Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów Twoje włosy są suche, pozbawione blasku, zniszczone? Tutaj dowiesz się, jak pielęgnować włosy, by były zdrowe i lśniące. Jakich kosmetyków do włosów warto używać?

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-11-07, 07:08   #1711
KinkyGirl
BAN stały

Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Faktycznie Jestem pod wrażeniem tego, jak na Ciebie działa Pisałaś też, że pijesz dwa kubki dziennie po dwie torebki. ja zawsze zaparzam w małej filiżance, żeby jak najmniej było tego niesmacznego płynu;p A Ty robisz w normalnym kubku i zalewasz do pełna? No i słyszałam, że po trzech miesiącach należy zrobić przerwę. Stosujesz się do tego?
KinkyGirl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-07, 08:16   #1712
Apsik13
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez KinkyGirl Pokaż wiadomość
Faktycznie Jestem pod wrażeniem tego, jak na Ciebie działa Pisałaś też, że pijesz dwa kubki dziennie po dwie torebki. ja zawsze zaparzam w małej filiżance, żeby jak najmniej było tego niesmacznego płynu;p A Ty robisz w normalnym kubku i zalewasz do pełna? No i słyszałam, że po trzech miesiącach należy zrobić przerwę. Stosujesz się do tego?
Do smaku pokrzywy się przyzwyczaiłam i nie uważam aby była niesmaczna. Gdybyśmy nie znali herbaty i wypili ją pierwszy raz, też pewnie nie przypadłaby nam do gustu
Zaparzam ją w normalnym kubku, filiżanka na dwie torebki jest za mała.
Nie robię żadnych przerw i o potrzebie takowych nie słyszałam. Chyba że zapomnę wypić ziele albo mi się skńczy, to przerwa robi się sama
Stary 2011-11-07, 11:04   #1713
Eloe77
MatkaPrzełożonaCurlitanek

Wpisy w blogu: 26

Cytat:
Napisane przez agison Pokaż wiadomość
o qrczę, czyli rzeczywiście Twojemu słowu wierzę
Nie chciałabym wprowadzić w błąd, ale cóż - widzę u siebie tę różnicę
Cytat:
też mnie kusi hennowanie, ale ten odrost ... miałam nie farbować, zobaczymy czy się złamię czy wytrwam
chociaż co pół roku ... to nie tak długo
Prawda? Powinnam co 2 miesiące robić odrosty, bo są już widoczne, ale tylko wtedy, gdy zaczeszę włosy do tyłu. Na co dzień tego nie widać.
A raz na pół roku jest w sam raz - widać już dokładniej różnicę w grubości i kolorze. Szczególnie pod słońce
Cytat:
martwi mnie tylko ten mit-nie-mit o cięższym włosie i wypadaniu przez moje niegdysiejsze wypadanie jestem przewrażliwiona na tym punkcie
Rozumiem
Jak by nie patrzeć włos robi się cięższy i może się prostować. Zerknij choćby tu i tutaj.
Cytat:
nie mam czasu na rower prawie na nic nie mam czasu ostatnio jeno na wizaż wyszarpuję parę chwil, no i na TŻta
dobrze, że dla TŻa masz czas
Cytat:
nawet końców się boję nie wiem czy się odważę ale lepsze to niż fryzjer ...
co prawda TŻ zaofiarował pomoc, ale to może być nazbyt "kreatywne cięcie"
rzeczywiście, może być artystycznie
Cytat:
podciąć celem nadania kształtu - jak najbardziej ale nie za dużo i chcę oblookać fotki po też celem dodania odwagi
Wrzuciłam do FAQ na zakręconym krótki post o sposobach cięcia. Spróbuj
Cytat:
Napisane przez advocatowa Pokaż wiadomość
Witam
hmm , może to dość dziwne, ale niedawno moja babcia, wspominała coś o myciu włosów jajkiem?; o , że niby włosy będą grubsze i mocniejsze.
Ponoć pomaga i już po pierwszym myciu jest jakiś efekt.
Albo właśnie odżywki z olejku rycynowego i pokrzywy czy coś takiego.?
W tym wątku znajdziesz więcej informacji nie tylko o myciu jajkiem.

Dziennik, FAQ, pigułka wiedzy i pielęgnacja - wszystko o kręconych naturalnie włosach!

MÓJ IDEAŁ

Eloe77 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-08, 17:52   #1714
agison
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Piję ją od ponad pół roku, staram się codziennie, po dwa kubki, a w każdym po dwie torebki pokrzywy
a to chyba spoko, ja piłam zdaje się po 4 ale na dłuższą metę trzeba by się zastanowić
Cytat:
Napisane przez Eloe77 Pokaż wiadomość
Jak by nie patrzeć włos robi się cięższy i może się prostować. Zerknij choćby tu i tutaj.
ano właśnie, o prostowanie też chciałam Cię spytać ale patrząc na Twoje fotki, nie widać rozluźnienia skrętu
zaraz looknę w odnośniki dzięki
Cytat:
Wrzuciłam do FAQ na zakręconym krótki post o sposobach cięcia. Spróbuj
oj, FAQ juz dawno mam obczajone, to po obczajeniu () zdecydowałam się na qpno nożyczek ale ciągle się waham ... zwłaszcza że ostatnio ładnie się układają (bo mgła)
nożyczki już wypróbowałam na TŻcie, ale on ma tak grube wlosy i dużo, że jak się nie obetnie to wyglądają dopsz
jak patrzę na te jego włosy (nosi ciut dluższe) - piękny kolor, grubość i ilość, to szlak mnie trafia że natura może być taka niesprawiedliwa na co facetowi taaakie włosy? mogłaby dać je mi

!!! NAKARM PIESA !!!
agison jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 08:54   #1715
Apsik13
Zakorzenienie

Cytat:
a to chyba spoko, ja piłam zdaje się po 4 ale na dłuższą metę trzeba by się zastanowić
Cztery kubki, czy cztery torebki?
U mnie to dwa kubki, czyli cztery torebki dziennie

Jak naprawdę jest z tym wypłukiwaniem przez nią witamin z grupy B?
Przecież ona sama w sobie zawiera witaminę B2 i B5

---------- Dopisano o 09:54 ---------- Poprzedni post napisano o 09:07 ----------

Cytat:
jak patrzę na te jego włosy (nosi ciut dluższe) - piękny kolor, grubość i ilość, to szlak mnie trafia że natura może być taka niesprawiedliwa na co facetowi taaakie włosy?
Właśnie - to samo tyczy się mega zgrabnych męskich nóg albo ładnego noska Wszystko ok, ale kobiety nie powinny być pozbawione tego, co facetom nie jest aż tak bardzo do szczęścia potrzebne bo i tak nie zwracają na to uwagi
Chociaż Agison... co do włosów TŻa... to dobrze, że ma gęste i nie ma problemu z zakolami itp.
Stary 2011-11-09, 09:47   #1716
jyyli
Zakorzenienie

GG do jyyli

Można przy piciu pokrzywy pić też drożdże Ja kiedyś miałam straszne zajady przy piciu pokrzywy, a gdy zaczęłam pić drożdże, ustąpiły. Wniosek - pokrzywa wypłukała mi witaminy z grupy B, a drożdże je uzupełniły
Można też brać witaminy w tabletkach, tylko najlepiej poprosić w aptece o takie, które trzeba brać raz dziennie, bo po co wcinać po 6 I to też taniutkie rozwiązanie

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-09, 10:24   #1717
Apsik13
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Można przy piciu pokrzywy pić też drożdże Ja kiedyś miałam straszne zajady przy piciu pokrzywy, a gdy zaczęłam pić drożdże, ustąpiły. Wniosek - pokrzywa wypłukała mi witaminy z grupy B, a drożdże je uzupełniły
Można też brać witaminy w tabletkach, tylko najlepiej poprosić w aptece o takie, które trzeba brać raz dziennie, bo po co wcinać po 6 I to też taniutkie rozwiązanie
Mam kompleks witamin z grupy B, który wystarczy przyjmować raz dziennie, ale póki co, nie mam jakichś objawów niedoboru tej witaminy mimo tego, że obecnie jej nie zażywam.
Przez jaki okres czasu piłaś pokrzywę i jaką masz pewność, że to ona coś tam wypłukała? Zajady można mieć zawsze, niezależnie od picia i jedzenia czegokolwiek
Generalnie nie przyjmuję syntetyków, kiedy nie ma większej potrzeby, wolę zwrócić się ku naturze
Jak już pisałam, łykam sprasowaną spirulinę i piję tran.
I to mi póki co wystarcza

A tak w ogóle to odeszłyśmy od tematu włosowego i powinno się nam nakopać
Stary 2011-11-09, 10:39   #1718
jyyli
Zakorzenienie

GG do jyyli

Cytat:
Mam kompleks witamin z grupy B, który wystarczy przyjmować raz dziennie, ale póki co, nie mam jakichś objawów niedoboru tej witaminy mimo tego, że obecnie jej nie zażywam.
Przez jaki okres czasu piłaś pokrzywę i jaką masz pewność, że to ona coś tam wypłukała? Zajady można mieć zawsze, niezależnie od picia i jedzenia czegokolwiek
Generalnie nie przyjmuję syntetyków, kiedy nie ma większej potrzeby, wolę zwrócić się ku naturze

Szczerze mówiąc już dobrze nie pamiętam, ile czasu piłam (ale na pewno długo), ani po jakim czasie pojawiły się zajady. I tyle razy czytałam, że pokrzywa wypłukuje wit. b (co jest wspomniane chyba milion razy na wątku pokrzywowym), więc chyba mam tą pewność

Stary 2011-11-09, 16:21   #1719
magdalenka_87
Raczkowanie

Cytat:

Cytat:
Szczerze mówiąc już dobrze nie pamiętam, ile czasu piłam (ale na pewno długo), ani po jakim czasie pojawiły się zajady. I tyle razy czytałam, że pokrzywa wypłukuje wit. b (co jest wspomniane chyba milion razy na wątku pokrzywowym), więc chyba mam tą pewność
witam poczytuję już wątek jakiś czas, bo też mi się marzą grubsze i gęstsze włosy i tak się wtrącę, ale ja miałam podobnie z pokrzywą, jak ją piłam to też mi się zajady porobiły, dopiero po jej odstawieniu i witaminach z grupy b jakoś się uspokoiło, więc teraz staram się zwracać uwagę żeby jednak wcześniej zadbać o uzupełnienie wit. b, wiadomo każdy reaguje inaczej, trzeba obserwować organizm
pozdrawiam
magdalenka_87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-11, 10:21   #1720
Apsik13
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez magdalenka_87 Pokaż wiadomość
wiadomo każdy reaguje inaczej, trzeba obserwować organizm
No właśnie
U mnie jest ok, więc nie zamierzam wsypywać w siebie tabletek, kiedy nie ma takiej potrzeby
Stary 2011-11-11, 10:52   #1721
jyyli
Zakorzenienie

GG do jyyli

Cytat:
No właśnie
U mnie jest ok, więc nie zamierzam wsypywać w siebie tabletek, kiedy nie ma takiej potrzeby
Dlatego ja zamiast tabletek na samym początku poleciłam picie drożdży
Nie tylko nie zaszkodzi, ale wspomoże cały organizm.

Stary 2011-11-12, 11:32   #1722
Tigra26
Raczkowanie

Ja wcieram codziennie radical w ampulkach, co 3 dni nakladam na kilka h oliwke z oliwek na zmiane z olejem sesa, biore zincas forte, magnez i na prawde gestosc mi sie znacznie poprawila, a ta kuracje stosuje od 2 miesiecy. Zamierzam dokupic sobie jeszcze pare olejkow, bo dzialaja cuda i mam nadzieje, ze wreszcie uda mi sie zapuscic zdrowo wygladajace wlosy.
Tigra26 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-13, 10:38   #1723
agison
Zakorzenienie

a propos naszej ostatniej dyskusji, 11tego zaczęłam pić pokrzywę
wiekopomna data, będzie łatwo zapamiętać ciekawe czy efekty będą porównywalne do tych, co kiedyś

!!! NAKARM PIESA !!!
Stary 2011-11-13, 10:54   #1724
Tigra26
Raczkowanie

W jakiej postaci pijesz pokrzywe Agison?
Stary 2011-11-13, 11:20   #1725
Apsik13
Zakorzenienie

Cytat:
Dlatego ja zamiast tabletek na samym początku poleciłam picie drożdży
Nie tylko nie zaszkodzi, ale wspomoże cały organizm.
Ja osobiście nie skorzystam bo nie ma takiej potrzeby, ale może ktoś się skusi.

Cytat:
Napisane przez Tigra26 Pokaż wiadomość
Ja wcieram codziennie radical w ampulkach, co 3 dni nakladam na kilka h oliwke z oliwek na zmiane z olejem sesa, biore zincas forte, magnez i na prawde gestosc mi sie znacznie poprawila, a ta kuracje stosuje od 2 miesiecy. Zamierzam dokupic sobie jeszcze pare olejkow, bo dzialaja cuda i mam nadzieje, ze wreszcie uda mi sie zapuscic zdrowo wygladajace wlosy.
Warto kupić Radical?
Kiedyś wcierałam Revalid, również w ampułkach

---------- Dopisano o 12:20 ---------- Poprzedni post napisano o 12:18 ----------

Cytat:
a propos naszej ostatniej dyskusji, 11tego zaczęłam pić pokrzywę
wiekopomna data, będzie łatwo zapamiętać ciekawe czy efekty będą porównywalne do tych, co kiedyś
Osobiście będę Cię motywować do ziołoholizmu
Stary 2011-11-13, 11:31   #1726
Tigra26
Raczkowanie

Warto!!! Tylko trzeba być konsekwentnym i wcierac codziennie i po niecalych 2 tyg. juz zobaczysz efekty! Zamowilam sobie kuracje na caly miesiac, bo po ciazy i karmieniu wypadlo mi tyle wlosow, ze mialam juz niewielkie przswity! Poza tym mam cienkie wlosy, a po wtarciu radicala fajnie unosza sie u nasady, zaczynaja rosnac baby hair i zauwazalnie mniej wypadaja. Mnie jeszcze cieszy fakt, ze mniej sie przetluszczaja, ale aby zapobiec wypadaniu, zwlaszcza jesienia, biore jeszcze magnez, witaminy z mineralami i zincas forte. Efekt murowany!
Stary 2011-11-13, 11:47   #1727
Apsik13
Zakorzenienie

Cytat:
Warto!!! Tylko trzeba być konsekwentnym i wcierac codziennie i po niecalych 2 tyg. juz zobaczysz efekty! Zamowilam sobie kuracje na caly miesiac, bo po ciazy i karmieniu wypadlo mi tyle wlosow, ze mialam juz niewielkie przswity! Poza tym mam cienkie wlosy, a po wtarciu radicala fajnie unosza sie u nasady, zaczynaja rosnac baby hair i zauwazalnie mniej wypadaja. Mnie jeszcze cieszy fakt, ze mniej sie przetluszczaja, ale aby zapobiec wypadaniu, zwlaszcza jesienia, biore jeszcze magnez, witaminy z mineralami i zincas forte. Efekt murowany!
Spróbować nie zawadzi
Jaka jest cena takiej miesięcznej kuracji?
Stary 2011-11-13, 11:58   #1728
Tigra26
Raczkowanie

Ja placilam ok 60 zl za dwa opakowania - łącznie 30 ampulek
Stary 2011-11-13, 13:50   #1729
agison
Zakorzenienie

Cytat:
W jakiej postaci pijesz pokrzywe Agison?
w postaci herbatki
Cytat:
Osobiście będę Cię motywować do ziołoholizmu
ojj, jak to mówią - bełobybełogo a ja bym była bardzo wdzięczna
też będę pić cztery torebki, choć dziś wypiłam tylko dwie

!!! NAKARM PIESA !!!
Stary 2011-11-13, 14:21   #1730
Tigra26
Raczkowanie

W takim razie przedstawie Ci z autopsji jeszcze jedna zalete picia pokrzywy. Otoz kiedy bylam w ciazy mialam anemie z powodu braku zelaza (bardzo typowa przypadlosc) i zadne leki nie poprawily mi wynikow, a na dodatek fatalnie sie po nich czulam. Kolezanka miala to samo i polecila mi picie pokrzywy w torebkach. Zaparzelam po 2 przez 15' 2xdziennie, slodzilam jak herbate, bo mi nie smakowala i po 2 tyg. mialam zelazo ponad norme!!! Razem z ginem bylismy w szoku teraz pije jesienia i wiosna 1 torebke 1xdziennie (zeby znowu nie przesadzic) i juz nie slodze. Wole gorzka

Edytowane przez Tigra26
Czas edycji: 2011-11-13 o 14:22
Stary 2011-11-13, 15:41   #1731
agison
Zakorzenienie

Cytat:
W takim razie przedstawie Ci z autopsji jeszcze jedna zalete picia pokrzywy. Otoz kiedy bylam w ciazy mialam anemie z powodu braku zelaza (bardzo typowa przypadlosc) i zadne leki nie poprawily mi wynikow, a na dodatek fatalnie sie po nich czulam. Kolezanka miala to samo i polecila mi picie pokrzywy w torebkach. Zaparzelam po 2 przez 15' 2xdziennie, slodzilam jak herbate, bo mi nie smakowala i po 2 tyg. mialam zelazo ponad norme!!! Razem z ginem bylismy w szoku teraz pije jesienia i wiosna 1 torebke 1xdziennie (zeby znowu nie przesadzic) i juz nie slodze. Wole gorzka
znaczy że mi? dziękuję, ta zaleta też jest mi znana
btw, w żelazo bardziej bogaty i wartościowy jest akurat sok z pokrzywy, niż herbatka z suszu

!!! NAKARM PIESA !!!
Stary 2011-11-13, 15:55   #1732
Tigra26
Raczkowanie

Sadzac po wynikach i radzie lekarza, zeby juz zaprzestac picia pokrzywy uwazam ze ilosc zelaza w torebkach jest wystarczajaca napisalam o tym przypadku, bo wiele osob jest zaskoczonych kiedy o tym mowie, wiec trudno stwierdzic, kto ma jaka wiedze w danym zakresie, zwłaszcza na forum
Stary 2011-11-13, 16:51   #1733
agison
Zakorzenienie

Cytat:
Sadzac po wynikach i radzie lekarza, zeby juz zaprzestac picia pokrzywy uwazam ze ilosc zelaza w torebkach jest wystarczajaca napisalam o tym przypadku, bo wiele osob jest zaskoczonych kiedy o tym mowie, wiec trudno stwierdzic, kto ma jaka wiedze w danym zakresie, zwłaszcza na forum
nie no jasne, zawsze warto napomknąć może się komuś takie info przyda

!!! NAKARM PIESA !!!
Stary 2011-11-13, 21:05   #1734
Eloe77

Cytat:
ano właśnie, o prostowanie też chciałam Cię spytać ale patrząc na Twoje fotki, nie widać rozluźnienia skrętu
Powiadasz? Dziękuję
Wkrótce będę znów hennować
Cytat:
FAQ juz dawno mam obczajone, to po obczajeniu () zdecydowałam się na qpno nożyczek ale ciągle się waham ... zwłaszcza że ostatnio ładnie się układają (bo mgła)
Podciąć możesz niekoniecznie z dłygości Ale skoro jesteś z nich zadowolona, to można odwlec jeszcze kapkę. Sama tak robię ze swoimi, a wyrok mają już od początku listopada
Cytat:
nożyczki już wypróbowałam na TŻcie, ale on ma tak grube wlosy i dużo, że jak się nie obetnie to wyglądają dopsz
jak patrzę na te jego włosy (nosi ciut dluższe) - piękny kolor, grubość i ilość, to szlak mnie trafia że natura może być taka niesprawiedliwa na co facetowi taaakie włosy? mogłaby dać je mi
Jakbym czytała swoją historię
Na dodatek mój TŻ ma loki (ale nie pozwalam mu zapuścić, bo wygląda niewyjściowo ), a z jednej cebulki wyrasta po kilka włosów - 3 sztuki to norma

Cytat:
Radical...
Mogę powiedzieć tylko, ze szalenie Wam zazdroszczę. Ja nie mogę Wtarłam co 2 lub 3 dni Radical, cał 4 ampułki i... 3 tygodnie leczyłam skórę głowy Tak to jest, gdy nie toleruje się alko na skalpie

Dziennik, FAQ, pigułka wiedzy i pielęgnacja - wszystko o kręconych naturalnie włosach!

MÓJ IDEAŁ

Stary 2011-11-16, 18:16   #1735
agison
Zakorzenienie

Cytat:
Powiadasz? Dziękuję
Wkrótce będę znów hennować
nie dziękuj, stwierdzam fakt
może jakieś fotencje po hennowaniu?
Cytat:
Podciąć możesz niekoniecznie z dłygości Ale skoro jesteś z nich zadowolona, to można odwlec jeszcze kapkę. Sama tak robię ze swoimi, a wyrok mają już od początku listopada
oj, to jakiś czas już uciekają przed nożyczkami kata ja się czaję na moje już chyba ponad miesiąc, ale boję się niemniej jednak w weekend chyba ciachnę, raz kozie śmierć
a w planach mam skrócenie 'ogona', najdolniejszej warstwy, więc w sumie własnie z długości myślę że dzięki temu trochę się uniosą, i objętość będzie lepsza. No ciekawe jak mi pójdzie
a jak się nie odważę to dzwonię do pana Marka
Cytat:
Jakbym czytała swoją historię
Na dodatek mój TŻ ma loki (ale nie pozwalam mu zapuścić, bo wygląda niewyjściowo ), a z jednej cebulki wyrasta po kilka włosów - 3 sztuki to norma
czyli nas obie poszkodował los mojemu od dołu się lekko kręcą, ale ogólnie ma taki artystyczny nieład, chciałam żeby zapuszczał, ale ściął z zaskoczenia nie słucha się
Cytat:
Radical...
Mogę powiedzieć tylko, ze szalenie Wam zazdroszczę. Ja nie mogę Wtarłam co 2 lub 3 dni Radical, cał 4 ampułki i... 3 tygodnie leczyłam skórę głowy Tak to jest, gdy nie toleruje się alko na skalpie
w ostateczności zawsze możesz spróbować z rzepką solo. Tylko akurat chyba sezon się kończy

!!! NAKARM PIESA !!!
Stary 2011-11-17, 08:22   #1736
Eloe77

Cytat:
może jakieś fotencje po hennowaniu?
Będą Czekam na dobry czas, by pohennować. Teraz 2 razy w tygodniu na basen, wracam z odzywką na włosach, więc po basenie odpada. A chcę tak przez 3 doby dać jej popracować.
Cytat:
a w planach mam skrócenie 'ogona', najdolniejszej warstwy, więc w sumie własnie z długości myślę że dzięki temu trochę się uniosą, i objętość będzie lepsza. No ciekawe jak mi pójdzie
Na pewno dobrze im zrobi odświeżenie. Często te ogonki niszczą fajny układ włosów - wyciągają go za bardzo, sprawiają, że włosów wydaje się być mniej niż w rzeczywistości (to akurat mój przypadek )
Cytat:
czyli nas obie poszkodował los
Niestety Ostatnio TŻ miał jakieś 5-7 cm włosów i już robiły się pierścionki. Takie afro o dużej średnicy. Wyglądał zabawnie Szczególnie z lokami miast baczków
Cytat:
mojemu od dołu się lekko kręcą, ale ogólnie ma taki artystyczny nieład, chciałam żeby zapuszczał, ale ściął z zaskoczenia nie słucha się
Bestia Ale z drugiej strony to dobrze - zawsze to ciekawiej
Cytat:
w ostateczności zawsze możesz spróbować z rzepką solo. Tylko akurat chyba sezon się kończy
Nosze się z tym kolejny rok, nie mam odwagi. Ale raz kozie śmierć. Posmrodzę ździebko. Gorsze od l-cysteiny to nie jest

MÓJ IDEAŁ

Stary 2011-11-17, 17:01   #1737
rukola
Przyczajenie

Dziewuszki kochane, ja w sprawie przerwy w piciu pokrzywy. Jakiś rok temu się napaliłam, zanabyłam i zaczęłam pić codziennie (zdaje się że dwie torebki, za to tylko raz dziennie). Kilkakrotnie, czytając rożne wątki, widziałam uwagi, że należy robić przerwy w piciu, ale się zbytnio nie przejmowałam. No i po 3 tygodniach - zaczęła mnie bolec wątroba.
W sumie cóż tu dodać... Ja się z lekka przeraziłam i zraziłam, chyba do końca życia. Wy - bądźcie czujne
rukola jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-18, 14:05   #1738
Beatriceee
Raczkowanie

Tigra26 piszesz, ze po ciazy i karmieniu piersia wypadały Ci włosy, myslisz wiec, ze karmienie przyczyniło się do tego?
Nadal karmisz czy przestałas juz?
Beatriceee jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-18, 14:19   #1739
Tigra26
Raczkowanie

Juz nie karmie i wzielam sie ostro za pielegnacje klaczkow
ciaza i karmienie sie do tego przyczynily, a raczej burza hormonalna ktora byla w tym czasie...
tak mi tez lekarz powiedzial

Edytowane przez Tigra26
Czas edycji: 2011-11-18 o 14:22
Stary 2011-11-18, 14:56   #1740
angeloos069
Przyczajenie

Ja zaczęłam pić pokrzywę na rok temu wiosną, jednak nie ze względu na włosy tylko na przewlekły katar, na który zadne leki nie pomagały a wysuszające właściwości pokrzywy zdziałały cud! Już po tygodniu problem znikł. Wrócę to tematu od wczoraj zaczęłam ponownie pic pokrzywe. Niestety suszoną. Wcześniej piłam świerzo zerwaną, zalaną wrzątkiem. Mam nadzieje że faktycznie pomoże w nadaniu gęstosci, bo mam mało włosków Razem z nia stosuje duużo innych produktów, min. olejki aby zapobiec wysuszeniu i skorzystać z ich 'magicznych' zalet
angeloos069 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
cienkie, ciękie włosy, fryzura codzienna, przetluszczajace się, włosy, wysokie czoło

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości