Jak wrocic z rudego do blondu??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-05-09, 09:45   #1
Kathi75
Zakorzenienie

Unhappy

Jak wrocic z rudego do blondu???

Mam ogromna prosbe
U farbowalam wlosy na rude i zupelnie mi nie pasuja( fryzjerka mowila co innego) chcialabym wrocic do ukochanego bladu nie niszczac wlosow czy jest jakis sposob ????
Kathi75 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-09, 09:54   #2
mały_groszek
Zadomowienie

GG do mały_groszek
Dot.: Jak wrocic z rudego do bladu???

jednym z nich może być na przykład skorzystanie z wyszukiwarki
http://www.wizaz.pl/forum/search.php...=3228188&pp=50

mały_groszek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-09, 10:06   #3
Kathi75
Zakorzenienie

Dot.: Jak wrocic z rudego do blondu???

juz skorzystalam i nistety nie znalazlam odpowiedzi na moje pytanie a ze jestem tu nowa to moze nie umiem zbyt trafnie szukac?? wIEC PROSZE O POMOC
Stary 2007-05-09, 10:37   #4
fox
Raczkowanie

ja rok temu bylam jeszcze ruda niestety nie da sie tego zrobic bez niszczenia wlosow. Swoj rudy sciagnelam dekoloryzatorem z woda utleniona 12% fakt wlosy byly prawie platynowe ale nalozylam na to ladny bezowy blond - farba z tych delikatnych jak np garnier 100% color i wyszlo git .Wlosy przesuszone byly ale uratowalam je tona roznych regeneracyjnych odzywek tych z wyzszej polki i jestem zadowolona
fox jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-09, 10:56   #5
Kathi75
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez fox Pokaż wiadomość
ja rok temu bylam jeszcze ruda niestety nie da sie tego zrobic bez niszczenia wlosow. Swoj rudy sciagnelam dekoloryzatorem z woda utleniona 12% fakt wlosy byly prawie platynowe ale nalozylam na to ladny bezowy blond - farba z tych delikatnych jak np garnier 100% color i wyszlo git .Wlosy przesuszone byly ale uratowalam je tona roznych regeneracyjnych odzywek tych z wyzszej polki i jestem zadowolona
Dziekuje Ci baaardzo zalamalam sie juz ale to nic zrobie wszystko zeby pozbyc sie tego rudego no to dzis pedze po odzywki a w sobote do fryzjerki chociaz moze napisz mi jakiego dekoloryzatora uzylas ???
Stary 2007-05-09, 17:03   #6
Kathi75
Zakorzenienie

No i juz po zabiegu jestem Mam zloty blad!!!!!
kupilam rozjasniacz Schwartzkopf polly blonde bo w Wiedniu dekoloryzatorow w drogeriach brak po zastosowaniu mialam marchewke wyblakla na wlosach i bylam przerazona na to nalozylam farbe Tez schwartzkopf- Jasny zloty blad z serii Natural & easy i niesamowite moje wlosy sa zloty blad jak na opakowaniu Do tego kupilam seria odrzywek Johna Frieda do wlosow po rozjasnianiu i kolejna bomba- wloski sa bardzo gladki jakby nie byly farbowane
Tak sie ciesze teraz tylko zamierzam dbac o swoje osiagniecie
Dziekuje jeszcze raz za rade
Stary 2007-05-09, 21:14   #7
jagaem
Raczkowanie

Kathi 75, gratuluje i bardzo się cieszę!
Ja z rudego wychodzę pasemkami od kilu miesięcy i nie jest to chyba zbyt dobry pomysł. Ciągle mam rude włosy + jasne pasemka i wyglądam jak... nie powiem co. Dobrze, ze chociaż Tobie udało się bezbolesnie. Swoją drogą - jestes odważna.
Proszę, napisz coś więcej o tych odżywkach John Frieda, jak działają , gdzie można je nabyć i w jakich cenach.
Z góry dziękuję.
jagaem jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-10, 07:45   #8
Kathi75
Zakorzenienie

John Frieda sa to odrzywki produkowane w Wielkiej Brytanii I nie wiem czy sa dostepne na rynku polskim bo ja w Wiedniu mieszkam ale zapytac warto .Tu saszetka 25 ml. kosztuje 1.50 euro przeznaczona jest do blad wlosow suchych rozdwajajacych sie i przeciazonych chemicznymi poczynaniami. Ma dzialanie wzmacniajace, nawilzajace i wygladzajace. Na poczatku trzeby uzywac jej najlepiej codziennie( to mi fryzjerka powiedziala) a potem przy kazdym myciu glowy Wlosy moze nie sa rewelacyjne bo ciensze po rozjasnianiu ale w dotyku podobne jak po jedwabiu kosmetycznym
Zapytaj w drogerii moze maja ten kosmetyk bo ja wlasnie w drogerii go kupilam
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości