Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów Twoje włosy są suche, pozbawione blasku, zniszczone? Tutaj dowiesz się, jak pielęgnować włosy, by były zdrowe i lśniące. Jakich kosmetyków do włosów warto używać?

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-02-07, 22:33   #601
Alien :*
Zakorzenienie

Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez mrowka004 Pokaż wiadomość
Mam znajomą która miała mało i do tego cienkich włosów, jednym słowem włosy były bardzo nieciekawe. Rok czasu spędziła we Włoszech i musze Wam powiedzieć, że po powrocie prawie jej nie poznałam Włosy piękne, grube, gęste! Dodam jeszcze że oprócz mycia głowy, nic innego z włosami nie robiła.
Zastanawiam się co miało wpływ na tak znaczna poprawe, woda czy może jedzenie tam.
Jeszcze troche i będę tak zdesperowana, że wyjadę na troche aby wzmocnić moje włosy
Dieta
Alien :* jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-07, 22:46   #602
meill
Przyczajenie

Witam wszytkich jestem nowinką na forum słyszałam że na słabe włosy pomaga odżywka w ampułkach do wciernia w skórę głowy PLANENTA - odżywka na porost włosów na bazie hormonów pochodzących z łożyska kobiecego .
Stary 2008-02-08, 06:29   #603
Jula84
Wtajemniczenie

Dziewczyny ja tez jestem nowa w tym wątku... Mam do Was pytanie: zażywam Belisse i zastanawiam się czy nie kupic też tranu. I tu moja wątpliwość: czy tran jakoś wpływa zauważalnie na włosy? Jeżeli tak to jaki, bo wiem że są różne jego rodzaje: wielorybi, z chrząstki rekina i z wątroby dorsza.
Jula84 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-08, 08:51   #604
Aggie125
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2
GG do Aggie125

Cytat:
Napisane przez Alien :* Pokaż wiadomość
A jakie mają być te efekty???
Tauryna podobno wzmacnia cebulki i wpływa pozytywnie na grubośc włosa. Dlatego ją kupiłam, bo nie mam problemów z wypadaniem, ale co z tego, jak włosy są cienkie

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-08, 08:55   #605
karla_92
Zakorzenienie

To ja też sie przyłączam do Was
karla_92 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-08, 10:37   #606
raus
Raczkowanie

GG do raus

Cytat:
Napisane przez meill Pokaż wiadomość
Witam wszytkich jestem nowinką na forum słyszałam że na słabe włosy pomaga odżywka w ampułkach do wciernia w skórę głowy PLANENTA - odżywka na porost włosów na bazie hormonów pochodzących z łożyska kobiecego .
pewnie chodziło Ci o Placentę. też o niej słyszałam, ale sama jeszcze nie miałam odwagi skorzystać. z tego co pamiętam to i skład się odrobinę różnił od "Twojej", ale mimo wszystko, już czasami za dużo się na te włosy pakuje.

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Tauryna podobno wzmacnia cebulki i wpływa pozytywnie na grubośc włosa. Dlatego ją kupiłam, bo nie mam problemów z wypadaniem, ale co z tego, jak włosy są cienkie
dokładnie MÓJ problem ;( nie wypadają mi już tak jak kiedyś, tylko w normalnych ilościach (po 20-30 dziennie), ale są taaaaakie cienkie... ;( ;( jak na Ciebie tauryna zadziała to może i ja spróbuję, póki co biorę inneov - tam też jest tauryna, ale w mniejszych ilościach, więc pewnie o wiele później doczekam się jakichkolwiek efektów
raus jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-08, 10:49   #607
Aggie125
Zakorzenienie

GG do Aggie125

Cytat:
Napisane przez raus Pokaż wiadomość
dokładnie MÓJ problem ;( nie wypadają mi już tak jak kiedyś, tylko w normalnych ilościach (po 20-30 dziennie), ale są taaaaakie cienkie... ;( ;( jak na Ciebie tauryna zadziała to może i ja spróbuję, póki co biorę inneov - tam też jest tauryna, ale w mniejszych ilościach, więc pewnie o wiele później doczekam się jakichkolwiek efektów
Dam Ci znac, ale pewnie po jakichś 2-3 miesiącach najwcześniej zobaczę efekty. Nawiasem mówiąc mam cholerny problem z połykaniem tabletek - jeszcze Rutinoscorbin połknę, ale podłużne, zaokrąglone kapsułki w zyciu, choc podobno sa łatwe w przełknięciu. Pan który mi sprzedawał tauryne na moje pytanie odpowiedział, że 1000mg w jednej kapsułce to nie będzie malutka kapsułka, ale w razie co moge ja otworzyc i zażyc sam proszek. I tak robię, sam proszek jest bezsmakowy (no, może trochę słonawy, ale niewiele).

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
Stary 2008-02-08, 11:16   #608
una creatura bella
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez meill Pokaż wiadomość
To jakieś opowieści dziwnej treści z tymi hormonami z łożyska kobiecego.

No ludzie, przecież jest coś takiego jak prawo kosmetyczne i lista substancji niedozwolonych do stosowania w kosmetykach.
Myślisz, że można sobie tak po prostu ładować ludzkie hormony, a więc substancje które wywierają wpływ na cały organizm do byle wcierki, czy kremu?

Niestety nie znalazłam składu tego produktu, ale na opakowaniu jest wyraźnie napisane, że głównym komponentem jest "PLACENTA ROŚLINNA i MORSKA"

http://www.farmavit.pl/produkt-77.html

Hormony kobiece ( a konkretnie pochodną estradiolu) zawiera nastomiast Alpicort E. Ale nie jest to kosmetyk, a lek

Cytat:
Napisane przez Aggie125
W badaniach przeprowadzonych przez L'Oreal zaobserwowano też "zwiększenie liczby włosów przypadających na cm 2 skóry głowy"
Stary 2008-02-08, 11:23   #609
Aggie125
Zakorzenienie

GG do Aggie125

Cytat:
Napisane przez una creatura bella Pokaż wiadomość
W badaniach przeprowadzonych przez L'Oreal zaobserwowano też "zwiększenie liczby włosów przypadających na cm 2 skóry głowy"
Ojej, mam nadzieję, że zwiekszy mi sie liczba włosów tylko na tych 2 centymetrach, a na całej głowie

Stary 2008-02-08, 11:25   #610
una creatura bella
Wtajemniczenie

Cytat:
Ojej, mam nadzieję, że zwiekszy mi sie liczba włosów tylko na tych 2 centymetrach, a na całej głowie
To miał być centymetr kwadratowy
Stary 2008-02-08, 11:38   #611
Zakorzenienie

Cytat:
To ja też ją chcę! Ile to cudo kosztuje???
Stary 2008-02-08, 11:40   #612
Aggie125
Zakorzenienie

GG do Aggie125

Cytat:
To ja też ją chcę! Ile to cudo kosztuje???
Olimpowska tauryna - 100 kapsułek po 1000 mg czy g - kosztowała mnie 19 złotych. Biorę 1 dziennie, na włosy powinno wystarczyc

Stary 2008-02-08, 12:28   #613
virka
Zakorzenienie

Cytat:
Olimpowska tauryna - 100 kapsułek po 1000 mg czy g - kosztowała mnie 19 złotych. Biorę 1 dziennie, na włosy powinno wystarczyc
A na co ona działa oprócz włosów i jakie mogą być efekty uboczne?

virka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-08, 12:30   #614
Aggie125
Zakorzenienie

GG do Aggie125

Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
A na co ona działa oprócz włosów i jakie mogą być efekty uboczne?
Tak jak w opisie:
http://www.kulturystyka.sklep.pl/pro...ap1140-mg.html

Popytałam i poczytałam informacje na paru róznych forach i zgadza sie to, co jest napisane w tym linku. Wiem, że na początku objawem ubocznym moga byc problemy ze snem, ale o ile trzyma się zalecanej dawki, nie powinno byc problemów.

Stary 2008-02-08, 12:31   #615
virka
Zakorzenienie

Aggie dziękuję Ci pięknie, poczytam sobie

Stary 2008-02-08, 12:32   #616
Aggie125
Zakorzenienie

GG do Aggie125

Cytat:
Napisane przez virka Pokaż wiadomość
Aggie dziękuję Ci pięknie, poczytam sobie
Ja na razie zaczęłam dopiero przygodę z tauryną, biore od niedzieli, więc na relację z efektów będziesz musiała troche poczekac...

Stary 2008-02-08, 12:36   #617
virka
Zakorzenienie

Cytat:
Ja na razie zaczęłam dopiero przygodę z tauryną, biore od niedzieli, więc na relację z efektów będziesz musiała troche poczekac...
Nie spieszy się
Na razie postawiłam na zioła i rzepkę, i powiem szczerze, że jestem dość zadowolona biorąc pod uwagę, że odstawiłam nawet Vitapil
Kurację ziołowo-rzepową przeprowadzę na razie samą przez około dwa miesiące, żeby mieć pełne efekty, a wtedy zobaczę czy będę musiała ją wzbogacić czy zmienić czy może będzie wystarczająca

Stary 2008-02-08, 14:25   #618
DeathDealer
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez una creatura bella Pokaż wiadomość
To jakieś opowieści dziwnej treści z tymi hormonami z łożyska kobiecego.

No ludzie, przecież jest coś takiego jak prawo kosmetyczne i lista substancji niedozwolonych do stosowania w kosmetykach.
Myślisz, że można sobie tak po prostu ładować ludzkie hormony, a więc substancje które wywierają wpływ na cały organizm do byle wcierki, czy kremu?
Z tego co się orientuję, to w kosmetyce stosuje sie placentę pochodzenia zwierzęcego a także ludzkiego, ale są to preparaty bardzo drogie, a poza tym nie chodzi w nich o hormony, tylko o bardzo, bardzo odżywcze substancje, które łożysko zawiera.
DeathDealer jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-08, 14:34   #619
raus
Raczkowanie

GG do raus

pamiętam, że kiedyś czytałam (ale to już nie mam zielonego pojęcia na jakim wątku i czy mi się przypadkiem nazwy nie pomylily) o placencie z łożysk, albo kopyt koni (wiem jak to brzmi!!!) i jakaś dziewczyna to nawet stosowała z rezultatem... ale mniejsza..

Aggie, daj mi proszę namiar na aptekę albo sklep w Warszawie gdzie kupiłaś taurynę. jednak się chcę do niej przekonać, bo przecież po inneov to będę o wiele wolniej widziała efekty, bo on ma o wiele mniej tauryny, żeby kupić więcej opakowań - czysta ekonomia. a mój portfel po inneov będzie równie pusty i "łysy" jak czubek głowy ze stresu
Stary 2008-02-08, 14:51   #620
Aggie125
Zakorzenienie

GG do Aggie125

Raus, ja swoją kupowałam w jednym ze sklepików w przejściu podziemnym przy Dworcu Centralnym, ale jak mam Ci opisac dokładną lokalizację? Powiedzmy, wchodzisz do przejścia od strony Metra Wilanowska i Pałacu Kultury, skręcasz w lewo i idziesz aż do końca, potem w prawo i cały czas prosto, po prawej stronie masz ten sklepik Tak mi sie wydaje.

W hali Mirowskiej na górnym piętrze też dzis widziałam sklepik z odzywkami dla kulturystów.

Stary 2008-02-08, 14:57   #621
una creatura bella
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez DeathDealer Pokaż wiadomość
Z tego co się orientuję, to w kosmetyce stosuje sie placentę pochodzenia zwierzęcego a także ludzkiego, ale są to preparaty bardzo drogie, a poza tym nie chodzi w nich o hormony, tylko o bardzo, bardzo odżywcze substancje, które łożysko zawiera.
Owszem, ale łożysko vel placenta musi być dokładnie oczyszczone i nie może zawierać hormonów.

Mój post odnosi się do wyssanych z palca deklaracji dystrybutora tego konkretnego preparatu, które wyraźnie głoszą, że produkt stworzono na bazie ludzkich hormonów.

"Intensywna pielęgnacja na bazie hormonów pochodzących z łożyska kobiecego" - taki opis można przeczytać na stronie www.farmavit.pl.
Tymczasem na opakowaniu jak byk stoi: "placenta vegetale e marina"...
Stary 2008-02-08, 20:07   #622
Zakorzenienie

A w aptece się nie dostanie tej tauryny?Chyba ją kupię,tym bardziej że mam zamiar przestać używać Waxa,więc muszę jakoś inaczej zadbać o moje piórka
Stary 2008-02-08, 20:22   #623
Aggie125
Zakorzenienie

GG do Aggie125

Cytat:
A w aptece się nie dostanie tej tauryny?Chyba ją kupię,tym bardziej że mam zamiar przestać używać Waxa,więc muszę jakoś inaczej zadbać o moje piórka
Mało prawdopodobne, to raczej w sklepie z odzywkami dla kulturystów.

Stary 2008-02-08, 21:31   #624
raus
Raczkowanie

GG do raus

Cytat:
Raus, ja swoją kupowałam w jednym ze sklepików w przejściu podziemnym przy Dworcu Centralnym, ale jak mam Ci opisac dokładną lokalizację? Powiedzmy, wchodzisz do przejścia od strony Metra Wilanowska i Pałacu Kultury, skręcasz w lewo i idziesz aż do końca, potem w prawo i cały czas prosto, po prawej stronie masz ten sklepik Tak mi sie wydaje.

W hali Mirowskiej na górnym piętrze też dzis widziałam sklepik z odzywkami dla kulturystów.
wydaje mi się, że kojarzę gdzie w tych podziemiach - naprzeciwko jakiejś kawiarni? i niedaleko mcdonalds? pojadę tam po weekendzie i zakupię mam poprosić o coś konkretnego? Twoje opakowanie ma jakąś firmę? bo w kulturystyczych rzeczach jestem kompletnie zielona i jeszcze mi jakiś bubel sprzedadzą
Stary 2008-02-08, 21:41   #625
Aggie125
Zakorzenienie

GG do Aggie125

Cytat:
Napisane przez raus Pokaż wiadomość
wydaje mi się, że kojarzę gdzie w tych podziemiach - naprzeciwko jakiejś kawiarni? i niedaleko mcdonalds? pojadę tam po weekendzie i zakupię mam poprosić o coś konkretnego? Twoje opakowanie ma jakąś firmę? bo w kulturystyczych rzeczach jestem kompletnie zielona i jeszcze mi jakiś bubel sprzedadzą
Ojejku, nie pamiętam, co jest naprzeciwko. Ale tam jest chyba 1 sklep Olimpu, tuz obok jest inny sklep z odżywkami dla sportowców. A to jest ta tauryna, którą podawałam wcześniej w linku:
http://www.kulturystyka.sklep.pl/pro...ap1140-mg.html
Jest to białe opakowanie z czarną nakrętką i czarną etykietką z pomarańczowymi napisami. Masz na pomarańczowo "TAURINE", a poniżej "FREE - FORM AMINO ACID" (tez na pomarańczowo). Jakbyś kupowała w podziemiach, to znajdź sklepik Olimpu - po prawo po sąsiedzku jest ten drugi sklep z odżywkami. Spytaj o tauryne 100 kapsułek, po 1000 mg jedna (na opakowaniu jest napisane, że 2 kapsułki zawierają 2000 mg). Ja za swoją płaciłam 19 zlotych, będziesz mogła się po tym upewnić.

Stary 2008-02-09, 13:28   #626
Zakorzenienie

Ten olejek,o którym pisała kokuryu jest na razie niedostępny,ale znalazłam na allegro cos takiego,i to w niższej cenie:

http://www.allegro.pl/item310463017_...ur_100_ml.html

Co o tym myślicie?Może któraś z Was używała??
Co znaczy ten "Dabur"? Tak samo jest napisane przy olejku z amlą na stronie helfy.Może to ten sam produkt tylko firma inna
Stary 2008-02-09, 14:26   #627
eliZordon
Raczkowanie

Przyłączam się do wątku. Wczoraj zaczęłam i przeczytałam cały!
Ogólnie rzecz biorąc mam świra na punkcie moich włosów odkąd we wrześniu zostały okaleczone strzyżeniem, które mi się nie podobało. Musiałam używać wielu kosmetyków żeby je modelować i wiadomo, ucierpiały na tym. Wypadały jak szalone!

Teraz zapuszczam i dbam o nie jak sie da ;] Odstawiłam suszarkę i prostownicę, używam jedwabiu. Odkryłam, że moje włosy kiedy wyschnął same są kręcone =P Podkreślam skręty jedynie pianką.

Łykam Vitapil, od wczoraj popijam skrzyp, a w poniedziałek kupię pokrzywę

Co zrobić, po niewielkich kosztach, żeby włosy szybko urosły?
eliZordon jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-09, 15:03   #628
och
Rozeznanie

Skoro przeczytałaś ten wątek to powinnaś wiedzieć

A co sądzicie o szamponach i odżywkach Vichy do starzejących się włosów?Ponoć mają pogrubiać włos, przywracać gęstość. Jest jeszcze szampon z Vichy pomarańczowy zwiększający objętość...
och jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-09, 16:55   #629
TheCuteOne
Zadomowienie

Ja używałam kiedyś szamponu z vichy, który miał włosy wzmocnić. Bardzo ładnie po nim lśniły, ale wzmocnienia jako takiego nie zauważyłam.
Moja przyjaciółka używała też kiedyś ampułek, które miały przeciwdziałać wypadaniu i nie dały one nic a nic (dopiero tonik neril pomógł). Jakoś nie jestem przekonana do kosmetyków vichy, jeżeli chodzi o włosy, ale może ten zwiększający objętość akurat coś da.
Stary 2008-02-09, 21:22   #630
virka
Zakorzenienie

Jeśli chodzi o zwiększenie objętości, to ja czuję sporą różnicę po płukaniu ziołami Włosy wydają mi się zdecydowanie grubsze, nie wiem jak to opisać, czy może to efekt placebo....Ale raczej nie, bo nie takiego efektu oczekiwałam po ziołach, tylko przypadkiem zobaczyłam, więc może coś w tym jest

Odpowiedz

Tagi
cienkie, ciękie włosy, fryzura codzienna, przetluszczajace się, włosy, wysokie czoło

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości