jaki kolor na włoski - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-05-12, 12:11   #1
mysz@
Przyczajenie

Question

jaki kolor na włoski

Mam wieeeeeeeelką prośbę o porade. Chce sobie zafarbować <szamponem>włoski, ale kompletnie nie wiem, jaki kolor powinnam wybrać Mam jasną,bladą tora opala sie z trudem najmocniej na buzi, ramionach, plecach, dekolcie ktora dodatkowo ma delikatne piegi na nosku i wyraźne, nigdy mnie nie opuszczające rózowe rumieńce. Właściwie to moja buzia jest różowa, a reszta blada;/ maxymalnie moge sie opalić na karmelowo <jakodziecko opalałam sie na dosyć intensywny karmelowy kolor> wiec z ta bladościa cos ewentualnie mozna by bylo zrobic dla potreby koloru;p<solarium> zielone oczyie rzesy, ciemna oprawa, dosc ladne ciemne brwi, usta małe ale, nie waskie tylko takie w kształcie "serce"... hmm to chyba wystarczajaco duzo informacji. Nigdy wczesniej nie farbowalam włosów a moj naturalny kolor włosó to taki .........napwet trudno go nazwac niby ciemny blond popadajacy w jasny brąz w zależności od światła...... myślałam o kolorze czekoladowym, ale nie chcialabym podkreślać białej skóry.... ah no i mam grzywke prosze bardzo o pomoc bo wkrótce wybieram sie na ślub i chcialabym jakos fajnie wygladać... wtraziście i ładnie z góry dziekuje
mysz@ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-12, 12:13   #2
anniaa

Dot.: jaki kolor na włoski

bez ftoki to raczej nie podpowiemy

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-12, 12:28   #3
blueania
Zakorzenienie

przede wszystkim to nie to forum-powinnas to pytanie umiescic na fryzjerskim jesli amsz rozowa skore to powinnas wybrac zdecydowanie zimny odcien,mysleze blond ale daj fote bedzie latwiej
blueania jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-12, 14:41   #4
Tapcia
Zadomowienie

GG do Tapcia

A moze inaczej...Określe Twój typ a nastepnie wkleje barwy i kolory włosów.

1. Cera - jasna, blada - w odcieniu brzoskwini, różu, chłodny, ciepły odcień? (patrz na dekolt) Transparetna? Widoczne żyłki?
2. Włosy - ciemny blond, jasny brąz - refleksy złote, miedziane czy mysie?
3. Kolor białka w oczach: w odcieniach żółtego, czysto białe, szare, z niebieskimi przebłyskami?

Tapcia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-13, 13:45   #5
mysz@
Przyczajenie

Question Dot.: jaki kolor na włoski

No więc: przede wszystkim bardzo dziękuje za odzew Fotkę z chęcią wkleiłabym, gdybym tylko miala możliwośc a teraz, póki co, takowej niestety nie posiadam Kolor mojej skóry<na dekolcie>, okreśolny przeze mnie z ogromnym trudem, jest jasno-brzoskwiniowy, bez widocznych żyłek, taki bardzo jasno zółty<z góry przepraszam, jeśli w dalszym ciągu, po moim opisie, trudno będzie to sobie wyobrazić>, na obojczykach ciemniejszy. Ogólnie rzecz ujmując jestem raczej jasna, z tym, że mam straszne rumieńce<popękane naczyńka> no i niezliczoną ilość pieprzyków. Białko oka raczej szare, z niewielkimi zółtymi plamkami, a włosy to taki mix grubszych włosów brązowych ze złoto-zółtymi cienkimi refleksami. Z góry dziękuje za wszystkie porady Chciałabym, żeby kolor włosów jakoś podkreślił oczy, usta, uwyraźnił twarz. nooo....... w dziennym świetle ciemny blond, w sztucznym brąz. to chyba wszystko w tym temacie aha 'blueania'-przepraszam za pomylone forum-to mój pierwszy apel, nastepnym razem bede bardziej uwazac
Stary 2007-05-13, 14:16   #6
Tapcia
Zadomowienie

GG do Tapcia

żółte palmki są na białku?

Czy w tych kolorach czujesz sie najlepiej:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif Paleta.gif (16,5 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wiosna2.jpg (33,1 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wiosna3.jpg (4,4 KB, 1 załadowań)

Stary 2007-05-13, 15:24   #7
mysz@
Przyczajenie

Jeśli dobrze zrozumiałam o co chodziło z tymi kolorami <> to owszem, w tych wklejonych kolorach <jeśli chodzi o takie ogólne rozumienie, np. kolor ciuchów, bo chyba nie farby do włosów;p> czuje sie dobrze, może poza tym brązem, jeśli miałabym mieć np. taką bluzkę, wtedy chyba nie wyglądałoby to na mnie zbyt ciekawie, a poza tym to raczej nie jest kolor który lubie <zdecydowanie nie>. A co do żółtych plamek, to tak mam takie malutkie na białku. Dziękuje za odpowiedz
Stary 2007-05-13, 15:42   #8
Tapcia
Zadomowienie

GG do Tapcia

Chodziło mi o kolor ubrań a co do włosów:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wiosna włosy.jpg (103,9 KB, 16 załadowań)

Stary 2007-05-13, 15:57   #9
mysz@
Przyczajenie

O dziękuje bardzo!! Teraz przyłożyłam do monitorka moje włoski, i mój naturalny kolor to ten 3 <licząc od prawe> z tych dołączonych. Czyli jednak lepiej bedzie go rozjaśnić do jakiegoś blondu? Ale czy nie bede wtedy wygladać jeszcze bladzej i czy nie bedzie to uwypuklać rumieńców? I czy takie rozjaśnianie wogole da sie zrobić zmywalnym szamponem? Dziękuje za odp.
Stary 2007-05-13, 16:05   #10
Tapcia
Zadomowienie

GG do Tapcia

To są kolory włosów dla wiosny. Myśle ze z każdym bedzie Ci dobrze

Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości