Prosba o analize kolorystyczna do wizazowych dziewczyn a szczegolnie Tapci:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-05-12, 17:05   #1
moni5445
Raczkowanie

Red face

Prosba o analize kolorystyczna do wizazowych dziewczyn a szczegolnie Tapci:)

Zachecona pzrez Tapcie zdecydowalam sie zalozyc swoj wlasny watek na wizazystce wiem ze troszce sie narzucam i az mi wstyd ale jestem strasznie ciekawa swojego typu kolorystycznego jako studentka wiem ze niezbyt szybko bede miala mozliwosc skorzystac z porad wizazytki a tu na forum mam ich pelno i to jescze takich dobrychoki odpowiadam juz na pytania

1. Opalam sie najpierw na rozowo ale szybko brozowieje MYsle ze kolor opalenizny jest raczej szarobezowy

2. Kolor moich oczu jest taki szarozielony czasami bardziej szary a czasami bardziej zielony oczy sa jasne i maja ciemniejsza obwodke

3.Piegow jest malo i sa szarobrazowe

4. cere mam jasna mysle ze jest lekko wpadajaca w roz rumienie sie tez na rozowo

5.Wlosy sa dosc ciemne chyba najtrafniej powiedziec ze maja kolor grafitu jednak latem bardzo mi jasnieja robia sie nawet w kolorze ciemnego blondu

6. Najlepiej czuje sie w granacie graficie butelkowej zieleni czewieni ale takiej bardziej "ozywionej" pasuja mi rozniej nimal wsyztskie odcienie rozu i fioletu

aha zapomnialam dodac ze kolor moich bialek jest zolty zdecydowanie wiem ze to nie pasuje ale tak jest Dla ulatwienia dodam zdjecia, ktore dosc dobzre odzwierciedlaja moja naturalna kolorystyke
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wizaz1.jpg (54,9 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01331.jpg (43,9 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01354.jpg (29,1 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01396.jpg (36,6 KB, 16 załadowań)
moni5445 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-12, 19:56   #2
Tapcia
Zadomowienie

GG do Tapcia
Dot.: Prosba o analize kolorystyczna do wizazowych dziewczyn a szczegolnie Tapci:)

Rzeczywiscie ten żółty kolor białek to cos nadzwyczajnego. Wszystko idealnie pasuje do lata a tu nagle te białka. A włosy maja odcień mysi czy złoty? Wkleje palety dla lata i dla wiosny. Wybierz w której palecie barw najlepiej sie czujesz.

Poza tym sie nie narzucasz. Od tego jest forum i od tego jestem tu ja
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Paleta Lato.JPG (12,5 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Lato1.jpg (22,0 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Lato.JPG (10,5 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: gif Paleta.gif (16,5 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wiosna2.jpg (33,1 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wiosna3.jpg (4,4 KB, 7 załadowań)

Tapcia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-12, 20:12   #3
Tapcia
Zadomowienie

GG do Tapcia
Dot.: Prosba o analize kolorystyczna do wizazowych dziewczyn a szczegolnie Tapci:)

Edytowałam Twoje zdjecie i przykładając do Twojej twarzy palety lata i wiosny zdecydowanie lepiej wygladasz w chłodnych barwach lata. Od wiosny mozesz zapożyczyc turkusy. Jestes wyjatkowa ze wzgledu na kolor białka ale wiekszosc cech przemawia za chłodnym typem. Noś turkusy bo Cie ożywiają. Szarości i czernie mieszaj z różami, fioletami...Lato to z wyglądu szara myszka za to jej garderoba powinna zawierac oprócz podstawowych szarosci, kolorowe ubrania.

Tapcia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-12, 21:50   #4
moni5445
Raczkowanie

strasznie Ci dziekuje Tapciu jestes przeeeeeeeeecudowna z tym bialkiem to jest w sumie skomplikowana sprawa kiedys bylam u jakiegos ogolnego lekarza i sie pzrerazil ze mam takie zolte oczy i zolta cere i oczywiscie dostalam skierowanie na badania po ktorych wyszlo ze mam bilirubine 2 razy ponad norme ale poza tym wszystko jest w porzadku to moze dlatego ten zolty ale on jest jakos przemieszany z rozowym<co> i dlatego od zawsze myslalam ze jestem jakis zimny typ te wlosy maja takie blond refleksy...zlote w sumie...takie ciemne zloto moim zdaniem kiedy sie pytalam ludzi zawsze jedni mowili ze jestem lato a inni ze zima<co> a ja nie umialam sie zdecydowac bo czulam sie dobrze we wsyztskich kolorach
moni5445 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości