Pomocy!!!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-05-10, 10:38   #1
roxx
Raczkowanie

Pomocy!!!!!

wczoraj cos mi odbilo i postanowilam zmienic fryzure a wlasciwie jej kolor kupilam szamopn koloryzujacy ktory zywa sie po 6 tyg kolor "wisnia" i pofarbowalam teraz jednak bardzo tego zaluje bo wygladam strasznie
chce wrocic do swojego koloru i nie moge czekqac 6 tyg bo musialabym siedziec tyle w domu( co mam zrobic ? moge teraz pofarbowac wlosy farba na blond??czy razem z tym farbowaniem zostanie jedno wielkie siano?prosze pomozcie
roxx jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-10, 11:20   #2
Mirabilka
Zakorzenienie

Dot.: Pomocy!!!!!

farbowanie na blond polecam tylko u fryzjera, tym bardziej, że już na włosach jakąś mieszanke masz.

Mirabilka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-10, 11:30   #3
andziutek
Zadomowienie

Bron Boze sama juz nie farbuj , a tym bardziej na blond.
Udaj sie do fryzjera niech on cos doradzi, badz tez ,,przeczekaj" zmywanie sie koloru, wlosy upinaj zeby nie bylo mocno widac.
I myj czesciej wloski- moze szybciej sie zmyje, kto tam wie...
Wszystko dla Muzyki...''

OSTR- 'Pegaz'
andziutek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-10, 11:40   #4
agaaata
BAN stały

Hej! Wiem co przezywasz bo kiedys tez tak zrobilam. Bylam blondynka i postanowilam troszke przyciemnic te wlosy, wiec sobie kupilam farbe sredni braz - wyszedl kruczo-czarny :/ bylam zalamana, wiec nastepnego dnia kupilam jakis utleniacz bo myslalam ze wroce sobie tym do blondu - oj nie mialam zadnego doswiadczenia z farbowaniem wtedy hihi nie smiejcie sie ze mnie zbyt glosno
efekt byl taki ze mialam takie bordowawe wlosy ktore... rozplywaly sie podczas mycia i kruszyly w dloniach - wiec nie ma rady, musisz odczekac chyba kilka dobrych dni, radze tygodni nawet zanim zaczniesz z nimi znowu cos robic, chyba ze chcesz sie pozbyc wloskow..
ja sie po 3 dniach przyzwyczailam do tego bordu, moze chociaz to byl dla mnie szok, bo bylam blond wczesniej..
W kazdym razie zycze powodzenia i wspolczuje tej sytuacji, ale ratuj wlosy nie farbujac ich znowu, bo tylko je zniszczysz i bedziesz 3 razy gorzej wygladac
pozdrawiam!
agaaata jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-10, 11:40   #5
kasia_k84
Raczkowanie

GG do kasia_k84

Moja mama sama miała takie doświadczenia. Niestety po próbie przywrócenia koloru na blond z takiej wiśni wyszedl kolor czerony jak u Wiśniewskiego. Jedyną radą było farbowanie na ciemny kolor... Tak więc jednego dnia przeżyły jej włosy koszmar 3 farbowań!!! Możesz sobie wyobrazić co się później działo z jej włosami, wypadanie i wogóle. Minął już chyba z rok a włosy nie odzyszkały formy... Więc odradzam eksperymenty domowe. Najlepiej będzie jak zobaczy to fryzjer i oceni co da się zrobić.
Mam nadzieję że sie uda coś z nimi zrobić. Powodzenia!!!
Stary 2007-05-10, 11:55   #6
roxx
Raczkowanie

Question Dot.: Pomocy!!!!!

dzieki dziewczyny7narazie odczekam bo nie chce wygladac jeszcze gorzej!
mam jeszcze jedno pytanie ja farbowalam szamopnem koloryzujacym L'oreal a (casting)gr 2 czy ktoras z was miala z tym doczynienia? naprawde schodzi po 6 tyg?
roxx jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości