mata ozonowa - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-05-11, 12:06   #1
Asia221
Rozeznanie

mata ozonowa

Czesc! mam pytanie odnoscie maty ozonowej, tej ktora reklamuja w tv markecie. Zasatawiam sie nad kupnem, ale moze ktos z was uzywal jej i ma jakies doswiadczeniaprosze o opinie. Zastanawiam sie poniewaz mam czeste bole miesniowo stawowe tzn przy zmiane pogody np dzisajnie moge normalnie funkcjonowac, i ciekawa jestem czy to by cos pomoglo,....wiadomo nie wolno wierzyc we wszystko co mowiano dlatego pytam na wizazu..
Asia221 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-11, 13:51   #2
Hexxana
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 20
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: mata ozonowa

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...t=mata+ozonowa

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...t=mata+ozonowa

Wrzucilam Ci linki do watkow,w ktorych byla mowa o macie ozonowej-przy okazji wyszukiwarka sie klania

Powinnam przesunac Twoj watek ale zostawie go tymczasowo,moze przy okazji pojawi sie ktos,kto Ci pomoze.

Odnosnie boli miesniowo-stawowych polecam Ci masaze,specyfiki rozgrzewajace i basen-sama narzekam na bole stawow-pamiatka po wypadku na nartach i zlamaniu reki a dzieki temu coraz rzadziej siegam po srodki p/bolowe.
Stary 2007-05-11, 15:07   #3
Asia221
Rozeznanie

oj przepraszam no ale mi juz nic nie pomaga, dzis jest tragedia nie moge zyc normalnie...wzielam jakis antybotyk Detralex polecila mi go tesciowa, no troche pomoglo, uzywam masci Fastum ale to na mnie juz nie dziala ale widze ze ta mata ozonowa nie ma zbytnio pozytywnych opinicoz...
pozdrawiam!
Stary 2007-05-11, 15:21   #4
sylwiasek_sos
Raczkowanie

GG do sylwiasek_sos Send a message via Skype™ to sylwiasek_sos

Ja posiadam w domu taka mate tej firmy http://ozonomatic.pl/ Z telezakupów nigdy bym nie kupiła . w tej firmie mozna zamowic bezpłatną prezentacje na kotrej wszystko opiszą . Mata jest bardzo pożyteczna .
sylwiasek_sos jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-11, 15:55   #5
Asia221
Rozeznanie

ok dzieki! a moglabys powiedziec jak pozyteczna? wiecej szczegolow jesli mozna, please
Stary 2007-05-11, 16:32   #6
sylwiasek_sos
Raczkowanie

Mi pomogła głownie na trądzik Znaczna poprawa , wiadomo odrazu efektu nie było widać ale po pewnym czasie to spory efekt dało z czego jestem zadowolona Dało efekt również na nie wiem jak to nazwać ale miałam skórę z tyłu łydek oraz z tyłu ręki taką chropowatą co sprawiało nieprzyjemne uczucie gdy ją się dotykało. Teraz jest znaczna poprawa skóra w tych miejscach jest delikatniejsza . Gdy również byłam zmęczona po kąpieli czuje się rozluźniona . Moją mamę nękały bóle ręki w okolicach łokcia które również ustąpiły . Więcej można poczytać na stronie lub w internecie Ja osobiście polecam
Stary 2007-05-11, 16:55   #7
Asia221
Rozeznanie

aha....to moze na moje bole tez pomoze....wiesz nie chce czytac nigdzie po internecie bo tam tylko napisza-zeby zajecic czlowieka
Ciekawe, ciekawe....powiem ze mnie zachecilas...ale jeszcze poczekam moze jeszcze ktos cos napisze...
Pozdrawiam cie!
Stary 2007-05-11, 18:22   #8
sylwiasek_sos
Raczkowanie

Tez radzę ci poczekać na opinie innych Mi pomogło i jestem zadowolona Pzdr
Stary 2007-05-12, 19:14   #9
Asia221
Rozeznanie

chyba nikt juz nic nie napisze...szkoda...
Stary 2007-05-15, 00:34   #10
karimar
Przyczajenie

Witam wraz z pierwszym postem ,
Sylwiasek ile kosztuje ta mata w Ozonomaticu?
karimar jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-16, 09:59   #11
paula78
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez sylwiasek_sos Pokaż wiadomość
Ja posiadam w domu taka mate tej firmy http://ozonomatic.pl/ Z telezakupów nigdy bym nie kupiła . w tej firmie mozna zamowic bezpłatną prezentacje na kotrej wszystko opiszą . Mata jest bardzo pożyteczna .
a czym roznia sie twoja mata od tej w tv ?

zapewne niczym lub cena.

paula78 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-16, 11:20   #12
Justy
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Asia221 Pokaż wiadomość
wzielam jakis antybotyk Detralex polecila mi go tesciowa

nie zażywaj leków, ktorych nie zalecił ci fachowiec- nieważne, że teściowej pomaga.

tym razem nie łyknęłaś nic niebezpiecznego, ale innym razem mogłoby być źle.

po pierwsze- detralex nie jest antybiotykiem.
po drugie- detralex to wyciąg z cytrusów stosowany w leczeniu żylaków, a nie na bóle spowodowane zmiana pogody; jeśli poczulas poprawę, to przez przypadek.
po trzecie- jak antybiotyk, czyli lek zabijający bakterie mialaby ci pomoc na twoje bóle??? przez takie niefrasobliwe podejście do antybiotyków, zaczyna brakować skutecznych leków, bo bakterie się uodparniają. a potem panika, bo młodzi ludzie umierają na sepsę.
Justy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-16, 14:04   #13
Asia221
Rozeznanie

ups...nie wiedzialam, a moze znacie jakies inne tabletki na takie bole?oprocz masci...
Stary 2007-05-16, 16:20   #14
Hexxana
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 20
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana

Cytat:
ups...nie wiedzialam, a moze znacie jakies inne tabletki na takie bole?oprocz masci...
Przede wszystkim zalecalabym Ci wizyte u lekarza i nie kombinuj z lekami na wlasna reke poniewaz mozna zrobic sobie wiecej szkody niz pozytku.

Sama na poczatku myslalam,ze dostepnymi lekami p/bolowymi zredukuje bol i bedzie dobrze ale tak sie nie stalo;w momencie kiedy trafilam do lekarza bole juz byly dosc dotkliwe-dostalam leki na recepte ale faktycznie sa silne,teraz siegam po nie tylko w momentach kryzysowych i stanowczo odradzam samodzielne szukanie tabletek przeciwbolowych.
Stary 2007-05-16, 17:04   #15
marthusia
Zadomowienie

GG do marthusia

Ja również mam matę firmy ozonomatic(w tym miejscu pytanie do sylwiasek_sos - długo ją masz?wciąż czujesz ozon? )
teraz przez maturalny ozon,gdy siedziałam niemal całymi dniami w niewygodnej pozycji prawie codziennie używałam maty - pomaga,to świetny relax i masaż.mam również problemy ze ścięgnem i stawami,więc zalecono mi takie kąpiele(są to te same kąpiele co w ośrodkach leczenia metodą masaży wodnych)
mamy znajomej córka pożyczyła od nas matę(była podobno po jakimś wypadku,nei dopytywałam)w każdym razie kąpiele z matą miały u niej duże efekty.
Opłaca się kupić,jednak nie wiem,czy TVmarket to dobre miejsce,lepiej nie ryzykować kupieniem bubla(nawet,gdy cena jest niska)

karimar około 3000zł - z różnicą 200zł w górę/dół.Moja mama zapłaciła mniej,ponieważ oferta była taka,że jeżeli mój brat będize nowym przedstawicielem firmy dostaniemy upust(i wyszły z tego chyba właśnie 2800zł)

paula78,no właśnie,to jest zastanawiajace,czemu więc cena jest taka niska?
marthusia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-17, 11:44   #16
Asia221
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Przede wszystkim zalecalabym Ci wizyte u lekarza i nie kombinuj z lekami na wlasna reke poniewaz mozna zrobic sobie wiecej szkody niz pozytku.

Sama na poczatku myslalam,ze dostepnymi lekami p/bolowymi zredukuje bol i bedzie dobrze ale tak sie nie stalo;w momencie kiedy trafilam do lekarza bole juz byly dosc dotkliwe-dostalam leki na recepte ale faktycznie sa silne,teraz siegam po nie tylko w momentach kryzysowych i stanowczo odradzam samodzielne szukanie tabletek przeciwbolowych.

no to chyba trzeba sie wybrac...jejku nienawidze chodzic po lekarzach, troche juz spedzilam zycia z szpitalach-jako dziecko bylam strasznym chorowitkiem, mama mowi ze mam oslabione stawy ze wzgledu na jakies zastrzyki jakie bralam jako dziecko....i teraz mam
Stary 2007-05-18, 20:28   #17
faustissima
Raczkowanie

Cytat:
oj przepraszam no ale mi juz nic nie pomaga, dzis jest tragedia nie moge zyc normalnie...wzielam jakis antybotyk Detralex polecila mi go tesciowa, no troche pomoglo, uzywam masci Fastum ale to na mnie juz nie dziala ale widze ze ta mata ozonowa nie ma zbytnio pozytywnych opinicoz...
pozdrawiam!
Detralex to nie antybiotyk, a leków nie bierze się, bo Goździkowa poleciła . Jeśli bóle się powtarzają i są bardzo uciążliwe, to może być to oznaka poważniejszego schorzenia np. reumatyzmu lub dny moczanowej i nie należy tego lekceważyć. Może jednak warto by wybrać się do lekarza, a nie kombinować na własną rękę?
Pozdrawiam cieplutko
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości