Prześwity - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-05-15, 18:24   #1
Krystyan
Przyczajenie

Exclamation

Prześwity

Zawsze miałem zadkie i cienkie włosy, i jakby jeszcze tego było mało dochodzi wysokie czoło. A więc postanowiłem zapuścić włosy.
Wszystko było w miare ( nie moge powiedzieć że idealnie), dłuższe włosy sie bardziej układały, ale tylko pod warunkiem, że umyje je z rana(co wiąże siie z szybkim przetłuszczaniem).
Kłopoty zaczeły sie po farbowaniu (z jasnego brązu na granatową czerń)
włosy się przeżadziły i strasznie wypadają, widać takie jakby łyse plamy -moze to wina jasnych odrostów (mam dop 16 lat)
ostatnio je podciełem ale to tylko pogorszyło sprawe, nadal są zniszczone .(przyznam sie ze nie tylko przez farbe , ale i przez suszarke i prostownice )
Zaczynam kariere w modelingu i to jest bardzo duża przeszkoda

Błagam o pomoc
Jak wzmocnić włosy?
Jakich Preparatów używać?
Farbować odrosty??
CZy może dekoloryzacja??
Lub jakieś inne rady...
Prosze o konkretne nazwy leków i szmponow...

Zdesperowany Krystian
Krystyan jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-15, 18:39   #2
kokuryu
Rozeznanie

Dot.: Prześwity

Cytat:
Napisane przez Krystyan Pokaż wiadomość
Zawsze miałem zadkie i cienkie włosy, i jakby jeszcze tego było mało dochodzi wysokie czoło. A więc postanowiłem zapuścić włosy.
Wszystko było w miare ( nie moge powiedzieć że idealnie), dłuższe włosy sie bardziej układały, ale tylko pod warunkiem, że umyje je z rana(co wiąże siie z szybkim przetłuszczaniem).
Kłopoty zaczeły sie po farbowaniu (z jasnego brązu na granatową czerń)
włosy się przeżadziły i strasznie wypadają, widać takie jakby łyse plamy -moze to wina jasnych odrostów (mam dop 16 lat)
ostatnio je podciełem ale to tylko pogorszyło sprawe, nadal są zniszczone .(przyznam sie ze nie tylko przez farbe , ale i przez suszarke i prostownice )
Zaczynam kariere w modelingu i to jest bardzo duża przeszkoda

Błagam o pomoc
Jak wzmocnić włosy?
Jakich Preparatów używać?
Farbować odrosty??
CZy może dekoloryzacja??
Lub jakieś inne rady...
Prosze o konkretne nazwy leków i szmponow...

Zdesperowany Krystian
Jeli utrata włosów jest tak intensywna, konieczna jest wizyta u dermatologa. Dodatkowo radzę odstawić prostownicę i suszarkę, oraz wszelkiego rodzaju chemikalia.
kokuryu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-15, 18:44   #3
kokuryu
Rozeznanie

Uszkodzenie mieszków włosowych w tak młodym wieku, nie wróży niczego dobrego na późniejsze lata. Czasmi włosy już nie odrastają.
Dermatolon na pewno poradzi Ci ścięcie włosów na krótko, oraz przepisze płyny do wcierania w skórę głowy.
Stary 2007-05-15, 21:28   #4
Krystyan
Przyczajenie

czy AŻ tak intensywnie to nie jestem w stanie powiedzieć nie znam sie na tym, dzisiaj z rana jak liczyłem , było ich 21, prostownice suszarke i chemikalia jestem w stanie odstawić , ale nie moge ich ściąć , to by był koniec mojego życia towarzyskiego ,one są (a raczej to co po nich zostało) moim logiem
kokuryu dzięki za chęci , ale ścięcie jest wykluczone
Krystyan jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-15, 22:01   #5
kokuryu
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Krystyan Pokaż wiadomość
czy AŻ tak intensywnie to nie jestem w stanie powiedzieć nie znam sie na tym, dzisiaj z rana jak liczyłem , było ich 21, prostownice suszarke i chemikalia jestem w stanie odstawić , ale nie moge ich ściąć , to by był koniec mojego życia towarzyskiego ,one są (a raczej to co po nich zostało) moim logiem
kokuryu dzięki za chęci , ale ścięcie jest wykluczone
Norma to od 50 do 100 włosów dziennie.
Jeśli zetniesz włosy na krócej, dasz im odpocząć, dzięki czemu będą rosły zdrowsze i będzie ich więcej.
Współczuję życia towarzyskiego opartego na włosach. Za parę lat się przekonasz, że tego typu kontakty towarzyskie są nic nie warte.
Stary 2007-05-16, 09:30   #6
izuxyz
Raczkowanie

Tak jak napisala moja poprzedniczka, do 100 wypadających włosów dziennie to norma - stare wypadają by na ich miejsce mogły wyrosnąć nowe.
Jakie włosy ma Twój tata i dziadkowie? Warto o zaobserwować - jesli oni nie mają problemu z łysieniem to Ty prawdopodobnie też nie będziesz miał. U mężczyzn łysienie androgenowe jest dziedziczne i ma je mniej więcej połowa facetów. Ale Ty raczej jesteś jeszcze za młody żeby tego doświadczać - z literatury i obserwacji znajomych i braci wiem, że to sie przejawia ok. 20-tki....

Osobiście nie uważam żeby prostownica powodowala wypadanie włosów - może niszczyć łodygę włosa ale nie cebulki. A może tapirujesz wlosy?
izuxyz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-16, 13:23   #7
Cyzia
Raczkowanie

GG do Cyzia
Smile Dot.: Prześwity

narazie daj im spokoj z suszarka; prostownica; farbowaniem; lakierem; zelem i wszystkimi rzeczami ktore moge je niszczyc.... radze stosowac naturalne metody zeby przywrocic im dobry stan a o tym jest bardzo fajny artykul http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=188208
Cyzia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-16, 17:06   #8
Krystyan
Przyczajenie

no mój tatko i jego ojciec mają włosy do tej pory , moze siwe , ale na całej głowie ale dzadek od strony mamy w wieku 25 lat miał włosy juz tylko po bokach :/
kolejna sprawa - włosów nie tapiruje njak coś to przetrząsam ręką i spryskuje lakierem no to mi wypada yak koło 40 bo po porannym myciu i po wieczornym , a dzisiaj było ich tylko 7 bo spłukałem wlosy zimną wodą i wysuszyłem zimnym powietrzem, ale to nie zmienia faktow ze prześwity są...
zwłaszcza przy "wicherku"

dzięki za rady i spostrzezenia, troche mnie uspokoiłyście
Stary 2007-11-13, 21:30   #9
Mleczna Czekolada
Raczkowanie

GG do Mleczna Czekolada

A dla mnie to jest dziwne, że facet używa takich instrumentów. Rozumiem, że może się martwić, że łysieje i tak dalej. Ale żeby bawić się włosami jak dziewczyna? W sumie to są gusta i guściki. Nie wnikam.
A Tobie Młody, życzę udanej kariery w modelingu i pięknych gęstych zdrowych włosów co by się żadnej prostownicy ani suszarce zniszczyć nie dały
Mleczna Czekolada jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-13, 22:40   #10
201606201122
Konto usunięte

U mnie włosy wypadają wiosną i jesienią i mi pomaga lek homeopatyczny thallium dagomed 47 (bez recepty).Może Tobie też pomoże . Pozdrawiam.
201606201122 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-13, 23:09   #11
black_sun
Rozeznanie

krystian miał problem w maju a mamy listopad mleczna czekolada, dziwie ci sie ze tobie to przeszkadza albo dziwi ze facet uzywa roznych kosmetykow.
mnie przeszkadza jak facet nie uzywa zadnych

moze problem z przeswitami u ciebie krystian wynikal z odrostow? tez jak farbowalam na czarno to sie czulam lysa jak mialam odrosty jasniejsze
ciekawa jestem jak rozwiazales problem, pozdrawiam
black_sun jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości