heeelp...:(mam 鄴速e w這sy pom騜cie...:) - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2007-05-17, 12:26   #1
karolina1702
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 8
Red face

heeelp...:(mam 鄴速e w這sy pom騜cie...:)

hejjka wiza篡stkipomalowalam wlosy i strasznie tego 瘸逝j....;(mia豉m blond pasemka takie bia貫 ;p bardzo 豉dne ale cos mnie podkusi這 zeby w這sy pomalowac na bardzo jasny popielaty blod iii jestem za豉mana....tam gdzie nie mialam pasemek moje w這sy s 鄴速awe ,no poprostu 鄴速e... a tam gdzie pasemka by造...sa siwe ,a podchodz pod taki fioletowy ,w豉sciwie s troche fioletowe,,,ta farba nie chciala sie zmy....my豉m wlosy z 5 razy i nic...co ja mam z nimi zrobi pom騜cie...:P;p bardzo prosze
karolina1702 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-05-17, 12:52   #2
Kalex
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 299
GG do Kalex
Dot.: heeelp...:(mam 鄴速e w這sy pom騜cie...:)

wg powinna p鎩嗆 do dobrego fryzjera,瞠by Ci pom鏬 naprawi to co masz na w這sach, bo jak piszesz nie masz ca造ch w這s闚 鄴速ych tylko ich cz窷, a inne masz bia貫, wr璚z siwe, wi璚 w Twoim przypadku stosowania p逝kanek albo fioletowych szampon闚/masek/od篡wek nic nie da, bo one pomog造by Ci rozja郾i te 鄴速e partie w這s闚, ale wtedy te bia貫 ju na bank zrobi造by by si jeszcze bardziej wyp這wia貫, a nawet jeszcze bardziej fioletowy kolor mog造by przyj望

a jak nie chcesz i嗆 do fryzjera to nie wiem,mo瞠 pokryj je jakim jednym kolorkiem?
Kalex jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-05-17, 13:19   #3
AniaBrunetka
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 631

przede wszystkim zacznij dbac o wlosy bo takie zabiegi rozjasniajace bardzo je zniszczyly. aby pozbyc sie koloru polecam udac sie do fryzjera, dalsze domowe eksperymenty moga sie skonczyc jeszcze gorzej :P po prostu idz do fryzjera aby zobaczyl Twoje wlosy i doradzil co mozna zrobic.
Stary 2007-05-17, 14:16   #4
Doris1981
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 43 136
Wpisy w blogu: 1

Po co takie eksperymenty w domu??? Zabawa z rozja郾iaczami jest dobra dla fryzjer闚, albo os鏏, kt鏎e zaraz po rozja郾ieniu chc zafarbowa w這sy na jaki konkretny kolor. Tak, jak dziewczyny wy瞠j: polecam p鎩軼ie do dobrego fryzjera. Albo to, albo wrzucenie na w這sy ciemniejszego koloru (np. delikatny, jasny br您). Nic dziwnego, 瞠 potem widz na ulicach panie z bia豉wo-鄴速ymi, popalonymi w這sami. Ju wiem sk康 si bior. Uszy do g鏎y - b璠zie lepiej, tylko sama ju nic lepiej nie r鏏. I jak Ci napisa豉 AniaBrunetka: zadbaj teraz bardzo o w這sy (maski, od篡wki, witaminy), bo 瘸den kolor nie wygl康a 豉dnie na zniszczonych, spalonych, sianowatych str彗ach.
Doris1981 jest teraz online   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-05-17, 16:28   #5
karolina1702
Przyczajenie

dzi瘯i dziewczyny jestescie super;p pojde do fryzjera...ale zdaje sie ,ze trzba troche przeczekac bodajze miesiac zanim nalozy sie nastepny kolor?? jeszcze raz dzieki;p
Stary 2007-05-17, 16:34   #6
Kalex
Zakorzenienie

GG do Kalex

Cytat:
Napisane przez karolina1702 Poka wiadomo嗆
dzi瘯i dziewczyny jestescie super;p pojde do fryzjera...ale zdaje sie ,ze trzba troche przeczekac bodajze miesiac zanim nalozy sie nastepny kolor?? jeszcze raz dzieki;p
niekoniecznie a miesi帷, mo瞠sz odczekac ze 2 tygodnie, jesli w這sy nie s w jakim tragicznym stanie

najlepije wybierz si do kilku fryzjer闚 u siebie powiedz jaki masz problem i o co co chodzi, ile to b璠zie kosztowa i za jaki czas mo瞠sz wyr闚na t t璚z na g這wie
a do tego czasu mo瞠sz myc w這sy np. jakim szamponem z rumiankiem i u篡wac odzywek nawil瘸j帷ych plus np. jedwab do w這s闚 na ko鎍闚ki
Stary 2007-05-17, 16:39   #7
tripka
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 405

jak juz dziewczyny napisa造 dbaj o w這sy,nak豉daj maski,trzymaj je dlugo na w這sach.A co do koloru to albo fryzjer,choc wydaje mi si,瞠 teraz bardzo trudno b璠zie nawet fryzjerowi otrzyma jasny blond z tego wszytskiego,albo mo瞠sz te sama zafarbowac w這sy na jakis ciemny blond-na pocz徠ku pewnie wyjdzie br您,ale stopniowo b璠zie si sp逝kiwa do ciemnego blondu
Stary 2007-05-18, 00:06   #8
karolina1702
Przyczajenie

bede dba豉 o w這sy cho nie s a w taim tragicznym stanieza dwa tygodnie ruszam do fryzjerowi maluje wlosy na ciemny blond i blond pasemka bedzie okeymam nadzieje...o ile jakies rude mi nie wyjda;p podtrzymalyscie mnie na duchu musi byc okey;p;p a jaki wlasciwie jest najlepszy jedwab i gdzie go mozna kupic...nigdy nie uzywalamale slyszlam,ze jest superrr
Stary 2007-05-18, 09:12   #9
Kalex
Zakorzenienie

GG do Kalex

dobry jest jedwab do w這s闚 biosilk - ma豉 buteleczka 15 ml kosztuje od 6 do 10 z. Mo瞠sz go kupi w salonach fryzjerskich albo hurtowniach/sklepach fryzjerskich
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:28.