Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował. - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-05-19, 18:19   #91
koenicke
Raczkowanie

Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

witam,
stało sie. robie eksperyment. na głowie mam ściagacz By Fama, trzymam 30 min. potem zastosuje majiblond kolor 921. kolor wyjściowy: ksztano-czarno-sraczkowaty.
kolor docelowy-średni popielaty blond ,,, trzymajcie kciuki bo mam czarne mysli
koenicke jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-19, 18:22   #92
CruelOrchid
Wtajemniczenie

Dot.: Color assist - bezpieczny ściagacz kolor - potrzebuję opinii kogoś kto stosował

Wątpię żeby był popielaty.. Po tych wszystkich ściągaczach zawsze zostaje rudość trudna do przykrycia.
Stary 2009-05-20, 07:51   #93
koenicke
Raczkowanie

i tu masz rację w sumie tragedii nie ma , na popiel tez nie liczylam. ale śmierdzi okropnie,bleh(dekoloryzat or)
Stary 2009-05-21, 10:04   #94
Tunia81
Raczkowanie

GG do Tunia81

Dziewczyny poradźcie: mój naturalny kolor to średni brąz, miałam na głowie farbę Casting Mroźny Kasztan a ostatnio położyłam Miedziany zniewalający mahoń. Wyszedł tylko na odrostach ale dał ładny złoto-rudy połysk całości i teraz zastanawiam się co wyjdzie jak ściągnę kolor i jaki kolor na to położyć???

Tunia81 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-22, 16:40   #95
Kamilka24
Raczkowanie

ruda7816 nie ma czegoś takiego jak bezpieczny ściągacz koloru , każdy niszczy włosy, cudów w tej dziedzinie niestey nie ma
Kamilka24 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-27, 20:50   #96
RapCandy
Zadomowienie

jak myslicie dziewczyny ile kompletow potrzeba na wlosy siegające linii biustonosza?
RapCandy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-28, 09:56   #97
koenicke
Raczkowanie

ja radze dwa. na moje do ramion ledwo ledwo starczyl jeden
Stary 2009-06-15, 22:43   #98
DarkLilly
Raczkowanie

Super wynalazek,faktycznie...dz isiaj nałozyłam na włosy,trzymałam 30min i... mam taki kolor jak przed. Wyrzuciłam 50zł,żeby zniszczyć moje włosy bez jakiegokolwiek efektu. Świetnie

KOCHAć I BYć KOCHANYM!

DarkLilly jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 11:23   #99
sywii
Przyczajenie

Gdzie mozna dostac tendekoloryzator, zanlazłam na stronie Elgon ale tam są saszetki musiałabym kupić jakies 5-6 kopletów żeby zrobic dwa razy, al wiem ze są w buteleczkach 75ml z tym ze nie mogę nigdzie tego dostać
sywii jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 11:54   #100
Jazzlyn
Zadomowienie

Ja kupiłam w buteleczkach na allegro, teraz widzę że już nie ma Masz bardzo długie włosy?
Jazzlyn jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 14:09   #101
sywii
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Jazzlyn Pokaż wiadomość
Ja kupiłam w buteleczkach na allegro, teraz widzę że już nie ma Masz bardzo długie włosy?

Mam cieniowane: część krótsze niż do ramion, a część do piersi no może ciut krótsze i rzadsze.
Cos jak Natalia Kukulska (ale nie ogolone ) nie mam grzywki - te włosy są równe z tymi z tyłu.

http://www.zeberka.pl/art.php?id=4148

---------- Dopisano o 14:09 ---------- Poprzedni post napisano o 13:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Jazzlyn Pokaż wiadomość

A możesz mi podać nazwe uzytkownika z Allegro od którego to kupiłaś, ja napisałabym do tej osoby i zapytała czy będzie miał jeszcze to w buteleczkach.

Edytowane przez sywii
Czas edycji: 2009-06-26 o 13:44
Stary 2009-06-26, 14:52   #102
Jazzlyn
Zadomowienie

Kupuiłam tutaj:
http://allegro.pl/my_page.php?uid=1516784
ale to jest chyba profil allegro elgon.pl więc równie dobrze możesz zapytać na elgon.pl.

Mnie ten duży zestaw (2x75ml) starczył na 2 użycia na włosach do ramion , nie wiem czemu na stronie elgon podają że saszetki 2x30ml starczą tylko na bardzo krótkie włosy, dodam że nakładałam bardzo obficie. Najlepiej sprawdź pojemność farby którą farbowałaś włosy
Stary 2009-07-03, 18:43   #103
paolek
Przyczajenie

hey mam do was takie mala prosbe estem tu nowa i chcialam zapytac ja malowalam kioedys na czarna farbe z palete ale to bylo jakies 2lata temu malowalam tez szamponetkami z tej samej firmy ok 1roku malowania. mo naturalny kolor to sredni braz chcialabym zapytac co zrobic zeby zejsc do tego koloru a mam juz ok. 5cm odrostow i to brzydko wyglada bo teraz odrosty mam rude pod czerwone a chcialabym miec moj naturalny a potem sprobowac z blondem pomozcie z gory dziekuje*
paolek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-03, 18:59   #104
katja2407
Raczkowanie

Paolek, pozostaje Ci tylko rozjaśnianie włosów i położenie farby odcieniem zbliżonej do Twojego naturalnego koloru
katja2407 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-03, 20:12   #105
paolek
Przyczajenie

czytalam opis tego produktu i jakby byl w moim miescie albo okolicach to bym kupila podobno dobry ten color assist po tym co czytalam tutaj chce zdjac ten kolor o ile to sie da ale warto sprobowac na pasemku a potem na calej glowie

---------- Dopisano o 20:08 ---------- Poprzedni post napisano o 20:05 ----------

tylko ze moje miasto to stalowa wola w woj. podkarpackim to nie to co warszawa krakow czy wroclaw tam napewno jest ten dekoloryzator a tutaj to niewiem jutro pojde zobaczyc czy jest mam dosc juz tego koloru mam ochote jakiejs odmiany na wakacje szalenstwa na nie blad platynowy ale taki ze zlotymi refleksami cos w tym stylu niechce a moje wlosy bardzo powoli rosna w dodatku sa krecone ;p buziak;*

---------- Dopisano o 20:12 ---------- Poprzedni post napisano o 20:08 ----------

mam teraz odrosty jak ta dziewczyna co wkleila zdjecie na stronie 3 a nick quenth. i chce z takiego zejsc do sredniego brazu a potem juz pomalowac jakas farba na ciemny blad niewiem czy to sie uda ale chcialabym zreszta kazda z was rowniez;*
paolek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 11:39   #106
sywii
Przyczajenie

Juz wiem że dekoloryzatora w buteleczkach już nie ma - nie produkuja, są tylko dostępne w saszetkcha.
Stary 2009-07-08, 22:53   #107
Favourites
Raczkowanie

GG do Favourites

Polecam dekoloryzator Elgon Color Assist, jest doskonały! Włosy mam piekne, nie są w żadnym wypadku zniszczone. Oto porównanie: zdjęcie 1 to włosy przed a zdjęcie 2 to włosy po dekoloryzacji i nałożeniu koloru piaskowy blond.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P5010901.jpg (43,8 KB, 385 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P6070153.jpg (57,7 KB, 454 załadowań)
Favourites jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 09:02   #108
koenicke
Raczkowanie

łał nieźle! ja pamiętam ze po dekoloryzacji i powtórnej koloryzacji strasznie mi zciemniały na końcówkach, dlatego pytam jaki jest odstep czasu między tymi zdjeciami? a tak wogóle to przypomniało mi sie to uczucie przyjemne, kiedy po wielu latach "ciemnoty" na włosach ma sie znowu jasne
Stary 2009-07-11, 15:49   #109
teckta
Raczkowanie

color assist ściagacz koloru

hejka
Chciałabym się zapytać co wiec ie o tym ściągaczu koloru.Czy ściągnie czarna farbę z włosów, na ile aplikacji starcza opakowanie 2x75ml, czy niszczy włosy ,czy któraś z was próbowała tego produktu i gdzie można to kupić bo jestem z małego miasteczka więc nie jestem pewna czy w mieście gdzieś to znajdę???A i jeszcze jaki efekt uzyskam jak ściągne farbę dwa razy chciałabym uzyskac kolor blond????
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 26440.jpg (16,6 KB, 22 załadowań)
Stary 2009-07-11, 16:41   #110
teckta
Raczkowanie

Dot.: color assist ściagacz koloru

pomoże ktoś???
Stary 2009-07-11, 17:06   #111
fryteczkack
Raczkowanie

ja osobiście nie używałam ale moja siostra tak (ściągneła czarny kolor do jasnego rudego) i zafarbowała na jasny brąz-nie zniszczyła włosów
Wejdz na kwc tam są wypowiedzi na temat tego dekoloryzatora http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,26...r-remover.html
a to strona o firmie elgon i jego produktach poczytaj
http://elgon.pl/dekoloryzator-sciaga...30ml-p-89.html
tam są też wypowiedzi na ten temat

Hold on to me and
never let me go....

Edytowane przez fryteczkack
Czas edycji: 2009-07-11 o 17:09
fryteczkack jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-11, 17:07   #112
teckta
Raczkowanie

dzięki
Stary 2009-07-11, 17:12   #113
Jackie_S
Zakorzenienie

Jest już wątek na ten temat:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=189027
Stary 2009-07-12, 21:20   #114
Favourites
Raczkowanie

GG do Favourites

Minęło 6 dni od dekoloryzacji, kolor jest bez zmian. Myłam włosy 6 razy od tamtej pory. Może włosy Ci ciemniały, bo nie zafarbowałaś ich po dekoloryzacji?

---------- Dopisano o 21:20 ---------- Poprzedni post napisano o 21:18 ----------

Oj, nie doczytałam, że farbowałaś. Przepraszam.
Stary 2009-07-12, 21:59   #115
*milka*
Zakorzenienie

GG do *milka*

Cytat:
Napisane przez koenicke Pokaż wiadomość
witam,
stało sie. robie eksperyment. na głowie mam ściagacz By Fama, trzymam 30 min. potem zastosuje majiblond kolor 921. kolor wyjściowy: ksztano-czarno-sraczkowaty.
kolor docelowy-średni popielaty blond ,,, trzymajcie kciuki bo mam czarne mysli
I jak Ci wyszlo masz jakies zdjatka?

Cytat:
Napisane przez Favourites Pokaż wiadomość
Polecam dekoloryzator Elgon Color Assist, jest doskonały! Włosy mam piekne, nie są w żadnym wypadku zniszczone. Oto porównanie: zdjęcie 1 to włosy przed a zdjęcie 2 to włosy po dekoloryzacji i nałożeniu koloru piaskowy blond.
Sama robilas? Jedna dekoloryzacja Ci starczyla, zeby zrobic taki bladzik

---------- Dopisano o 20:59 ---------- Poprzedni post napisano o 20:37 ----------

Jazzlyn

Mozesz mi powiedziec jaki zrobilas odstep czasu miedzy jedna dekoloryzacja a druga? Jestem pod wrazeniem efektu jaki osiagnelas Musze to dorwac i wreszcie wrocic do naturalnego kolorku
*milka* jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-12, 22:52   #116
Jazzlyn
Zadomowienie

Robiłam je tego samego dnia (na ulotce pisało że spokojnie można powtórzyć). Chciałam jasnego blondu więc poszłam do fryzjera po paru miesiącach i rozjaśniłam całe włosy, na pewno nie byłoby to możliwe bez użycia elgonu bo większośc fryzjerów łapała się za głowę i mówiła że nic nie wyjdzie.
Stary 2009-07-12, 23:54   #117
*milka*
Zakorzenienie

GG do *milka*

Jak to bo ja juz sie zamotalam O co tu chodzi z tym fryzjerem i rozjasnianiem "Chciałam jasnego blondu więc poszłam do fryzjera po paru miesiącach i rozjaśniłam całe włosy, na pewno nie byłoby to możliwe bez użycia elgonu bo większośc fryzjerów łapała się za głowę i mówiła że nic nie wyjdzie." Wrzucilas foty przed i po...Na ciemne wloski polozylas Elgon z czego wyszedl Ci jasny blond i pozniej na to zarzucilas zloty blond z Garniera...
*milka* jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 08:17   #118
koenicke
Raczkowanie

Favourites, to znaczy że ten Elgon musi być naprawde zarąbisty
Stary 2009-07-13, 08:51   #119
CruelOrchid
Wtajemniczenie

Az takie rozjaśnianie po elgonie jest możliwe ale tak dokładne przykrycie rudości to aż mi się nie chce wierzyć... ściągałam ciemną farbę z rozjaśnianych wcześniej inną farbą włosów no i wyszła na prawdę bardzo jasna wypłowiała blond marchewka. Ale uzyskanej rudawej poświaty nie dało przykryć się niczym
Stary 2009-07-13, 10:39   #120
Favourites
Raczkowanie

GG do Favourites

[QUOTE=*milka*;13223272]

Sama robilas? Jedna dekoloryzacja Ci starczyla, zeby zrobic taki bladzik

Nie robiłam sama, była u fryzjera. I jedna dekoloryzacja starczyła, nie było potrzeby powtarzać zabiegu bo kolor mnie zadowalał

---------- Dopisano o 10:39 ---------- Poprzedni post napisano o 10:36 ----------

Cytat:
Napisane przez CruelOrchid Pokaż wiadomość
Az takie rozjaśnianie po elgonie jest możliwe ale tak dokładne przykrycie rudości to aż mi się nie chce wierzyć... ściągałam ciemną farbę z rozjaśnianych wcześniej inną farbą włosów no i wyszła na prawdę bardzo jasna wypłowiała blond marchewka. Ale uzyskanej rudawej poświaty nie dało przykryć się niczym

Ja nawet nie miałam żadnej rudawej poświaty. Naturalnie, kolor popielaty nie jest, ale nie chciałam nawet takiego. Może moje włosy nie są rude, bo ściągałam z brązu a nie z czarnego...
Odpowiedz

Tagi
rudy brąz blond

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości