Eveline, Finish Show Long Lasting make up 3 in 1. Opinie :). - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-05-16, 15:03   #1
anCcik
Zakorzenienie

Eveline, Finish Show Long Lasting make up 3 in 1. Opinie :).

Witam wszystkich .
Widziałam, że na KWC pojawił się ten produkt i chciałabym zapytać dziewczyny, które być może używają go. Czy jest on podobny do lekkiego podkładu+kremu Nivea Visage Young?. Bo ten niestety wdłg. mnie to niewypał. Planuję go kupić ze względu na to, że ponoć jest lekki więc na wiosne/lato w sam raz . Mam trochę krost/blizn do zakrycia, ale od czego jest korektor. A tutaj bym zaoszczędziła, bo wdłg. producenta jest to: podkład, puder i baza w jednym (ale dużo się słyszy, ze jak cos jest 2w1/3w1 to zazwyczaj jest do niczego...) Jakie są Wasze wrażenia?
Pozdrawiam!
anCcik jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-17, 17:47   #2
AnVsi4
Przyczajenie

GG do AnVsi4
Cool Dot.: Eveline, Finish Show Long Lasting make up 3 in 1. Opinie :).

No właśnie ja też mam ten problem... Krem i podkład z Nivea Visage Young jest beznadzejny. i nie chce znow trafić na takie coś... Mam zamiar kupić ten podkład. moze ktoś doradzić czy sie opłaca czy ma może efekt maski? pzDr wam
AnVsi4 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-17, 19:53   #3
Papiszynka
Zakorzenienie

Dot.: Eveline, Finish Show Long Lasting make up 3 in 1. Opinie :).

Ooo, mowicie ze w KWC sie pojawil? To trza bedzie dac opinie
Ja go juz uzywam ok miesiaca i jestem zadowolona z tym ze ja mam cere raczej sucha, dla tlustej sie nie bedzie nadawal, a to z tego powodu ze jest mocno nawilzajacy. 3w1 to tylko bajka, jest to zwykly nawilzajacy lekko kryjacy podklad, jednakze ja takiego wlasnie szukalam wiec jestem zadowolona, aczkolwiek idealny nie jest bez pudru sypkiego/prasowanego sie napewno nie obejdze.
Papiszynka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-18, 08:42   #4
anCcik
Zakorzenienie

Dot.: Eveline, Finish Show Long Lasting make up 3 in 1. Opinie :).

Cytat:
Napisane przez Papiszynka Pokaż wiadomość
Ooo, mowicie ze w KWC sie pojawil? To trza bedzie dac opinie
Ja go juz uzywam ok miesiaca i jestem zadowolona z tym ze ja mam cere raczej sucha, dla tlustej sie nie bedzie nadawal, a to z tego powodu ze jest mocno nawilzajacy. 3w1 to tylko bajka, jest to zwykly nawilzajacy lekko kryjacy podklad, jednakze ja takiego wlasnie szukalam wiec jestem zadowolona, aczkolwiek idealny nie jest bez pudru sypkiego/prasowanego sie napewno nie obejdze.
Aaa właśnie. Chciałam ograniczyć puder przy tym podkładziku. Czyli chyba się nie zdecyduję. Przy mojej tłustej skórze lepszy będzie podkład w piance, bo jest bardziej lekki i delikatny. Dziękuję Papiszynko
anCcik jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości