Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów Twoje włosy są suche, pozbawione blasku, zniszczone? Tutaj dowiesz się, jak pielęgnować włosy, by były zdrowe i lśniące. Jakich kosmetyków do włosów warto używać?

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-11-19, 18:58   #1351
Sawa87
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 2
GG do Sawa87
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

teraz czekam na amle, kolejne cudo do mojej kolekcji ;-D
Sawa87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 11:58   #1352
nnajnna
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Oj słabiutko szukałaś
Wystarczy poczytać 50 pierwszych postów, jakie wyrzuca wyszukiwarka, aby zgłębić wiedzę na ten temat. Specjalnie je przejrzałam przed chwilą, więc wiem, co mówię

poczytalam troche dokladniej i choc nie znalazlam czy ktos uzywa go tylko na zageszczenie wlosow to jedank sie do niego zniechecilam...
nnajnna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 15:30   #1353
Alien :*
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Alien, nikt nie twierdzi, że pokrzywa stworzy z niczego nowe cebulki włosowe. Jesli ktoś ma cienkie włosy, takie pozostaną, ale dzieki pokrzywie mogą sie wzmocnić, mniej wypadać, a co za tym idzie, zagęścić się. Ale to wymaga wielu miesięcy regularnego picia.

Wiem ze cebulek nie stworzy Ale dziewczyna od ktorej ta pokrzywowa mania sie zaczela twierdzila,ze od pokrzywy z mieszkow wlosowych wyrasta wiecej wlosow niz przed kuracja.

Sawa87 zazdroszczę nowych wloskow
Alien :* jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 10:34   #1354
luiczek
Przyczajenie

A ja mam pytanie do Alien,sledze ten watek od poczatku mniej lub bardziej uwaznie i chyba Ty masz najwieksze doswiadczenie w podejmowaniu roznorakich prob zageszczenia wlosow i jednoczesnie marne efekty- znalazlam na tym formum watek dotyczacy placenty i cale mnostwo glosow zachwyconych dziewczyn, ktore tego uzyly i zaczely im rosnac wlosy nawet w miejscach gdzie ich wczesniej nie mialy..I po przewertowaniu tamtego watku mam prawdziwa ochote sprobowac tego cudenka. Naprawde serce rosnie jak sie to czyta i rosna nadzieje. Alien wiesz cos na ten temat? Moze zerknij - a moze akurat zadzial na Ciebie to cos. Jak zakupie i doswiadcze, napisze z autopsji co i jak
luiczek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 11:24   #1355
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez luiczek Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie do Alien,sledze ten watek od poczatku mniej lub bardziej uwaznie i chyba Ty masz najwieksze doswiadczenie w podejmowaniu roznorakich prob zageszczenia wlosow i jednoczesnie marne efekty- znalazlam na tym formum watek dotyczacy placenty i cale mnostwo glosow zachwyconych dziewczyn, ktore tego uzyly i zaczely im rosnac wlosy nawet w miejscach gdzie ich wczesniej nie mialy..I po przewertowaniu tamtego watku mam prawdziwa ochote sprobowac tego cudenka. Naprawde serce rosnie jak sie to czyta i rosna nadzieje. Alien wiesz cos na ten temat? Moze zerknij - a moze akurat zadzial na Ciebie to cos. Jak zakupie i doswiadcze, napisze z autopsji co i jak
Ale masz na mysli Placente w ampulkach?W odzywce uzywalam i nic.A co do tych ampulek to przegladalam tamten watek,ale juz nie ulegam zachwytowi innych,bo w ten sposob wyrzucilam kase na najrozniejsze specyfiki a na mnie i tak nic nie dziala Niestety te ampulki nie sa najtansze,ale moze kiedys sie na nie skusze.Na razie zamowilam Vatike,ponoc pobudza cebulki,wiec moze cos sie ruszy.Jak nie to bede szukac dalej
Stary 2008-11-27, 13:30   #1356
Hlaskoida przy czystej
Rozeznanie

Odkąd stosuję olejek firmy queen helene, nawilżam włosy, sa one grubsze
Tylko zauważyłam, że nie powinnam może taak do konca go wypłukiwac, tak mi się podoba ten zapach i błysk

świat dzieli się na dwie połowy, w jednej z nich jest nie do życia, w drugiej nie do wytrzymania.
"Piękni dwudziestoletni"

Fat burning:
start:51,5 kg
brzuch:70 cm.
cel: brzuch 60 cm.
waga?może pozostać

Hlaskoida przy czystej jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 12:19   #1357
Cosmaaaaaaa
BAN stały

Wpisy w blogu: 6

Hej wszystkim, ktorzy jeszcze tu zagladaja tez zmagam sie z cienkimi wlosami, ktore w dodatku od ok 2 lat strasznie mi wypadaja.... stosowalam juz naprawde wiele rzeczy, od tabletek, przez szampony i odzywki do ampulek.... I niewielki byl tego efekt... teraz zaczynam sie zastanawiac nad pokrzywa, skoro wiele osob twierdzi ze pomaga, lecz przy systematycznym jej stosowaniu .... ostatnio zaopatrzylam sie w szampon i odzywke ze szpiku konskiego, szampon odradzam, bo wlosy sa podczas mycia nim jak taka guma sz´tywna, ale odzywka bardzo fajne dziala. Poki co odzywila moje wlosy i uniosla je. Kupilam tez placente w ampulkach, ale o jej dzialaniu narazie nie moge sie wypowiedziec, poniewaz uzylam dopiero 2 ampulki. Tez ponosi wlosy, sa ladniejsze i wygladaja na zdrowsze, i dluzej sa swieze, ale jesli chodzi o zachamowanie wyp czy przyspieszenie wzrostu nowych to za wczesnie bym mogla to ocenic...
Bardzo marzy mi sie taki efekt o jakim pisala Kokuryu (dobrze napisalam?)
Ale skoro jest tak, ze na powrot wlosow do normalnego stanu trzeba czekac tyle czasu ile one wypadaly to juz na wstepie jestem zalamana ...

Cytat:
Napisane przez Alien :* Pokaż wiadomość
Ale masz na mysli Placente w ampulkach?W odzywce uzywalam i nic.A co do tych ampulek to przegladalam tamten watek,ale juz nie ulegam zachwytowi innych,bo w ten sposob wyrzucilam kase na najrozniejsze specyfiki a na mnie i tak nic nie dziala Niestety te ampulki nie sa najtansze,ale moze kiedys sie na nie skusze.Na razie zamowilam Vatike,ponoc pobudza cebulki,wiec moze cos sie ruszy.Jak nie to bede szukac dalej

Moim zdanie te ampulki sa wlasnie tanie... za 12 sztuk po 10ml chyba zaplacilam 35 zl... gdzie za vichy ok 130... Po vichy nie bylo zadnego efektu, jakbym wode wylewala na skore... a po placencie, maly ale jest, przynajmniej w wygladzie wloskow. Sa dostepne placenty roznych firm, ale w watku o ktorym piszesz dziewczyny polecaja przede wszystkim ta tansza, czyli za 35 do 39 zl. Sa oczywiscie oferty drozszych, niby lepszych, ale ta wymieniona wyzej dala im efekty. Poczekam jak to wyjdzie z moimi wlosami, moze jak mi sie uda to i Ty sprobujesz? Ja tez mialam nie ulegac zachwytowi innych, bo tez na mnie niewiele rzeczy zadzialalo...wydalam m.in 300 euro na kuracje z kerastase na pol roku... jedyne co jest w miare efektowne to tabletki z tego zestawu.... jednak z doswiadczenia wiem, ze jesli komus zalezy na swoich wlosach to bedzie probowal wszystkiego co tylko sie da, poki nie bedzie w koncu tego efektu. Mam nadzieje ze starczy Ci sily i w koncu cos Ci pomoze. Wierze w nas

Edytowane przez Cosmaaaaaaa
Czas edycji: 2008-12-07 o 12:26
Cosmaaaaaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-07, 17:07   #1358
belluci2
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 1

WŁASNIE ODKRYŁAM ten watek
hmm
z tego co przypominam sobie gesciejsze włosy miałam po odzywce seboravit
wizualnie
pozdrawiam

zostało 80 ...70...60 dni intensywnej pracy

belluci2 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-17, 17:04   #1359
Anette14
Przyczajenie

Witam! Postanowiłam opisać swój problem właściwie jest podobny
znalazłam to forum i po raz pierwszy pomyślałam, że moje włosy mogą być gęste, zdrowe i mocne!!! Nawet nie wiecie jak mnie podnieśliście na duchu.. mam krótkie włosy( sięgają prawie do ramion) przetłuszczają się, są cienkie, słabe, łamliwe, rozdwajają się i największy problem: są rzadkie! Ah ile bym dała za piękne długi włosy.. nie przeczytałam wszystkich waszych rad, bo jest ich... MASĘ!
postanowiłam, że kupuję: naftę kosmetyczną, maseczkę WAX, Johnson's baby, Volume Nonstop, i będę wcierac pokrzywę! zanim wszystko przeczytam na pewno się jeszcze tego uzbierze ale mam pytanie: Kto od zawsze miał rzadkie włosy, i czy kiedyś mu zgęstniały ( nie trochę, ale gdzieś o połowę więcej) i ile to trwało
pozdrawiam xD
Anette14 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-17, 18:52   #1360
Cosmaaaaaaa
BAN stały

Wpisy w blogu: 6

Cytat:
Napisane przez Anette14 Pokaż wiadomość
ale mam pytanie: Kto od zawsze miał rzadkie włosy, i czy kiedyś mu zgęstniały ( nie trochę, ale gdzieś o połowę więcej) i ile to trwało
pozdrawiam xD

Sa pewnie tez takie osoby...
Ja cierpie, bo kiedys mialam bardzo geste i mocne wlosy.... teraz mam ich moze z 40% tego co bylo ??? tez bym dala chyba wszystko co mam zeby miec znowu takie wlosy.... bo zauwazylam ze przez nie, coraz nizej spada moja samoocena i pewnosc siebie ....
Cosmaaaaaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-20, 19:57   #1361
zyskowa
Zakorzenienie

GG do zyskowa
Sposoby na gęstsze i grubsze włosy - istnieją?

Na wstępie chcę zaznaczyć, że przejrzałam wiele wątków na ten temat. Czy może tutaj ktoś jasno zaznaczyć, czy możliwe jest zagęszczenie lub pogrubienie włosów domowymi sposobami? Tzn. bez ingerencji chirurga. Proszę o odpowiedź
Stary 2008-12-20, 20:02   #1362
Jolie2601
Zakorzenienie

Dot.: Sposoby na gęstsze i grubsze włosy - istnieją?

Cytat:
Napisane przez zyskowa Pokaż wiadomość
Na wstępie chcę zaznaczyć, że przejrzałam wiele wątków na ten temat. Czy może tutaj ktoś jasno zaznaczyć, czy możliwe jest zagęszczenie lub pogrubienie włosów domowymi sposobami? Tzn. bez ingerencji chirurga. Proszę o odpowiedź
a nie można tego było dopisać do identycznego watku Łączę
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-21, 12:42   #1363
Zakorzenienie

Dot.: Sposoby na gęstsze i grubsze włosy - istnieją?

Cytat:
Napisane przez zyskowa Pokaż wiadomość
Na tym watku to chyba nie.Chociaz ja jakis czas temu zauwazylam ze jak dotykam wlosy to wydaja sie troche grubsze niz byly.Pewnie dlatego,ze urosly te krotsze ,pocieniowane,ale to dziwne,bo nie widze zeby bylo wlosow wiecej,nadal jest ich tragicznie malo.A przeciez wlos nie "utyje",jedynie jak wyrasta to moze byc grubszy.Sama nie wiem co o tym myslec,nie uzywam niczego co mogloby oblepiac wlosy i dawac uczucie grubszych ....

Przez przypadek trafilam na watek mazidlowy,jest tam sporo przepisow na wcierki majace stymulowac odrost wlosow.Moze ktoras z Was cos wyprobowala?

Edytowane przez Alien :*
Czas edycji: 2008-12-21 o 12:58
Stary 2008-12-21, 19:01   #1364
Anette14
Przyczajenie

Jeny chyba się zaraz rozpłaczę.. siostra zobaczyła, ze siedzę na tym forum i powiedziała, że nic nie poradzę żadnymi specjałami, bo rzadkie włosy mam genetyczne (po tatusiu ) Proszę powiedzcie, że to nie prawda!
Stary 2008-12-21, 19:04   #1365
Magdzia94
Zakorzenienie

Można miec rzadkie,ale dbając o nie mogą stac sie grubsze

Magdzia94 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-21, 19:24   #1366
ananonda191
Zadomowienie

ja wystarczy że podetnę końcówki centryment i włosy są o wiele grubsze, zdrowsze. Jak byłam dzieckiem miałam strasznie rzadkie włosy, cienkie, mama co rusz mi obcinała i chodziłam obcięta na krótko praktycznie cały czas i tak mi podcinała, ze do podstawówki poszłam już w grubaśnym warkoczu )
ananonda191 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-21, 19:59   #1367
cloche
Zakorzenienie

mi się coś zdaje, że wszystko zależy od przyczyny wypadania włosów. mi wypadały z powodu zbyt dużego stresu, do tego strasznie mi się przetłuszczały i to podobno też przyczyniało się do wypadania. chyba ktoś w tym wątku to tłumaczył. sebum nie wychodzi całkiem z porów, osadza się też wokół cebulek włosa, potem zastyga i odcina dopływ różnych potrzebnych włosom substancji. widać to po tym, że wypadnięte włosy mają na jednym końcu jakby cebulkę - to jest właśnie ta kulka z sebum.

co mi pomogło? (bo muszę się pochwalić, że wypada mi znacznie mniej włosów i już mam pełno kilkucentymetrowych nowych) cóż, stresów mam znacznie mniej, staram się częściej odprężać i nie myśleć o problemach, jeśli myślenie do niczego nie prowadzi i używałam jeszcze toniku do skóry głowy, który był przeznaczony właśnie dla tych, którym wypadają włosy z powodu przetłuszczania. miał kwas salicylowy, jakieś wyciągi roślinne, no i efekt był taki, że było czuć poprawione ukrwienie, skóra głowy się oczyszczała przez kwas... ogólnie stosuję teraz też szampony bez silikonów, włosy są czyste, nie takie obklejone, to na skórę przetłuszczającą się na pewno też się pozytywnie odbija.

aha, picie pokrzywy działa na mnie anty-przetłuszczająco, więc to też dobry typ dla tych, którym sebum wypycha włosy z głowy

na wypadanie dziedziczone albo spowodowane cięższymi chorobami to chyba już się nie poradzi chyba że chorobą jest anemia: wówczas pokrzywa, pęk natki pietruszki i będzie dobrze dziewczyny, nie poddawajcie się!
cloche jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-21, 20:22   #1368
zyskowa
Zakorzenienie

GG do zyskowa

No tak. pIję już pokrzywę, a mioje włosy wypadają mniej, ale i tak nie zmienia to faktu, że mam ich mało i to nie z powodu wypadania
Stary 2008-12-21, 22:03   #1369
Zakorzenienie

A ja nie mam pojecia od czego mi wlosy wypadaja,a raczej wypadaly,bo teraz juz coraz mniej mimo ze juz nic nie stosuje.Nie mam zadnego stesu,nie niszcze ich...Chyba ze powodem jest jakas utajona choroba
Stary 2008-12-22, 08:55   #1370
Giga10
Rozeznanie

a ja uważam, że jeśli ktoś ma rzadkie włosy to nie ma żadnej siły aby stały się grubsze lub aby nagle ich przybyło. Może jeśli ktoś je wcześniej stracił, to może dzięki pielęgnacji znów je odzyskać, bo te cebulki są. Ale nie wyczaruje się czegoś z niczego. Ja całe życie miałam cienkie włosy i mimo ciągłego obcinania na krótko, mimo pielęgnacji nic się nie zmieniło. Jeśli rosną nowe /bo takich antenek przy czole lub w okolicach przedziałka jest całe mnóstwo/ to uważam, że ruszyły się uśpione cebulki
Giga10 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 10:07   #1371
Anette14
Przyczajenie

To znaczy, że nic nie da się zrobić?! Rzadkie włosy mam chyba po tacie, ale za to mama ma gęste i grube może nie wszystko stracone? Moja siostra miała rzadkie włosy jak była mała, a teraz ma piękne i gęste. Mimo wszystko będę próbować!
Moje włosy były jeszcze rzadsze... ale mama powiedziała, że zgęstniały mi...
Właśnie! Rodzice mi mówili, że jak byłam jeszcze niemowlakiem miałam bardzo gęste czarne (szok) i dość długie jak na swój wiek.. tylko, że potem .. wyłysiałam
Stary 2008-12-22, 11:43   #1372
Aggie125
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2
GG do Aggie125

To jakie ktoś miał włosy jako niemowle niewiele daje, bo te pierwsze włosy często się "wycierają". Zastanów sie dobrze, czy z natury masz włosy cienkie, średnio grube czy grube, ale np. jest ich mało. Z cienkich włosów nie zrobisz grubych drutów, tu sie nic nie poradzi. Natomiast pokrzywa, czarna rzepa, rycyna, nafta, rózne suplementy witaminowe i zdrowe odzywianie na pewno wspomogą walke o ładniejsze, grubsze włosy.

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 12:04   #1373
zyskowa
Zakorzenienie

GG do zyskowa

Ja bym dała wszystko gdyby ich stan chociaż trochę się poprawił, piję pokrzywkę, ale pewnie dopiero za około rok zobacze pierwsze efekty, by włosy wypadają mniej. Wcześniej wypadały w normie około 80 dziennie. teraz tyle tygodniowo^^
Stary 2008-12-22, 13:55   #1374
Anette14
Przyczajenie

... chyba raczej mam cienkie i mało. ale koniec z tym nie przejmuje się i użyje wszelkich środków! A co! I od dziś zapuszczam włosy
Stary 2008-12-22, 13:59   #1375
Giga10
Rozeznanie

u mnie podobnie - mama ma bardzo gęste a ja po tacie byle co. Mój brat, który po mamie ma taką czuprynę że szok i tak obcina się na jeża. A ja się męczę - i gdzie tu sprawiedliwość?
Giga10 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 17:07   #1376
Anette14
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Giga10 Pokaż wiadomość
u mnie podobnie - mama ma bardzo gęste a ja po tacie byle co. Mój brat, który po mamie ma taką czuprynę że szok i tak obcina się na jeża. A ja się męczę - i gdzie tu sprawiedliwość?
Właśnie! Gdyby można wybrać sobie rzeczy, które jeden rodzic ma a drugi nie bardzo. :p Niestety... Ale dzięki, że nie jestem sama. ;D
Stary 2008-12-22, 18:22   #1377
paulaa0505
Przyczajenie

Cześć dziewczyny!! problem wypadających włosów ma teraz tyle dziewczyn....ja tez to chyba przez te cuda techniki,prostownice,lokó wki.
Mnie ten problem tez dotknął mimo ze zawsze maialm grubbbbbaśne włosy,kazdy mi ich zazdroscil. poltora roku temu fryzjerka zdrbila z moich wlosów masakre,,,poprosilam o wycieniowanie ale kobieta sie zapedzila i 3/4 wlosow zostalo na czubku glowy a reszta to byly wiszace do ramion straki....czekalam cierpiliwe az mi odrosna...ale od tej pory(mimo ze minelo sporo czasu) nie powrocily do swej pierwotnej formy,bylam pol roku temu u fryzjera na podciecie-fryzjerka stwierdzila ze nadala mam duzo wyciapanych wlosow. Jakis czas temu zaczelam je farbowac niby pasemka i robie odrosty co 4 miesieca ale to naperwno ma jakis wplyw....stosuje skrzyp polny ale jakos nie widze poprawy,mam duzo stresu moze to dlatego.Ogolenie moje wlosy mimo ze cienkie to wygladaj na zdrowe...co moge zrobic?? jak sprawic by ,,utyły"??
paulaa0505 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 19:25   #1378
cloche
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez paulaa0505 Pokaż wiadomość
(...) stosuje skrzyp polny ale jakos nie widze poprawy,mam duzo stresu moze to dlatego.Ogolenie moje wlosy mimo ze cienkie to wygladaj na zdrowe...co moge zrobic?? jak sprawic by ,,utyły"??
walcz ze stresem przede wszystkim jak to studia czy coś - po prostu je skończ, na mnie podziałało
a u fryzjera to radziłabym zabronić używania tych strzępiących nożyczek. cieniować lekko można ale przez cięcie ostrymi nożyczkami odpowiednio złapane kosmyki. a te strzępiacze osłabiają tylko włos. moje końcówki o wiele lepiej wyglądają po wizycie u fryzjera, jeśli ten tnie tylko normalnymi nożyczkami. strzępy i inne bajery na bok
cloche jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 19:34   #1379
kosmarka
Wtajemniczenie

Mówcie co chcecie, ale ja wiem na sobie, że to działa i na pewno mi się nie przywidziało - gęstość włosów poprawia seboradin niger wcierany w skalp po myciu i czarna rzepa przed myciem .
W okresie późnowiosennymi wakacyjnym nic nie robiłam i nie było nowych włosków widać, a w lutym-kwietniu i październiku - do teraz są widoczne gołym okiem antenki od 0,5 cm do nawet 10 - a nie stopniowałam więc wiem, ze te krótkie (zazwyczaj w formie aureoli lub kilku loków ok. 8-10 cm) to z intensywnej kuracji nigerowo-rzepowej .
Nie wspomnę już o nowej grzywce.
Najlepiej widać, jak włosy sa już tylko lekko wilgotne i przyliżę przedziałek - wówczas nie do wiary ile jest nowych włosków - możecie mi nie wierzyć, ale to prawda.
Włosy i tak mam gęste, ale ich nigdy za dużo .
Polecam z całego serca

kosmarka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 20:25   #1380
zyskowa
Zakorzenienie

GG do zyskowa

Cytat:
Napisane przez kosmarka Pokaż wiadomość
Mówcie co chcecie, ale ja wiem na sobie, że to działa i na pewno mi się nie przywidziało - gęstość włosów poprawia seboradin niger wcierany w skalp po myciu i czarna rzepa przed myciem .
W okresie późnowiosennymi wakacyjnym nic nie robiłam i nie było nowych włosków widać, a w lutym-kwietniu i październiku - do teraz są widoczne gołym okiem antenki od 0,5 cm do nawet 10 - a nie stopniowałam więc wiem, ze te krótkie (zazwyczaj w formie aureoli lub kilku loków ok. 8-10 cm) to z intensywnej kuracji nigerowo-rzepowej .
Nie wspomnę już o nowej grzywce.
Najlepiej widać, jak włosy sa już tylko lekko wilgotne i przyliżę przedziałek - wówczas nie do wiary ile jest nowych włosków - możecie mi nie wierzyć, ale to prawda.
Włosy i tak mam gęste, ale ich nigdy za dużo .
Polecam z całego serca
a skąd masz te specyfiki i ile one kosztują;p?

Tagi
cienkie, ciękie włosy, fryzura codzienna, przetluszczajace się, włosy, wysokie czoło

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości