co zrobic z niechcianymi bialymi wlosami?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-05-15, 17:25   #1
elle_woods
Raczkowanie

co zrobic z niechcianymi bialymi wlosami??

hej

przeklinam dzien w ktorym w ogole stanelam kolo polki z farbami !!
ja, naturalna blondynka wymyslilam sobie ze bede jescze bardziej blond...to mam za swoje :/
najpierw ufarbowalam palette color xxl na odcien mrozny blond - wyszly zoltawe, plukalam je gencjana i byly znosne.
ze kuzynka jest fryzjerka a ja akurat jechalam w odwiedziny do rodziny - to juz zupelna katastrofa!!
mowie jej: wez mi te wlosy ufarbuj dobrym rozjasniaczem zeby nie bylo odrostow (ktore juz byly widoczne) i zeby wlosy nie mialy zoltego odcienia.
no jak siebie zobaczylam po zmyciu!! biel godna sciany, naprawde. albo mi niechcacy przetrzymala i nie chce sie przyznac albo juz jej zupelnie odbilo :/
ludzie na mnie reaguja: wow, co za kolor
ja nadrabiam mina i utrzymuje ze tak mialo byc
fakt ze mam bardzo krotka i ekstrawagancka fryzure, ale ucze angielskiego na litosc boska i to w wiekszosci w firmach, a poki co to wygladam jak fanka ostrego punk rocka w metrze sie na mnie patrza i w ogole haha.
tak mi sie wydaje ze to lekki obciach tak chodzic heh co myslicie?

chodze sobie z ta biela juz kolo 2 tygodni, w sumie sie przyzwyczailam ale juz widze pierwsze odrosty :/
stad pytanie: czy na takich megarozjasnionych wlosach da sie cos zrobic??
zaznaczam ze sa krotkie i zupelnie niepodatne na wszelkie zniszczenie, nic ich nie rusza. nawet tak mocno rozjasnione sa zdrowe, co nawet mnie dziwi..
dodam jeszcze ze wolalabym tego nie poprawiac u fryzjera. co wiecej - chcialabym sie pozbyc tego koloru zanim pojde te wlosy podciac bo sie boje co powie p iwonka w milek design ktora jest jedynym fryzjerem w tym miescie do ktorego nie boje sie pojsc.
czy jest cos co moge zrobic sama zeby je przyciemnic? fioletowy szampon i gencjana na tak bialych wlosach daja od razy fioletowy odcien i to nierowny:/
co radzicie, doswiadczone w boju Wizazanki??

ps pozniej jak mi sie uda to moze wkleje zdjecia, ale ostatnio nie chcialo mi cos wyjsc wiec nie wiem czy tym razem mi sie uda :/

pozdrawiam
elle_woods jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-15, 21:03   #2
dorjan28
Raczkowanie

Dot.: co zrobic z niechcianymi bialymi wlosami??

Nałóż na te rozjaśnione włosy diacolor,np.beżowy lub jakiś inny odcień blondu.
dorjan28 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-16, 11:48   #3
elle_woods
Raczkowanie

Dot.: co zrobic z niechcianymi bialymi wlosami??

dzieki za odp.
zaraz sobie zgugluje ten diacolor i sie dowiem co to za specyfik i gdzie go mozna nabyc

buziaki
elle_woods jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-16, 13:14   #4
Cyzia
Raczkowanie

GG do Cyzia
Smile Dot.: co zrobic z niechcianymi bialymi wlosami??

wiem tylko ze sa specjalnie farby ktore przywracaja naturalny kolor wlosow albo pofarbowac sie na ciemniejszy i to u kogos bardziej odpowiedzialnego (bez obrazy :p ) ....poszukaj w wyszukiwarce tam czesto mozna znalezc cuda
Cyzia jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości