Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów Twoje włosy są suche, pozbawione blasku, zniszczone? Tutaj dowiesz się, jak pielęgnować włosy, by były zdrowe i lśniące. Jakich kosmetyków do włosów warto używać?

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2014-03-19, 09:42   #2281
JudytaKas
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Ja od dłuższego czasu namiętnie wcieram olejek z GP (bejbików mnóstwo), a niedawno wyciągnęłam zapomnianą butelkę olejku rycynowego i wcieram na przemian.

"Spraw, aby każdy dzień miał
szansę stać się najpiękniejszym
dniem twojego życia."
JudytaKas jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-19, 09:46   #2282
Smerfetka22
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
Do szamponu, wcierek... W sklepach z półproduktami.
Dzięki wielkie. Napewno spróbuję. Ja jeszcze odstawiłam wszystkie suplementy. Jak policzyłam, od 2 lat non stop coś brałam, Od pół roku borykam się z jakimiś dziwnymi alergiami, podejrzewam o nie suplementy. Postanowiłam zrobić detoksd dzisiaj tylko woda, zielona herbata i bratek do picia. Żadnych dragów

30.09.2013-tran
01.10.2013-Radical
Smerfetka22 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-19, 09:56   #2283
EbonyLuna
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Smerfetka22 Pokaż wiadomość
Dzięki wielkie. Napewno spróbuję. Ja jeszcze odstawiłam wszystkie suplementy. Jak policzyłam, od 2 lat non stop coś brałam, Od pół roku borykam się z jakimiś dziwnymi alergiami, podejrzewam o nie suplementy. Postanowiłam zrobić detoksd dzisiaj tylko woda, zielona herbata i bratek do picia. Żadnych dragów
Ja leki biorę odkąd pamietam, iwec nie jest mi to obce Nie tylko na włosy, sporo też na rózne schorzenia, w zasadzie od dziecka mi towarzysza i niestety nie mam możliwości na detox
Ja chyba powoli będę odchodzić od olejowania, bo po sesie większych efektów nie zauważam, może jeszcze wypróbuję Khadi i Ikarov, bo jednak efekty zostały udokumentowane Jednak najlepiej działają na mnie wcierki i tabsy. Z szamponów już dawno zrezygnowałam, bo ilość czasu jaki siedzą na skalpie, to za mało, aby zadziałały...
Ja ciągle widzę u siebie przyrost bh, od dwóch lat nieustannie, a mimo wszystko nadal nie odczuwam tego na ilości... Ok, może nie mam już takim prześwitów na czubku, ale nadal są, kiedyś przedziałek może na 1mm, może na dwa, teraz o wiele szerszy A zakola jedynie lekko pokryte delikatnymi włoskami. Zaczynam wątpić, że uda mi się poprawić obecną kondycje włosów, bo od dłuższego czasu utrzymuje się na podobnym poziomie. Jest lepiej, dużo lepiej, ale nie jestem nawet na półmetku tego, co było przedtem. Miesiące lecą, a efektu wow brak. Wiem, że potrzeba czasu, ale dwa lata 'poprawy' to już chyba wystarczająca ilość, aby miało się to ustabilizować. Tym, bardziej, ze z długości włosy mi naprawdę zapie...rniczają Bogu dzięki, że przed tym wszystkim narzekałam na ilość włosów.. bo za dużo
Stary 2014-03-19, 13:31   #2284
Smerfetka22
Raczkowanie

Cytat:
Ja leki biorę odkąd pamietam, iwec nie jest mi to obce Nie tylko na włosy, sporo też na rózne schorzenia, w zasadzie od dziecka mi towarzysza i niestety nie mam możliwości na detox
Ja chyba powoli będę odchodzić od olejowania, bo po sesie większych efektów nie zauważam, może jeszcze wypróbuję Khadi i Ikarov, bo jednak efekty zostały udokumentowane Jednak najlepiej działają na mnie wcierki i tabsy. Z szamponów już dawno zrezygnowałam, bo ilość czasu jaki siedzą na skalpie, to za mało, aby zadziałały...
Ja ciągle widzę u siebie przyrost bh, od dwóch lat nieustannie, a mimo wszystko nadal nie odczuwam tego na ilości... Ok, może nie mam już takim prześwitów na czubku, ale nadal są, kiedyś przedziałek może na 1mm, może na dwa, teraz o wiele szerszy A zakola jedynie lekko pokryte delikatnymi włoskami. Zaczynam wątpić, że uda mi się poprawić obecną kondycje włosów, bo od dłuższego czasu utrzymuje się na podobnym poziomie. Jest lepiej, dużo lepiej, ale nie jestem nawet na półmetku tego, co było przedtem. Miesiące lecą, a efektu wow brak. Wiem, że potrzeba czasu, ale dwa lata 'poprawy' to już chyba wystarczająca ilość, aby miało się to ustabilizować. Tym, bardziej, ze z długości włosy mi naprawdę zapie...rniczają Bogu dzięki, że przed tym wszystkim narzekałam na ilość włosów.. bo za dużo
ha ha miałam tak samo, narzekałam na ilość włosów, a teraz.. Ale ja już przestałam się przejmować. Od czasu do czasu mam jeszcze takie napady i biorę je pod lupę. W zakola od poniedziałku wcieram Krem z L.Biotica do rzęs. Na rzęsy mi pomógł, więc robię kolejny eksperyment i zobaczę jak podziała.Zapasy szamponow wystawiam i zużywam do normalnego mycia jako żel. Postawiłam na Barwę i jeden delikatniejszy szampon. Włosomaniactwo jest fajne, ale przez niego nabawiłam się też wielu kompleksów na punkcie moich włosów.

30.09.2013-tran
01.10.2013-Radical
Stary 2014-03-27, 13:40   #2285
smutna_dziewczyna
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 3

A ja chciałam pochwalić ten produkt. Przy regularnym stosowaniu pojawiły się bejbiki i wzrost włosów znacznie przyspieszył !

smutna_dziewczyna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-27, 14:32   #2286
EbonyLuna
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez smutna_dziewczyna Pokaż wiadomość
A ja chciałam pochwalić ten produkt. Przy regularnym stosowaniu pojawiły się bejbiki i wzrost włosów znacznie przyspieszył !
Właśnie zastanawiam sie nad nim i mineralnym balsamem [czy jakoś tak ] I rozważam zakup wcierki łopianowej w ampulkach. Nadal moim cerem jest wyhodowanie bejbików, wypadanie całkiem w normie.
Stary 2014-03-27, 15:03   #2287
smutna_dziewczyna
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 3

Cytat:
Właśnie zastanawiam sie nad nim i mineralnym balsamem [czy jakoś tak ] I rozważam zakup wcierki łopianowej w ampulkach. Nadal moim cerem jest wyhodowanie bejbików, wypadanie całkiem w normie.

Innych z tej serii nie próbowałam, ale ten balsam naprawdę działa I to nie tylko ja go polecam, sama skusiłam się na niego czytając dużo pochlebnych opinii na jego temat i... nie zawiodłam się

smutna_dziewczyna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-13, 19:04   #2288
NIKITA200
Przyczajenie

A co sądzicie o Vichy Dercos Neogenic w ampułkach ? Ja zaczełam stosować i jestem naprawdę zadowolona. Nie tylko ja zaczynam dostrzegać efekty, ale i moi znajomi są zachwyceni jak zmiana wygladu włosów (oczywiście na lepsze) może zmienic wygląd człowieka Włosy są łądniejsze, mocniejsze i jest ich znacznie więcej
NIKITA200 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-24, 16:26   #2289
lukas2307
Przyczajenie

Witajcie.. nie jestem w stanie tego wszystkiego wyczytać i głównie mówicie o sobie drogie panie

Więc moje pytanie brzmi:

Jak Ja mam pomóc swoim włosom aby były mocniejsze gęściejsze, aby pojawiły się w okolicach zakoli włoski bejbe. Jak mężczyźni powinni zadbać o włosy.

Dziękuje
lukas2307 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-26, 18:36   #2290
Smerfetka22
Raczkowanie

Na początek polecam Ci szampon Revitax i serum wzmacniające z Biochemii urody

30.09.2013-tran
01.10.2013-Radical
Stary 2014-06-26, 19:09   #2291
JudytaKas
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2

Jako wcierki - olej rycynowy, kozieradka, woda brzozowa łatwo i szybko - efekty widoczne

"Spraw, aby każdy dzień miał
szansę stać się najpiękniejszym
dniem twojego życia."
JudytaKas jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-01, 16:17   #2292
eta86
Przyczajenie

GG do eta86
Question Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

hej Laseczki. Potrzebuje waszej pomocy. Konkretnych odpowiedzi...
otóż wypadaja mi strasznie włosy zaczynam łysieć, nie moge patrzec na siebie w lusterku.
chciałam je zagęścić ale co mi to da jak nie bede mieć swoich nowych włosów.
Znacie jakieś kuracje które daja efekty?
Od czego zacząć?
Robiłam badania w tamtym miesiacy wszystko jest idealnie.
Bede wdzięczna za jakaś pomoc, rade itp

Suknie ślubne krótkie i dodatki. - to moja pasja
www.twojslubnyczas.pl
eta86 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-01, 16:50   #2293
"niusia"
Wtajemniczenie

Ja polecam wcierki Anny - skrzypową i pokrzywową, mają jeden ekstrakt ale działają lepiej niż niejedna obładowana nimi wcierka - przyśpieszają wzrost i jest więcej nowych włosów.
Jako suplement Merz Special jest według mnie najbardziej skuteczny, wszelkie inne skrzypy, belissy się do niego nie umywają.

"niusia" jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-02, 08:18   #2294
pretty123
Raczkowanie

a co myślicie o maskach Vitaka?
pretty123 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-05, 14:32   #2295
Stobejczyk
Raczkowanie

Ja od kilku tygodni ćwiczę ARGAN PROFESSIONAL Szampon i Odżywkę na włosy zniszczone. Sam olejek arganowy był dla mnie za tłusty i niewygodny w stosowaniu. Ten zestaw, kupiony w Biedronce po 9,99 za szt. jest nadspodziewanie fajny. Wzmacnia słabe włosy, przywraca fajną w dotyku elastyczność i sprężystość. Fajnie pachnie wanilią i chyba ambrą.
Próbowałyście?
Stobejczyk jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-12, 10:18   #2296
Julitak78
Przyczajenie

Stan moich włosów poprawił się po kolagenie naturalnym. Po urodzeniu synka zaczęły mi strasznie wypadać włosy, ponadto były cienkie, kruche i nie mogłam ich w żaden sposób ułożyć. Po wnikliwej lekturze wątku na Kafeterii o kolagenie naturalnym zamówiłam kolagen Noble Medica. Po pierwszym opakowaniu zauważyłam minimalną poprawę skóry i paznokci, a po drugim moje włosy zaczęły szybciej rosnąć, są gęstsze i nie wypadają W moim przypadku sprawdziła się więc wewnętrzna suplementacja. Pozdrawiam.
Julitak78 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-17, 22:09   #2297
liljuszyn
Przyczajenie

Nie zdołam przeczytać wszystkich postów i nie wiem czy się powtarzam, ale nie widzę aby ktoś polecał wcierkę JANTAR. Od kiedy zaczęłam używać mam mnóstwo baby hair i moja czupryna uniosła się w górę :P zawsze miałam "trzy włosy na krzyż", ale teraz mogę się pochwalić że znacznie ich przybyło ta wcierka jest NIESAMOWITA!! i znacznie hamuje wypadanie!
liljuszyn jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-17, 23:30   #2298
marmollade
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez liljuszyn Pokaż wiadomość
Nie zdołam przeczytać wszystkich postów i nie wiem czy się powtarzam, ale nie widzę aby ktoś polecał wcierkę JANTAR. Od kiedy zaczęłam używać mam mnóstwo baby hair i moja czupryna uniosła się w górę :P zawsze miałam "trzy włosy na krzyż", ale teraz mogę się pochwalić że znacznie ich przybyło ta wcierka jest NIESAMOWITA!! i znacznie hamuje wypadanie!
U mnie sprawiła tylko i wyłącznie większy przyrost. Ale Ci dobrze.
marmollade jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-18, 07:56   #2299
pretty123
Raczkowanie

Nigdy nie używałam wcierek do włosów, wychodziłam z założenie, że przy przetłuszczających się włosach są zbędne, ale ostatnio mam wątpliwości i zastanawiam się and jakąś delikatną ziołowa, ale wtarciem olejku.
Stary 2014-07-19, 06:55   #2300
Sapphiere_Alice
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez pretty123 Pokaż wiadomość
Nigdy nie używałam wcierek do włosów, wychodziłam z założenie, że przy przetłuszczających się włosach są zbędne, ale ostatnio mam wątpliwości i zastanawiam się and jakąś delikatną ziołowa, ale wtarciem olejku.
U mnie większość wcierek powodowała szybsze przetłuszczanie, stąd moja niechęć do nich, ale jest taki olejek ze skrzypem polnym Green Pharmacy i gdy wcieram go na pół godziny przed myciem, a później umyję włosy to zachowują one dłużej świeżość, jestem pewna, że to po olejku, bo mój szampon raczej nie ma na nie wpływu, skoro wcześniej go stosowałam i przetłuszczały się tak samo.

Zapuszczam naturalne włosy ;p

Wprowadzam wiele zmian!
Sapphiere_Alice jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-19, 11:54   #2301
dzamatasi
Wtajemniczenie

U mnie ani wcierki ani sulementy nic kompletnie nic nie ppomaga na zgrubienie,zageszczenie wlosa
Stary 2014-07-19, 13:09   #2302
201607040946
Konto usunięte

Gęstsze na pewno będą po glucie z siemienia. U mnie zniknęły nawet zakola. Piłam przez 3 miesiące, codziennie. Chyba do tego wrócę.
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-20, 22:48   #2303
Sapphiere_Alice
Raczkowanie

Piłam siemię jak eksperymentowałam z żołądkiem i jelitami, na włosy jakoś niestety mi nie wpłynęło Ale też jeśli chodzi o zagęszczenie, to u mnie również z tym ciężko.

Zapuszczam naturalne włosy ;p

Wprowadzam wiele zmian!
Sapphiere_Alice jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-21, 07:55   #2304
pretty123
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Sapphiere_Alice Pokaż wiadomość
U mnie większość wcierek powodowała szybsze przetłuszczanie, stąd moja niechęć do nich, ale jest taki olejek ze skrzypem polnym Green Pharmacy i gdy wcieram go na pół godziny przed myciem, a później umyję włosy to zachowują one dłużej świeżość, jestem pewna, że to po olejku, bo mój szampon raczej nie ma na nie wpływu, skoro wcześniej go stosowałam i przetłuszczały się tak samo.
Właśnie mam podobny problem, więc z pewnością zastosuję polecany przez Ciebie olejek Dzięki za radę.
Stary 2014-07-23, 12:29   #2305
czasnazmiany88
Przyczajenie

Post jest tak obszerny, że proszę o wybaczenie jeśli odpowiedź na moje pytanie już się pojawiła.
Myślę o rozpoczęciu stosowania olejku rycynowego lub nafty kosmetycznej. Sporo się o tym słyszy, jednak brakuje mi konkretnych i praktycznych informacji - będę wdzięczna za pomoc bo mam sporo pytań
Czy któraś z Was stosowała obydwie te rzeczy jednocześnie, czy lepiej skupić się na 1 z nich?
Czy stosuje się to codziennie czy np. raz w tygodniu?
Podgrzewacie to jakoś? Nakładacie zarówno na skrócę głowy jak i włosy?
czasnazmiany88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 12:30   #2306
"niusia"
Wtajemniczenie

Nafty nie poleca się stosować na skórę częściej niż raz w tygodniu, najlepiej na początku na 15-20 minut. Na włosy możesz nakładać zależnie od ich reakcji na ten produkt. Nafta działa na zasadzie reakcji obronnej wzmagając ukrwienie skóry głowy, dlatego też należy ją stosować uważnie. Na włosach działa kondycyjnie, nie odżywczo jednak efekty wizualne bywają niesamowite. Co do olejku zalecałabym sprawdzić reakcje skóry na czysty olejek, nałożyć na skórę kilka razy i zobaczyć czy włosy nadmiernie nie wypadają, czy nie ma świądu, podrażnień- ma on właściwości wysuszające. Później można próbować mieszać olej i naftę. Oleje często powodują wypadanie, i nie wszyscy mogą je stosować na skórę - ja przykładowo ich nie nakładam od dawna bo na każdy skóra reagowała tak samo. Innym olejki bardzo służą, ale tez nie powinno się ich trzymać na skórze zbyt długo, bo mieszki nie mają wtedy dostępu do tlenu.

"niusia" jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-25, 08:50   #2307
Smerfetka22
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez czasnazmiany88 Pokaż wiadomość
Post jest tak obszerny, że proszę o wybaczenie jeśli odpowiedź na moje pytanie już się pojawiła.
Myślę o rozpoczęciu stosowania olejku rycynowego lub nafty kosmetycznej. Sporo się o tym słyszy, jednak brakuje mi konkretnych i praktycznych informacji - będę wdzięczna za pomoc bo mam sporo pytań
Czy któraś z Was stosowała obydwie te rzeczy jednocześnie, czy lepiej skupić się na 1 z nich?
Czy stosuje się to codziennie czy np. raz w tygodniu?
Podgrzewacie to jakoś? Nakładacie zarówno na skrócę głowy jak i włosy?
Cytat:
Napisane przez "niusia" Pokaż wiadomość
Nafty nie poleca się stosować na skórę częściej niż raz w tygodniu, najlepiej na początku na 15-20 minut. Na włosy możesz nakładać zależnie od ich reakcji na ten produkt. Nafta działa na zasadzie reakcji obronnej wzmagając ukrwienie skóry głowy, dlatego też należy ją stosować uważnie. Na włosach działa kondycyjnie, nie odżywczo jednak efekty wizualne bywają niesamowite. Co do olejku zalecałabym sprawdzić reakcje skóry na czysty olejek, nałożyć na skórę kilka razy i zobaczyć czy włosy nadmiernie nie wypadają, czy nie ma świądu, podrażnień- ma on właściwości wysuszające. Później można próbować mieszać olej i naftę. Oleje często powodują wypadanie, i nie wszyscy mogą je stosować na skórę - ja przykładowo ich nie nakładam od dawna bo na każdy skóra reagowała tak samo. Innym olejki bardzo służą, ale tez nie powinno się ich trzymać na skórze zbyt długo, bo mieszki nie mają wtedy dostępu do tlenu.
Niusia zgadzam się z Tobą w 100%-ja mam tak samo. Olej-tak, ale tylko na końce

Zamiast oleju i nafty polecam Ci wcierki, np Jantar albo odżywkę pokrzywową Anna. Ja np stosuję wcierki od bardzo dawna i nigdy nie widziałam poprawy. Poprostu robiłam to źle-nakładałam je przed myciem, ponieważ bałam się oklapu. Teraz robię to po myciu, jak włosy są prosto spod ręcznika. Dodatkowa zaleta-lekki masaż podnosi włosy od nasady. Dzięki temu mogę spokojnie myć włosy co dwa-trzy dni. Tę metodę stosuję dop. 3 tydzień więc ciężko się wypowiadać o efektach. Ważne, żeby nie przesadzać z ilością.
Pozdrawiam i życzę wytrwałości
Zgadzam się w 100% u mnie jest tak samo.

30.09.2013-tran
01.10.2013-Radical

Edytowane przez Smerfetka22
Czas edycji: 2014-07-25 o 08:52 Powód: dopisek
Stary 2014-07-25, 08:57   #2308
andolka
Raczkowanie

Stosowalam szampon do wlosow plus wcierke z jantara (szamponu 1opak, wcierki 2opak. Myje wlosy co dwa dni) i szczerze mowiac nie zauwazylam jakos pozytywnych efektow. Negatywnych tez nie poza jednym w sumie. Wlosy zrobily sie takie matowe i bez zycia... to po szamponie raczej. Dopiero kiedy kupilam szampon z dove zobaczylam roznice. Wlosy blyszczaly jak glupie. A codo wcierki....tyle sie naczytalam jaka super jest ta wcierka, ze pojawia sie duzo baby hair..... nic takiego nie zaobserwowalam. Moze stosowalam za krotko?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
andolka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-26, 08:01   #2309
Smerfetka22
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez andolka Pokaż wiadomość
Stosowalam szampon do wlosow plus wcierke z jantara (szamponu 1opak, wcierki 2opak. Myje wlosy co dwa dni) i szczerze mowiac nie zauwazylam jakos pozytywnych efektow. Negatywnych tez nie poza jednym w sumie. Wlosy zrobily sie takie matowe i bez zycia... to po szamponie raczej. Dopiero kiedy kupilam szampon z dove zobaczylam roznice. Wlosy blyszczaly jak glupie. A codo wcierki....tyle sie naczytalam jaka super jest ta wcierka, ze pojawia sie duzo baby hair..... nic takiego nie zaobserwowalam. Moze stosowalam za krotko?

Moja koleżanka używa głównie Jantara, zużyła już ok 4-5 bboradutelek i na jej głowie jest aureola nowych włosów. Ale używa tak jak pisałam wcześniej-zawsze po myciu. Ja w tej chwili mam wcierkę z Biochemii Urody i Seboradin, w kolejce czeka wcierka pokrzywowa.

30.09.2013-tran
01.10.2013-Radical
Stary 2014-07-26, 08:51   #2310
andolka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Smerfetka22 Pokaż wiadomość
Moja koleżanka używa głównie Jantara, zużyła już ok 4-5 bboradutelek i na jej głowie jest aureola nowych włosów. Ale używa tak jak pisałam wcześniej-zawsze po myciu. Ja w tej chwili mam wcierkę z Biochemii Urody i Seboradin, w kolejce czeka wcierka pokrzywowa.
Tez uzywalam po myciu. Przelewalam sobie ta wcierke do butelki z atomizerem po radicalu.bardzo ulatwia aplikacje.Ale tak jak mowie, nie bylam zadowolona z kondycji wlosow. Dopiero jak uzylam szamponu drogeryjnego, zobaczylam roznice. Wlosy lsniace, gladkie i miekkie. Koncowki sie wygladzily. Wszyscy tak ta wcierke zachwalaja i musze sie porzadnie zastanowic nad drugim podejsciem, bo nie wiem czy ponowne doprowadzenie wlosow do takiego stanu jest warte swieczki. Czemu na mnie to tak nie dziala?
Dziewczyny, ktore stosowaly: czy oprocz tego, ze pojawilo sie mnostwo nowych wloskow, mozecie opisac stan i wyglad tych starych? No bo co z tego ze nowe wlosy rosna jak szalone skoro reszta jest w oplakanym stanie.

andolka jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
cienkie, ciękie włosy, fryzura codzienna, przetluszczajace się, włosy, wysokie czoło

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości