IDEALNA cera:) - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-05-29, 11:10   #61
pakosta
Wtajemniczenie

Dot.: IDEALNA cera:)

Mnie tak dzień - dwa po kosmetyczce moja cera zachwyca Zwęzone pory, gładka skóra.....

A potem wracamy do początku, czyli paskudnie rozszerzone pory i zaskórniki Widziałam wątek o zaskórnikach a jest jakis o rozszerzonych porach?
pakosta jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-29, 20:08   #62
Paulisiek
Raczkowanie

sama mam podobna skore i wierze ze to mozliwe ze ma sie taka bez makijazu

co prawda mam dopiero 15 lat ale jak dla mnie wszystko jest mozliwe
Paulisiek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-29, 20:29   #63
aaliyah
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Paulisiek Pokaż wiadomość
co prawda mam dopiero 15 lat ale jak dla mnie wszystko jest mozliwe
Nic dziwnego. To typowa postawa u 15-sto latki
aaliyah jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-30, 12:26   #64
panna_migotka_86
Raczkowanie

Może i ma ładną cerę( choć śmierdzi mi tu podkładem, pudrem i różem ), ale za to ma brzydki nos :P Jak to kiedyś ktoś powiedział "nie można mieć wszystkiego"
panna_migotka_86 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-13, 13:37   #65
eternalvoyageur
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 2

dwie kobiety ktory maja najpieknejsza cere jaka widzialam:
pierwsza nigdy nie uzywa mydla, tylko robi sobie takie ciasto z maki kukurydzianiej albo maczke z tych... jak to po polsku... (nie wiem, a wiec zalanczam zdiecie) i nacierala na twarz i cialo, a potem zcierala palcami... i teraz ma prawie 40 lat, a cera przepiekna !
druga jadla tylko jedzenie surowe, nic gotowanego, i 0 cukru i soli.
no, moze nie wszystkie tak wytrzymamy, ale mysle ze mniej miesa i gotowanego i wiecej surowcow na pewno pomoze.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Yellow_Chickpeas.jpg (45,1 KB, 246 załadowań)
Stary 2007-06-17, 12:13   #66
shemaletrouble
Raczkowanie

juz wiem jaki jest sposob zeby cera wygladala tak jak na zdjeciu podklad Rimmel Recover ach..
shemaletrouble jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-17, 13:08   #67
aaliyah
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez eternalvoyageur Pokaż wiadomość
dwie kobiety ktory maja najpieknejsza cere jaka widzialam:
pierwsza nigdy nie uzywa mydla, tylko robi sobie takie ciasto z maki kukurydzianiej albo maczke z tych... jak to po polsku... (nie wiem, a wiec zalanczam zdiecie) i nacierala na twarz i cialo, a potem zcierala palcami... i teraz ma prawie 40 lat, a cera przepiekna !
druga jadla tylko jedzenie surowe, nic gotowanego, i 0 cukru i soli.
no, moze nie wszystkie tak wytrzymamy, ale mysle ze mniej miesa i gotowanego i wiecej surowcow na pewno pomoze.
No nie ma to jak zostac meczennica dla dobra cery. Zupelnie jakbym slyszala moja kolezanke, ktora sie dziwi czemu ja pije kawe...bo przeciez plami zeby.

W duzej mierze piekna cera to rowniez zasluga genow. Moja Mama ma piekna cere, wyglada na 15 lat mniej niz ma i jakos cale zycie uzywala mydla i je tez wszystko. Choc fakt, ze dbala o cere zawsze.
Stary 2007-06-17, 13:38   #68
panna_migotka_86
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez aaliyah Pokaż wiadomość
No nie ma to jak zostac meczennica dla dobra cery. Zupelnie jakbym slyszala moja kolezanke, ktora sie dziwi czemu ja pije kawe...bo przeciez plami zeby.

W duzej mierze piekna cera to rowniez zasluga genow. Moja Mama ma piekna cere, wyglada na 15 lat mniej niz ma i jakos cale zycie uzywala mydla i je tez wszystko. Choc fakt, ze dbala o cere zawsze.
aaliyah: mycie twarzy mydłem to nie dbanie o siebie tylko brak wiedzy na temat pielęgnacji. Mydło ma ph inne od naszej skóry w związku z tym wysusza cerę. Owszem, być może są osoby, które myją twarz mydłem i smarują kremem Nivea i ich cera ma się dobrze ( ale wszystko do czasu... ), ale na pewno nie jest to właściwa pielęgnacja.
Stary 2007-06-17, 14:03   #69
aaliyah
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez panna_migotka_86 Pokaż wiadomość
aaliyah: mycie twarzy mydłem to nie dbanie o siebie tylko brak wiedzy na temat pielęgnacji. Mydło ma ph inne od naszej skóry w związku z tym wysusza cerę. Owszem, być może są osoby, które myją twarz mydłem i smarują kremem Nivea i ich cera ma się dobrze ( ale wszystko do czasu... ), ale na pewno nie jest to właściwa pielęgnacja.
Przepraszam, zle sie wyrazilam, mialam na mysli zele do mycia twarzy ... Z tego co zrozumialam, Etermalvoyageur pisala o nie uzywaniu "chemii" do mycia w ogole - stad napisalam o mydle . Choc kiedys nie bylo takich wynalazkow jak zele czy mleczka do oczyszczania cery tylko szare mydlo, ktorym mylo sie nawet wlosy i wtedy tez ludzie mieli ladna skore i wlosy I owszem, znam osoby, ktore uzywaja do mycia zwyklego mydla i maja ladne cery Nie wiem czy do czasu, pozyjemy - zobaczymy Poza tym mydlo mydlu nierowne, pewnie znalazloby sie wiele tak tradycyjnych, jak i mniej tradycyjnych mydel, ktore sa znacznie lepsze niz zele do mycia twarzy. Moze powinnam uzyc terminu "kostka myjaca"... ;-)
Stary 2007-06-17, 14:08   #70
panna_migotka_86
Raczkowanie

Eee ale wtedy szare mydło też było inne, mniej chemiczne etc.

Grunt to znaleźć złoty środek- nie dbać o siebie jest źle, ale nadmiar również szkodzi. Po sobie zauważyłam, że bardziej odpowiadają mi te kosmetyki, które mają mniej skomplikowany skład
Stary 2007-06-17, 14:13   #71
aaliyah
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez panna_migotka_86 Pokaż wiadomość
Eee ale wtedy szare mydło też było inne, mniej chemiczne etc.

Grunt to znaleźć złoty środek- nie dbać o siebie jest źle, ale nadmiar również szkodzi. Po sobie zauważyłam, że bardziej odpowiadają mi te kosmetyki, które mają mniej skomplikowany skład
Wlasnie to chcialam powiedziec Smiesza mnie takie przepisy na urode - nie jesc miesa, wszystko surowe, zero kosmetykow tylko maczka kukurydziana...zero cukru i soli (czy to mozliwe w ogole ).

No dobrze, jak ktos chce to niech sie stosuje do tego rezimu, ale czy zycie ma w ogole jakis smak wtedy. A zapomnialam, zamiast smaku mialabym piekna cere Tylko po co, jak i bez tych wyrzeczen mam
Stary 2007-06-17, 14:21   #72
Rozterka
Rozeznanie

ehhh ile bym dała, by mieć idealną cerę

Cytat:
Napisane przez *nulka* Pokaż wiadomość
teraz sama robie kuracje kwasami i retinoidami - Diacneal i Effaclar to wydatek 80zl a opakowanie starcza na jakies 3 miesiace wiec to duzo bardziej oplacalne to dopiero 2 tydzien ale juz widze efekty
gdzie można kupić takie kwasy? I jak je stosować?

zapomniana...
Rozterka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-17, 15:06   #73
kosmita77
Zakorzenienie

moge sobie co najwyzje pomarzyc o takiej cerze...
kosmita77 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-17, 16:46   #74
panna_migotka_86
Raczkowanie

Cytat:
Wlasnie to chcialam powiedziec Smiesza mnie takie przepisy na urode - nie jesc miesa, wszystko surowe, zero kosmetykow tylko maczka kukurydziana...zero cukru i soli (czy to mozliwe w ogole ).

No dobrze, jak ktos chce to niech sie stosuje do tego rezimu, ale czy zycie ma w ogole jakis smak wtedy. A zapomnialam, zamiast smaku mialabym piekna cere Tylko po co, jak i bez tych wyrzeczen mam
Ehh nie wyobrażam sobie żyć na potrawach wyłącznie gotowanych, unikać soli, nie jeść słodyczy. Za duże wyrzeczenie :P No i pozostaje sobie odpowiedzieć na pytanie czy to wszystko jest tego warte... Nie wiem, może jestem idealistką, ale uważam, że KAŻDĄ cerę da się doprowadzić do optymalnego wyglądu. To kwestia doboru odpowiednich kosmetyków i rodzaju pielęgnacji, a nie katuszy i nakładania na twarz dziwnych specyfików. Owszem można także włączyć dietę np. ograniczyć potrawy słodkie i ostre, ale żeby całkiem rezygnować z przyjemności? Eeeee nie ma mowy
Stary 2007-06-21, 17:47   #75
nucha
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez shemaletrouble Pokaż wiadomość
powiedzcie czy mozna uzyskac tak cudowny efekt gladkiej, mlodej, zrowej, matowej i nawilzonej skory? czy cos takiego moga zafunowac nam tylko geny? [ to zdjecie mojej znajomej nie uzywa kosmetykow to twarzy i nigdy nie uzywala pudru] takiej to fajnie... p.s. to zdjecie nie jest przerabiane
Może i taką cere ma, ale na tym akurat zdjęciu widzę ewidentnie dotyk programu graficznego, szczegolnie z prawej strony i przy ustach.
nucha jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-21, 20:42   #76
shemaletrouble
Raczkowanie

ale Wy jestescie meczace... byle by sie jakiegos oszustwa doszukac na gwalt to zdjecie bylo robione moim aparatem i nie kombinowalam przy nim nic moze zla ostrosc co jest logiczne, bo fotka nie byla robiona z odleglosci 10 cm zeby pokazac na wizazu jej skore ludzie no.moze wyglada na przerabiane bo ona ma taka jednolita buzke dlatego ja tu umiescilam. z rreszta dyskucja miala byc o tym, co zrobic zeby taka skore miec, a nie kwestionowac, czy zdjecie jest przerobione, czy nie wklejam jeszcze jedno
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg aparat cyfrowy 137.JPG (34,3 KB, 1022 załadowań)
shemaletrouble jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-21, 21:16   #77
Sweet_21
Zakorzenienie

Ludzie się zawsze czegoś doszukują, w czymś w czym nie powinni.To już takie nasze małe zboczenie.

Są dziewczyny, które mają takie gładkie niczym nieskalane buźki.
Niestety nie jestem jedną z nich.

Bartuś
29.08.2009

"Byle smród co walczy z wentylatorem uważa się za Don Kichota"
/S.J.Lec/
Sweet_21 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-21, 21:45   #78
aaliyah
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Sweet_21 Pokaż wiadomość
Ludzie się zawsze czegoś doszukują, w czymś w czym nie powinni.To już takie nasze małe zboczenie.

Są dziewczyny, które mają takie gładkie niczym nieskalane buźki.
Niestety nie jestem jedną z nich.
Taka juz udzka natura.

A ta kolezanka to jak dla mnie ewidentnie przypudrowana - nawet w nosie widac I zeby nie bylo, nie jestem zawistna...tez mam ladna cere
Stary 2007-06-21, 21:51   #79
Sweet_21
Zakorzenienie

Cytat:
Taka juz udzka natura.

A ta kolezanka to jak dla mnie ewidentnie przypudrowana - nawet w nosie widac I zeby nie bylo, nie jestem zawistna...tez mam ladna cere
Czemu Ty jej w dziurki zaglądasz ?

Bartuś
29.08.2009

"Byle smród co walczy z wentylatorem uważa się za Don Kichota"
/S.J.Lec/
Sweet_21 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-21, 21:59   #80
aaliyah
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Sweet_21 Pokaż wiadomość
Czemu Ty jej w dziurki zaglądasz ?
Bo lubie!
Stary 2007-06-21, 22:14   #81
AniaWila
BAN stały

Cytat:
Bo lubie!
a fe Rozpustnico !!!!!!!!!!!!!!!! chcialabym skonkretyzowac : w ktore dziurki lubisz?.....zagladac rzecz jasna

ps: Aaliyah i nie mow, ze nie jestes zawistna bo i tak malo kto Ci uwierzy
AniaWila jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-21, 22:22   #82
aaliyah
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez AniaWila Pokaż wiadomość
a fe Rozpustnico !!!!!!!!!!!!!!!! chcialabym skonkretyzowac : w ktore dziurki lubisz?.....zagladac rzecz jasna

ps: Aaliyah i nie mow, ze nie jestes zawistna bo i tak malo kto Ci uwierzy
Jasne juz mowie - WE WSZYSTKIE!

Cale szczescie, ze Ty mi wierzysz. Pewnie dlatego, ze wiesz ze wygladam lepiej w rzeczywistosci niz na avatarze Od razu widac, ze super cera...!
Stary 2007-06-25, 11:43   #83
izuu
Wtajemniczenie

GG do izuu

eh po prostu tutaj w parze idą dobre geny i nieużywanie podkladów, zapychaczy, sama mam takie koleżanki, ktore nigdy się nie malują podkładem - i nie muszą. ale to też nie od tego zalezy, bo znam też takie co dopiero się wyleczyly z trądziku i mają delikatne blizny a nie malowały i nie malują się nigdy. ciekawi mnie, czy gdybym odstawiła mazianie się kolorówką to moja cera poprawiłaby się dodam, że zawsze była bezproblemowa, ale odstawienie anty i malowanie się codziennie (tak sądze) ją troszke zniszczyło - wągry, rozszerzone pory...
izuu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-28, 15:04   #84
Belladonna7
Raczkowanie

GG do Belladonna7

Ja jestem zdania, że każdą skóre można doprowadzić do porządku, tylko trzeba wiedzieć jak...
Po sobie wiem, że gdy używam sporo chemii, to stan skóry sie pogarsza... Zawsze po lecie, gdy nie używam podkładu, bo jest zbyt gorąco mam ładniejszą skóre i nawet lekki rozszerzone pory są mniej widoczne... To po prostu kwestia tego, że skóra musi oddychać... Nie jestem zwolenniczka minimalistycznego stosowania kosmetykó, o to sama przyjemność pacnąć na twarz jakis przyjemnie pachnący żel, a później kremik.. jestem natomiast za tym, żeby zwracac uwagę na to co się znajduje w takim kosmetyku...
Im mniej skomplikowany skład tym lepiej...
Ja np. używam prawie wszystkiego z ziajii i nivea baby i widzę diametralna poprawę...
Miałam po prostu zmasakrowany policzek... Wiecznie jakieś coś, a teraz jest prawie super... Skóra się sama doskonale regeneruje, gdy nie ograniczam dopływy tleny , nie żałuje kremu dla dzieci i ciągle stan się poprawia...
No ale chipsów nie jem, papierosów nie palę i alkoholu tez unikam ...
Belladonna7 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-28, 15:11   #85
Belladonna7
Raczkowanie

GG do Belladonna7

I jeszcze jedno... Spróbujcie chociaż przez tydzień zrezygnować z podkładu... Teraz można, bo nawet na niego za ciepło ... Zobaczycie, że nawet lekko poszarzała i zmęczona skóra ( jest taka własnie od podkładu ) nabierze zdrowego kolorytu i będzie rumiana...

Żałuję ze nie mam jak wam pokazac mojej buzi teraz i zanim odstawiłam większość skomplikowanej chemii...
Sama jestem zachwycona ...
Belladonna7 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-28, 19:57   #86
Tancerka Pl
Zadomowienie

Kononowicz! ;]

Mmmm... Nie daleko mi do takiej cery. ;]
Będę dalej działać. ;D
Stary 2009-06-19, 23:14   #87
anyssia93
Przyczajenie

Sama nie wiem, czy ona jest pomalowana.W kazdym razie ma piekna cere.Rowniez bym taka chciala miec.Nie wiem jak zwalczyc tradzik
anyssia93 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-20, 13:37   #88
dotka95
Zakorzenienie

GG do dotka95

na policzkach to i ja taką mam... gorzej z czołem, masakra wielu rzeczy używałam, zasypki Alantan, rumiankowego kremu Ziai, toniku z tej samej serii, maseczek z zieloną glinką... na policzki pomogło.

moja koleżanka również ma taką cerę, gładziutka, równiutka, nawet zmarszczki na czole nie ma... niczym się nie maluje, ahh, przepraszam, błyszczykiem

Edytowane przez dotka95
Czas edycji: 2009-06-20 o 13:58
dotka95 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 14:02   #89
fibii
Przyczajenie

ja tez mam problem z czolem Dotko od dluzszego czasu co prawda pije regularnie tj 2-3 x dziennie bratka,ktory potrafi pomoc, jednak wystarczy odrobina czekolady i caly efekt zrujnowany;/;/;/;/!!!!!!!!
fibii jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-11, 18:28   #90
martak91
Raczkowanie

dokładnie. Kiedyś jak byłam u dermatologia, bo na mojej twarzy pojawiła się jakaś masakra(trądzik ropny) lekarz powiedział mi, że mam uszkodzoną warstwę lipidową skóry twarzy przez to że używam dużo kosmetyków etc. No i miał racje : ) Pamiętam.. żeby się tego pozbyć wsmarowałam w twarz masę różnych preparatów, peeligowałam się codziennie itd.
Moje koleżanki, które mają tak taką ładną cerę praktycznie nic nie robią z twarzą. Używają jedynie łagodnych toników : P
martak91 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości