Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów Twoje włosy są suche, pozbawione blasku, zniszczone? Tutaj dowiesz się, jak pielęgnować włosy, by były zdrowe i lśniące. Jakich kosmetyków do włosów warto używać?

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-10-17, 20:54   #271
kosmita77
Zakorzenienie

Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez Alien :* Pokaż wiadomość
Widzisz jakieś efekty???
po plukance z herbaty wlosy sa puszystsze, odbite od glowy, ale suche na koncach. po soku z apteki - nie wypadaja w takich ilosciach jak wczesniej regularne stosowanie naprawde doprowadzilo do wypadania 20wlosow podczas mycia i czesania ale wymaga to czasu i dokladnego wcierania... no i cierpliosci. przyznam ze ostatnio sie troche zaniedbalam, ale znowu sie wezme sa swoje wlosy, bo stres, nauka, bieganina na studiach i znowu sie zacznie...
kosmita77 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-18, 13:48   #272
DeathDealer
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kosmita77 Pokaż wiadomość
plukanke z pokrzywy z herbatki musisz zuzyc od razu. chyba ze zakonserwujesz alkoholem to moze wstawic do lodowki i uzywac kiedy chcesz. ja stosuje aktualnie sok z pokrzywy kupiony gotowy w aptece za 5zl i wsmarowuje go w skore po umyciu i miedzy kolejnymi myciami
Ooo, to takie cudo można kupić w aptece ???
Muszę koniecznie spróbować, powiedz tylko jeszcze, pleeeeaaase, jaka to objętość tego specyfiku? I czy gęsty jest?
DeathDealer jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-18, 13:52   #273
Aggie125
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2
GG do Aggie125

Myślę, że kosmicie chodziło o zwykłą herbatę pokrzywową, dostępną w saszetkach w każdej aptece Ja za radą Kokuryu piję dwa razy dziennie szklankę takiego naparu. Mam 3 miesiące na efekty.

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-18, 13:59   #274
una creatura bella
Wtajemniczenie

A ja jestem pewna, że chodziło o Succus Urticae firmy Phytopharm (pojemność 100 ml) . Nie jest gęsty - można spokojnie wcierać
Stary 2007-10-19, 13:11   #275
DeathDealer
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez una creatura bella Pokaż wiadomość
A ja jestem pewna, że chodziło o Succus Urticae firmy Phytopharm (pojemność 100 ml) . Nie jest gęsty - można spokojnie wcierać
No to widze kolejny zakup do kolekcji mi się szykuje
I zastanawiam się, czy przypadkiem nie przegnę w ten sposób bo chcę wcierać jeszcze naftę [to przed] a po kurację z rzepy Joanna i teraz jeszcze ta pokrzywa by mi doszła, plus mgiełka z naparu na włosy [w roli płukanki].

A, mam jeszcze pytanie - w jakich proporcjach parzycie pokrzywę do płukania, bo na ziołach które kupiłam napisano, żeby jeden kubek naparu parzyć z dwóch saszetek
Stary 2007-10-19, 13:56   #276
una creatura bella
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez DeathDealer Pokaż wiadomość
No to widze kolejny zakup do kolekcji mi się szykuje
I zastanawiam się, czy przypadkiem nie przegnę w ten sposób bo chcę wcierać jeszcze naftę [to przed] a po kurację z rzepy Joanna i teraz jeszcze ta pokrzywa by mi doszła, plus mgiełka z naparu na włosy [w roli płukanki].

A, mam jeszcze pytanie - w jakich proporcjach parzycie pokrzywę do płukania, bo na ziołach które kupiłam napisano, żeby jeden kubek naparu parzyć z dwóch saszetek
Hmmm, chyba trochę za dużo tych dobroci .

Ja to widzę tak: albo kuracja z rzepy albo pokrzywa (ewentualnie na przemian). Zarówno ampułki Joanny, jak i sok Phytopharmu zawierają alkohol, który z jednej strony sprzyja przenikaniu tych preparatów do skóry, ale z drugiej - używany w nadmiarze - może łepetynę podrażnić i wysuszyć.

A parzę z 2 szaszetek (a raczej parzyłam ).
Stary 2007-10-19, 14:53   #277
Aggie125
Zakorzenienie

GG do Aggie125

Kilka rodzajów "wcierek" moim zdaniem nieszczególny pomysł. Ja bym proponowała np. wcierkę z rzepy Joanny, a pokrzywę w formie herbatki. Natomiast mgiełkę do włosów możesz stosować niezależnie od tego, czy używasz wcierki, czy nie, bo mgiełka ma wniknąć we włosy, a wcierka w skórę głowy.

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
Stary 2007-10-24, 18:46   #278
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor

Hm, a czy stosowanie pokrzywowych płukanek po pewnym czasie nie wysusza włosów? Bo nie chciałabym zbytnio wysuszyć i tak już nieco cuchych końcówek i tym samym spowodować ich rozdwajania...

I jeszcze jedno pytanie - czy stosujecie płukanki takie "prosto z kubka" czy dodatkowo rozcieńczacie napar w większej ilości wody?
'Estelle' jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-24, 19:28   #279
1Kobietka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez zyciowa_optymistka Pokaż wiadomość
Wax sprawił, ze rośnie mi mnóstwo nowych włosów. Uzywam ok 1,5 roku. Myślę, ze za jakiś czas będe miała naprawde gęste włosy...
A ja używałam i... nic nie zauważyłąm To i przestałam...
Cytat:
Napisane przez adulka.p Pokaż wiadomość
minusem dla blondynek jest to,ze przyciemnia wlosy
Justyss93 kosztuje ok 20 zl za 240g

Adulciu Ależ on NIE PRZYCIEMNIA!! ja jestem blondynką (niestety ) i nic mi nie przyciemnił a nic ..No ale może to dlatego że mi nie nmiał co przyciemniać? Mam włoski ciemny blond (niestety!!-wolałabym brąz)

Cytat:
Napisane przez klaustrofobia007 Pokaż wiadomość
a i jeszcze jedno, fakt ze to co teraz napisze nie wplywa na grubosc wlosa ale sprawia ze wlosy nie niszcza sie- jest to sposob mycia wlosow jakiego nauczyłam sie od Jagi Hupało.
szampon rozrabiamy z odrobina wody w rekach i kladziemy na wlosy, ale myjemy tylo skore glowy, w sensie tak masujemy zeby sie zapieniło a reszte wlosow tak tylko gladzimy tą pianą, lub bierzemy wlosy miedzy dwie dlonie i jakby "klaszczemy" , troche to niepoludzku napisalam ale mam nadzieje ze zrozumiałyście. ten sposob naprawde pomaga
Ciekawe!
Ja w sumie myję wloski te\ak że to na włosach jest piana..Tak jakbym myła włosy a nie glowę.. głownie.. muszę tego twojego sposobu Koniecznie spróbować

Cytat:
Napisane przez Zala Pokaż wiadomość
Malowanie włosów na ciemniejszy kolor. To
Cytat:
Napisane przez Zala Pokaż wiadomość
pogrubia włos. Sama wiem z swoich doświadczeń gdy pomalowałam swojego włosy ciemny blond na brąz
Optycznie powiększa grubość włosów również balejaż. Tak powiedziała 1 fryzjerka.. Podobno przy balejażu włos rozjaśniony od przyciemnionego się odpycha i dlatego wydaje się iż mamy więcej włosów

Bo Kobieta zmienną jest..

Uzalezniona???....... Oczywiscie........ od FORUM na wizaz.pl

1Kobietka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-24, 19:35   #280
una creatura bella
Wtajemniczenie

Farbowanie henną pogrubia włosy - i to nie tylko optycznie.
Stary 2007-10-24, 22:09   #281
Alien :*
Zakorzenienie

A ja chciałabym poznać Wasze zdanie na temat nafty:czy ona wpływa jakoś na gęstość i grubość włosów albo chociaż na przyspieszenie rośnięcia???Na KWC jedna dziewczyna napisała że dzięki nafcie stosowanej raz w tygodniu w ciągu pół roku włosy urosły jej z długości do ramion aż do pasa Myślicie że to możliwe??Często też trafiam na wypowiedzi w stylu że ktoś używał nafty i wszyscy myśleli że nosi perukę.....Jeśli rzeczywiście efekty są takie spektakularne to mogłabym się z nią jeszcze pomęczyć....
Alien :* jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-24, 23:25   #282
'Estelle'

Alien
więcej informacji znajdziesz na wątku o nafcie
Z tego co się orientuję, to owszem, taka kuracja daje dobre efekty, ale jedynie dlugofalowo, przy uporczywym, wielomiesięcznym używaniu. Najlepiej chyba odżywiać je w ten sposób od krótkiego włosa, wtedy osiąga się najlepsze i równomierne efekty, w innym przypadku jednak trzeba troszkę poczekać na rezultaty. I niestety nie jest to zbyt wygodna metoda, ale... czego się nie robi dla urody
Stary 2007-10-25, 09:15   #283
kosmita77
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez una creatura bella Pokaż wiadomość
dokladnie o to mi chodzilo
kosmita77 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-25, 11:50   #284
DeathDealer
Raczkowanie

Sprawię sobie dzisiaj ten soczek i będę wcierać zamiennie z Rzepą Joanny w takim razie, ajak dorwę wodę brzozową, to mi dojdzie kuracja na trzeci dzień i zobaczymy, jakie efekty będą, bo o ile podczas czesania nie mam skłonności do utraty włosów, to podczas mycia leci mi ich całkiem sporo.
Ponawiam więc pytanie - czy tracenie większej ilości włosów podczas mycia [od 70 do 120] jest normalne (jeśli suche nie wypadają prawie wcale)???
Stary 2007-10-25, 11:57   #285
Aggie125
Zakorzenienie

GG do Aggie125

Co do tych rewelacji odnośnie przyspieszenia rośnięcia włosów - jestem w stanie uwierzyć, że komuś rosły 1 cm na miesiąc, a po zmianie sposobu odżywiania się i pielęgnacji zaczęły rosnąć 1,5-2 cm. Ale kilka centymetrów na miesiąc? Ciężko mi w to uwierzyć.

Death Dealer, to, że włosy wypadają bardziej podczas mycia jest normalne. Może u Ciebie jest tak, że zbyt agresywnie myjesz włosy? Bo jesli suche wlosy mało Ci wypadają, to 70-120 wlosów podczas mycia jest cokolwiek dziwne...

Stary 2007-10-25, 12:36   #286
DeathDealer
Raczkowanie

Może ma to związek z długością i ciężarem, bo tak sobie kombinuję, że dosyć długie i dodatkowo obiążone wodą włosy stają się za ciężkie do udźwignięcia - ale to tylko taka moja teoria.

Komuś jeszcze tak się dzieje?
Stary 2007-10-26, 16:15   #287
cloche
Zakorzenienie

DeathDealer, mam podobne doswiadczenia, ale nie tak calkiem. w wannie wlosow zawsze najwiecej, przeraza mnie to, jak widze, gdy one sobie tak bezwiednie plywaja... raz sie tylko zdazylam zanurzyc (a wczesniej wlosy wyczesalam) i potem z ciekawosci policzylam. nie zdazylam ich nawet umyc i bylo ich juz 30... w wiekszosci dosc cienkie, z calymi cebulkami. ale na szczotce, w calym domu na podlodze tez tego troche jest.

zauwazylam, ze na niektore dodatki do kapieli zle dzialaja na moja skore glowy i wowczas wlosy wychodza latwiej (np. olejek eukaliptusowy na przeziebienia - nie wiem, dlaczego... jakies dodatki tam ma, bo konsystencji olejku to to nie ma. bardzo wysusza to skore na glowie - i tylko tam, chociaz ogolnie mam bardzo tluste wlosy). uwazaj zatem na to, co stosujesz. najlepiej sprobuj jakis delikatny szampon albo specjalny przeciwko wypadaniu. moze tez troche skroc wlosy, zeby nie obciazac ich tak podczas mycia, i delikatnie masuj skore glowy, tak jak to fryzjerki zawsze robia (uwielbiam te masaze!). a wlosow nie szarp, zeby sie nie poplataly... po umyciu latwo sie rozczesza i powinno powoli byc ok zycze powodzenia!
cloche jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-27, 19:48   #288
cecil
Przyczajenie

Smile Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Moje drogie

otoz nie slyszalam o tak wspanialym dzialaniu pokrzywy, czasem ja stosowalam ale na pewno za krotko by widziec jakiekolwiek efekty. Za to pije skrzyp, gotuje 2 lyzki w wodzie i robie tyle tego, zeby moc mniej wiecej po o,5 szklanki wypic rani i wieczorem. To szybko daje efekty, bo pojedynczy wlos sie jakby nasyca zwiazkami ktore daja mu inna grubosc ale przy dlugiej kuracji trzeba brac witamine b (choc nie przesadzajmy, herbata i kawa tez ja wyplukuja z organizmu). Ale tez znika jak zaprzestajemy kuracji.

A teraz uwaga...cos dla ryzykanyow. zaznaczam ze sama tej metody nie stosowalam ze wzgledu na jej ekstrawagancje i "niehigienicznosc" ale widzialam na wlasne oczy ze daje efekty nawet u starszych ludzi po leczeniu itd. Wiec chodzi o wcierani w skore glowy...moczu za pomoca strzylawki, potem turban na glowe i po pol godz umyc wlosy. Efekt bardzo dobry! Nie wiem z czego to wynika, ale moze chodzi o obecnosc w moczu hormonow wzrostu (cykl kobiecy tez tu ma os do powiedzenia).
odwaznym-powodzenia!
cecil jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-27, 21:25   #289
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez cecil Pokaż wiadomość
Moje drogie

otoz nie slyszalam o tak wspanialym dzialaniu pokrzywy, czasem ja stosowalam ale na pewno za krotko by widziec jakiekolwiek efekty. Za to pije skrzyp, gotuje 2 lyzki w wodzie i robie tyle tego, zeby moc mniej wiecej po o,5 szklanki wypic rani i wieczorem. To szybko daje efekty, bo pojedynczy wlos sie jakby nasyca zwiazkami ktore daja mu inna grubosc ale przy dlugiej kuracji trzeba brac witamine b (choc nie przesadzajmy, herbata i kawa tez ja wyplukuja z organizmu). Ale tez znika jak zaprzestajemy kuracji.

A teraz uwaga...cos dla ryzykanyow. zaznaczam ze sama tej metody nie stosowalam ze wzgledu na jej ekstrawagancje i "niehigienicznosc" ale widzialam na wlasne oczy ze daje efekty nawet u starszych ludzi po leczeniu itd. Wiec chodzi o wcierani w skore glowy...moczu za pomoca strzylawki, potem turban na glowe i po pol godz umyc wlosy. Efekt bardzo dobry! Nie wiem z czego to wynika, ale moze chodzi o obecnosc w moczu hormonow wzrostu (cykl kobiecy tez tu ma os do powiedzenia).
odwaznym-powodzenia!
Dwa pytanka:
1)Czy dobrze zrozumiałam że picie skrzypu pogrubiło Ci włosy??
2)Jak konkretnie ma działać na włosy mocz??
Stary 2007-10-27, 21:52   #290
'Estelle'

Pozwolę sobie wskazać odpowiedź na drugie pytanie

[Za terapie.pl]
Mocz (uryna) jest to płynna wydzielina wytwarzana przez nerki i wyprowadzana na zewnątrz drogami moczowymi. Powstaje z osocza krwi w procesie filtracji. Dlatego zawiera tylko te substancje (związki), które docierają wraz z krwią do nerek. Jako produkt naturalny nie może zatruwać organizmu.
Mocz jest substancją złożoną, zawiera ok. 200 składników. Znajdziemy tu m.in. wodę, mocznik, kwas moczowy, zasady purynowe, ślady białek, aminokwasów, glukozę, kwasy żółciowe, kwas mlekowy. Dokładne badania ujawniły w moczu: pepsynę, trypsynę, amylazę i inne enzymy oraz hormony sterydowe i witaminy. Urynoterapia stosowana jest w większości znanych schorzeń. Począwszy od przeziębień i chorób płuc po choroby nerek, skóry, choroby kobiece, niegojące się rany, martwice czy choroby żołądka i wątroby.
Kwaśny odczyn moczu jest bardzo silnym czynnikiem leczniczym. Kwaśne środowisko zapobiega i likwiduje wszelkie procesy gnilne. Urynoterapia pozwala w szybki i efektywny sposób regenerować, wzmacniać i udoskonalać organizm. Istnieją jednak określone stany organizmu, gdy w moczu gromadzą się substancje szkodliwe. Taki mocz po ponownym wprowadzeniu mógłby wywołać niekorzystne działanie. Dlatego przed przystąpieniem do urynoterapii należy sięgnąć do sprawdzonych źródeł, i skontaktować się z doświadczonym terapeutą, zajmującym się tą dziedziną.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji, to poszukaj w necie pod hasłem urynoterapia.
BTW - na wizażu znalazłam taki wątek -->http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=17847 ,
- a na ww. portalu telefon do specjalisty z tej dziedziny gdyby ktoś chciał zgłębić wiedzę nt.
Stary 2007-10-28, 21:10   #291
Zakorzenienie

'Estelle' dzięki za wyczerpującą odpowiedź

Zastanawiam się czy warto by było codziennie wcierać sobie napar z pokrzywy a nie tylko po myciu głowy (myję co dwa dni).Może szybciej zobaczyłabym takie efekty jak Kokuryu Przy okazji mogłabym robić masaż i chyba by się wtedy nie przetłuszczały tak bardzo,bo tak na sucho to po paru minutach mam na głowie smalec i kwalifikują się od razu do mycia Co dziwne bo bez masażu raczej niewiele się przetłuszczają....
Stary 2007-10-28, 23:11   #292
'Estelle'

No problem Alien'ku

A co do pokrzywy, to można spróbować spryskiwać czuprynkę naparem codzienniei zostawić to wyschnięcia, nawet bez masowania, żeby nie prowokować produkcji sebum.
Mi też po masażu przyspiesza ten proces, co mnie troszkę zastanawia, bo często masaż jest polecany właśnie jako metoda regulująca...
Stary 2007-10-29, 11:03   #293
Aggie125
Zakorzenienie

GG do Aggie125

Cytat:
Napisane przez cecil Pokaż wiadomość
Za to pije skrzyp, gotuje 2 lyzki w wodzie i robie tyle tego, zeby moc mniej wiecej po o,5 szklanki wypic rani i wieczorem. To szybko daje efekty, bo pojedynczy wlos sie jakby nasyca zwiazkami ktore daja mu inna grubosc ale przy dlugiej kuracji trzeba brac witamine b (choc nie przesadzajmy, herbata i kawa tez ja wyplukuja z organizmu). Ale tez znika jak zaprzestajemy kuracji.
Kochana, mogłabyś napisać coś więcej, bardziej szczegółowo o efektach skrzypu na Twoje włosy? Bo szczerze mówiąc rozumiem, że krzemionka zawarta w skrzypie może działać na włosy od cebulek, przez co rosną one nieco grubsze. W to wierzę Ale żeby picie skrzypu mialo nasycić włosy na calej długości i po odstawieniu kuracji efekt mialby zniknąć?

Stary 2007-10-30, 22:41   #294
Zakorzenienie

A używacie Waxa?Możecie coś powiedzieć o efektach??Tzn mam na myśli ewentualne pogrubienie i odrastanie włosów.Ja używam 2 miesiące ale jeszcze nic się nie dzieje.Mam nadzieję że wkrótce się to zmieni
Stary 2007-10-31, 20:07   #295
kokuryu
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
No problem Alien'ku

A co do pokrzywy, to można spróbować spryskiwać czuprynkę naparem codzienniei zostawić to wyschnięcia, nawet bez masowania, żeby nie prowokować produkcji sebum.
Mi też po masażu przyspiesza ten proces, co mnie troszkę zastanawia, bo często masaż jest polecany właśnie jako metoda regulująca...
Masaż skóry głowy to nie pocieranie skóry głowy, a delikatne oklepywanie, które nie powoduje wzmożonej produkcji sebum.
kokuryu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-31, 22:01   #296
'Estelle'

Cytat:
Napisane przez kokuryu Pokaż wiadomość
Masaż skóry głowy to nie pocieranie skóry głowy, a delikatne oklepywanie, które nie powoduje wzmożonej produkcji sebum.
Nie zgodzę się z Tobą niestety. Samo oklepywanie może nie powoduje takiej reakcji, natomiast masaż jest znacznie bardziej złożonym procesem.
Tutaj jest wszystko objaśnione http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=4439
Jak widać oklepywanie jest tylko jednym z elementów kompleksowego masowania głowy.
Stary 2007-11-02, 15:38   #297
wichura
Raczkowanie

GG do wichura
Dot.: Wzmocnienie i pogrubienie włosów OD CEBULEK

Ja podczas badania włosa w aptece usłyszałam ze włosy z łojotokiem zawsze odrastają cieńkie bo kanaliki są zatkane sebum i są niedrożne. Może coś w tym jest bo ja właśnie widziałam przez tą kamerę nowe włoski ale były tak cieńkie że prawie niewidoczne
wichura jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-02, 15:39   #298
kokuryu
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Nie zgodzę się z Tobą niestety. Samo oklepywanie może nie powoduje takiej reakcji, natomiast masaż jest znacznie bardziej złożonym procesem.
Tutaj jest wszystko objaśnione http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=4439
Jak widać oklepywanie jest tylko jednym z elementów kompleksowego masowania głowy.
Przez masaż skóry głowy rozumiemy przed wszystkim poprzez uciskanie odpowiednich punktów, które pobudzają krążenie. Oklepywanie jest najlepszym sposobem stymulowania danych obszarów, gdyż samo pocieranie działa głownie powierzchniowo, wzmagając głównie produkcję sebum.
Jeżeli będziemy tarli skórę głowy (co porównywane jest z drapaniem) doprowadzimy do zwiększonego przetłuszczania oraz wycierania zdrowych włosów.
Dlatego jak już wcześniej wspominałam, zgodnie z radami pana M. Tombaka, skórę należy oklepywać, uciskać, raczej niż trzeć.
Wszystkie techniki sprawdziłam na sobie, a więc nie jest to sucha teoria. Dodatkowo intensywne pocieranie skóry może doprowadzić do bólu głowy, ataku migreny, co przy oklepywaniu się nie zdarza.
kokuryu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-02, 18:16   #299
una creatura bella
Wtajemniczenie

Kokuryu, czy mogłabyś bardziej szczegółowo opisać swoją technikę?
Stary 2007-11-03, 10:46   #300
samaraelf
Zakorzenienie

Dot.: Wzmocnienie i pogrubienie włosów OD CEBULEK

jak dlamnie to olejek nic nie daje.
wydaje mi się ze poprostu lakiery pianki itd. u mnei się np sprawdza suszenie włosów suszarką głową w dół ale tylko u ich nasady.. nawet ja są suche to tak robie i spsikam lakeirem i jestem zadowolona

Szkoła
samaraelf jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
cienkie, ciękie włosy, fryzura codzienna, przetluszczajace się, włosy, wysokie czoło

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości