Dobre ścięcie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-05-15, 16:19   #1
suszi8
BAN stały

Dobre ścięcie

cześć
mam pytanie
po bokach w niektórych miejscach mam takie lekko faliste włosy, ani kręcone ani proste.

Czy dobre ścięcie, przerzedzenie włosów spowoduje, że bedą się one bardziej proste?

z góry dzieki i pozdrawiam
suszi8 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-15, 16:43   #2
Ninedin
Zakorzenienie

Dot.: Dobre ścięcie

tak, dobre cięcie sprawi,że będą się lepiej układać
Stary 2007-05-15, 16:55   #3
kokuryu
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez suszi8 Pokaż wiadomość
cześć
mam pytanie
po bokach w niektórych miejscach mam takie lekko faliste włosy, ani kręcone ani proste.

Czy dobre ścięcie, przerzedzenie włosów spowoduje, że bedą się one bardziej proste?

z góry dzieki i pozdrawiam
Dobre ścięcie nie gwarantuje, że włosy będą się układały. Zwykle włosy po bokach i przy twarzy są bardziej delikatne i łatwo się odkształcają. Wycieniowanie tych włosów sprawi, że będą bardziej się falowały i trudniej będzie je ułożyć. Równa długość obciąży nieco czuprynę i fale ulegną delikatnemu rozprostowaniu.
kokuryu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-15, 18:31   #4
diamelen
mała księżniczka

dobre cięcie potrafi dac wiele włoskom które często okresla się beznadziejnymi (takim jak moje). Jelsi fryzjer(ka) zna sien zreczy to na pewno sprawi, że będą lepiej się układac, a fryzurka będzie do ciebie pasowała

diamelen jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-16, 22:08   #5
vesenka
Zakorzenienie

mi po takim wycieniowaniu zaczęły falować, a nawet usiłowały lekko kręcić ( gdy wcześniej były równej długości czasem tylko się podwijały). Dużo zależy od włosów.

vesenka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-24, 21:02   #6
asica
Raczkowanie

Dobre ścięcie nie gwarantuje, że włosy będą się układały. Zwykle włosy po bokach i przy twarzy są bardziej delikatne i łatwo się odkształcają. Wycieniowanie tych włosów sprawi, że będą bardziej się falowały i trudniej będzie je ułożyć. Równa długość obciąży nieco czuprynę i fale ulegną delikatnemu rozprostowaniu.

Potwierdzam, właśnie wczoraj fryzjerka wyrównała mi włosy do prawie jednej długości, dodatkowo zażyczyłam sobie krotsze z tyłu pod spodem, teraz te po bokach są cięższe i nie przeszkadzają im te spod spodu (to chyba tez ma znaczenie), są prostsze niż były- dla mnie to plus

Przyjrzałam sie włosom uwazniej i wybiorę się do poprawki, chciałabym żeby te włosy pod spodem były wycieniowane (bo chcę żeby ich było mniej), bo tak dziwnie mi odstają po bokach, jakby ich tam było za dużo, więc myslę żeby wycieniować tylko te pod spodem włosy (które są bardzo krotkie ale gęste jednak)... Może inaczej : mam włosy do linii brody, właściwie jednej długości i chciałabym wycieniować tylko te krótkie pod spodem, żeby ta górna warstwa ładnie sie układała wokół twarzy.
Istnieje takie cięcie w ogole?

Edytowane przez asica
Czas edycji: 2007-05-25 o 18:07
asica jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości