Effaclar K La Roche-Posay - ZBIORCZY - Strona 89 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-01-18, 12:09   #2641
trillinka
Rozeznanie

Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

hej dziewczyny, wczoraj byl moj pierwszy raz jak uzylam effaclarq mam nadzieje ze przyniesie on jakies efekty chociaz cery nie mam az tak zlej, od czasu do czasu mi cos wyskoczy no ale mam zanieczyszczone pory i mam nadzieje ze na to mi on pomoze. bede wam pisala moje spostrzezenia na temat tego produktu. do tej pory uzywalam brevoxyl bylam zadowolona ale chcialam wyprobowac czegos innego a z tego co przeczytalam tutaj na forum to wiekszosc jest zadowolona. mam nadzieje ze i ja dolacze do tego grona
trillinka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-18, 12:36   #2642
phdwao
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez trillinka Pokaż wiadomość
hej dziewczyny, wczoraj byl moj pierwszy raz jak uzylam effaclarq mam nadzieje ze przyniesie on jakies efekty chociaz cery nie mam az tak zlej, od czasu do czasu mi cos wyskoczy no ale mam zanieczyszczone pory i mam nadzieje ze na to mi on pomoze. bede wam pisala moje spostrzezenia na temat tego produktu. do tej pory uzywalam brevoxyl bylam zadowolona ale chcialam wyprobowac czegos innego a z tego co przeczytalam tutaj na forum to wiekszosc jest zadowolona. mam nadzieje ze i ja dolacze do tego grona
witaj
phdwao jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-18, 15:27   #2643
Satis
Raczkowanie

ja też chętnie posłucham o tym korektorze, chociaż póki co jestem zadowolona z korektora L'oreal
Satis jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-18, 15:56   #2644
NieMamPomysluNaNick
BAN stały

GG do NieMamPomysluNaNick

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
Pytanie nie bardzo związane z tematem, ale.. co zrobić z wielką, niebolącą krostą, która siedzi głęboko pod skórą i zamierza tak sobie posiedzieć jeszcze jakiś czas? Zależy mi na tym, żeby się wchłonęła jak najszybciej. Macie jakies typy preparatów, które przyspieszają znikanie takich potworów?
Mi phdwao poleciła maść ichtiolową ( na bolącą kroste ) i do tego ładowałem na nią całkiem grubą warstwe Diacnealu i Effaclaru ( na raz - desperat ) i uwaga.... po 2 dniach zeszło!

Teraz ja mam pytanie:
Na początku kuracji z effem ( i Diacnealem ) strasznie i potwornie mi złuszczyło naskórek - złaził płatami. A teraz, co drugą noc daje Effa, co drugą noc na przemian daje diacneal, a nawilżam tylko rano tzn:
  • Noc: Eff
  • Rano: Nawilzam
  • Noc: Diacneal
Czyli 'trójpolówka' w wydaniu hardkorowym i.. tak jakby... nic sie nie dzieje...
NieMamPomysluNaNick jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-18, 17:31   #2645
19agusia91
Zakorzenienie

dziekuje, tancerko, aj mysle,ze jednak zaczne z tym effaclarem, bo od tego czasu troche i się skóra zmieniła.

ale, ponawiam pytanie, czy stosowanie tego w czasie kiedy jest sliniejsze slonce jest mozlwie? Oczywiscie, o filtrach wiem.
19agusia91 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-18, 17:47   #2646
phdwao
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
dziekuje, tancerko, aj mysle,ze jednak zaczne z tym effaclarem, bo od tego czasu troche i się skóra zmieniła.

ale, ponawiam pytanie, czy stosowanie tego w czasie kiedy jest sliniejsze slonce jest mozlwie? Oczywiscie, o filtrach wiem.
tak możesz stosowac spokojnie effaclar nawet latem, ale musisz być konsekwentna z filtrami i smarować codziennie grubą warstwą
Stary 2008-01-19, 09:37   #2647
trillinka
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
witaj

dziekuje rowniez witam

qrcze no i dzis minal drugi dzien , ja jakos po nalozeniu nie czuje zadnego pieczenia a skora po nim jest taka gladka zobaczymy jak dlugo
trillinka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-19, 21:06   #2648
ivana
Raczkowanie

a ja mam effaclarowy kryzys

Stosuje go czwarty miesiąc i mało, ze mam wysyp trudno gojących się pryszczy to na dodatek nie widzę polepszenia w kwestii porów i wągrów. Gdybym chociaż widziała, że mam coraz mniejsze pory to jakoś bym przeżyła te kilka gul ale cerę mam w sumie gorszą niż przed stosowaniem effa. Dziś byłam na zakupach i przyglądnęłam się mojej cerze w kilku przymierzalniach i zwątpiłam do reszty - ogromne porzyska, jakieś grudki podskórne. Koszmar.

Konczę właśnie tubkę i nie wiem, czy się jeszcze na niego skuszę. Zastanawiam sie nad kremem z kwasami Nuxe i żelem Nu Skin True Face...
ivana jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-19, 21:22   #2649
chise
Wtajemniczenie

Hej Korektor Dermablend wytrzymał całe wczorajsze popołudnie i wieczór panieński, więc ekstremalne warunki. Niestety odcień medium jest za ciemny dla mnie. Na szczęście podkład i puder przykryły jego ciemność. W porównaniu do podkładu Dermblend, to korektor jest, przynajmniej na mojej skórze, trwalszy, idealnie zatuszował przebarwienie po syfku, nie podkreślił suchej skórki. Jeśli komuś się przyda mogę zrobić zdjęcie porównawcze - podkładu i korektora Dermablend.

Cytat:
Napisane przez NieMamPomysluNaNick Pokaż wiadomość
Mi phdwao poleciła maść ichtiolową ( na bolącą kroste ) i do tego ładowałem na nią całkiem grubą warstwe Diacnealu i Effaclaru ( na raz - desperat ) i uwaga.... po 2 dniach zeszło!

Teraz ja mam pytanie:
Na początku kuracji z effem ( i Diacnealem ) strasznie i potwornie mi złuszczyło naskórek - złaził płatami. A teraz, co drugą noc daje Effa, co drugą noc na przemian daje diacneal, a nawilżam tylko rano tzn:
  • Noc: Diacneal
Czyli 'trójpolówka' w wydaniu hardkorowym i.. tak jakby... nic sie nie dzieje...
Podziwiam niezły hardkor.
Ja właśnie nałożyłam go na twarz i nie mogę uwierzyć, bo po raz pierwszy mnie szczypie! Podejrzewam, że to dzięki Diacnealowi, którego użyłam 2 dni temu, ciekawe czy też będę się mocno łuszczyć...
zapytam z ciekawości ile już stosujesz tę trójpolówkę i jak wygląda skóra? Daje efekty?
chise jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-19, 21:23   #2650
phdwao
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ivana Pokaż wiadomość
a ja mam effaclarowy kryzys

Stosuje go czwarty miesiąc i mało, ze mam wysyp trudno gojących się pryszczy to na dodatek nie widzę polepszenia w kwestii porów i wągrów. Gdybym chociaż widziała, że mam coraz mniejsze pory to jakoś bym przeżyła te kilka gul ale cerę mam w sumie gorszą niż przed stosowaniem effa. Dziś byłam na zakupach i przyglądnęłam się mojej cerze w kilku przymierzalniach i zwątpiłam do reszty - ogromne porzyska, jakieś grudki podskórne. Koszmar.

Konczę właśnie tubkę i nie wiem, czy się jeszcze na niego skuszę. Zastanawiam sie nad kremem z kwasami Nuxe i żelem Nu Skin True Face...
być może Tobie nie służy, z mocniejszych kwasów lysanel activ jest dobry, ale nie dla naczynkowych/wrażliwych cer, jeśli p o4 miesiącach nie jest dobrze, też bym szukała czegoś innego, czytaj biochemię,znajdziesz tu wiele rad, może znajdziesz cos dobrego dla siebie,choć z doświadczenia wiem,że trzeba próbować, próbować,próbować...
Stary 2008-01-19, 21:24   #2651
phdwao
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez chise Pokaż wiadomość
Hej Korektor Dermablend wytrzymał całe wczorajsze popołudnie i wieczór panieński, więc ekstremalne warunki. Niestety odcień medium jest za ciemny dla mnie. Na szczęście podkład i puder przykryły jego ciemność. W porównaniu do podkładu Dermblend, to korektor jest, przynajmniej na mojej skórze, trwalszy, idealnie zatuszował przebarwienie po syfku, nie podkreślił suchej skórki. Jeśli komuś się przyda mogę zrobić zdjęcie porównawcze - podkładu i korektora Dermablend.
opis brzmi ciekawieteraz będę węszyć próbkę:p
Stary 2008-01-19, 21:34   #2652
ivana
Raczkowanie

Phdwao,
od czytania Biochemii mam już kurzą slepotę i poprzepalane przewody pod czaszką

Lysanel Activ testowałam i mi nie podszedł, kwas glikolowy to dla mnie chyba za cieżki kaliber. Co prawda nie mam cery naczynkowej, ale jednak wrażliwą i po nocy z Lysanelem miałam rano czerwone plamy na twarzy
Dlatego chcę spróbować coś z PHA, właśnie Nu Skin lub NeoStratę.
Stary 2008-01-19, 21:50   #2653
phdwao
Zakorzenienie

Cytat:
Phdwao,
od czytania Biochemii mam już kurzą slepotę i poprzepalane przewody pod czaszką

Lysanel Activ testowałam i mi nie podszedł, kwas glikolowy to dla mnie chyba za cieżki kaliber. Co prawda nie mam cery naczynkowej, ale jednak wrażliwą i po nocy z Lysanelem miałam rano czerwone plamy na twarzy
Dlatego chcę spróbować coś z PHA, właśnie Nu Skin lub NeoStratę.
skoro masz takie doświadczenia, to rzeczywiście, musisz szukac dalej
Stary 2008-01-20, 04:33   #2654
cutme
Raczkowanie

Cytat:

ja wlasnie kupilam ten krem nuxe i jestem nim zachwycona. nigdy bym nie uwierzyla ze jakis krem moze zaraz po nalozeniu sprawiac ze buzia wyglada ladniej, a ten krem naprawde tak dziala. cera robi sie promienna i swieza i bardzo gladka. uzywam go od 2 dni i moja buzia wyglada juz naprawde bardzo ladnie, pozostaly mi tylko slady po wczesniejszych niespodziankach, ale na pewno zejda niedlugo. mam jeszcze ten krem energetyzujaco - nawilzajacy ktory uzywam rano i tez jestem z niego bardzo zadowolona. bardzo dobrze nawilza i odzywia cere, nawet sie po nim jakos bardzo nie blyszcze ( jak na siebie ), a cere mam tlusta.
takze polecam ci ten kremik - u mnie sie swietnie sprawdza ; )

ach i po raz kolejny polecam tym ktorym eff nie pomaga kuracje duac zelem. ja mialam nagle w wieku 21 lat jakis kryzys z cera i pani dermatolog przepisala mi ten zel. po ok 2 tygodniach stosowania go co druga noc ( co noc sie nie dalo bo wypalal mi twarz ) cera wrocila do normalnego stanu i mimo ze go odstawilam to nic sie nie pogorszylo.

cutme jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-20, 10:51   #2655
meri99
Wtajemniczenie

Send a message via Skype™ to meri99

Ja uwazam ze gdy buzia szczypie przy nakladaniu kremu to nie dobrze a jak was nie szczypie to uwazacie ze jest zle... Spokojnie dziewczyny.

Cutme,Ivana:

Co do tego NUXE... ja tez uzywam juz ponad tydzien i jestem niezmiernie zadowolona,stosowanie tego kremu przy Effie to niebo a ziemia.

Ivana: widze u ciebie swoj przyklad stosowania eff'a ja mialam tak samo po kilku miesiacach nie widzialam zadnej poprawy(w wrecz pogorszenie)

~~~ja jestem bardzo niecierpliwa i jak niewidze efektow to niemam zadnej mobilizacji zeby dalej kontynuowac swoja walke o przyzwoity wyglad mojej cery,ciala,wlosow itp... musze miec "dowody" ze cos mi rzeczywiscie pasuje i DZIALA! a Nuxe dziala---to chyba najlepsza inwestycja kosmetyczna w tym roku

Pagan Poetry

~~~~Film...moja miłość~~~
meri99 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-20, 11:03   #2656
NieMamPomysluNaNick
BAN stały

Cytat:
Napisane przez chise Pokaż wiadomość

Podziwiam niezły hardkor.
Ja właśnie nałożyłam go na twarz i nie mogę uwierzyć, bo po raz pierwszy mnie szczypie! Podejrzewam, że to dzięki Diacnealowi, którego użyłam 2 dni temu, ciekawe czy też będę się mocno łuszczyć...
zapytam z ciekawości ile już stosujesz tę trójpolówkę i jak wygląda skóra? Daje efekty?
Czmu hardkor?
Chise - co nałożyłaś na twarz, że szczypie?
I wracając do Twojego pytania - dwójpolówkę ( bo jak to inaczej nazwac? ) to stosuję ją z... 2 tygodnie. No co moge powiedzieć - wulkan udało się tym sposobem 'zniknąć' w 2 noce - tzn za dnia smarowałem maścią ichtiolową, na wieczór miejscowo kładłem [GRUBą!] warstwe diacnealu i effa k i... znikło ;-).

A jak wygląda skóra po conocnym kładzeniu Diacnealu i EffaK? Pory to zmniejszyły sie diametralnie, o dziwo skóra nie jest przesuszona ani podrażniona ani nic z tych rzeczy. I to mnie dziwi czy moze skóra zbuntowała sie przeciwko Diacnealowi i EffowiK i.... nie chce współpracowac?
Stary 2008-01-20, 12:54   #2657
ivana
Raczkowanie

meri99, cutme,
chyba zatem sie skusze na Nuxe, skoro go tak zachwalacie. U mnie eff działał na początku, przez pierwsze dwa, trzy miesiące, teraz jest gorzej i chyba od niego odpocznę, ale nie skreślam go na zawsze

Mnie najbardziej zależy na oczyszczeniu i zwężeniu porów. Jak w tej kwestii sprawuje się Nuxe? Nie będzie za słaby, żeby zlikwodować hodowane latami zaskórniki, z którymi eff sobie nie radzi...?
Stary 2008-01-20, 14:17   #2658
Michał84
Raczkowanie

...........

Edytowane przez Michał84
Czas edycji: 2014-08-12 o 13:58
Michał84 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-20, 14:19   #2659
phdwao
Zakorzenienie

dziewczyny polecały physiogel krem, humektan, emolium, ja polecam nutritic 5%
Stary 2008-01-20, 14:43   #2660
meri99
Wtajemniczenie

Cytat:
meri99, cutme,
chyba zatem sie skusze na Nuxe, skoro go tak zachwalacie. U mnie eff działał na początku, przez pierwsze dwa, trzy miesiące, teraz jest gorzej i chyba od niego odpocznę, ale nie skreślam go na zawsze

Mnie najbardziej zależy na oczyszczeniu i zwężeniu porów. Jak w tej kwestii sprawuje się Nuxe? Nie będzie za słaby, żeby zlikwodować hodowane latami zaskórniki, z którymi eff sobie nie radzi...?
ja lekkie zwezenie porow zauwazylam juz po 2 aplikacjach tego kremu,wygladzenie zaledwie po jednej,zaskorniki(wagry) juz po ponad tygodniu sa mniejsze,skora jest zdecydowanie bardziej oczyszczona. Mam nadzieje ze nie bede miec takiego boom'u wysypu po jakims miesiacu,dlatego z ostateczna opinia na KWC jeszcze poczekam ze 3 tyg.

Pagan Poetry

Stary 2008-01-20, 14:43   #2661
NieMamPomysluNaNick
BAN stały

a ja neutrogenę ;-)
Stary 2008-01-20, 15:09   #2662
LauraS.
Rozeznanie

czy ten krem nuxe mozna kupic tylko przez internet?czy jest dostepny w aptekach? pozdrawiam
LauraS. jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-20, 15:34   #2663
cutme
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez LauraS. Pokaż wiadomość
czy ten krem nuxe mozna kupic tylko przez internet?czy jest dostepny w aptekach? pozdrawiam
nie wiem, czy moge robic reklame, ale ja kupilam tu:

http://www.fabrykazdrowia.pl/leki/ko...aca-11816.html

przeszukalam wiekszosc aptek internetowych i tu chyba jest najtaniej.

co do zmniejszania porow to jeszcze nie moge wiecel powiedziec, bo uzywam go dopiero kilka dni, ale raczej tez jest juz jakas poprawa.
dzis pierwszy raz od kilku miesiecy wstalam rano i kiedy spojrzalam w lusto to nie czulam potrzeby nakladania na buzie czegokolwiek poza kremem ; )
ach jak to dobrze, ze ta moja chwilowa wojna z cera juz sie chyba zakonczyla.
dziewczyny, idzcie do dermatologa zanim same kupicie kolejny krem!

Stary 2008-01-20, 15:58   #2664
chise
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez NieMamPomysluNaNick Pokaż wiadomość
Czmu hardkor?
Chise - co nałożyłaś na twarz, że szczypie?
I wracając do Twojego pytania - dwójpolówkę ( bo jak to inaczej nazwac? ) to stosuję ją z... 2 tygodnie. No co moge powiedzieć - wulkan udało się tym sposobem 'zniknąć' w 2 noce - tzn za dnia smarowałem maścią ichtiolową, na wieczór miejscowo kładłem [GRUBą!] warstwe diacnealu i effa k i... znikło ;-).

A jak wygląda skóra po conocnym kładzeniu Diacnealu i EffaK? Pory to zmniejszyły sie diametralnie, o dziwo skóra nie jest przesuszona ani podrażniona ani nic z tych rzeczy. I to mnie dziwi czy moze skóra zbuntowała sie przeciwko Diacnealowi i EffowiK i.... nie chce współpracowac?
Nałożyłam Effaclar wczoraj na buzie i szczypało po raz pierwszy od roku, a ja skórę mam tak grubą jak nosorożec ;p
Może dzięki Diacnelowi, którego nałożyłam 2 noce wcześniej?

Wydaje mi się, że Twoja skóra się przyzwyczaiła, ale w dobrym tego słowa znaczeniu. To, że nie widać łuszczenia, podrażnienia itp. nie oznacza, że specyfiki nie działają.
chise jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-20, 16:13   #2665
klajdla
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Michał84 Pokaż wiadomość
A jaki nawilzajacy i nie podrazniajacy krem polecacie do Effaclaru K?
Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
dziewczyny polecały physiogel krem.
Ja wlasnie osobiscie polecam Physiogel krem Wg mnie super nawilza. Uzywam go tylko na noc, poniewaz jest troche tlusty a ja mam wlasnie tlusta skore i swiece sie po nim niemilosiernie. Pozostawia tez taka dziwna wodno (?) - tlusta warstewke, ale po ok 15 min od aplikacji, przytykam chusteczke do twarzy i "zbieram" nadmiar tej warstewki Wtedy mozna powiedziec, ze moja twarz jest prawie (!) matowa i bardzo mieciutka w dotyku
klajdla jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-20, 17:46   #2666
tancerka212
Zakorzenienie

hej dziewczyny miałam używać co 2 noc effaclaru a co 2 acne dermu ale w koncu od tygodnia co wieczór smaruję się acne dermem i o ile na początku pisałam ze mnie nic nie szczypie to teraz wreszcie mogę powiedzieć że jednak szczypie ale tak delikatnie, nie tak żebym się musiała drapac itp no i muszę powiedzieć że jestem wam wdzięczna!!!!!!! myslalam ze bede musiala wydac setki u kosmetyczki ale nie... bez was w zyciu bym nie wpadła na to cudo jeszcze tydzień temu miałam okropne plamy na policzkach po własnoręcznie wycisnietych pryszczach a dzis już prawie ich nie widac! a to dopiero tydzien wierze że poradzi on sobie z nimi do reszty jestem bardzo zadowolona po acne dermie jednak obawiam się że jeszcze kilka dni stosowania go pod rząd i podrażni mi twarz i zacznę się łuszczyc.. nie wiem chyba wroce narazie do effaclaru a acne derm będę nakłądać punktowo żeby nie przesadzic.. w każdym razi po effaclarze nie czułam na twazry nic a tu przynajmniej czuje i widzę poprawę wielkie dzieki!!!! mam jeszcze pytanie czy jak np wychodzicie w dzien z domu to oprocz filtra nakładacie na twarz jeszcze jakis nawilżający specyfik? mam filtr avene i zastanawiam się czy to wystarczająca odżywka dla buzi przy stosowaniu kwasów czy trzeba jej jeszcze troszkę dołożyć pielęgnacji?? a i jeszcze może polecicie mi jakieś fajne niezapychające podkłady? nie zależy mi na wielkim kryciu tylko bardziej na ujednoliceniu cery. teraz używam pure make up z maybelline ale chyba mnie trochę zapycha.. konczy mi się jednak wiec rozglądam się za czymś a wy mi juz raz dobrze doradzilyscie
tancerka212 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-20, 17:50   #2667
meri99
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez cutme Pokaż wiadomość
nie wiem, czy moge robic reklame, ale ja kupilam tu:

http://www.fabrykazdrowia.pl/leki/ko...aca-11816.html

przeszukalam wiekszosc aptek internetowych i tu chyba jest najtaniej.

co do zmniejszania porow to jeszcze nie moge wiecel powiedziec, bo uzywam go dopiero kilka dni, ale raczej tez jest juz jakas poprawa.
dzis pierwszy raz od kilku miesiecy wstalam rano i kiedy spojrzalam w lusto to nie czulam potrzeby nakladania na buzie czegokolwiek poza kremem ; )
ach jak to dobrze, ze ta moja chwilowa wojna z cera juz sie chyba zakonczyla.
dziewczyny, idzcie do dermatologa zanim same kupicie kolejny krem!
ja tez tam kupilam OT: tez tak dlugo (tydzien) czekalas na przesylke?

A co do tego dermatologa o ktorym pisalas to on wlasnie polecil ci ten krem?

Pagan Poetry

Stary 2008-01-20, 18:41   #2668
cutme
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez meri99 Pokaż wiadomość
ja tez tam kupilam OT: tez tak dlugo (tydzien) czekalas na przesylke?

A co do tego dermatologa o ktorym pisalas to on wlasnie polecil ci ten krem?

tak, tez czekalam tydzien na przesylke mimo, ze przelew zrobilam od razu po dokonaniu zakupu. i zadnej probki nie dostalam a rachunek byl na ponad 200zl...

a dermatolog polecil mi duac zel, ktorym wyleczylam sobie buzie w ok 2 tygodnie i teraz wystarczy mi ten nuxe. mialam isc na kontrole jeszcze raz, ale skoro jest juz tak pieknie to chyba sobie odpuszcze.

Stary 2008-01-20, 19:25   #2669
Suri
Rozeznanie

Sama już nie wiem jak mam postępować z moją skórą . W strefie T stosowałam Acne-Derm i Effaclar K - wprowadzałam je stopniowo i w ostatniej fazie stosowałam przez 2 dni Acne, następnie nawilżacz przez 1 dzień i przez 2 kolejne dni Effaclar. Od ok. 2 tygodni zaczęła mi się łuszczyć skóra na czole, więc zminimalizowałam częstotliwość stosowania kwasów. Problem polega na tym, że skóra w strefie T bardzo mi się przetłuszcza, więc skąd to łuszczenie?
Stary 2008-01-20, 21:07   #2670
Michał84
Raczkowanie

.........

Edytowane przez Michał84
Czas edycji: 2014-08-12 o 13:58
Michał84 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
diacneal, effaclar la roche posay, efflaclar k, kremy, kwasy

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości