Poddatne na niszczenie??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-05-11, 18:48   #1
dżacha86
Raczkowanie

Poddatne na niszczenie???

Moj problem polega na tym ze wlosy bardzo sie niszcza... Nie tylko koncowki sa rozdwojone, ale cale wlosy!Nie wiem czy ktoras z Was wie jak to wyglada? Najgorsze jest to ze nie wiem czemu tak mam? Nie farbuje wlosow, nie uzywam lokowek, suszarek itp Czy sa jakies kuracje, preparaty zapobiegajace temu problemowi?
Stary 2007-05-11, 19:00   #2
k@rolk@
Raczkowanie

Dot.: Poddatne na niszczenie???

Moze masz pocieniowane wlosy i dlatego takie sa ? A jak temu zaradzic .. moze zacznij stosowac odrzywke do wlosow WAX kupuisz sie ja tylko i wlancznie w aptece kosztuje jakies 25 zl za dosc duze opakowanie

usmiechaj sie jak najczesciej
k@rolk@ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-11, 19:03   #3
Kachulec
Zakorzenienie

Proponuje kuracje i pielegnacje od zewnatrz, np. WAXem. A także kuracje od wewnątrz. Jakies tabletki. Dziewczyny sobie chwaliły Alahol (czy jak to się pisze), vitapil (mnie nie pomógł), merz spezial, silice (mnie pomogły), itp. Na każdego działa co innego

Nieprzyzwoicie uparta i troszkę złośliwa

Kachulec jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-12, 18:55   #4
dżacha86
Raczkowanie

Teraz mam troche pocieniowane wlosy, ale kiedys nie mialam i tez mi sie tak niszczyly
Dzieki za propozycje- cos musze wyprobowac...
Tylko czy na takie wlosy jak mam teraz cos to pomoze?Slyszalam kiedys o ozywkach, ktore sklejaja koncowki wlosow, ale nie wiem czy to pomaga na az tak zniszczone wlosy jak mam ja...Nie pamietam niestety nazwy tej odzywki...
Stary 2007-05-12, 19:11   #5
kokuryu
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez dżacha86 Pokaż wiadomość
Moj problem polega na tym ze wlosy bardzo sie niszcza... Nie tylko koncowki sa rozdwojone, ale cale wlosy!Nie wiem czy ktoras z Was wie jak to wyglada? Najgorsze jest to ze nie wiem czemu tak mam? Nie farbuje wlosow, nie uzywam lokowek, suszarek itp Czy sa jakies kuracje, preparaty zapobiegajace temu problemowi?
Polecam płukanki z pokrzywy oraz picie naparu.
Dobrze też odstawić wszelkie chemiczne kosmetyki, bo zawierają pył tytoniowy, który przyśpiesza proces niszczenia włosa. Również radzę uważać z Waxem, bo to też głównie chemia -alkohole, detergenty i konserwanty. Jeśli już chcemy stosować hennę to najlepiej czystą w proszku. Na zniszczone włosy dobry też jest puder z indyjskiego agrestu - Amla.
kokuryu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-20, 13:52   #6
dżacha86
Raczkowanie

kokury- dziekuje Ci!!! A czy ten puder jest drogi?Kupuje sie go w sklepach fryzjerskich?Tak pytam bo nigdy sie z tym nie spotkalam...
Kosmetykow do stylizacji tez raczej nie uzywam,zostawiam wlosy do wyschniecia takie jakie sa, bo tak chyba najzdrowiej
Kupilam wlasnie szampon Rzepa firmy Joanna-pisze, ze wzmacnia wlosy...
Kupilam tez jedwab Biosilk,ciekawe czy sprawi ze moje wlosy beda ladniejsze..
Zawsze po myciu wlosow,jak juz je oplukam woda, to polewam je jeszcze ok.litrem wody z odrobina octu-rewelacyjnie moge po tym wlosy rozczesac!!! To taki stary sposob...
Tylko zastanawiam sie nad czyms...bo w koncu ocet to kwas...Czy on moze niszczyc strukture wlosa??Nawet jak wlewam go ze 2 lyzki na litr wody???
Stary 2007-05-20, 13:59   #7
Agusia007
Zadomowienie

GG do Agusia007

Wypuscili teraz taka odzywke swiss o-par dzika roza so wlosow suchych i zniszczonych malutkie opaskowanie taka "probka" za ok 2 zl ale wlosy mam po niej naprwade ladne... Moze to kwestia zlego odzywiania sie? albo stresu? takie czynniki tez maja wplyw na nasza urode wiadomo ze nasz stan widac po naszym wygladzie... Mysle ze 2-3 ampulki juz znacznie poprawia stamn Twoich wlosow, mozesz stosowac jakies lekkie odzywki w sprayu(KWC) napewno znajdziesz cos dla siebie. Moze warto zainwestowac i zrobic zabieg odzywiania wlosow u dobrego fryzjera?
ein kleiner Mensch stirbt nur zum schein
wolte ganz allein sein..
Ich will ein Herzschlag kontrollieren
Ich muss Zerstören!Neein!
Nocny marek
Agusia007 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-20, 14:00   #8
Agusia007
Zadomowienie

GG do Agusia007

Cytat:
kokury- dziekuje Ci!!! A czy ten puder jest drogi?Kupuje sie go w sklepach fryzjerskich?Tak pytam bo nigdy sie z tym nie spotkalam...
Kosmetykow do stylizacji tez raczej nie uzywam,zostawiam wlosy do wyschniecia takie jakie sa, bo tak chyba najzdrowiej
Zawsze po myciu wlosow,jak juz je oplukam woda, to polewam je jeszcze ok.litrem wody z odrobina octu-rewelacyjnie moge po tym wlosy rozczesac!!! To taki stary sposob...
Tylko zastanawiam sie nad czyms...bo w koncu ocet to kwas...Czy on moze niszczyc strukture wlosa??Nawet jak wlewam go ze 2 lyzki na litr wody???
A co do rozszesania mozesz dac na wlosy 2-3 krople jedwabiu biosilk np wlosy lepiej sie rozczesza nie zniszcza napewno no i beda ladnie blyszczec..
ein kleiner Mensch stirbt nur zum schein
wolte ganz allein sein..
Ich will ein Herzschlag kontrollieren
Ich muss Zerstören!Neein!
Nocny marek
Agusia007 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-20, 21:27   #9
Kasiamala
Rozeznanie

Cytat:
mialam ten sam problem ...chociż nigdy ich niczym nie kaleczylam
polecam dobre podcięcie u fryzjera i maseczkę odżywczą henna wax
http://esentia.pl/Richards_Appleby_H...sow_p25874.htm
Kasiamala jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-20, 22:09   #10
kokuryu
Rozeznanie

Cytat:
Amle można kupić na www.biolander.com, jest dosyć droga - 30 zł za 100g
A płukanie woda z dodatkiem octu nie niszczy włosów. To stary sposób na zamknięcie łusek.
kokuryu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-21, 12:21   #11
dżacha86
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Agusia007 Pokaż wiadomość
Wypuscili teraz taka odzywke swiss o-par dzika roza so wlosow suchych i zniszczonych malutkie opaskowanie taka "probka" za ok 2 zl ale wlosy mam po niej naprwade ladne... Moze to kwestia zlego odzywiania sie? albo stresu? takie czynniki tez maja wplyw na nasza urode wiadomo ze nasz stan widac po naszym wygladzie... Mysle ze 2-3 ampulki juz znacznie poprawia stamn Twoich wlosow, mozesz stosowac jakies lekkie odzywki w sprayu(KWC) napewno znajdziesz cos dla siebie. Moze warto zainwestowac i zrobic zabieg odzywiania wlosow u dobrego fryzjera?
Obecnie nie jestem zestresowana...gorzej jak sesja przyjdzie
Odzywianie?hm...no chyba ze tak...nie jeem fast foodow itp,ale moja dieta nie jest zbyt urozmaicona...
Zobacze ta odzywke,moze bedzie dobra
A takie zabiegi sa warte?Spotkalam sie z nimi w lepszych salonach ale nigdy nie sadzilam ze to cos daje...A moze wie ktos na czym to polega?Czy wystarczy 1 czy seria kilku???

Cytat:
Napisane przez Kasiamala Pokaż wiadomość
mialam ten sam problem ...chociż nigdy ich niczym nie kaleczylam
polecam dobre podcięcie u fryzjera i maseczkę odżywczą henna wax
http://esentia.pl/Richards_Appleby_H...sow_p25874.htm
Oj dawno nie obcinalam wlsow...Zawsze mi szkoda bo lepiej sie w dlugich czuje...I jestem zniechecona tym ze moga mi zrobic tak ze sie oszpece...
Czy w moim przypadku moge isc i po prostu powiedziec ze mam takie wlosy i oni mi cos zaproponuja???Chyba bym musiala z 15cm obcinac Wiem ze niektorzy pomysla ze zadaje glupie pyt,ale raczej nie chodze do fryzjerow i nie bardzo wiem jak tam sie zachowac tzn.czy dobrze zrozumieja o co mi chodzi,czy dobrze mi zrobia itp No i boje sie troche oddac w czyjes rece i zdac sie na ich inwencje...
Stary 2007-05-25, 22:43   #12
Kasiamala
Rozeznanie

Cytat:
Obecnie nie jestem zestresowana...gorzej jak sesja przyjdzie
Odzywianie?hm...no chyba ze tak...nie jeem fast foodow itp,ale moja dieta nie jest zbyt urozmaicona...
Zobacze ta odzywke,moze bedzie dobra
A takie zabiegi sa warte?Spotkalam sie z nimi w lepszych salonach ale nigdy nie sadzilam ze to cos daje...A moze wie ktos na czym to polega?Czy wystarczy 1 czy seria kilku???

Oj dawno nie obcinalam wlsow...Zawsze mi szkoda bo lepiej sie w dlugich czuje...I jestem zniechecona tym ze moga mi zrobic tak ze sie oszpece...
Czy w moim przypadku moge isc i po prostu powiedziec ze mam takie wlosy i oni mi cos zaproponuja???Chyba bym musiala z 15cm obcinac Wiem ze niektorzy pomysla ze zadaje glupie pyt,ale raczej nie chodze do fryzjerow i nie bardzo wiem jak tam sie zachowac tzn.czy dobrze zrozumieja o co mi chodzi,czy dobrze mi zrobia itp No i boje sie troche oddac w czyjes rece i zdac sie na ich inwencje...
ja mialam wloski do bioder we wrześniu ścielam do ramion
szybko urosly bo już są do pasa
zawsze mialam dlugie
dobry fryzjer powiedzial że takie dlugie wlosy należy podcinać raz na rok 10 cm wtedy nie będą się rozdwajać i się wzmocnią oraz przestaną wypadać
...mial racje od kilku lat mialam problem z końcówkami
a jak u niego ścielam to już go nie mam
a nawet mi nie wypadają chociaż jestem rok po porodzie
Kasiamala jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-26, 07:56   #13
Kosmiczna
Rozeznanie

GG do Kosmiczna Wyślij wiadomość przez Yahoo do Kosmiczna

Ech, ja miałam podobnie. Moje włosy - kręcone i zniszczone. Wydawało się, że nic już nie da się zrobić, ale przestałam je prostować i zaczęłam używać pomarańczowego Sunsilka. Płukałam je w lodowatej wodzie i pozostawiałam do wyschnięcia. Po tygodniu moje włosy były w znacznie lepszym stanie

Kosmiczna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-26, 14:33   #14
karoolcia201
Raczkowanie

Mysle, ze jakas domowa maseczka albo jakas w sklepie kosmetycznym albo nawet w aptece powinna pomóc.
karoolcia201 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-26, 18:55   #15
karolinka86
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kasiamala Pokaż wiadomość
ja mialam wloski do bioder we wrześniu ścielam do ramion
szybko urosly bo już są do pasa
zawsze mialam dlugie
dobry fryzjer powiedzial że takie dlugie wlosy należy podcinać raz na rok 10 cm wtedy nie będą się rozdwajać i się wzmocnią oraz przestaną wypadać
...mial racje od kilku lat mialam problem z końcówkami
a jak u niego ścielam to już go nie mam
a nawet mi nie wypadają chociaż jestem rok po porodzie
To wlosy bardzo szybko Ci odrosly, ale chyba malo ludzi tak ma
10 cm rocznie??? A nie lepiej co miesiac 2cm??

karolinka86 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości