Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów Twoje włosy są suche, pozbawione blasku, zniszczone? Tutaj dowiesz się, jak pielęgnować włosy, by były zdrowe i lśniące. Jakich kosmetyków do włosów warto używać?

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2013-04-03, 20:17   #2101
Smerfetka22
Raczkowanie

Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
Próbowałaś szamponu Revitax
lub Revitax, serum na porost włosów www . doz . pl/apteka/p56859-Revitax_serum_na_porost_w losow_100_ml
lub Subrina Recept, lotion, przeciw wypadaniu włosów www . doz . pl/apteka/p47437-Subrina_Recept_lotion_prz eciw_wypadaniu_wlosow_Int ensive_200_ml

?

Revitax polecam, tutaj zresztą masz o nim wątek: Revitax ! Złoty Środek Na Nowe Włoski ?
Oraz polecam płukanki ze skrzypu
Ze swojej strony polecam Reviax,ale w zestawie. Serum jest o tyle fajne,że nie obciąża włosów. Efekty również widać. Ja aktualnie używam serii Novixidyl, też jest fajna,ale serum używam nie zaraz po myciu tylko na drugi dzień-wydaje mi się że włosy są po nim takie ciężkie. Narazie mi to nie przeszkasza i zamierzam kontunuwać kurację.

Zakupiłam wczoraj Solgar VM-75, zobaczymy jak się sprawdzi

30.09.2013-tran
01.10.2013-Radical
Smerfetka22 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-04, 15:44   #2102
Friese
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 3

Cytat:
Napisane przez Smerfetka22 Pokaż wiadomość
Ze swojej strony polecam Reviax,ale w zestawie. Serum jest o tyle fajne,że nie obciąża włosów. Efekty również widać. Ja aktualnie używam serii Novixidyl, też jest fajna,ale serum używam nie zaraz po myciu tylko na drugi dzień-wydaje mi się że włosy są po nim takie ciężkie. Narazie mi to nie przeszkasza i zamierzam kontunuwać kurację.

Zakupiłam wczoraj Solgar VM-75, zobaczymy jak się sprawdzi
zauważyłaś szybszy porost włosów?
Friese jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-04, 19:58   #2103
Smerfetka22
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
zauważyłaś szybszy porost włosów?
Mi rosną średnio 2cm na miesiąc. Akurat nie zależy mi na przyśpieszeniu tylko na zagęszczeniu i zatrzymaniu wypadania

30.09.2013-tran
01.10.2013-Radical
Stary 2013-04-05, 00:04   #2104
Camelieu
Raczkowanie

Witam serdecznie. jestem tu nowa, ale watek podczytuję regularnie. Każda z Was pisze praktycznie ze ma cienkie włosy, ale zastanawiam się jak bardzo cienkie? Jakie nosicie fryzury?

Ja od dziecka mam jasne, cienkie włosy. Każdy, ku mojemu ogromnemu zdołowaniu zawsze wyśmiewał grubośc mojego kucyka. Od poltora roku nosiłam fryzurę na tzw boba. Czyli stosunkowo krótką. Jednak powiem szczerze zaczela mnie ona nudzić. marzę o dluzszych wlosach. Takich lekko przed, albo do ramion. ( Kiedy dorwę aparat zrobię zdjęcia tego co jest teraz i co chciałabym uzyskać) Ciekawi mnie czy taka dlugość przy naprawdę miękkich, ciękich, podatnych na wszytsko włosach byłaby jeszcze ok...
Camelieu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-08, 11:15   #2105
JudytaKas
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2

Melduję, że od tygodnia łykam Solgar - Formuła włosy, skóra, paznokcie. Jak zawsze oczekiwania wielkie

"Spraw, aby każdy dzień miał
szansę stać się najpiękniejszym
dniem twojego życia."
JudytaKas jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-09, 08:21   #2106
Smerfetka22
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez JudytaKas Pokaż wiadomość

Melduję, że od tygodnia łykam Solgar - Formuła włosy, skóra, paznokcie. Jak zawsze oczekiwania wielkie
Mam nadzieję, że bedziesz zadowolona. Ja tylko zrobiłam jeden błąd: "zjadłam" jedno opakowanie i zrobiłam przerwę. Myślę, że trzeba przeprowadzić pełną kurację, tj 2 opakowania.

30.09.2013-tran
01.10.2013-Radical
Stary 2013-05-10, 04:53   #2107
Inkus97
Rozeznanie

Można dołączyć?
Od marca zaczęłam dbać o włosy. Były one suche, oklapnięte, zniszczone codziennym myciem szamponem ze SLS'em, a dodatkowo suszeniem suszarką z gorącym nawiewem. Kilka dni temu odwiedziłam fryzjera, aby ściąć włosy bo końcówki wyglądały niczym pióra a teraz pokażę Wam moje włosy z 25 marca i sprzed kilku dni
Możecie polecić coś na zagęszczenie i szybszy porost włosów?

porównanie.jpg
Inkus97 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-10, 07:01   #2108
JudytaKas
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Smerfetka22 Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że bedziesz zadowolona. Ja tylko zrobiłam jeden błąd: "zjadłam" jedno opakowanie i zrobiłam przerwę. Myślę, że trzeba przeprowadzić pełną kurację, tj 2 opakowania.
Ja jak zawsze zrobię pełną kurację biorę po 1 tabletce dziennie (myślę, że tyle wystarczy), bo jeszcze siemię lniane piję.
Skrzypokrzywę mam odstawioną i CP też - skończyłam kuracje. W ogóle na razie zioła odpuszczam, a CP po przerwie będę łykać bo mam jeszcze 3 opakowania na stanie.
Aaaa i wróciłam po przerwie do Jantara (wcieram codziennie), dalej męczę kozieradkę i inne wcierki
Do września mam mieć pikne włosięta
Cytat:
Napisane przez Inkus97 Pokaż wiadomość
Można dołączyć?
Od marca zaczęłam dbać o włosy. Były one suche, oklapnięte, zniszczone codziennym myciem szamponem ze SLS'em, a dodatkowo suszeniem suszarką z gorącym nawiewem. Kilka dni temu odwiedziłam fryzjera, aby ściąć włosy bo końcówki wyglądały niczym pióra a teraz pokażę Wam moje włosy z 25 marca i sprzed kilku dni
Możecie polecić coś na zagęszczenie i szybszy porost włosów?
Załącznik 5243213

Oj sposobów jest wiele. Od wcierek po oleje wszelkiej maści, drożdże, herbatki, siemię no i suple

dniem twojego życia."
Stary 2013-05-12, 08:35   #2109
małaPaulina
Wtajemniczenie

A ja wam powiem że zawsze miałam cienkie wlosy i wiem juz ze tak pozostanie
Stosowałam niemalże wszystko,nafty,olejki rycynowe,płukanki z pokrzywy,waxy,rózne suplementy itd itd i to przez lata.
Nigdy nie farbowałam włosów i nie stylizowałam,bylam u dermatologa i powiedzial ze mam mega zdrowe włosy...ale co z tego skoro okrutnie cienkie
Do tego mam bardzo szczupla twarz więc musze nosić krotkie wlosy bo jeśli sprobuje zapuscic to nie wygladam korzystnie no i jestem zmuszona nosic grzywki...
Dlatego ja uwazam ze nie ma odzywek na geste wlosy,mi nigdy nic nie pomoglo
Jedynie co robie to zwiazuje częśc wlosow na środku glowy a te spod spodu tapiruje i lekko lakieruje a potem tą kitke rozpuszczam na te potapirowane kłaki i wtedy wydają się one sporo grubsze...ale to tylko złudzenie

jestem maleństwem i dobrze mi z tym (158cm)
małaPaulina jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-12, 12:27   #2110
Silence_
Zakorzenienie

Dziewczyny, a ja melduję, że mi bardzo pomagają odżywki i maski z Receptur Babuszki Agafii. Aktualnie na skalp codziennie po umyciu włosów nakładam balsam do włosów wypadających na jakieś 15 minut, zmywam i potem jeszcze wcierka. Wypadanie ograniczone i przybyło babyhair

Silence_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-12, 12:36   #2111
JudytaKas
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Silence_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a ja melduję, że mi bardzo pomagają odżywki i maski z Receptur Babuszki Agafii. Aktualnie na skalp codziennie po umyciu włosów nakładam balsam do włosów wypadających na jakieś 15 minut, zmywam i potem jeszcze wcierka. Wypadanie ograniczone i przybyło babyhair
No super bo ja chce jutro zamówić maskę drożdżową i na na kwiatowym propolisie

dniem twojego życia."
Stary 2013-05-22, 17:35   #2112
Yuki_xoxo
Przyczajenie

Witam! właśnie zaczęłam długotrwałą kurację włosową
Przekopywałam ten temat dość długo i postanowiłam się zarejestrować, sama jestem posiadaczką cieniutkich i delikatnych włosów, które muszę myć codziennie wiem, że grubsze już raczej nie będą ale mam nadzieję że urosnie ich trochę więcej.
A więc, porzuciłam prostownicę (nie prostuję włosów już od ok. 4 miesięcy), jestem po drugim zabiegu keratynowego prostowania włosów, łykam skrzyp, piję herbatkę z porzywy, zakupiłam polecaną przez Was naftę kosmetyczną - trzymam ją 10 minut przed myciem, zauważyłam na razie, że włosy lepiej się po niej układają i ładnie wyglądają
Dostałam również przesyłkę z bioWaxem, który nawet w niewielkich ilościach troche obciąża moje włosy i je przetłuszcza, ale za to widać że końcówki się trochę odżywiły więc na razie z niego nie rezygnuję.

Moja proźba do dziewczyn które stosowały jakąś podobną kurację, aby krótko napisały czego używały, jak długo i czy jest jakaś wielka poprawa, będę meeega wdzięczna za odpowiedzi
Pozdrawiam
Yuki_xoxo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-27, 15:47   #2113
Alien :*
Zakorzenienie

Ja robiłam od stycznia wielką kurację i nigdy mi jeszcze tak wolno włosy nie rosły jak wtedy, oczywiście nie twierdzę, że przez kurację, ale nie pomogła nic a nic, szkoda czasu. W dodatku picie drożdży spowodowało u mnie po odstawieniu taki wysyp pryszczy jakiego w życiu nie miałam, aż się boję o siebie. Jedynym ratunkiem jest dla mnie mycie twarzy żelem z kwasem salicylowym, jak nie umyję 1 dzień, to od razu mam całą twarz, szyję, dekolt i ramiona w ogromnych bolesnych pryszczach, coś strasznego, nigdy nie miałam takich problemów, a teraz wyglądam jak nastolatka ze strasznym trądzikiem :O

Nie to jednak jes najgorsze, a moje włosy. Wczoraj po raz kolejny byłam u fryzjerki, która właściwie za każdym razem mnie krzywdzi i dobrze mi tak, bo za głupotę się płaci. Mam włosy chyba jeszcze krótsze niż miałam po tym tragicznym obcięciu w styczniu (wtedy było to potrzebne, teraz nie), chce mi się płakać jak patrzę w lustro, tyle zapuszczania i wszystko znów na nic.
W dodatku jakoś tak mi nieładnie w tym blondzie, mam ochotę w wakacje zrobić brąz henną, ale kto wie, może będzie jeszcze gorzej.

Jak zwykle musiałam się tu pożalić, ale mam nadzieję, że może dzięki temu kogoś pocieszę, ktoś pomyśli sobie, że nie ma tak źle Moje włosy sięgają teraz 2 cm za ucho, koszmar, nie miałam takich chyba od podstawówki. Idiotyczne, chcę zapuszczać, a ciągle ścinam, moim ideałem są długie ciemne włosy jak Anwen, a mam okropne krótkie blond.
Alien :* jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-27, 16:10   #2114
KinkyGirl
BAN stały

Wrrr ALien, odstaw te blond farby i rozjaśniacze! I nie ścinaj włosów, dla mnie ta teoria że co miesiąć trzeba podcinać koncówki, to jakiś żart. Może w przypadku krótkich fryzur, którycvh kształt chce się utrwalić, to tak, ale jak ktoś hoduje to częste podcinanie do niczego nie prowadzi.
KinkyGirl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-27, 16:15   #2115
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez KinkyGirl Pokaż wiadomość
Wrrr ALien, odstaw te blond farby i rozjaśniacze! I nie ścinaj włosów, dla mnie ta teoria że co miesiąć trzeba podcinać koncówki, to jakiś żart. Może w przypadku krótkich fryzur, którycvh kształt chce się utrwalić, to tak, ale jak ktoś hoduje to częste podcinanie do niczego nie prowadzi.
Miałam brzydkie końce i chciałam podciąć, a ona ścięła wszystko co odrosło no właśnie chciałabym chyba odstawić rozjaśniacz, ale ciężko po tylu latach i boję sie, że jak zrobię brąz, to będę się fatalnie czuć (i wyglądać, choć wydaje mi się, że lepiej niż w blondzie), a wtedy już nie będzie odwrotu
Stary 2013-05-27, 16:36   #2116
KinkyGirl
BAN stały

Cytat:
Napisane przez Alien :* Pokaż wiadomość
Miałam brzydkie końce i chciałam podciąć, a ona ścięła wszystko co odrosło no właśnie chciałabym chyba odstawić rozjaśniacz, ale ciężko po tylu latach i boję sie, że jak zrobię brąz, to będę się fatalnie czuć (i wyglądać, choć wydaje mi się, że lepiej niż w blondzie), a wtedy już nie będzie odwrotu

Ech, rozumiem, to ciężka sprawa. Ja mam ciemne naturalne i przyciemniam jeszcze o 1-2 tony, ale farbami profesjonalnymi, więc nie są aż tak agresywne. No i przede wszystkim farba, to nie rozjaśniacz.
Stary 2013-05-27, 16:51   #2117
Silence_
Zakorzenienie

Alien, kup sobie nożyczki i sama podcinaj W głowie mi się nie mieści żeby chodzić do fryzjera, który zawsze musi uje*ać więcej włosów niż klientka mówi. Odstaw rozjaśniacz i postaw na naturalne rozjaśnianie włosów. Na pewno nie będzie tego samego efektu jak przy chemicznym rozjaśnianiu, ale mogłabyś się wtedy przyzwyczaić do ciemniejszych włosów.

Silence_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-27, 16:55   #2118
Zakorzenienie

Cytat:
Ech, rozumiem, to ciężka sprawa. Ja mam ciemne naturalne i przyciemniam jeszcze o 1-2 tony, ale farbami profesjonalnymi, więc nie są aż tak agresywne. No i przede wszystkim farba, to nie rozjaśniacz.
też mam ciemne naturalne,ale zawsze chciałam być blondynką. Chciałabym sprawdzić, jak wyglądam i czuję się w ciemnych, takich jak pani z Twojego avataru, ale chyba nie ma takiego sposobu, szamponetka mi nie złapała. Chcialabym farbować henną...

---------- Dopisano o 17:55 ---------- Poprzedni post napisano o 17:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Silence_ Pokaż wiadomość
Alien, kup sobie nożyczki i sama podcinaj W głowie mi się nie mieści żeby chodzić do fryzjera, który zawsze musi uje*ać więcej włosów niż klientka mówi. Odstaw rozjaśniacz i postaw na naturalne rozjaśnianie włosów. Na pewno nie będzie tego samego efektu jak przy chemicznym rozjaśnianiu, ale mogłabyś się wtedy przyzwyczaić do ciemniejszych włosów.

Taa, ona nie tylko mi obcina za dużo, ale odkąd do niej chodzę, mam coraz gorsze włosy, kolor brzydki i kilka razy mi spaliła. A ja dalej chodzę, taka ze mnie idiotka, a potem płaczę

Edytowane przez Alien :*
Czas edycji: 2013-05-27 o 16:57
Stary 2013-05-28, 13:29   #2119
KinkyGirl
BAN stały

To chyba przypadek, nie wierzę, że szampon może tu coś pomóc. Chwilowy kontakt detergentu ze skórą na głowie nie zrobi nam nagłej przemiany
Stary 2013-05-30, 21:57   #2120
luboczka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez magma00 Pokaż wiadomość
Każdy reaguje inaczej, mi pomógł nawet szampon regularnie stosowany.
witaj,
a jak długo stosowałaś ten szampon? a czy używałaś go jakoś specjalnie,
dzięki z góry za info
luboczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-12, 21:12   #2121
Zakorzenienie

Halo, nikt tu już nie zagląda?
Piszcie jak z Waszymi włoskami. Moje w końcu wychodzą na prostą
Stary 2013-07-13, 20:47   #2122
KinkyGirl
BAN stały

A moje niestety nigdy nie będą chyba takie jakbym chciała. Miałam długie i całkiem gęste-wycieniowałam masakrycznie. Postanowiłam schodzić z cieniowania i z bólem serca je podcinać i to po pięć centymetrów co 2-3 miesiące. Ale co z tego? Straciłam włosy po problemach z tarczycą, od kiedy zaczęli mi ją leczyć, to wszystko się uregulowało. Uwierzyłam, że odzyskam gęste włosy- dbam o nie na wszelkie możliwe sposoby od środka i od wewnątrz. Niestety, ostatnio znowu zaczęły masakrycznie wypadać. Badania hormonów niby w porządku, więc tak naprawde nie wiem już od czego. Gęstych mieć nie będę, a smętne cienkie strąki mnie nie zadowalają. I tak o
Stary 2013-07-14, 09:30   #2123
Zakorzenienie

Cytat:
A moje niestety nigdy nie będą chyba takie jakbym chciała. Miałam długie i całkiem gęste-wycieniowałam masakrycznie. Postanowiłam schodzić z cieniowania i z bólem serca je podcinać i to po pięć centymetrów co 2-3 miesiące. Ale co z tego? Straciłam włosy po problemach z tarczycą, od kiedy zaczęli mi ją leczyć, to wszystko się uregulowało. Uwierzyłam, że odzyskam gęste włosy- dbam o nie na wszelkie możliwe sposoby od środka i od wewnątrz. Niestety, ostatnio znowu zaczęły masakrycznie wypadać. Badania hormonów niby w porządku, więc tak naprawde nie wiem już od czego. Gęstych mieć nie będę, a smętne cienkie strąki mnie nie zadowalają. I tak o
Ale nie poddawaj się, szukaj nowych sposobów, po ktorych włosy Ci przestaną wypadać i odrosną! Cos w końcu musi zadziałać. Ja też zawsze myślałam, że mi nie odrosną, ale wcierki na to naprawdę działają. Próbowałaś wcierać olejek rycynowy? Ja teraz używam na porost, ale kiedyś używałam na rzęsy i widziałam, jak mi po nim wyrastały nowe. Myślę (i mam nadzieję), że na włosy powinien działać tak samo.
Stary 2013-07-14, 10:25   #2124
KinkyGirl
BAN stały

Nie wiem czy coś jest w stanie mi pomóc. Jak podleczyli mi tarczyce i włosy przestały wypadać, to wyhodowałam dużo babyhair. Ale co z tego, skoro teraz te 3 centymetrowe włoski mi wypadają ;(?
Stary 2013-07-14, 12:31   #2125
xsyskax
Zadomowienie

Cześć dziewczyny
Mnie pomogło olejowanie. W podpisie zdjecie obecne, tutaj z października zeszłego roku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2h4z6t3.jpg (65,0 KB, 72 załadowań)

10.09.2012 Dbam o włosy

Blog
Moje włosy

Edytowane przez xsyskax
Czas edycji: 2013-07-14 o 12:33
xsyskax jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-15, 07:19   #2126
JudytaKas
Zakorzenienie

Cytat:
Halo, nikt tu już nie zagląda?
Piszcie jak z Waszymi włoskami. Moje w końcu wychodzą na prostą
Jak to nikt? Skończyłam Solgar (1 opakowanie) i na tym zakończę przygodę, przerzuciłam się na Vitapil.
Cytat:
nie poddawaj się, ja też prowadzę nierówna walkę z matką naturą, moje włosy są masakrycznie cienkie i delikatne - dbanie o nie jest ciężkie, ale da się. Ostatnio, żeby dodać optycznie objętości powróciłam do używania Kalpi Tone i proszku amla (które swego czasu poszły w odstawkę - nie wiem czemu). Wiadomo mój kucyk raczej nie przekroczy 4 cm, ale nie zamierzam się poddawać i odpuścić

---------- Dopisano o 08:19 ---------- Poprzedni post napisano o 08:17 ----------

Cytat:
Napisane przez xsyskax Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Mnie pomogło olejowanie. W podpisie zdjecie obecne, tutaj z października zeszłego roku
Gratuluję, różnica widoczna i to jak tak, uważam, że olejowanie to najlepszy przyjaciel włosków. U mnie oleje bardzo wpłynęły na kondycję włosów i ich wygląd.

dniem twojego życia."
Stary 2013-07-15, 09:28   #2127
Zakorzenienie

Cytat:

nie poddawaj się, ja też prowadzę nierówna walkę z matką naturą, moje włosy są masakrycznie cienkie i delikatne - dbanie o nie jest ciężkie, ale da się. Ostatnio, żeby dodać optycznie objętości powróciłam do używania Kalpi Tone i proszku amla (które swego czasu poszły w odstawkę - nie wiem czemu). Wiadomo mój kucyk raczej nie przekroczy 4 cm, ale nie zamierzam się poddawać i odpuścić
Ja przekonałam się, że cienkie włosy też mogą być ładne, o ile nie jest to jak u mnie było, że na głowie ok, a im dłuższe, to 5 Jak są zdrowe, błyszczące to ładnie wyglądają jak są wystylizowane by były puszyste. Dlatego ja walczę głównie o odrost tych krótkich i nadanie im ładnego wyglądu.

Użyłam 2 razy amli, za 2 razem z maką chyba 3 tyg temu i do tej pory mam przebarwione włosy Ty nie masz tego problemu? Najpierw zrobiły się brązowe (niestety bardzo nierównomiernie), a teraz to się wymywa na jakby różowo i całkiem na pewno nie zejdzie. Włosy są po niej nieziemskie, wiec chcę jej używać, ale boję się następnego efektu kolorystycznego. Na szczęście chcę zrobić brązową hennę
Stary 2013-07-15, 09:45   #2128
JudytaKas
Zakorzenienie

Cytat:
Ja przekonałam się, że cienkie włosy też mogą być ładne, o ile nie jest to jak u mnie było, że na głowie ok, a im dłuższe, to 5 Jak są zdrowe, błyszczące to ładnie wyglądają jak są wystylizowane by były puszyste. Dlatego ja walczę głównie o odrost tych krótkich i nadanie im ładnego wyglądu.
O to to trzeba walczyć o nowe włoski i zabezpieczać końcówki - dbać, dabć i się nie poddawać
Cytat:
Użyłam 2 razy amli, za 2 razem z maką chyba 3 tyg temu i do tej pory mam przebarwione włosy Ty nie masz tego problemu? Najpierw zrobiły się brązowe (niestety bardzo nierównomiernie), a teraz to się wymywa na jakby różowo i całkiem na pewno nie zejdzie. Włosy są po niej nieziemskie, wiec chcę jej używać, ale boję się następnego efektu kolorystycznego. Na szczęście chcę zrobić brązową hennę
Oj nie, ani Amla ani Kalpi nic mi z kolorem nie robi, a trzymam na włosach długo

dniem twojego życia."
Stary 2013-07-19, 16:10   #2129
Zakorzenienie

Cytat:
Oj nie, ani Amla ani Kalpi nic mi z kolorem nie robi, a trzymam na włosach długo
Ja mam rozjaśnione, wiec pewnie dlatego, a zamierzam nałożyć jutro na 2 godziny, aż sie boję, co mi za kolory wyjdą. Ale trudno, moje włosy potrzebują takiego dopingu, bo ostatnio nie są za fajne, a nic na nie tak nie działa jak amla
Stary 2013-07-19, 17:39   #2130
KinkyGirl
BAN stały

Nie wiem o co chodzi moim wlosom, ale mają mniej więcej raz w miesiącu kilka dni(do tygodnia) kiedy wypadają jak szalone, a potem wszystko wraca do normy. teraz wypadanie znowu się ustabilizowało, ja dodatkowo ścięłam dużo cieniowanych włosów i moja fryzura wygląda dużo lepiej. Znowu nabrałam zapału do walki o włosy
Odpowiedz

Tagi
cienkie, ciękie włosy, fryzura codzienna, przetluszczajace się, włosy, wysokie czoło

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości