Czy można używać jednocześnie kosmetyków do cery mieszanej i naczynkowej? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2003-10-10, 11:28   #1
dorota1
Przyczajenie

Czy można używać jednocześnie kosmetyków do cery mieszanej i naczynkowej?

Mam pytanie
Mam cere jednocześnie mieszaną i naczynkową.
Czy mogę używać jednocześnie kremów do cery naczynkowej i mieszanej?
Czy naprzykład mogę używać kremów do cery mieszanej w dzień a do cery naczynkowej na noc?
Czy mogę używać maseczek oczyszcząjacych a za pare dni maseczki do cery naczynkowej?
Czy kosmetyki do cery mieszanej nie zaszkodzą naczynką?
Jak zaszkodzą to jakich najlepiej używac kremów, maseczek do cery mieszanej, aby jak najmniej zaszkodziły naczynką?

Bardzo proszę o pomoc.
dorota1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-10, 13:32   #2
Iwonalodz
Zakorzenienie

GG do Iwonalodz
Re: Czy można używać jednocześnie kosmetyków do cery mieszanej i naczynkowej?

Skarbie było już duzo o naczynkach i o cerze mieszanej wpisz sobie w wyszukiwarkę naczynka albo cera mieszana i wyszukaj najpierw w artykułach, a pozniej na forum
Sama mam taką cerę i sa kosmetyki, które służą i naczynkom i cerze mieszanej, np.kremy nawilżające naczynkowe albo pół tłuste w zalezności od pory roku. Ja stosuję lekkie kremy naczynkwe a potem na to smaruje sie mazidłami do cery mieszanej z filtrami Musisz uważać na kremy z kwasami i nie uzywać peelingów innych niż enzymatyczne
Maseczki typu peel off raczej tez nie wchodzą w grę. Twoim zadaniem jest ukojenie skóry, a nie jej podrażnienie, więc wszystko, co mogłoby to spowodować odpada. Przede wszystkim chroń buzię, koi i ja nawilżaj Najlepsze maseczki to maseczki nawilżające, łagodzące i kojące
No i zima trzeba uzywać tłustszych kremów żeby ochronić buzie przed wiatrami silnymi i mrozami, bo one szkodzą bardzo naczynkom Dodatkowo łykanie od srodka różnych specyfików na naczynka tez pomaga. A na noc od czasu do czasu posmaruj sie Tormentiolem, to maść do kupienia w aptece bez recepty.

NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości