pare pytan o samoopalacz! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2003-10-21, 18:08   #1
nadia20
Przyczajenie

pare pytan o samoopalacz!

czesc!
mam pytanko do dziewczyn które przedluzają oplenizne samoopalaczami :
1. jak czesto nakladacie samoopalacz? [czy 1 raz w tyg wystarczy jeśli dodatkowo co drugi dzien smaruje sie balsamem brazującym?]
2. jak uniknąc tego zeby samoopalacz nie schodzil w postaci plam... no wiecie - po pewnym czasie pojawiają sie smugi i czasami nawet mocnym peelindiem trudno to usunąc!
3. jaki polecacie, najlepiej w kremie i nie za drogi ,tylko zeby efekt byl widoczny [cos jak soraya do ciemnej karnacji] moze znacie cos lepszego od sorai a w zblizonej cenie?
4. aha no i ręce! nawet jak sie staram to czesto odbijaja mi sie plamy zawsze gdzies sie przypadkowo dotknę i akurat na rękach najmocniej chwyta !
5. czy myslicie ze lepiej bedzie sie samoopalacz rozprowadzal na oliwce do ciala?
no to tyle! plis,bede wdzieczna jak mi odpowiecie!
papapa!
nadia20 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-21, 18:54   #2
Iwonalodz
Zakorzenienie

GG do Iwonalodz
Re: pare pytan o samoopalacz!

Nie smaruje całego ciała samoopalaczem tylko twarz a i tak blado wyglądam, więc raczej w moim przypadku chodzi mi o zdrowszy dla oka kolor cery Nakładam tylko jedną warstwę2, 3 razy w tygodniu, robię przed tym peeling enzymatyczny buzi i samoopalacz kładę sobie na noc po czym po jakiejś godzince, pół godzince smaruję buzie jakims kremikiem na noc
Co do ciała to dwa razy w tygodniu wsmarowuję w nie balsam brązujący i tu podobnie robie jak w przypadku buzi. Peeling zwykły i potem balsam też procedura jest stosowana przed snem Nie zauważyłam nigdy smug ani plam. Natomiast hmm wszelkie balsamy, samoopalacze to na moim ciele, które zostałoby przed tym posmarowane oliwką ślizgałoby sie pieknie i wtedy to miałabym smugi
Ja do buzi używam samoopalacza Vichy, ale jak mówiłam tylko jedna warstwę
Pozdrawiam

NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości