Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów Twoje włosy są suche, pozbawione blasku, zniszczone? Tutaj dowiesz się, jak pielęgnować włosy, by były zdrowe i lśniące. Jakich kosmetyków do włosów warto używać?

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-02-27, 21:37   #1651
Lisbeth
☠ ☢ ☠

Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cassię możesz traktować jak odżywkę. Tam jest żółty barwnik, ale to nie działa tak samo jak henna.
Jeśli mieszanka zawiera lawsonię, to może zmienić kolor włosów na rudy/pomarańczowy. Jeśli jest jej bardzo mało, to pewnie nic nie będzie widać, ale mimo wszystko ryzyko istnieje.
Lisbeth jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-27, 21:51   #1652
fleurr
Raczkowanie

Za pozno, bo juz to zamowilam :<
Nie chcę zadnej marchewki na glowie o.O
Ale to dziwne, ze sprzedawca napisał, ze nie zmienia koloru. Dlaczego mialby klamac?

Jesli juz zaryzykuje i naloze to na glowe, to potrzymam krotko, moze barwnik sie wtedy nie uwolni tak bardzo :P

---------- Dopisano o 22:51 ---------- Poprzedni post napisano o 22:48 ----------

Jednak i tak mam nadzieje, ze nie masz racji i pogrubi mi to wlosy Nawet jesli mialby to byc efekt placebo
fleurr jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-27, 22:30   #1653
majreg
Wtajemniczenie

Ona się szybko zmyje. Kolor, który wychodzi nie jest niestety twarzowy, jest taki brudnożółty. Niemniej jednak jest naprawdę superodżywką i włosy po niej mają piękny połysk. Warto to położyć. Dziewczyny na LU pisały,że robiły płukanki fioletowe i odcień nabierał ładniejszej barwy. Ponadto cassia to ponoć zwykły senes za 2,5zł bodajże 50g, tylko to nie będzie cassia abovata a inna odmiana. Efekt podobno identyczny.
Właśnie go zamówiłam na allegro i obadam czy to prawda. Trzeba tylko liście zmielić w młynku na puder.
Z tego co wymieniają na LU grubsze włosy są po nizoralu, cysteinie,również doustnie, warto kłaść proteiny, po żelkach(koniecznie w kształcie misia ),niacynamid w większych ilościach dodawany do wcierek pogrubia, skórka jabłek i winogron.
Proteiny nie wiem czy pogrubiają, ja tego nie zauważyłam, ale jestem z nich zadowolona.
A barwnik się uwolni, bo ja od razu położyłam na głowę i wzięło.

P.S. Jak chcesz przyciemnić to na pewno nie cassię kładź. Są inne zioła przyciemniające.

Edytowane przez majreg
Czas edycji: 2011-02-27 o 22:51
majreg jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-28, 15:00   #1654
fleurr
Raczkowanie

Olejek rycynowy mi wystarczajaco przyciemnia :P
Poloze ta cassie i zobacze co wyjdzie. Jesli kolor(o ile w ogole jakis powstanie) szybko zejdzie to nie ma problemu :P
W sumie moje blond wlosy ciagle zmieniaja kolor, wiec nie robi mi to tak ogromnej roznicy, byle jakas marchewka mi nie wyszla ^^

---------- Dopisano o 15:43 ---------- Poprzedni post napisano o 15:41 ----------

Ja słyszałam ze keratyna jeszcze pogrubia, za niedlugo ma mi dojsc z mazidel ^^
A poki co to zageszczam wlosy, juz mam mase nowych na czubku glowy i w ogole tam ich jest ze 2 razy wiecej niz na przyklad na koncach :P

---------- Dopisano o 16:00 ---------- Poprzedni post napisano o 15:43 ----------

No i jednak zadna z was nie uzywala konkretnie tej cassi z allegro, wiec zaufam sprzedawcy i wierze na slowo ze rzeczywiscie nic nie zrobi z moim kolorem wlosow

A co do henny to moja kolezanka farbuje regularnie juz gdzies od roku albo nawet wiecej i twierdzi ze pogrubilo jej to wlosy :P
Inna kolezanka rowniez farbuje ta sama henna i ma chyba z 3 razy grubsze wlosy niz miala kiedys.
fleurr jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-28, 15:44   #1655
majreg
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez fleurr Pokaż wiadomość
Olejek rycynowy mi wystarczajaco przyciemnia :P
Poloze ta cassie i zobacze co wyjdzie. Jesli kolor(o ile w ogole jakis powstanie) szybko zejdzie to nie ma problemu :P
W sumie moje blond wlosy ciagle zmieniaja kolor, wiec nie robi mi to tak ogromnej roznicy, byle jakas marchewka mi nie wyszla ^^

---------- Dopisano o 15:43 ---------- Poprzedni post napisano o 15:41 ----------

Ja słyszałam ze keratyna jeszcze pogrubia, za niedlugo ma mi dojsc z mazidel ^^
A poki co to zageszczam wlosy, juz mam mase nowych na czubku glowy i w ogole tam ich jest ze 2 razy wiecej niz na przyklad na koncach :P

---------- Dopisano o 16:00 ---------- Poprzedni post napisano o 15:43 ----------

No i jednak zadna z was nie uzywala konkretnie tej cassi z allegro, wiec zaufam sprzedawcy i wierze na slowo ze rzeczywiscie nic nie zrobi z moim kolorem wlosow

A co do henny to moja kolezanka farbuje regularnie juz gdzies od roku albo nawet wiecej i twierdzi ze pogrubilo jej to wlosy :P
Inna kolezanka rowniez farbuje ta sama henna i ma chyba z 3 razy grubsze wlosy niz miala kiedys.

Ja używałam cassii henneNatur BLOND z dopiskiem gold blond i fair blond.
Stary 2011-03-09, 21:30   #1656
kiciulka23
BAN stały

Hej dziewczynki chciałabym kupić sobie clipy, czy możecie mi pomóc w wyborze? Na razie chce wziąć jakieś na próbę więc nie muszą być bardzo drogie i bardzo dobre, chce sprawdzić jak nosi się takie clipy, czy jest to wygodne, czy mi pasuje
Pliss pomocy

http://allegro.pl/pasma-clip-in-wlos...479296846.html

http://allegro.pl/treski-clip-in-sze...479407745.html

http://allegro.pl/treski-clip-in-wlo...479296847.html

http://allegro.pl/najgestszy-zestaw-...479541084.html - fajne chociaż strasznie dużo tego jak dla mnie
kiciulka23 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-03, 17:36   #1657
Friese
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 3

Dziewczyny, piszecie że keratyna pogrubia, mogłybyście mi opowiedzieć o co chodzi albo skierować do odpowiedniego wątku?

bo nie wiem o co chodzi zupełnie z tą keraryną.
tylko wiem że można kupić hydrolizowaną keratynę i dodawać sobie np do odżywki ale nic więcej nie wiem na ten temat
Friese jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-06, 07:51   #1658
Eloe77
MatkaPrzełożonaCurlitanek

Wpisy w blogu: 26

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
Dziewczyny, piszecie że keratyna pogrubia, mogłybyście mi opowiedzieć o co chodzi albo skierować do odpowiedniego wątku?

bo nie wiem o co chodzi zupełnie z tą keraryną.
tylko wiem że można kupić hydrolizowaną keratynę i dodawać sobie np do odżywki ale nic więcej nie wiem na ten temat
Mazidła piszą na ten temat, ale moim zdaniem kluczowe jest to zdanie: Hydrolizat keratyny wykazuje największe powinowactwo do włosów silnie uszkodzonych i osłabionych, podczas gdy zdrowe włosy wchłaniają tylko nieznaczne jego ilości. Tym samym nie tyle włos pogrubisz, co go w jakiś sposób zregenerujesz. Oczywiście dalej w tekście jest informacja o pogrubieniu włosa, jednak w świetle powyższego rozumiałabym to jako regenerację (w sensie powrotu do naturalnej grubości włosa) a nie pogrubienie (w sensie zwiększenie objętości włosa, który już osiągnął swój naturalny rozmiar).
Proteiny wielkocząsteczkowe natomiast będą pogrubiać włos poprzez przyleganie do niego. Potrwa to jednak do kolejnego mycia.

Dodam jeszcze, że sama stosowałam psikadła keratynowe i pogrubienia nie zauważyłam. Regularnie dodaję zaś keratynę do odżywki i również nie zaobserwowałam wzrostu objętości włosa. Co najistotniejsze - włosy mam zdrowe.

Dziennik, FAQ, pigułka wiedzy i pielęgnacja - wszystko o kręconych naturalnie włosach!

MÓJ IDEAŁ

Eloe77 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-07, 20:00   #1659
majreg
Wtajemniczenie

Ja teraz niezadługo będę robić maski z serwatki w proszku. Podobno ma pogrubić. Zobaczymy czy się uda.
Stary 2011-07-08, 06:55   #1660
Eloe77

Bardzo chętnie poczytam o efektach stosowania tych maseczek

Dziennik, FAQ, pigułka wiedzy i pielęgnacja - wszystko o kręconych naturalnie włosach!

MÓJ IDEAŁ

Stary 2011-07-10, 20:53   #1661
aga24zuzia
Rozeznanie

pamiętam że na mega wypadanie pomogły mi ampułki Radical, włosy mi odrosły te co wypadły i faktycznie te antenki miałam grubsze tak gdzieś o 30 %
zużyłam wtedy 2 opakowania
pomóż mi.
aga24zuzia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-11, 22:13   #1662
Friese
Zakorzenienie

Dziewczyny, mała reklama wątku, aby coraz więcej wizażanek zapuszczających włosy się przyłączyło

Zapraszam do wątku:
Zapuszczanie włosów - nasza kuracja (bez dyskusji i komentarzy) / klik /
- tutaj opisując swoją kuracje jeśli włosy Wam przyspieszyły pomożecie wielu dziewczynom w pomysłach
Instrukcja w #1 poście
Stary 2011-07-11, 23:40   #1663
LaThina09
Przyczajenie

Witam
slyszalam o tym, ze olejek rycynowy podobno wspaniale dziala na wypadanie i porost wlosow. Czy to prawda? Ktoras z Was posiada jakies doswiadczenia zwiazane z tym olejkiem? Jak go stosowac?
LaThina09 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-12, 08:17   #1664
Eloe77

W tym wątku i jego 1. części na pewno znajdziesz odpowiedź na swoje pytanie

MÓJ IDEAŁ

Stary 2011-07-12, 11:05   #1665
majreg
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Eloe77 Pokaż wiadomość
Bardzo chętnie poczytam o efektach stosowania tych maseczek

Otóż dziś po raz pierwszy położyłam serwatkę. Przyszło 5,5kg w wielkim pudle, więc będę to jeść, kłaść na włosy i się w tym kąpać.
Data ważności 1.10.2011, a wyprodukowane 1.02.2011. Strasznie krótko ważne.
Dodałam do maski, bo to się rozpuszcza całkowicie w wodzie i takie mleczko wychodzi, a nie masa.
Potrzymałam z pół godziny i efekt podobny jak po proteinach, ale bez sztywności. Różnica taka,że włosy bardzo miękkie, a proteiny mi jakby usztywniały deko. Chyba zwiększa połysk ale muszę się jeszcze upewnić, bo położyłam wcześniej naftę i nie wiem czy to nie efekt nafty.
Chyba trochę puch się robi niestety, nie zbija w pukle.
Następnym razem sprawdzę bez nafty.
Stary 2011-07-12, 11:27   #1666
Eloe77

Cytat:
Napisane przez majreg Pokaż wiadomość
Otóż dziś po raz pierwszy położyłam serwatkę. Przyszło 5,5kg w wielkim pudle, więc będę to jeść, kłaść na włosy i się w tym kąpać.
Kleopatra
Cytat:
Potrzymałam z pół godziny i efekt podobny jak po proteinach, ale bez sztywności. Różnica taka,że włosy bardzo miękkie, a proteiny mi jakby usztywniały deko
Oby nie rozmiękczało
A co kładłaś po serwatce?
Cytat:
Następnym razem sprawdzę bez nafty.

MÓJ IDEAŁ

Stary 2011-07-12, 16:42   #1667
majreg
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Eloe77 Pokaż wiadomość
Kleopatra
Oby nie rozmiękczało
A co kładłaś po serwatce?
Chyba trochę rozmiękcza jednak.
Kładłam ją tylko z odżywką morelową alterry.Na mleczko Nivea i żele dla lokowatych mam uczulenia , a lnianego akurat nie miałam więc nic już więcej nie dałam. Włosy się pokręciły mocniej ale nie trzymały sie kupy. Wprawdzie bez stylizacji to trudno się dziwić,ale czasami i bez stylizacji bywało lepiej , bo były bardziej zwarte. Mimo to w tej chwili jest już lepiej niż od razu po myciu więc nie mogę pwiedzieć,że serwatka jest be. Ale z polecaniem jej jeszcze się wstrzymam i zobaczę jak to podziała kilka następnych razy i ze stylizacją na lniany.
Stary 2011-07-21, 11:36   #1668
Jjogobella
Przyczajenie

ja mam duży problem z włosami. Jesterm bardzo jasną blondynką, nie farbuję włosów.
Włosy mam ciężkie, rzadkie, słabe, cienkie, przetłuszczające się Na dodatek wypadają mi garściami, różnicę już widać
Proszę pomóżcie! Nie stosuję żadnych diet. Nie wiem co się z nimi dzieje.
Zależy mi aby mieć mocne, grube, gęste włosy.
Jeśli możecie to polećcie też coś na porost włosów, chciałabym go przyśpieszyć.

A znacie może jakieś sposoby domowe na nadanie blond włosom odcieniu rudawego? Ale takiego mega delikatnego rudego, dosłownie samego odcieniu.
Jjogobella jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-21, 14:07   #1669
cloche
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Jjogobella Pokaż wiadomość
ja mam duży problem z włosami. Jesterm bardzo jasną blondynką, nie farbuję włosów.
Włosy mam ciężkie, rzadkie, słabe, cienkie, przetłuszczające się Na dodatek wypadają mi garściami, różnicę już widać
Proszę pomóżcie! Nie stosuję żadnych diet. Nie wiem co się z nimi dzieje.
Zależy mi aby mieć mocne, grube, gęste włosy.
Jeśli możecie to polećcie też coś na porost włosów, chciałabym go przyśpieszyć.

A znacie może jakieś sposoby domowe na nadanie blond włosom odcieniu rudawego? Ale takiego mega delikatnego rudego, dosłownie samego odcieniu.
trzeba by najpierw wiedziec, co jest przyczyna wypadania. mozna to po czesci stwierdzic po tym, jak wypadaja: na calej glowie rownomiernie, plackowato, czy raczej tylko na czubku sie przerzedzaja? wypadaja te stare, wyrosniete wlosy, czy nowe, slabe, z malymi cebulkami?
jesli bedzie to lysienie androgenowe, to jest pare sposobow bez uzycia hormonow, jak to zatrzymac. jesli ogolne oslabienie, to jakies witaminki od srodka, wcierki od zewnatrz. przy plackowatym lysieniu to juz chyba wyzsza szkola jazdy... przyczyn moze byc w ogole pelno... jak masz dobrego dermatologa w okolicy, to warto sie wybrac
a co do rudych refleksow: moze szampony z ekstraktem z henny? nie wiem, jakie tego typu sa w polsce dostepne procz np. tego z yves rocher... albo mozna niewielka ilosc czerwonej henny wyrobic z jakimis olejami czy odzywkami na maseczke i potrzymac to na glowie. tylko dla testu najpierw na jednym pasmie - przy bardzo jasnych wlosach to rozne moga byc efekty (mojej kolezance wyszly oczo✂✂✂no-rozowe, ale ona kladla cala pake henny na mega-rozjasnione wlosy)
cloche jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-21, 20:36   #1670
Jjogobella
Przyczajenie

właśnie boję się aż takich eksperymentów
Jest to wypadanie na całej glowie, włosów z dużymi cebulkami.
Słyszałyście o seriach do włosów Neril Garniera i Sebiradin Lotion? Którą bardziej polecacie?
Czytałam także o olejku rycynowym, liotonie Inter Fragrances...wiecie coś o tym?
Czy nafta przyciemnia włosy?
Jakie tabletki są najlepsze Waszym zdaniem? na włosy i paznokcie, bo one równie słabe mi się zrobiły ostatnio
Stary 2011-07-21, 21:14   #1671
jassminaa
Raczkowanie

GG do jassminaa

Cytat:
Słyszałyście o seriach do włosów Neril Garniera i Sebiradin Lotion? Którą bardziej polecacie?
Czytałam także o olejku rycynowym, liotonie Inter Fragrances...wiecie coś o tym?
Jakie tabletki są najlepsze Waszym zdaniem? na włosy i paznokcie, bo one równie słabe mi się zrobiły ostatnio
O tych kosmetykach było już wałkowane tysiąc razy . Zapraszam do wyszukiwarki i KWC, tam znajdziesz recenzje

O suplementach na włosy jest również osobny wątek wystarczy poczytać.

od 16.01.10 żona Tunezyjczyka

jassminaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-24, 12:15   #1672
Friese
Zakorzenienie

Cytat:
Dokładnie, tak jak pisze jassminaa
Ale widzę że jesteś nowa więc dam Ci mały skrót ;D

Sposoby na przyśpieszenie porostu włosów - część V
Wcześniejsze części:
Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV
Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część III
Sposoby na przyspieszenie porostu włosów-kontynuacja
Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- wątek zbiorczy

Zapuszczanie włosów
Grubsze i gęstsze włosy
Walka o zdrowe i piękne włosy część VII
Zapuszczanie włosów - nasza kuracja (bez dyskusji i komentarzy)

Oleje i olejki do włosów - kontynuacja
Amla- indyjskie olejki do włosów
Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY
Wszystko na temat plukanek do wlosow-watek zbiorczy
Woda pokrzywowa, woda brzozowa?
Ziołowo/Mazidłowo/Thanato sowe sposoby na wzmocnienie, porost, wypadanie włosów
Drożdże - wątek dla pijaczek tego pysznego sposobu na piękne włosy......
Olejek rycynowy do włosów

Składy kosmetyków:
Lista zanalizowanych kosmetyków do włosów przez syrenka
Lista przeanalizowanych kosmetyków do włosów przez 'Estelle'

Analizy kosmetyków do włosów (bez dyskusji i komentarzy)
Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic
Dyskusja i pytania do: analiz, składów kosmetyków oraz różnych składników

Teraz stosuję Biotynę i Humawit Z (patrz moja stopka) i paznokcie rosną jak szalone i są mocne (zawsze mi się łamały). Ale też włosy w innych partiach ciałach, nie tylko na głowie się wzmocniły i rosną szybciej.

Co do reszty to zapraszamy do wątków

Edytowane przez Friese
Czas edycji: 2011-07-24 o 12:17
Stary 2011-08-02, 18:52   #1673
Jjogobella
Przyczajenie

dzięki!
Stary 2011-08-11, 20:28   #1674
Maria221
Wtajemniczenie

Załączam linka o produktach, które pogrubiają włos, może warto zastanowić się nad własnorobną wcierką? Temat zostawiam Wam do przemyślenia. Ja nie mam ŁA, ale stosuję niektóre produkty i włosy rzeczywiście odrosły grubsze, działa też na gęstość, aczkolwiek u mnie pełnego sukcesu nie ma, no cóż, o pełen odrost powalczę jeszcze pewnie wiele miesięcy, jeśli nie lat.
http://www.laboratoriumurody.pl/foru...nych,t935.html

generalnie polecam lekturę tego forum, wiedza ogromna i niezwykle pomocna. Polecam jednak porobić notatki, bo można się pogubić.

http://www.laboratoriumurody.pl/foru...6461ac49561c88
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-11, 23:39   #1675
majreg
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Maria221 Pokaż wiadomość
Załączam linka o produktach, które pogrubiają włos, może warto zastanowić się nad własnorobną wcierką? Temat zostawiam Wam do przemyślenia. Ja nie mam ŁA, ale stosuję niektóre produkty i włosy rzeczywiście odrosły grubsze, działa też na gęstość, aczkolwiek u mnie pełnego sukcesu nie ma, no cóż, o pełen odrost powalczę jeszcze pewnie wiele miesięcy, jeśli nie lat.
http://www.laboratoriumurody.pl/foru...nych,t935.html

generalnie polecam lekturę tego forum, wiedza ogromna i niezwykle pomocna. Polecam jednak porobić notatki, bo można się pogubić.

http://www.laboratoriumurody.pl/foru...6461ac49561c88

Na tym forum informacje są bez porownania bardziej skupione i piszą w nim dziewczyny znające się na rzeczy.
Po wcierkach samorobnych włosy rosły mi najlepiej choć musiałam non stop myć głowę. Teraz z lenistwa wcieram gotowce i to jednak nie jest to samo, tyle że wygodniejsze. A co Ty teraz wcierasz Mario?

Edytowane przez majreg
Czas edycji: 2011-08-11 o 23:40
Stary 2011-08-12, 09:36   #1676
Maria221
Wtajemniczenie

Cytat:
Na tym forum informacje są bez porownania bardziej skupione i piszą w nim dziewczyny znające się na rzeczy.
Po wcierkach samorobnych włosy rosły mi najlepiej choć musiałam non stop myć głowę. Teraz z lenistwa wcieram gotowce i to jednak nie jest to samo, tyle że wygodniejsze. A co Ty teraz wcierasz Mario?
Zgadzam się, w to forum trzeba się wczutać, ja dodatkowo robiłam notatki przy czytaniu, bo ilosć informacji ogromna. Jedne, prawie całe, wakacje spędziłam na czytaniu Laboratoiruym Urody, jak zaczęłam stosować wcierki robione na bazie produktów,o których dziewczyny pisały, efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Włosy w widoczny sposób zgęstniały i ściemniały w 3 msc. dodam, że we wcierce była właśnie adenozyna oraz skórka jabłka.

Teraz mam gotowce: Osmotics Cosmeceuticals FNS Serum:

http://www.osmotics.com/products/fns...ent-serum.html

Nioxin Follicle Booster oraz szeroko znany na forum Seboradin z żeń szeniem, którego wzbogacam kofeiną, witaminą B3 oraz l-argininą

Ta pierwsza pozycja nie jest dostępna w Europie, ja moja mam z Truskawki. Nioxin też mam z Truskawki, bo w Polsce go nie ma. Ogólnie włosy zgęstniały, są takie sprężyste, polecam te produkty, aczkolwiek są drogie. Jak je wykończę wracam do Loxonu + dodatki ze sklepów z pół produktami, czyli adenozyna, skórka jabłka, wit B3, władca włosów, kwas hialuronowy poniżej 50 tys daltonów, piperyna, może cococin.
Stary 2011-08-15, 08:02   #1677
bubamara
Raczkowanie

Mario221, a pochwal się jak stosujesz cococin? Kupiłam go niedawno i bardzo ciężko jest mi go rozpuścić w wodzie. Za każdym razem zostają jakieś farfocle, które zapychają spryskiwacz
bubamara jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-15, 21:30   #1678
Maria221
Wtajemniczenie

Cococinu juz nie stosuję, ładni po nim włoski gęstniały, na pewno do niego wrócę. Niestety, nie wszystkie ekstrakty dobrze się rozpuszczają, czasami zostają farfocle, chociaż wydaje mi się, że w przypadku cococinu akurat raczej ich nie było. Musisz długo i dokładnie mieszać
Stary 2011-08-20, 21:40   #1679
ElRita
Raczkowanie

Świetny temat! Aktualnie ja również walczę o poprawienie kondycji włosów i cieszę się, że znalazłam ten wątek na forum. Moją kurację rozpoczęłam tydzień temu. Na razie składa się ona ze stosowania szamponu Dermena, który ma zaradzić zwiększonemu wypadaniu włosów ale też stymulować ich odrastanie (zobaczymy). Łykam też ogólnowzmacnający preparat maxivit i biorę kapsułki Doppel herz Na włosy i paznokcie. Planuję jeszcze włączyć do kuracji jakąś odżywkę, płukanki ziołowe i pić ziołowe herbatki, więc cieszy mnie, że w tej materii mogę wspomóc się doświadczeniem innych. W końcu włosy to podobno połowa urody
ElRita jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-22, 07:37   #1680
bubamara
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Maria221 Pokaż wiadomość
Cococinu juz nie stosuję, ładni po nim włoski gęstniały, na pewno do niego wrócę. Niestety, nie wszystkie ekstrakty dobrze się rozpuszczają, czasami zostają farfocle, chociaż wydaje mi się, że w przypadku cococinu akurat raczej ich nie było. Musisz długo i dokładnie mieszać
A możesz podać przykład wcierki jaką stosowałaś z cococinem? Ja wsypuje tak na oko do wody brzozowej z rossmana, ale nie wiem czy moge sie pochwalic oszalamiającymi efektami...
bubamara jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
cienkie, ciękie włosy, fryzura codzienna, przetluszczajace się, włosy, wysokie czoło

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości