Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował. - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-01-15, 16:14   #421
Jazzlyn
Zadomowienie

Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Dziecięcy raczej nie bo one są dosyć delikatne, szampon musi być mocny, oczyszczający, może nawet przeciwłupieżowy, żeby dokładnie usunął pozostałości farby. Ja szorowałam włosy z 2 minuty po 3 razy i nic mi nie ściemniało. Na stronie elgon polecają po dekoloryzacji szampon neutralizujący po zabiegach:
http://elgon.pl/sklep/neutralizer-sh...gach-p-91.html
Jazzlyn jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-15, 19:49   #422
jabetka68
Przyczajenie

Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Witam wszystkie Wizażanki,wielkie dzieki że jesteście zaglądam tutaj dość czesto, najczęsciej w poszukiwaniu różnych opini lub domowych wynalazków. jakiś tydzień temu podkusiło mnie aby zafarbować sobie włosy. Miał byc ciemny blond popielaty a wyszedł ciemny brąz. Tutaj znalazłam ratunek i po przeczytaniu całego wątku postanowiłam zdekoloryzować włosy. Piszecie tutaj głownie o Elgonie ale ja nie miałam czasu czekac kilku dni wiec poszperałam troche w necie i znalazłam dekoloryzator Matrix.Kosztował dosłownie kilka groszy!!! Zakupiłam dwie saszetki, do tego wode 6% oraz szampon owocowy stosowany w salonach do oczyszczania włosów przed i po zabiegach fryzjerskich. Efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania!!!! po trzydziestu minutach pozbyłam sie ciemnego koloru na rzecz jasnego troche zółtopomarańczowego kolorku na głowie. Wymyłam trzy razy włosy, bardzoooo długo wypłukując szampon, wysuszyłam i nałożyłam farbe w kolorze jasny popielaty blond. Postanowiłam więc zalogować sie tutaj i napisac o moim doświadczeniu. Może którejś z Was sie przyda tak jak mnie.
Własnie zakończyłam cały zabieg i siedze sobie z jasnym popielatym blondzikiem Włosy prawie nie naruszone, po masce nawilżającej własciwie nie widze różnicy we włosach z przed dekoloryzacji. Dzieki wszystkim które tutaj napisały o tym wczesniej, bo czerpiąc wiedzę od Was zaryzykowałam i nie żałuję.
jabetka68 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-15, 20:12   #423
pestka1234
Przyczajenie

jabetka moze jakies zdjęcia?
napisz cos więcej.. ja z matrixa mam odzywke nawilzajaca na wlosy i jest super ale o dekolor pierwszy raz słysze a zastanawiałam sie wlasnie nad elgonem i zamówilam dzis na próbe jedna saszetke... a gdzie go zakupiłas?? na net pisze ze ma zapach jablkowy, czyli nie smierdzi tak jak elgon jak pisza, prawda?
pozdrowienia!

Edytowane przez pestka1234
Czas edycji: 2011-01-15 o 20:28
pestka1234 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-15, 21:07   #424
jabetka68
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez pestka1234 Pokaż wiadomość
jabetka moze jakies zdjęcia?
napisz cos więcej.. ja z matrixa mam odzywke nawilzajaca na wlosy i jest super ale o dekolor pierwszy raz słysze a zastanawiałam sie wlasnie nad elgonem i zamówilam dzis na próbe jedna saszetke... a gdzie go zakupiłas?? na net pisze ze ma zapach jablkowy, czyli nie smierdzi tak jak elgon jak pisza, prawda?
pozdrowienia!
Zakupiłam go w hurtowni fryzjerskiej, kosztował 9,60zł za 1 saszetkę. Faktycznie nie śmierdzi tak jak elgon ale zapach na poczatku przy mieszaniu ma taki hmmm dość chemiczny ale jabłkowo raczej nie pachnie . Nie zostaje na włosach po umyciu.

---------- Dopisano o 21:06 ---------- Poprzedni post napisano o 21:03 ----------

durna jestem bo nie zrobiłam zdjęć przed dekolorem niestety, jutro postaram sie zrobić to co mi wyszło po dekolorze i farbowaniu i jak bede wiedziała jak to je tutaj zamieszczę.

---------- Dopisano o 21:07 ---------- Poprzedni post napisano o 21:06 ----------

pestka, a jakie Ty masz teraz włosy??? tzn. jaki kolor i jak długo farbowane???
Stary 2011-01-15, 21:16   #425
pestka1234
Przyczajenie

oki to czekam z niecierpliwoscia! a powiedz zuzyłas dwie saszetki na jaka ilosc wlosów?na jak długie? od razu nakladałas farbe?

ja dobre dwa lata farbowałam castingiem, pisalam gdzies wczesniej. jestem na etapie rudawo blond z resztkami czarnego którego chce sie pozbyc :/ i mysle wlasnie o jakims decolr co by im dal rade

Edytowane przez pestka1234
Czas edycji: 2011-01-15 o 21:19
Stary 2011-01-15, 21:27   #426
jabetka68
Przyczajenie

Szampon powinien być o neutralnym odczynie, ja taki kupiłam w hurtowni fryzjerskiej. Do ostatniego mycia pomieszałam troche wody ciepłej i trochę szamponu z 6% wodą(kilka kropli) jaką miałam do dekoloryzatora. Włosy po dekoloryzacji farbowane farba jasny popielaty blond nie sciemniały ani trochę. najważniejsze jest bardzoooo dokładne wypłukanie włosów po dekoloryzacji.

---------- Dopisano o 21:24 ---------- Poprzedni post napisano o 21:19 ----------

Cytat:
oki to czekam z niecierpliwoscia! a powiedz zuzyłas dwie saszetki na jaka ilosc wlosów?na jak długie? od razu nakladałas farbe?

ja dobre dwa lata farbowałam castingiem, pisalam gdzies wczesniej. jestem na etapie rudawo blond z resztkami czarnego którego chce sie pozbyc :/ i mysle wlasnie o jakims decolr co by im dal rade
Mam włosy do ramion i wystarczyła mi jedna saszetka, ale gdybym zużyła dwie tez niz by sie nie stało. ważne jest zeby zachować proporcje składników. 1 saszetka Matrixa ma pojemnośc 30g do tego należy dodać 75ml wody 6%.
Mnie kolor zszedł prawie idealnie, zycze żeby u Ciebie był taki sam efekt.

---------- Dopisano o 21:27 ---------- Poprzedni post napisano o 21:24 ----------

Cytat:

Mam włosy do ramion i wystarczyła mi jedna saszetka, ale gdybym zużyła dwie tez niz by sie nie stało. ważne jest zeby zachować proporcje składników. 1 saszetka Matrixa ma pojemnośc 30g do tego należy dodać 75ml wody 6%.
Mnie kolor zszedł prawie idealnie, zycze żeby u Ciebie był taki sam efekt. Po dekolorze wysuszyłam włosy i od razu po wysuszeniu nałożyłam farbę.
Stary 2011-01-15, 21:29   #427
pestka1234
Przyczajenie

Dzieki bardzo za informacje poczekam az mi przyjdzie elgon i zobacze na pasemku co z tego wyjdzie. chociaz ten matrix tez moze byc dobry
Stary 2011-01-15, 21:33   #428
jabetka68
Przyczajenie

Cytat:
Dzieki bardzo za informacje poczekam az mi przyjdzie elgon i zobacze na pasemku co z tego wyjdzie. chociaz ten matrix tez moze byc dobry
nie ma za co Elgon ma tutaj dobre opinie wiec może u Ciebie będzie ok. Życze powodzenia, daj znać jak Ci poszło

---------- Dopisano o 21:33 ---------- Poprzedni post napisano o 21:30 ----------

aaa jeszcze jedna byc moze istotna informacja, ja farbowałam farba fryzjerską kupioną tez w hurtowni...generalnie ja sie boje farb drogeryjnych u mnie nie daja takich kolorów jakie maja na opakowaniu.
Stary 2011-01-17, 20:23   #429
pestka1234
Przyczajenie

i Jabetka? i beda zdjecia?? ja zastanawiam sie nad tym matrixem... znalazłam kilka opioni ze on nie powoduje ciemnienia wlosów, Twoje doswiadczenie tez to pokazuje. i co prawda zamówilam jedna saszetke elgon ale mysle nad ty matrixem.. siostra zawsze farbami z matrix robila i bardzo zadowolona była. a bardzo mało opini wlasnie o matrix znalazłam, tym sciagaczu koloru musze to przemyslec.....
Stary 2011-01-17, 21:14   #430
alka132
Zadomowienie

GG do alka132

zastosowałam elgon... ogólnie to preparat dobry, bo rzeczywiście czarny kolor zszedł ale nie polecam do stosowania w domu.. uważam, że gdybym wybrała się z tym do fryzjerki to na pewno efekt byłby rewelacja, bo ona wiedziałaby jak to zaaplikować itp itd. dlatego też jutro dzwonię do fryzjerki i mam nadzieję, że ona mi coś wymyśli na te włosy

zostały mi dwie saszetki, mogę odsprzedać, bo ja już prawdopodobnie nie będę używać jeśli jest ktoś zainteresowany to proszę pisać
alka132 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-28, 21:52   #431
agnieszka2309
Przyczajenie

GG do agnieszka2309

Cytat:
Napisane przez CruelOrchid Pokaż wiadomość
Co do rudości każda farba utlenia naturalny pigment. Dlatego kiedy się zmywa właśnie zmywa się na rudo.. po elgonie na bank będzie rudość bo taki kolor ma naturalny barwnik w takim momencie
hej mam pytanko widzę, że wiele wiesz na temat dekoloryzacji włosów, ja ściągałam ze swoich gorzkiej czekolady xxl schwarzkopfa ( noszone ok 1 roku) w tej chwili mam ginger ciemny przy skórze około 10cm są jasńiejsze, nie ma tragedii eby wychodzi z domu ale chodzi mi o to, eby otrzyma ciemny blond. Wosy dekoloryzowaam w odstepie 2 tyg dekoloryzatorem, moze doradzisz mi produkt konkretny, ktory moge polozyc, ktory rozjasni mi jeszcze bardziej wlos. jakis specjalista polecil blond popielaty, ale nie wiem w jakim celu na ciemne wlosy klasc jakas farbe
pozdrawiam i licze na pomoc
aga
Stary 2011-03-01, 09:37   #432
*milka*
Zakorzenienie

GG do *milka*

Witajcie Dziewczyny mam do Was pytanie czy ktoras z Was stosowala moze Elgon na zwilzone wlosy? Niedlugo zabieram sie do zabiegu z Elgonem ale mam dlugie, geste wlosy i nie wyobrazam sobie zebym musiala go klasc na suche wlosy...Nawet jak maluje wlosy zawsze zwilzam je woda...Co mi doradzicie?
*milka* jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 01:30   #433
Assathra
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez *milka* Pokaż wiadomość
Witajcie Dziewczyny mam do Was pytanie czy ktoras z Was stosowala moze Elgon na zwilzone wlosy? Niedlugo zabieram sie do zabiegu z Elgonem ale mam dlugie, geste wlosy i nie wyobrazam sobie zebym musiala go klasc na suche wlosy...Nawet jak maluje wlosy zawsze zwilzam je woda...Co mi doradzicie?
Mam to samo, też się zastanawiam na dekoloryzacją, ale mam tak grube i ciężkie włosy, ze nie mam pojęcia ile tego zamówić, żeby mi starczyło. Normalnie jak farbuję włosy, to używam 3 opakowania farby, a na same odrosty jedna mi wystarcza, ale tez często zwilżam włosy, żeby farba lepiej się rozprowadziła, i pokryła całość/. Wolałabym ten zabieg wykonać samodzielnie, w domu, bo fryzjer zrujnowałby mnie finansowo, byłam na konsultacjach w kilku salonach, i za samą dekoloryzację musiałabym zapłacić min. 200 zł, a jeszcze farbowanie. Masakra.
Assathra jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 10:15   #434
*milka*
Zakorzenienie

GG do *milka*

Cytat:
Napisane przez Assathra Pokaż wiadomość
Mam to samo, też się zastanawiam na dekoloryzacją, ale mam tak grube i ciężkie włosy, ze nie mam pojęcia ile tego zamówić, żeby mi starczyło. Normalnie jak farbuję włosy, to używam 3 opakowania farby, a na same odrosty jedna mi wystarcza, ale tez często zwilżam włosy, żeby farba lepiej się rozprowadziła, i pokryła całość/. Wolałabym ten zabieg wykonać samodzielnie, w domu, bo fryzjer zrujnowałby mnie finansowo, byłam na konsultacjach w kilku salonach, i za samą dekoloryzację musiałabym zapłacić min. 200 zł, a jeszcze farbowanie. Masakra.
U mnie jest podobnie babka w Kameleonie zaspiewala mi jakies 200zl za pasemka pasta rozjasniajaca Loerala Wiec ja podziekuje komus kieszen nabijac.
Ja zalupilam dwie saszetki to wszylo na to, ze jedna saszetka starczyla mi na styk na pol glowy ...Sciagnelo mi kolor do jasnitkiego rudzielca. Podkusila mnie fryzjerka zeby zrobic na to plukanke rozjasniaczem (tez elgon), zeby wyszedl bladzik i tu zrobilam blad.... Odrazu po nalozeniu rozjasniacza powrocil ciemny kolor

Zastanawiam sie co by byl gdybym go nie polozyla czy wlosy by sciemnialy same z siebie

Czy ktoras z Was po nie udanym sciagnieciu koloru zaryzykowala jeszczeraz ???Czy ktoras z Was po nie udanym sciagnieciu koloru zaryzykowala jeszczeraz ???

Cos mnie kusi, zeby tym razem zakupic 4-5 saszetek i powtorzyc zabieg...
Stary 2011-03-15, 13:33   #435
Assathra
Zadomowienie

Cytat:
U mnie jest podobnie babka w Kameleonie zaspiewala mi jakies 200zl za pasemka pasta rozjasniajaca Loerala Wiec ja podziekuje komus kieszen nabijac.
Ja zalupilam dwie saszetki to wszylo na to, ze jedna saszetka starczyla mi na styk na pol glowy ...Sciagnelo mi kolor do jasnitkiego rudzielca. Podkusila mnie fryzjerka zeby zrobic na to plukanke rozjasniaczem (tez elgon), zeby wyszedl bladzik i tu zrobilam blad.... Odrazu po nalozeniu rozjasniacza powrocil ciemny kolor

Zastanawiam sie co by byl gdybym go nie polozyla czy wlosy by sciemnialy same z siebie

Czy ktoras z Was po nie udanym sciagnieciu koloru zaryzykowala jeszczeraz ???Czy ktoras z Was po nie udanym sciagnieciu koloru zaryzykowala jeszczeraz ???

Cos mnie kusi, zeby tym razem zakupic 4-5 saszetek i powtorzyc zabieg...
Gorzej jak i następnym razem, włoski Ci ściemnieją. Pieniądze wyrzucone w błoto. A dziewczyny pisały, że nawet nie farbując zaraz po dekoloryzacji, włosy stopniowo ciemnieją. Życzę powodzenia Ja może też odważę się w koncu zaryzykować. Kto nie ryzykuje ten nie ma
Stary 2011-03-21, 07:24   #436
Salii
Przyczajenie

Tak jak pisałyście włosy bardzo "wciągają" farbe, ale tylko przy pierwszym użyciu czy już cały czas?
Salii jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 12:58   #437
*milka*
Zakorzenienie

GG do *milka*

Dziewczyny powiedzcie jak uniknac powrotu ciemnego koloru? Czy ten NEUTRALIZATOR rzeczywiście pomaga? Moze ktorejs z Was zostalo troche Neutralizatora na zbyciu, chcetnie bym przygarnela.
Stary 2011-03-29, 16:07   #438
Shade_23
Zadomowienie

Hej! No niezłe jaja są z tym Elgonem
Ja kilka dni temu ściągałam nim czarny kolor. Rozjaśnił włosy genialnie, wręcz niewiarygodnie! Miałam takie rudo-złotawe... Zaraz po dekoloryzacji położyłam na włosy farbę profesjonalną 10/1 czyli bardzo jasny blond popielaty... I co? I mam praktycznie czarne spowrotem Jakieś czary...

Nie wiem co dalej.. Kupię jeszcze raz... Tylko co zrobić zaraz po rozjaśnieniu? Może użyć właśnie farby dodatkowo rozjaśniającej? Nie mam pojęcia... Działać działa, nie niszczy kompletnie no ale jaki to sens, skoro efekt jest kilkuminutowy?
Shade_23 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-29, 16:22   #439
*milka*
Zakorzenienie

GG do *milka*

Rozmawialam z babka z Elgonu ze sklepu to mowila ze trzeba dobrze wyplukac wlosy najlepiej z 10min pod bierzaca woda .Mozna tez je przeciagnac Neutralizerem albo szamponem peelingujacym tylko gdzie go dorwac ... Ja zaopatrzylam sie w farbe Garniera Color Naturals E0 rozjasnia 4-6 tonow. zobaczymy co z twego wyjdzie
Stary 2011-03-29, 16:26   #440
Shade_23
Zadomowienie

Cytat:
Rozmawialam z babka z Elgonu ze sklepu to mowila ze trzeba dobrze wyplukac wlosy najlepiej z 10min pod bierzaca woda .Mozna tez je przeciagnac Neutralizerem albo szamponem peelingujacym tylko gdzie go dorwac ... Ja zaopatrzylam sie w farbe Garniera Color Naturals E0 rozjasnia 4-6 tonow. zobaczymy co z twego wyjdzie
Właśnie o taką farbę mi chodziło... Może to przyniesie efekt. Daj znać!
L'Oreal ma też farby rozjaśniające i przy tym koloryzujące - np. z serii ultrarozjaśniających kasztanów...
Shade_23 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-29, 17:24   #441
Jazzlyn
Zadomowienie

Już kiedyś pisałam o tym powrocie ciemnego koloru:

Cytat:
Napisane przez Jazzlyn Pokaż wiadomość
Czytałam na jakiejś zagranicznej stronie omawiającej różne typy dekoloryzacji czemu pojawia się ten problem. Przede wszystkim po dekoloryzacji produkt należy dokładnie zmyć z włosów, z 2-3 razy szamponem, najlepiej oczyszczającym. Następnie na parę minut nałożyć na włosy wodę 3% jako tester, jeśli włosy ciemnieją oznacza to że:
a) Nie zmyliśmy dokładnie dekoloryzatora i tym samym farby która ulega ponownemu utlenieniu.
lub
b) Dekoloryzator nie usunął całej farby i należy powtórzyć zabieg dekoloryzacji.
Przy dokładnym pozbyciu się produktu oraz przy całkowitym usunięciu farby włosy nie mają prawa ciemnieć
Ściągałam już kolor dwa razy i nigdy mi nic nie ściemniało, czasami lepiej nałożyć dwa razy żeby mieć pewność że żadne pigmenty nie zostały na włosach niż zafarbować włosy i znowu ściągać kolor, ewentualnie wykonać ten test z wodą 3%.
W ten weekend też będę ściągać kolor, planuję za pierwszym razem użyć z 75% produktu, porządnie wyszorować włosy z 3 razy a później nałożyć jeszcze pozostały na wszelki wypadek.

Edytowane przez Jazzlyn
Czas edycji: 2011-03-29 o 17:27
Stary 2011-03-29, 18:12   #442
*milka*
Zakorzenienie

GG do *milka*

Cytat:

Ściągałam już kolor dwa razy i nigdy mi nic nie ściemniało, czasami lepiej nałożyć dwa razy żeby mieć pewność że żadne pigmenty nie zostały na włosach niż zafarbować włosy i znowu ściągać kolor, ewentualnie wykonać ten test z wodą 3%.
W ten weekend też będę ściągać kolor, planuję za pierwszym razem użyć z 75% produktu, porządnie wyszorować włosy z 3 razy a później nałożyć jeszcze pozostały na wszelki wypadek.
Czy mogla bys doradzic jakis szampon oczyszczajacy ?
Stary 2011-03-29, 18:32   #443
Jazzlyn
Zadomowienie

Ostatnio zmywałam szamponem neutralizującym Una (Elgon też ma taki szampon neutralizujący w ofercie) a za pierwszym razem wszystkim co miałam pod ręką, może to być zwykły szampon oczyszczający (do włosów przetłuszczających się) albo przeciwłupieżowy, ważne żeby nie był zbyt delikatny jak szampon dla dzieci.
Stary 2011-03-29, 19:40   #444
*milka*
Zakorzenienie

GG do *milka*

Cytat:
Ostatnio zmywałam szamponem neutralizującym Una (Elgon też ma taki szampon neutralizujący w ofercie) a za pierwszym razem wszystkim co miałam pod ręką, może to być zwykły szampon oczyszczający (do włosów przetłuszczających się) albo przeciwłupieżowy, ważne żeby nie był zbyt delikatny jak szampon dla dzieci.

Dziekuje za pomoc Ile razy mylas nim wloski po elgonie?

Edytowane przez *milka*
Czas edycji: 2011-03-29 o 19:45
Stary 2011-03-29, 21:31   #445
Jazzlyn
Zadomowienie

Z 3-4?:P Spłukałam wodą dekoloryzator, wyszorowałam włosy porządnie szamponem, spłukałam dokładnie i tak z 3 razy jeszcze.
Stary 2011-03-29, 22:58   #446
Assathra
Zadomowienie

Cytat:

O To życzę powodzenia, ja też zamierzam pozbyć sie czerni, ale r. blanche. Czekam na przesyłkę. Byłoby miło jakbyś zamieściła zdjęcia z efektem dekoloryzacji.
Stary 2011-03-30, 17:12   #447
Asia221
Rozeznanie

ja pamietam jak sciagałam elgonem kasztan- zaaplikowałam raz- umyłam porzadnie 2-3 razy- potem odczekałam bodajze 2-3 dni i dopiero pofarbowałam farbka rozjasniajaca i nic mi sie nie przyciemniło wyszło tak jak chciałam

dodam, ze ten kasztan miałam raz połozony na włosy miodowy blond- rozjaniane, to moze dlatego tak łatwo poszło
Asia221 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-02, 19:30   #448
carissime
Przyczajenie

Niedługo zamierzam dekoloryzować włosy Elgonem Na którymś z wątków wyczytałam, że po dekoloryzacji trzeba użyć specjalnego szamponu z ph 5.5.
I w związku z tym mam do was pytanie...Czy możecie polecić jakiś konkretny szampon?

A może któraś z was słyszała o tym szamponie ?

Loreal Professionnel Optimiseur Platino - szampon w formie mleczka do stosowania po zabiegu dekoloryzacji włosów

Specjalne mleczko do mycia włosów po dekoloryzacji, usuwa z włosów wszystkie pozostałości po produktach chemicznej dekoloryzacji. Pozwala uzyskać jednolity odcień na włosach, które zamierzamy ponownie koloryzować kremem koloryzującym.
Dekoloryzacja globalna, pasemka lub balejaż odbywa się przy wykorzystaniu czynników aktywnych, które mogą działać nawet po spłukaniu produktu. Dlatego konieczne jest stosowanie odpowiedniego szamponu po wykonaniu zabiegu.
Szampon-mleczko Optimiseur Platino eliminuje wszelkie ślady utleniania po dekoloryzacji (całościowej, pasemek lub balejażu).

Sposób użycia: Używamy po rozjaśnieniu, ściągnięciu koloru lub po pasemkach. Szampon nanieść na mokre włosy. Produkt dokładnie rozprowadzić na całości włosów i dokładnie malaksować 1-2 minuty, dokładnie spłukać. Zabieg nie wymaga powtórzenia.

Proszę o pomoc
carissime jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-03, 08:59   #449
*milka*
Zakorzenienie

GG do *milka*

Cytat:
Napisane przez carissime Pokaż wiadomość
Niedługo zamierzam dekoloryzować włosy Elgonem Na którymś z wątków wyczytałam, że po dekoloryzacji trzeba użyć specjalnego szamponu z ph 5.5.
I w związku z tym mam do was pytanie...Czy możecie polecić jakiś konkretny szampon?

A może któraś z was słyszała o tym szamponie ?

Loreal Professionnel Optimiseur Platino - szampon w formie mleczka do stosowania po zabiegu dekoloryzacji włosów

Specjalne mleczko do mycia włosów po dekoloryzacji, usuwa z włosów wszystkie pozostałości po produktach chemicznej dekoloryzacji. Pozwala uzyskać jednolity odcień na włosach, które zamierzamy ponownie koloryzować kremem koloryzującym.
Dekoloryzacja globalna, pasemka lub balejaż odbywa się przy wykorzystaniu czynników aktywnych, które mogą działać nawet po spłukaniu produktu. Dlatego konieczne jest stosowanie odpowiedniego szamponu po wykonaniu zabiegu.
Szampon-mleczko Optimiseur Platino eliminuje wszelkie ślady utleniania po dekoloryzacji (całościowej, pasemek lub balejażu).

Sposób użycia: Używamy po rozjaśnieniu, ściągnięciu koloru lub po pasemkach. Szampon nanieść na mokre włosy. Produkt dokładnie rozprowadzić na całości włosów i dokładnie malaksować 1-2 minuty, dokładnie spłukać. Zabieg nie wymaga powtórzenia.

Proszę o pomoc
Ja na dniach zamawiam kolejna porcje Elgonu i szmpon ktory polecila mi Jazzlyn
Podaje Ci linka http://excellgroup.pl/sklep/product.php?id_product=6365
jest o wiele tanszy niz Lorel o ktorym wspomnialas
Stary 2011-04-04, 22:17   #450
carissime
Przyczajenie

Chyba też się na niego skuszę Dzięki
carissime jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
rudy brąz blond

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości