Wątpliwości na temat (mojego) typu kolorystycznego? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-05-14, 18:34   #1
1Kobietka
Raczkowanie

Wink

Wątpliwości na temat (mojego) typu kolorystycznego?

Przeszukiwałam wątki o typach kolorystycznych i.. wciąż mam wątpliwości.Nie znajduję tam dla siebie odpowiedzi..Miałabym kilka pytanek. Jakby była teraz na forum jakaś wizażystka/wizażysta to proszę o pomoc. Przepraszam ,ale chyba będzie łatwiej jak opiszę moje wątpliwości w formie pytań

***Zastanawiam się bowiem czy nie jestem latem a nie wiosną.(czy nie pomyliłam się w ocenie) ***

1. Czy fakt,że jesteśmy typem chłodnym albo ciepłym ma wpływ na to jakiego koloru (odcienia) mamy pieprzyki i znamiona?? np. Ciepły brąz tylko u jesieni i wiosny, czy może być też jakieś "Lato"

2.Pomyłki oczywiście z określaniem typu kolorystycznego się zdarzają, myślę że sama się pomyliłam, ale Czy "LATO" może mieć kolor włosów popielaty blond ze złocistymi refleksami?
Wydawało mi się przez te refleksy ze mam ciepły odcień włosów ale moja rodzinka twierdzi ze nie.. że są "mysie"

3.Czy ściemnienie koloru włosów , występuje tylko u "Lata" czy Będąc wiosną też się może zdarzyć (o ściemnianiu włosów wyczytałam w pewnej książce)

4. Będąc typem ciepłym (Wiosna) bezwzględnie nie będziemy ładnie wyglądać w kolorach o zimnej tonacji (Lata) ?? Czy może zdarzyć się sytuacja że dobrze wyglądamy w niektórych kolorach nie ze swojej palety?

Pytam się o to bo myślałam ostatnio że jestem wiosną a jak ubrałam żakiet w kolorze lata (przecierany dżinsowy)a potem wrzosową bluzkę to moi rodzice stwierdzili że rozkwitłam

5.(Zw. z pyt.4) Czy istnieją kolory które można użyć do bezwzględnego testu typów koloru, Kolory charakterystyczne które innym porom roku nie pasują ? jak tak to jakie to?

Bo Kobieta zmienną jest..

Uzalezniona???....... Oczywiscie........ od FORUM na wizaz.pl

1Kobietka jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości