę poćwiczyć :/
Hmm... NO tak niestety... Też czytałam te przeciwskazania... I musze przyznac, ze moja babcia ma żylaki a moja mama spore problemy z naczynkami... Ale jeżeli miałabym taką możliwośc, to chciałabym chociaż na raz iśc i wypróbowac to urządzenie ale neistety nie mam gdzie...
Stary 2007-06-22, 15:53   #53
justynkab
Raczkowanie

ja chyba sie skusze na vacu step, jestem z Bydgoszczy, kto sie pisze ze mna bo sama nie lubie
justynkab jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-26, 18:33   #54
CarmelaSoprano
Zakorzenienie

Byłam na 11 (regularnych) treningach w VACU, nie wykupiłam więcej bo nie było żadnego efektów. Do tego sama łazisz w maszynie, troche monotonne, za nudne...
Wole zbiorowe wyciskanie potu (Activ Bike).

Moja szczęśliwa liczba to czterysta miliardów.
Tak, wiem, nie jest zbyt poręczna w życiu codziennym.
CarmelaSoprano jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-27, 16:11   #55
caroline_1988
Zakorzenienie

GG do caroline_1988

Może Na Każdego To Działa Inaczej... Bo Ja Słyszałam Same Dobre Opinie O Vacu Step. Niestety Sama Nadal Nie Wypróbowałam Bo Nie Mam Takiej Możliwości...
Stary 2007-07-31, 09:54   #56
moniq26
Przyczajenie

Witam. mam wiadomość dla dziewczyn z okolic Torunia. ja po wielu trudach też nie znalazłam vacu step w moim mieście Dowiedziałam się jednak że jest w Ciechocinku w Klinice Zdrowia i Urody Villa Park. tam ceny nie są takie straszne:35 zł za 30 min. z instruktorem, a 10zł za 30 min bez instruktora. Ja się wybieram jutro pierwszy raz. mam nadzieję że pomoże.A do Ciechocinka z Torunia nie jest daleko. Pozdrawiam was i dajcie znać jakby coś się zmieniło w Toruniu w tej sprawie. Może któraś znalazła to cudo
moniq26 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-31, 22:59   #57
caroline_1988
Zakorzenienie

GG do caroline_1988

Cytat:
Napisane przez moniq26 Pokaż wiadomość
Witam. mam wiadomość dla dziewczyn z okolic Torunia. ja po wielu trudach też nie znalazłam vacu step w moim mieście Dowiedziałam się jednak że jest w Ciechocinku w Klinice Zdrowia i Urody Villa Park. tam ceny nie są takie straszne:35 zł za 30 min. z instruktorem, a 10zł za 30 min bez instruktora. Ja się wybieram jutro pierwszy raz. mam nadzieję że pomoże.A do Ciechocinka z Torunia nie jest daleko. Pozdrawiam was i dajcie znać jakby coś się zmieniło w Toruniu w tej sprawie. Może któraś znalazła to cudo
no ja niestety nadal nie znalazłam... a do Ciechocinka to mam spory kawałek bo ja ie mieszkam dokłądnie w Toruniu a szkoda z tej strony... no nic trudno się mówi... ale szukajmy dalej
Tyś moje dziecko, a ja ...Twoja mama!
Stary 2007-08-01, 20:09   #58
CarmelaSoprano
Zakorzenienie

Eeee tam nic nie warty ten vacu nie ma co żałować !

Moja szczęśliwa liczba to czterysta miliardów.
Tak, wiem, nie jest zbyt poręczna w życiu codziennym.
CarmelaSoprano jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-02, 10:09   #59
LovelyGirl
Raczkowanie

Mam pyanie do dziewczyn korzystających vacu w pozaniu!

Na ile wejść przewidziane są karnety? W szczególności ten za 300 złotych obejmujący saunę i solarium!

LovelyGirl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-02, 13:04   #60
zubka
Przyczajenie

GG do zubka

hejka, ja tez z Torunia jestem i tak sobie mysle, ze moze w Nirvanie (tym centrum odnowy biologicznej na Chelminskiej chyba) byloby to urzadzenie... jak sie dowiem dam znac.
pozdrawiam
zubka jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości