Chcę się zmienić... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-05-17, 16:37   #1
ciniminis
Przyczajenie

Unhappy

Chcę się zmienić...

Hej

Ostatnio uważam się za brzydką, mam straszne kompleksy.. Chciałabym coś w sobie zmienić Dlatego zwracam się do Was po radę:P
Moim największym problemem jest to, że mam prawie 16 lat, a wszyscy dają mi o wiele mniej :\ Dlatego chciałabym coś w sobie zmienić, by wyglądać na starszą.

Drugą sprawą są włosy; nie byłam u fryzjera od dwóch lat, nawet nie podcinałam końcówek, bo jakoś mi się nie rozdwajają ani nic.. Ale moja fryzura już dawno mi się znudziła;/ zastanawiałam się nad wyprostowaniem włosów, nad grzywką na skos... i sama już nie wiem, co mam z nimi zrobić
Dlatego proszę Was o radę co mogłabym w sobie jeszcze zmienić???...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ja2.JPG (23,4 KB, 407 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1.JPG (19,6 KB, 407 załadowań)
ciniminis jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-17, 16:47   #2
Asia221
Rozeznanie

Dot.: Chcę się zmienić...

uwazam ze jestes bardzo ladna dziewczyna. Mysle ze powinnas podciac wloski, ale nie za duza tak ze 3-4 cm, wycieniowac fajnie na calej dlugosci, ladnie ci sie podkrecaja, kolorek bym zostawila mnie sie podoba
Pozdrawiam cie!
Asia221 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-17, 18:22   #3
alutka7777
Raczkowanie

hej moim zdaniem cienowanie byłoby dobrym pomyslem
alutka7777 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-17, 19:56   #4
Cyzia
Raczkowanie

GG do Cyzia

moim zdaniem dosyc mocne pocieniowanie nie na dlugosc tylko tak jakby warstwami i grzywka na bok tez nie bylam u fryzjera od 2 lat i ide za 2 dni..zobaczymy co mi zrobi xD bo tez mam dlugi wlosy tylko ze proste..
Cyzia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-18, 22:03   #5
Kordian
Przyczajenie

Jak dla mnie problemem nie jest Twój wygląd, ale to jak się z sobą czujesz. Jak polubisz siebie, inni zaczną Cię inaczej odbierać, jest to całkowicie naturalne. Uśmiechnij się i ogólnie ciesz życiem. Na zdjęciach wyszłaś na przygnębioną. Według mnie minimalne przeróbki i będzie spoko.
Kordian jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-18, 22:24   #6
DAVIDKA
Raczkowanie

Jestes sliczna mloda kobieta ( wiem co pisze ,nie jedno juz w zyciu widzialam )
Jak juz tak bardzo chcesz sie" postarzyc ", to kup sobie jakas fajna marynarke , buciki na lekkim obcasiku ( tzw kaczuszki )
Wlosy mozesz pocieniowac i obciac z dlugosci , i co najwyzej blyszczyk na usta i maskara to wszystko .
Stary 2007-05-19, 00:35   #7
truskaffka
Zakorzenienie

tak samo jak poprzedniczki uwazam ze jestes sliczna mloda dziewczyna..i nie widze sensu w postarzaniu sie...jeszcze zoabczysz ze bedziesz potem jeczala ze mowia ze stara jestes.. hehe...ale z wloskami dobry pomysl... cieniowanie i grzywka...kolor jest dobry ladnie Ci w nim

pozdr
and it teases you every night (..)
truskaffka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-21, 01:57   #8
pani_smith
Zakorzenienie

podobnie jak ktoś powyżej w kwestii fryzury proponowałabym wycieniować je (włosy ci ładnie falują, więc niewielki nakładem sił uzyskasz co dzień naturalną fryzurkę) i zafundować sobie skośną grzywkę (broń boże nie ścinaj jej na równo, bo masz kwadratową twarz, a to moim zdaniem dobrze nie wygląda).

jeśli chcesz wyglądać trochę poważniej pobaw się makijażem, tylko delikatnie, bo młodym dziewczynom grube kreski czy mocne wyróżowanie absolutnie nie pasuje. pokombinuj trochę, może z jakiś brzoskwiniowy cień z błyszczącymi drobinkami albo jasno-szara kredka? jeśli sama nie masz wyczucia albo przekonania czy coś tobie pasuje, udaj się do profesjonalnej wizażystki - ona podpowie ci coś odpowiedniego do wieku, typu urody, okazji.
z czasem spoważniejesz sama, postarzysz się też, a póki co ciesz się ślicznym kolorem włosów i ładną buzią.
przede wszystkim - pokochaj siebie!
pani_smith jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-21, 13:27   #9
marlenawitek
Przyczajenie

Send a message via Skype™ to marlenawitek

Cytat:
Napisane przez ciniminis Pokaż wiadomość
Hej

Ostatnio uważam się za brzydką, mam straszne kompleksy.. Chciałabym coś w sobie zmienić Dlatego zwracam się do Was po radę:P
Moim największym problemem jest to, że mam prawie 16 lat, a wszyscy dają mi o wiele mniej :\ Dlatego chciałabym coś w sobie zmienić, by wyglądać na starszą.

Drugą sprawą są włosy; nie byłam u fryzjera od dwóch lat, nawet nie podcinałam końcówek, bo jakoś mi się nie rozdwajają ani nic.. Ale moja fryzura już dawno mi się znudziła;/ zastanawiałam się nad wyprostowaniem włosów, nad grzywką na skos... i sama już nie wiem, co mam z nimi zrobić
Dlatego proszę Was o radę co mogłabym w sobie jeszcze zmienić???...
Witaj bardzo fajna ładna dziewczyno! Czytam o tych Twoich kompleksach i nie rozumiem. Po pierwsze żadna kobieta czy kobietka bez przedwyjściowej toalety nie zwali z nóg. Własy masz piękne ale kręć je na grube wałki po umyciu i wysuszeniu, termicznie się utrwalą i bedzie fryzura jak z journala, nie ma lekko, lekki rozświetlający, \świeży makijaż zawsze zmieni poranną buzię w zakochaną w słońcu buzię! Błyszczyk, róż na policzki i róż na załamania powiek, podkreślone brewki, tak niewiele a zmiany holendarne. Do roboty dziewczyno, nie jesteś, aż taka młodo wyglądająca za jaką się masz Jesteś śliczna i sporo mogłabym wyciągnąć z tej twojej fantastycznej urody.
Stary 2007-05-21, 15:48   #10
safija
Raczkowanie

GG do safija

jejku ja niewiem gdzie Ty masz te kompleksy, przeciez jestes b. ładna co do fryzurki to juz dziewczyny radzily i tez mi sie wydaje ze cieniowanie bedzie fajne natomiast wogole nie zgadzam sie z opinia DAVIDKI zeby sie 'postarzac' przez jakies marynarki! moim zdaniem nie ma sensu nie potrzebnie dodawac sobie lat, bo co jest zlego w tym ze mlodo wygladasz? no wlasnie NIC! pozatym za pare lat to sie bedziesz cieszyc ze wyglaadsz mlodziej niz kolezanki;p
ahh no i makijaz, nawet delikatny, moze duzo zmienic. . .
pozdr
safija jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-22, 23:47   #11
kaska222
Moderator

Tak jak dziewczyny pisaly lekko wycieniowac wlosy,wtedy beda lzejsze i lepiej beda sie ukladaly,wraz z grzywka na bok nie zakrotka.Co do malowania uzywaj najlepiej maskary pogrubiajaca i blyszczyk do ust.

RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 515 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-23, 11:05   #12
aniaslonko
Raczkowanie

Nie proponowała bym dużej zmiany, chociaż oczywiście rozumiem, że chcesz coś zmienić w swoim wyglądzie (w końcu mamy wiosnę! )
Ale przede wszystkim zaakceptuj siebie i polub swoje wady! to pomaga!

A co do włosków - znalazłam jedno zdjęcie, które może Cie zainteresować. Koloru nie zmieniaj! jest śliczny! i włosy pięknie się błyszczą, wygladają na zdrowe - po co ładować na nie chemię?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DlugieWlosy.Styl.Fm.9.jpg (6,6 KB, 26 załadowań)
Stary 2007-05-24, 19:58   #13
pani_smith
Zakorzenienie

ja bym proponowała coś bardziej w tym stylu - będzie lekkie, delikatne, pasuje do twojej urody, no i nie będzie cię kosztowało mnóstwa czasu, a w końcu to też się liczy
http://www.fryzura.eu/image.php?tytu...3f8141&grupa=1

(powyższa propozycja wymaga żelazka, co ja bym osobiście odradzała w kwestii fryzury codzienniej przy tak układających się włosach)
pani_smith jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-25, 10:13   #14
nika_88
Rozeznanie

Myśle, ze powinnas wycieniowac wlosy, oraz lekko podciac grzywke, by lekko opadala na policzek a bedzie ok A co do makijazu to doradzam uzywac blyszczyku i tuszu. W lekkim makijazu bedziesz wygladac jeszcze ladniej
Stary 2007-05-26, 13:19   #15
karta666
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 1
GG do karta666 Send a message via Skype™ to karta666

jestem za fryzura ktora pokazala aniaslonko (tylko grzywka na skos)
moglabys tylko zrobic sobie jakies cienkie ciemniejsze pasemka na wlosach
karta666 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-26, 13:33   #16
@$!oR
Raczkowanie

Kompleksy?
Ładna z Ciebie dziewczyna Podoba mi się twój kolor oraz długość włosów. Jednak mogłabyś podciąć końcówki i może grzywka? Ale nie za krótka Widze, że masz fale tak? Szkoda prostować, wiem po sobie. Prędzej czy później włosy się zniszczą i dopiero będziesz miała problem
@$!oR jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości