do kwasowiczek :-))))) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2003-10-24, 14:44   #1
anastasia
Raczkowanie

do kwasowiczek :-)))))

od dwoch miesiecy uzywam kremow z kwasami.zobaczylam znaczna poprawe na moim nosku- jest fajnie oczyszczony i zadnych rozszerzonych porow.jednak efekt jest tylko na moim nosku!!!dlaczego rozszerzone pory na moich policzkach dalej sa takie jakie byly???
Stary 2003-10-25, 14:30   #2
ameliaa
Przyczajenie

Wyślij wiadomość przez ICQ do ameliaa GG do ameliaa Wyślij wiadomość przez Yahoo do ameliaa
Re: do kwasowiczek :-)))))

Przepraszam, ale jakich kremów używałaś? Kilka razy myślałam, żeby spróbować ich używać (w końcu kupiłam krem z kwasem glikolowym- Glyco-A). Ponieważ wciąż mam problemy z cerą, zależy mi na kremie, który dodatkowo leczy istniejące problemy skórne (zawiera kwasy)- czy właściwie taki istnieje?
ameliaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-26, 15:02   #3
wafel
Przyczajenie

Re: do kwasowiczek :-)))))

cześć dziewczyny!ja też mam wieczny problem z porami a szczególnie na policzkach.używam kremu Neutrogena ale nie polecam.chyba nie ma jednak cudownych kremów zwężających pory do których musimy się po prostu przyzwyczaić!pozdrawiam.
wafel jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-10-29, 11:47   #4
anastasia
Raczkowanie

Re: do kwasowiczek :-)))))-raz jeszcze

przepraszam ze tak pozno ale niemialam netu i dopiero teraz odczytalam te wiadomosci!!!ja uzywalam najpierw zelu netrogeny clear pore,pozniej effaclar k i teraz mam silniejszy kremik lysanel activ.po neutrogenie wyskoczylo mi sporo pryszczykow a pozniej stan cery sie poprawil.teraz po miesiacu uzywania lysanel activ znowu mnie wysypalo.czy to normalne???pory mam tylko troszke czystsze i lekko zwezone.juz powoli chce zrezygnowac z kremikow z kwasami,ale z drugiej strony czekam na cud!czy warto czekac??

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości