biała herbata-krem? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2003-10-08, 11:46   #1
blo
Raczkowanie

biała herbata-krem?

Dopiero od jakiegos czasu wyzwalam sie spod swojego ulubionego kremiku Vichy;-) bałam sie drogich eksperymentow..ale uznałam ze potrzebuje juz cos mocniejszego i ze skrajnosci w skrajnosc ,ku mojemu zadowoleniu maziam sie juz wszystkim..kosmetyka poczyniła wielkie kroki w strone nieuczulania..nawet mocne retinolowe preparaty przyjmuje moja skóra bez protestów.

Ale wsród tego natłoku kosmetyków zauwazyłam że szczególnie mi pasuje krem z biała herbata, i tu mam problem bo nie moge znalezc takowych..czy orientujecie sie jakie kremy oprócz Avonu ja zawieraja?
panie sie patrza na mnie jak na dziwadło jak wybrzydzam w kremach..i pytam o to...a mieszkam w przyslowiowej dziurze i mam kłopoty z takim doinformowaniem..
pozdrawiam
blo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-08, 12:06   #2
Edyta
Zadomowienie

Re: biała herbata-krem?

Możesz zerknąć tu: http://www.visal.pl/sklep.php
Co prawda nie uzywałam kosmetyków Bandi, tylko próbki jak na razie, wiec nie mogę stwierdzić, czy sa dobre, czy nie, ale jest tam seria z białą i zielona herbatą.
Edyta jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-08, 12:21   #3
milgryf
Zadomowienie

Biała herbata jest też w kremach oligovital firmy oceanic.
Recenzje kremów są w KW, u mnie na wsi były próbki więc może i w swojej miejscowości je dostaniesz.Ja mama próbkę kremu na dzień do cery normalnej i mieszanej -mogę Ci oddać.
Pozdrowienia.
milgryf jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-08, 12:30   #4
blo
Raczkowanie

dziekuje Edytko..
Obejrzałam oceny tej firmy na KW cieszy sie niezła opinia ale tylko z bandi wchodzi w rachube ten nawilzajacy..
Moze ma ktos jkaies jeszcze pomysły?
Stary 2003-10-08, 16:15   #5
Edyta
Zadomowienie

Ja nie w sprawie kremu, ale pierwszy raz ktoś nazwał mnie na Wizażu po imieniu (i to w jakiej miłej formie). Od razu zrobiło mi się bardzo miło i poczułam się mniej anonimowa, a że miałam dziś dość ciężki dzień, to tym bardziej. Dziękuję, blo!
Edyta jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-08, 17:04   #6
blo
Raczkowanie

wizaz to jedno z cudowniejszych miejsc w necie, ale ciezko pozbyc sie tu anonimowosci;-) trzeba ciezko na nia zapracowac;-)
Nic dziwnego liczby mowia za siebie setki odwiedzin, dzis jestes jutro nie...Nawet nie wiem jak dlugo trzeba i co zrobic aby ktoś z bardziej z prywatnej strony sie zainteresował..dana osoba . ale to dla mnie nie problem na szczescie..
pozdrawiam

Rano ide szukac oceanica ,jak cena sie okaze za duza jak na test..to bede milgraf nachodzic o wymiane probka;-) bo w mojej dziurze o probkach mozna zapomniec;-)
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości