Kuferek kosmetyczny, kuferek wizażysty, wyposażenie kuferka - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-11-10, 21:19   #301
sarah22
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 1
GG do sarah22
Dot.: Pytanie Kufry wizażystek

Cytat:
Napisane przez Ciemnooka_ Pokaż wiadomość
Dzięki ale ja wolę wszystko obadać naocznie nim zakupię.

Bardzo Ci dziękuję!
Muszę się w wolnej chwili przejść do OBI, kufer wygląda na spory i cena jest atrakcyjna. Na żywo obadam układ przegród i kto wie, może się na niego zdecyduję.
zawsze można foty zrobić i na @ wysłać ale jak wolisz mam równie dużego..
sarah22 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-10, 21:26   #302
Ciemnooka_
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Proszę bardzo
Ja mam 2 kufry z czego jeden podobny do tego obi i jestem zadowolona
Mój ulubiony jest taki:
Też fajny.
Dla mnie ważny jest układ przegród. Nieraz są z podziałką (niby fajnie bo można posegregować rzeczy), ale ja właśnie chcę bez żebym mogła położyć pędzle.
Nie liczę na to, że zmieszczę się cała w taki kufer ale jest to wygodne, jak można poukładać rzeczy (przynajmniej ich część) i przede wszystkim tak spakowane zabrać ze sobą. Teraz mam takie fajne pudełka z OBI właśnie, ale w tym się robi za dużo bałaganu i jak jadę malować kogoś to muszę się przepakowywać, za dużo ceregieli. Potrzebuję kufra.

Kobiety mają wiele wad, mężczyźni tylko dwie - wszystko co robią i mówią, robią i mówią źle...

Ciemnooka_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-10, 21:31   #303
tylkokasia
Moderator

Cytat:
Napisane przez sarah22 Pokaż wiadomość
Kochana reklama na wizażu jest płatna więc skończ tak nachalnie reklamować swój kuferek bo wcisnę ZP

Cytat:
Też fajny.
Dla mnie ważny jest układ przegród. Nieraz są z podziałką (niby fajnie bo można posegregować rzeczy), ale ja właśnie chcę bez żebym mogła położyć pędzle.
Nie liczę na to, że zmieszczę się cała w taki kufer ale jest to wygodne, jak można poukładać rzeczy (przynajmniej ich część) i przede wszystkim tak spakowane zabrać ze sobą. Teraz mam takie fajne pudełka z OBI właśnie, ale w tym się robi za dużo bałaganu i jak jadę malować kogoś to muszę się przepakowywać, za dużo ceregieli. Potrzebuję kufra.
Ten różowy z fotki jest mniejszy niż drugi który mam (srebrny, z przegródkami które można wyjmować - wygrany w rimmelowych ambasadorkach) i on ma wszyte takie gumeczki że można pędzle pionowo w nie powtykać. W poziomie też mi się mieszczą ale nie wszystkie bo to zależy jaki długi jest trzonek pędzla.
Generalnie jak maluję kogoś to biorę ten różowy bo jest lżejszy i poręczniejszy (zazwyczaj wiem jaki makijaż mam robić i sortuję co mi będzie potrzebne a co nie) ale pędzle biorę w osobnym etui.

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie

tylkokasia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-10, 21:42   #304
Ciemnooka_
Raczkowanie

Cytat:
Ten różowy z fotki jest mniejszy niż drugi który mam (srebrny, z przegródkami które można wyjmować - wygrany w rimmelowych ambasadorkach) i on ma wszyte takie gumeczki że można pędzle pionowo w nie powtykać. W poziomie też mi się mieszczą ale nie wszystkie bo to zależy jaki długi jest trzonek pędzla.
Generalnie jak maluję kogoś to biorę ten różowy bo jest lżejszy i poręczniejszy (zazwyczaj wiem jaki makijaż mam robić i sortuję co mi będzie potrzebne a co nie) ale pędzle biorę w osobnym etui.
Gratuluję wygranej! Też próbowałam go wygrać (oj marzyłam, marzyłam) ale niestety się nie udało... Jestem jeszcze zielona w temacie .

Ja też nie biorę wszystkiego ale bywa, że maluje się kilka osób i wiadomo wtedy trzeba więcej zabrać, poza tym nieraz człowiek się spieszy nie ma czasu na przekładanie.

PS: Już dawno temu oglądałam Twoją (i ciasteczka25) recenzję pędzli Maestro. Planuję w nie zainwestować, póki co zbieram kaskę, bo chcę zrobić większe zamówienie.

Kobiety mają wiele wad, mężczyźni tylko dwie - wszystko co robią i mówią, robią i mówią źle...

Edytowane przez Ciemnooka_
Czas edycji: 2010-11-10 o 21:45
Stary 2010-11-10, 21:57   #305
tylkokasia
Moderator

Cytat:
Gratuluję wygranej! Też próbowałam go wygrać (oj marzyłam, marzyłam) ale niestety się nie udało... Jestem jeszcze zielona w temacie .

Ja też nie biorę wszystkiego ale bywa, że maluje się kilka osób i wiadomo wtedy trzeba więcej zabrać, poza tym nieraz człowiek się spieszy nie ma czasu na przekładanie.

PS: Już dawno temu oglądałam Twoją (i ciasteczka25) recenzję pędzli Maestro. Planuję w nie zainwestować, póki co zbieram kaskę, bo chcę zrobić większe zamówienie.
Dziękuję bardzo powiem Ci że kufer rimmelowy mój przynajmniej jest średniej jakości. Coś tam w nim jest rozklejone.
Co do pędzli to polecam z tym że one mają właśnie długie rączki i nie każdemu to pasuje

Stary 2010-11-10, 22:58   #306
linka1988
Raczkowanie

dziewczęta chyba macie rację żeby zakupić sam kuferek i skompletować sobie do niego kosmetyki. a czy macie jakieś sprawdzone firmy godne polecenia??
linka1988 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-10, 23:30   #307
sarah22
Rozeznanie

GG do sarah22

Cytat:
Kochana reklama na wizażu jest płatna więc skończ tak nachalnie reklamować swój kuferek bo wcisnę ZP

Wypraszam sobie nic nie reklamuję nachalnie!
Stary 2010-11-10, 23:44   #308
BabciaGienia
Raczkowanie

A ja mam jeden kufer metalowy dość duży, ale noszenie go jest dla mnie wręcz niemożliwe, służy mi jedynie za przechowalnię domową Zakupiłam drugi na all (widziałam je też ostatnio w drogeriach natura - firma REED, koszt ok 100 zł) taki bardziej "kosmetyczkowy", jestem z niego bardzo zadowolona i nie zamieniłabym na żaden inny. Polecam obejrzeć sobie, komfort noszenia takiego niemetalowego jest nieoceniony ;D

Jeśli chodzi o kosmetyki to ja w swoim kufrze mam w większości firmy: Kryolan, Inglot, Bi-kor, Revlon (makijaże głównie fotograficzne robię, w zupełności mi wystarczają te firmy)

Edytowane przez BabciaGienia
Czas edycji: 2010-11-10 o 23:47 Powód: dopisek
BabciaGienia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-10, 23:50   #309
sarah22
Rozeznanie

GG do sarah22

Cytat:
Napisane przez BabciaGienia Pokaż wiadomość
A ja mam jeden kufer metalowy dość duży, ale noszenie go jest dla mnie wręcz niemożliwe, służy mi jedynie za przechowalnię domową Zakupiłam drugi na all (widziałam je też ostatnio w drogeriach natura - firma REED, koszt ok 100 zł) taki bardziej "kosmetyczkowy", jestem z niego bardzo zadowolona i nie zamieniłabym na żaden inny. Polecam obejrzeć sobie, komfort noszenia takiego niemetalowego jest nieoceniony ;D

Jeśli chodzi o kosmetyki to ja w swoim kufrze mam w większości firmy: Kryolan, Inglot, Bi-kor, Revlon (makijaże głównie fotograficzne robię, w zupełności mi wystarczają te firmy)
a mogłabyś wstawić foto swoich kosmetyków?? albo ewentualnie przysłać mi na @??
Stary 2010-11-10, 23:50   #310
tylkokasia
Moderator

Cytat:
ja mam do sprzedania kuferek jeśli chcesz wiedzieć więcej pisz na PW
Cytat:
Cytat:
Wypraszam sobie nic nie reklamuję nachalnie!
Ciekawe. A chciałaś oddać za darmo?
I owszem reklamujesz swój kuferek czy nawet 2.

Stary 2010-11-10, 23:53   #311
Ciemnooka_
Raczkowanie

Cytat:
Dziękuję bardzo powiem Ci że kufer rimmelowy mój przynajmniej jest średniej jakości. Coś tam w nim jest rozklejone.
Co do pędzli to polecam z tym że one mają właśnie długie rączki i nie każdemu to pasuje
Ooo to kurcze niefajnie, może przy transporcie coś się z nim stało.
Ja lubię długie, drewniane, takie cięższe rączki więc myślę, że będą dla mnie w sam raz. Z tym kufrem to długo nie wytrzymam chyba w piątek lub sobotę przejdę się do OBI bo mam niedaleko (zrobię sobie dłuższy rekreacyjny spacerek).

Cytat:
Napisane przez BabciaGienia Pokaż wiadomość

Metalowe są ciężkie, ale niestety coś za coś. Będę w Naturze w piątek to looknę czy mają jakieś kuferki i obadam .

Stary 2010-11-11, 00:05   #312
sarah22
Rozeznanie

GG do sarah22

Cytat:
Ciekawe. A chciałaś oddać za darmo?
I owszem reklamujesz swój kuferek czy nawet 2.
Tylko wspomniałam. nieważne bo to nie było do Ciebie.
Stary 2010-11-11, 00:28   #313
tylkokasia
Moderator

Cytat:
Tylko wspomniałam. nieważne bo to nie było do Ciebie.
To nie jest forum prywatne i każdy czyta tutaj wiadomości.
A reklama na wizażu jest płatna - bez opłaty grozi ban a co za tym idzie można na stałe pożegnać się z wizażem. Więc proszę Cię zachowaj rozsądek i nie dolewaj oliwy do ognia.
I możesz mi wierzyć na słowo - na wizażu jestem już długo i mam spory staż więc wiem co piszę. I powinnaś mi podziękować za ostrzeżenie bo inna osoba bez mrugnięcia okiem wcisnęła by ZP i tyle byś miała...

A co do kufrów to co sądzicie o takich na kółkach ala walizka? Na dalsze trasy i do kilku klientów jednocześnie są chyba jak znalazł.
A i przy tym większym rimmelowym mam pasek (dopinany) i można go nosić na ramieniu co jest ulgą. W moim mniejszym różowym niestety takiego paska nie posiadam.

Stary 2010-11-11, 00:36   #314
Ciemnooka_
Raczkowanie

Cytat:
A co do kufrów to co sądzicie o takich na kółkach ala walizka? Na dalsze trasy i do kilku klientów jednocześnie są chyba jak znalazł.
A i przy tym większym rimmelowym mam pasek (dopinany) i można go nosić na ramieniu co jest ulgą. W moim mniejszym różowym niestety takiego paska nie posiadam.
Patent z paskiem jest fajny, przy wszystkich kufrach mogliby robić takie zaczepy na pasek.

Oj też je oglądałam, są fajne ale ja się trochę bym takiego bała — jestem pewna, że z racji na megaśną ilość miejsca ciągle bym coś kupowała to raz, a dwa to to, że jestem tak przywiązana do swojej kolorówki, że pewnie jadąc nad morze a mając taką walizę chciałabym zabrać to wszystko ze sobą (nie wiem po co bo i tak używałabym tylko pudru, kredki i tuszu, ale wiem, że bym tak zrobiła). TŻ by tego zniósł (i mentalnie i ze schodów do auta).

Stary 2011-01-07, 20:26   #315
Aleetzya
Zadomowienie

Dot.: Kuferek wizażystki - jakie kosmetyki?

Dawno tu nikt nie zaglądał, ale może moja odpowiedź się komuś na coś zda...
Ja kupiłam kuferek w Obi i jestem bardzo zadowolona. Nie ma podziału na przegródki, ale mi na tym nie zależało. Nie są wyściełane niczym, ale akurat mi to nie przeszkadza, bo łatwiej usunąć to, co się tam gdzieś osypie Zastanawiam się na ile dobre jakościowo są zapięcia ale póki co nie narzekam.
Jeśli chodzi o wypełnienie kuferka to wszystko z innej bajki, od tanich kosmetyków z sieciówek po specjalistyczne. Im dłużej się pracuje tym się lepiej klaruje co odpowiada a co nie
Aleetzya jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 12:16   #316
pasmal
Raczkowanie

Nasze kuferki kosmetyczne

Nazbierało mi się trochę tych różności kosmetycznych i przymierzam się, do zakupu jakiegoś kuferka.
Jakie macie? Na co zwrócic uwagę przy zakupie?
Co myślicie o tym
http://allegro.pl/kuferek-kosmetyczn...528530538.html ?
Stary 2011-04-05, 12:23   #317
Biała Dama
Zakorzenienie

Dot.: Nasze kuferki kosmetyczne

jest wątek na moje makijaże dotyczący kuferków i kosmetyczek... tam zapraszam http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=284159

Edytowane przez Biała Dama
Czas edycji: 2011-04-05 o 12:25
Biała Dama jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-15, 05:39   #318
eldorado333
Przyczajenie

Dot.: Kuferek na kosmetyki - gdzie i za ile???

Hey wam jestem tu nowy,

szukam kufra dla wizazysty i znalazlem w kilka razy nizszej cenie na ebay taki jak z kryolana z materiału. tylko ze za okolo 500zł a nie 2000tys

Napiszcie co sadzicie

wszystkie uwagi i rady mile widziane!!
Łukaszek
8179458gg

http://www.ebay.com/itm/2-1-PRO-ROLL...item43a7eea611
eldorado333 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-15, 10:09   #319
capriart
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 8
GG do capriart Send a message via Skype™ to capriart

Cytat:
Napisane przez eldorado333 Pokaż wiadomość
Hey wam jestem tu nowy,

szukam kufra dla wizazysty i znalazlem w kilka razy nizszej cenie na ebay taki jak z kryolana z materiału. tylko ze za okolo 500zł a nie 2000tys

Napiszcie co sadzicie

wszystkie uwagi i rady mile widziane!!
Łukaszek
8179458gg

http://www.ebay.com/itm/2-1-PRO-ROLL...item43a7eea611

Łukaszku...
moim zdaniem jest to bardzo niepraktyczny kufer, gdyż ma małe kółeczka i wyobraź sobie jechać nim po śniegu - niewykonalne... a dodatkowo w deszczu będzie cały mokry!
Ja mam taki kufer z Kryolanu i jestem z niego mega zadowolona i innego bym nie chciała... (no może poza amabilią)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg KuferWebZW.jpg (112,3 KB, 100 załadowań)

Makijaż Ślubny Wieczorowy ŚLĄSK

Galeria BECAPRI

ZAPRASZAM
na moją stronę oraz BLOGA!!!

capriart jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-16, 20:30   #320
frygetka
Przyczajenie

GG do frygetka Send a message via Skype™ to frygetka

;o Beatka, gdzie dorwałaś taki kuferek? Piękny!! i te szufladki i wysokie pułki na podkłady nasze ukochane :love :

zapraszam serdecznie na moją stronę
www.rene83.iportfolio.pl

oraz na bloga
www.mejkapyrenaty.blogspo t.com

frygetka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-16, 20:34   #321
capriart
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez frygetka Pokaż wiadomość
;o Beatka, gdzie dorwałaś taki kuferek? Piękny!! i te szufladki i wysokie pułki na podkłady nasze ukochane :love :
to kufer z Kryolanu Reniu... myślałam, ze widziałaś go już u mnie albo na sesji albo na backstage'ach
a tutaj http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=563919&page=19 (post 566) więcej zdjęć

Galeria BECAPRI

ZAPRASZAM

Edytowane przez capriart
Czas edycji: 2012-01-16 o 20:41
Stary 2012-01-16, 21:52   #322
frygetka
Przyczajenie

to jak możesz, miej go jutro jak wpadnę po swoje nowe "dziecko" do Ciebie :pro si:

www.rene83.iportfolio.pl

oraz na bloga

Stary 2012-01-16, 22:05   #323
capriart
Rozeznanie

Cytat:
to jak możesz, miej go jutro jak wpadnę po swoje nowe "dziecko" do Ciebie :pro si:
Jutro nie dam rady Reniu, staram się dźwigać jak najmniej (zalecenie lekarza). Zapewne niebawem umówimy się na sesję to zabiorę go ze sobą. Bo ja od jutra powinnam mieć baaardzo dużo wolnego czasu...
Jutro nie będę u Rodziców, więc spotkamy się na pętli.

Galeria BECAPRI

ZAPRASZAM

Stary 2012-01-16, 23:39   #324
frygetka
Przyczajenie

to ja w takim razie namawiam Magdę na zdjęcia wspólne i czas by znalazła, będę ją maglować. Jutro ploty sobie odpuścimy, odbiorę "dziecko" od Ciebie i ugadamy się jutro Co Ci z pleckami kochana?

www.rene83.iportfolio.pl

oraz na bloga

Stary 2012-01-17, 08:26   #325
capriart
Rozeznanie

Cytat:
to ja w takim razie namawiam Magdę na zdjęcia wspólne i czas by znalazła, będę ją maglować. Jutro ploty sobie odpuścimy, odbiorę "dziecko" od Ciebie i ugadamy się jutro Co Ci z pleckami kochana?

z pleckami ok, tylko profilaktyka i zakaz dźwigania przynajmniej na razie...

Galeria BECAPRI

ZAPRASZAM

Stary 2012-01-28, 10:47   #326
chocolate88
Raczkowanie

oj dawno tu nikt nie zaglądał faktycznie :0 ale może ktos odpowie na moje pytanko. czy któraś z was pracowała na kosmetykach glazel?
chocolate88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-28, 12:07   #327
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...

Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1

Cytat:
Napisane przez chocolate88 Pokaż wiadomość
oj dawno tu nikt nie zaglądał faktycznie :0 ale może ktos odpowie na moje pytanko. czy któraś z was pracowała na kosmetykach glazel?
mam kilka kosmetyków Glazel, co Cię dokładnie interesuje?

agabil1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-28, 15:42   #328
chocolate88
Raczkowanie

agabil1 głównie cienie. dopiero zaczynam swoją przygodę z zawodem wizażystki. chyba,że jest coś innego wartego polecenia z tej firmy.

mam też dylemat odnośnie pędzli.
ostatnio znalazłam na allegro pędzle bobbi brown i są sporo tańsze od kozłowskiego, ale nie wiem czy tańszy wydatek w tym wypadku bd opłacalny.
chocolate88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-28, 22:13   #329
Yola
Wtajemniczenie

GG do Yola

Cytat:
ostatnio znalazłam na allegro pędzle bobbi brown i są sporo tańsze od kozłowskiego, ale nie wiem czy tańszy wydatek w tym wypadku bd opłacalny.
Pędzle BB z allegro to podróba Te pędzle są dosyć drogie.
Ja na tą chwilę używam Maestro i bardzo sobie chwalę

Yola jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 12:16   #330
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...

Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1

Cytat:
agabil1 głównie cienie. dopiero zaczynam swoją przygodę z zawodem wizażystki. chyba,że jest coś innego wartego polecenia z tej firmy.

cienie prasowane matowe mają fajne, mam i używam (choć np. ostatnio wolę tańsze cienie MIYO).
Wypiekane- trochę trwało zanim się przekonałam. Najczęściej stosuję je na inny kolor, rzadziej solo czy na mokro. Ale lubię je.
Perłowe pasowane-przede wszystkim błysk, koloru mało. Nie lubię i nie używam.
Pędzle BB na all to podróbka jak już wspomniała Yola. I też polecam Maestro

Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2012-01-30 o 10:16
agabil1 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
kosmetyki, kufer dla wizażysek, kufer dla wizażystek, kuferek, wizaż, wizażystka

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości